Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny a u Was też ten Lictibios Femina taki drogi??? dziś kupiłam i za 10 kapsułek dałam 32 zł... kurcze tylko nie wiem czy brać to teraz wraz z tymi globulkami Cliotrimazolum i Gynalginem, które sa na stan zapalny, czy jednak zacząć je łykać po zakończeniu kuracji....? A swoja drogą, to trochę mi dowalił doktorek i mam nadzieję, że wie co robi, by Małej nie zaszkodzić... wieczorem ma sobie zaaplkować 2 gynalginy i 1 cotrimazolum.. trochę dużo jak na jedną dawkę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
foga uwazam tak jak Ty, poza tym jesli komus zalezy zeby z nami byc to co za problem poczekac az zaufania nabierzemy....logiczne jest ze tam sa zdjecia, dane i inne informacje i nie kazdy powinien miec do nich dostep...a mam wrazenie ze niektorzy nas olewaja a z ciekawosci co jest na stronie jakich post napisza na odczep 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie aktywuję konto jeśli wykażę swoją aktywność na forum brzuszek.net i tym sposobem zyska nasze zaufanie. Jesteście za??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie, że to ja jestem wredna...... Ja uważam, ze Magda08 powinna dać nam sie poznać lepiej najpierw tu na Brzuszku, w końcu my same też poznawałyśmy sie parę tygodni zanim Madalena stronkę założyła... więc cóż szkodzi troszkę popisać tutaj z nami - ja logując sie pierwszy raz na sierpnióweczki miałam wrażenie, że jestem już w gronie dobrych znajomych 🙂???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Zróbmy głosowanie i już!!!! kto jest za zarejestrowaniem magdy08 do naszej stronki niech się wypowie.


ja wolalabym poczekac troche...dla mnie dostep do tej strony to ogromnyi prezent i frajda, bardzo sie ciesze z dostepu do niej wiec dlaczego inne mamy maja miec ulatwienia? na nagdrode trzeba zasluzyc.... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo coś nastrój się dziwny zrobił........ powiedzcie co robicie dziś na obiad.. bo ja jak na razie mam potrawkę z marchwi i zero pomysłu, co jeszcze do tego zrobić..... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
W takim razie aktywuję konto jeśli wykażę swoją aktywność na forum brzuszek.net i tym sposobem zyska nasze zaufanie. Jesteście za??????


Ja tak, jestem za. Dziewczyny ja muszę się zbierac bo do lekarza jadę pod Warszawę a tam, córka właśnie zadzwoniła i mówi, że śnieg pada 😠 Ja opony letnie, pantofelki też i ąż mnie ciarki przechodzą na myśl o tej pogodzie. Jeśli już dziś sie nie odezwę to na wszelki wypadek [b]wszystkim życzę spokojnej nocy, bez zgagi i tylko kolorowych snów.
Muszę wyłączy kompa bo nie wyjadę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Dobra, bo coś nastrój się dziwny zrobił........ powiedzcie co robicie dziś na obiad.. bo ja jak na razie mam potrawkę z marchwi i zero pomysłu, co jeszcze do tego zrobić..... 🤪


a ja mam mlode ziemniaczki z koperkiem, mizerie i z wczoraj de volaje (nie wiem jak sie to pisze 😉 )mi zostaly... 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka.... wczoraj pisałaś, ze trochę przytyłaś... to może Tobie mogę sprezentować dżinsy ciążowe, które kupiłam na all a są na mnie trochę za szerokie i za krótkie, a ty chyba masz ok 160 cm wzrostu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga ja mam luzik bo wczoraj zrobiłam gałeczki w sosie pomidorowym i jeszcze sporo ich zostało. Więc tylko dla odmiany dzisiaj zrobię z makaronem albo ryżem. Wczoraj były z młodymi ziemniaczkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Marta a ty co o tym sądzisz????
Ech.... No co ja sądzę? Tak jak większość albo i wszyscy na sierpnióweczkach cenię sobie prywatność. I bardzo mi na niej zależy. Podobnie jak Foga (chyba) miałam nieprzyjemności z NK. Od dawna oboje z mężem pousuwaliśmy konta. Powiem Ci ze mnie ostatnio przeraziło nawet, ze wklejasz fotki przez Ifotos, ale mniemam że twoje konto na ifotos ma status prywatne 😉
Nie mam nic przeciwko magdzie08, ale w sumie dziewczyny mają rację. Wypadałoby sie trochę poznać. Jednakze podobnie postąpiłysmy z pOxi. Jest z nami tylko od kilku dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Paninka.... wczoraj pisałaś, ze trochę przytyłaś... to może Tobie mogę sprezentować dżinsy ciążowe, które kupiłam na all a są na mnie trochę za szerokie i za krótkie, a ty chyba masz ok 160 cm wzrostu???


nie troche tylko bardzo.... 😉 😉 😉 mam rowno 160 cm wzrostu...podaj mi wymiary to sie pomierze i jak beda dobre to chetnie odkupie.... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Dobra, bo coś nastrój się dziwny zrobił........ powiedzcie co robicie dziś na obiad.. bo ja jak na razie mam potrawkę z marchwi i zero pomysłu, co jeszcze do tego zrobić..... 🤪


U mnie wczoraj były mielone a dziś.... samoobsługa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może jak robi sie pulpety??? Bo mam dużo ugotowanego mięsa z kurczaka (po rosole i myślę, czy z tego dałoby się jakieś pulpety ulepić... nigdy ich nie robiłam, ale może spróbuję 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Paninka.... wczoraj pisałaś, ze trochę przytyłaś... to może Tobie mogę sprezentować dżinsy ciążowe, które kupiłam na all a są na mnie trochę za szerokie i za krótkie, a ty chyba masz ok 160 cm wzrostu???
A pokaż te dżinsy?

PS. Ja ostatnio kupiłam sobie zaje.... dżinsy. Niestety już się nie wcisnę 😞 Jakby ktoś chciał mogę pokazać.
Ale są na jakieś 158cm idealne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...