Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Brzusie nadrobiłam 🙂 🙂
Madalena śliczny synuś i pięknie wyglądałaś w dniu ślubu, teraz z resztą też 🙂 Przypomnę się o wagę dzidzi 20 maja w takim razie 🙂
Paninka Doganiam Cię z wagą, więc się nie przejmuj , po porodzie dojdziemy do siebie 🙂
Wizytę miałam dzisiaj a później mam 1.06 i następną 21.06.
Siara mi też już leci od jakiegoś czasu,ale niewiele 🙂 Wkładek nie potrzebuję póki co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ciekawe co z Pati pewnie leżeć musi. A wiadomo jak to w szpitalu, wszystkie sobie gadają i się poznają to pewnie nawet nie ma czasu żeby kompa naładować 🙂 Jak kiedyś leżałam tydzień to się tak zaprzyjaźniłam z salowiczkami moimi że do tej pory mamy kontakt 🙂
Lecę do męża, potowarzyszyć mu 🙂
marta-lion Sliczne córunie w avatarze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło widzieć Wasze Buziaczki 🙂

karolcia1234i cieszę się z dobrych wizytowych wieści 🙂
A z tym wychodzeniem z wanny to uważaj szczególnie 😉

Daniela my jeszcze nie wiemy czy wózek nowy...
to zależy od ceny za cały zestaw w sklepie i czy coś wypatrzę używanego zadowalającego.
O tyle myślimy o nowym, że to nasz pierwszy Dzidziuś i myślimy o kolejnym w miarę szybko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze tak doczytałam, że piszecie o tej wadze,ja w sumie zaczynam przybywać jak szalona i trochę mnie to martwi 😞 bo już prawie 8kg na plusie i z dnia na dzień rośnie mam wrażenie 😞 a tu jeszcze jakieś 3,5 miesiąca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
kurcze tak doczytałam, że piszecie o tej wadze,ja w sumie zaczynam przybywać jak szalona i trochę mnie to martwi 😞 bo już prawie 8kg na plusie i z dnia na dzień rośnie mam wrażenie 😞 a tu jeszcze jakieś 3,5 miesiąca 😞
Malstep ja już pisałam mam 12kg na plusie 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
malstep napisał(a):
kurcze tak doczytałam, że piszecie o tej wadze,ja w sumie zaczynam przybywać jak szalona i trochę mnie to martwi 😞 bo już prawie 8kg na plusie i z dnia na dzień rośnie mam wrażenie 😞 a tu jeszcze jakieś 3,5 miesiąca 😞
Malstep ja już pisałam mam 12kg na plusie 😞 😞 😞

no tak ale pisałaś też kiedyś że zaraz po ciąży wszystko zrzucasz,a mnie się wydaje że u mnie nie będzie tak lekko 😞 a ile ważysz teraz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):

mapa nowy jedo 3 w 1 znalazłam za 1597 + 29 zł koszty wysyłki. Na tą chwilę to najciekawsza cena nowego wózka na jaką trafiłam


Lydziaa oklaski dla Ciebie 😉
Tylko nosidełko od kompletu Jedo, tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Ja ostatnio miałam 8,5 na plusie, ale po wizycie u rodziców i po pysznych pączkach może być ciężko 🙂
mapa nowy jedo 3 w 1 znalazłam za 1597 + 29 zł koszty wysyłki. Na tą chwilę to najciekawsza cena nowego wózka na jaką trafiłam

daj linka to zobaczę;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
malstep napisał(a):
kurcze tak doczytałam, że piszecie o tej wadze,ja w sumie zaczynam przybywać jak szalona i trochę mnie to martwi 😞 bo już prawie 8kg na plusie i z dnia na dzień rośnie mam wrażenie 😞 a tu jeszcze jakieś 3,5 miesiąca 😞
Malstep ja już pisałam mam 12kg na plusie 😞 😞 😞


ja po dzisiejszym wazeniu 18 na plusie wiec malstep nie masz co sie martwic bo ja Ci zazdroszcze tych 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
marta-lion napisał(a):
malstep napisał(a):
kurcze tak doczytałam, że piszecie o tej wadze,ja w sumie zaczynam przybywać jak szalona i trochę mnie to martwi 😞 bo już prawie 8kg na plusie i z dnia na dzień rośnie mam wrażenie 😞 a tu jeszcze jakieś 3,5 miesiąca 😞
Malstep ja już pisałam mam 12kg na plusie 😞 😞 😞

no tak ale pisałaś też kiedyś że zaraz po ciąży wszystko zrzucasz,a mnie się wydaje że u mnie nie będzie tak lekko 😞 a ile ważysz teraz?
Teraz waże 61kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga tak mi się teraz skojarzyło. Często piszesz o gorących kąpielach. Pamiętaj, ze gorące kąpiele i wygrzewanie się w wannie są niewskazane dla kobiet w ciąży. Ja np. mam nawet zakazane kąpiele w związku z problemami we wczesnej ciąży oraz infekcjami pochwy wcześniej. Mam brac prysznic ile razy chce, ale nie wygrzewać sie w wannie. Gorace kapiele mogą wywoływac skurcze macicy. A tego lepiej unikać na każdym etapie ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
malstep napisał(a):
marta-lion napisał(a):
malstep napisał(a):
kurcze tak doczytałam, że piszecie o tej wadze,ja w sumie zaczynam przybywać jak szalona i trochę mnie to martwi 😞 bo już prawie 8kg na plusie i z dnia na dzień rośnie mam wrażenie 😞 a tu jeszcze jakieś 3,5 miesiąca 😞
Malstep ja już pisałam mam 12kg na plusie 😞 😞 😞

no tak ale pisałaś też kiedyś że zaraz po ciąży wszystko zrzucasz,a mnie się wydaje że u mnie nie będzie tak lekko 😞 a ile ważysz teraz?
Teraz waże 61kg 🙂

matko to Ty przed ciążą kruszyna byłaś 🙂 ja teraz ważę 73 kg.Bez porównania 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zaczynam każdą ciążę od 48kg. Tylko jakoś w kazdej tyję więcej. Hehe dobrze że ta ostatnia 🙂 🙂 🙂

PS. Ide uspać Majkę 🙂 Dziś moja kolej - mąż ogląda mecz 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, dzięki za info - wygląda na to, że będę musiała przerzucić się na prysznic, choć kocham i uwielbiam leżakować w wannie..... ale może to i rzeczywiście od tego mam te częste infekcje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Marta, dzięki za info - wygląda na to, że będę musiała przerzucić się na prysznic, choć kocham i uwielbiam leżakować w wannie..... ale może to i rzeczywiście od tego mam te częste infekcje...
Wiesz to nie po to żeby cie straszyć ale w wielu miejscach o tym przeczytasz. A pozatym wiem to z własnego przykładu, lekarz nie bez powodu zakazał mi wanny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, ja to odebrała nie jako straszenie tylko jak dobrą radę, za którą jestem bardzo wdzięczna 🙂 I do której się zastosuję.... jakoś wytrzymam te 3,5 mies bez wanny 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...