Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry Brzuszki 😁
Ja też jeszcze dziś mam wolne, także planuję domowo odpoczywać 🙂

Foga
trzymam kciuki za cyto i za wizytę 😉

marta-lion jak Ty to zrobiłaś? Na śniegu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuchalki 😘 😘
ladna mamy zime tej wiosny 😮 na szczescie snieg juz powoli topnieje i mam nadzieje ze do jutra go nie bedzie. Nie lubie zimy wogole a co dopiero w maju 🤢
marta-lion jak ty ta noge skrecilas?? 🤔 wspolczuje.. Oby Majka byla wyrozumiala i nie nadwyrezala mamusi 🙂
widzialam to ubranko w chrztu,ciarki mi przeszly po ciele 🤢 😮 😮
co do kremow na rozstepy to podobno Mustela nie zawsze dziala.Znajoma uzywala a i tak jak zebra wyglada( sama tak stwierdzila 😜) No ale ona 30 kg (!) przytyla w ciazy. Dla pocieszenia dodam ze urodzila 2 mies temu i duzo jej juz "zlecialo" z wagi.
Buziaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humorek w porządku tylko dzisiaj jakoś mi nie dobrze jest i taka jakaś głowa wydaje mi się ciężka 😞 Ale jak napisałaś, że pijesz kawkę to od razu ruszyłam do kuchni żeby sobie zrobić. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
ojoj Marta a co takiego się stało, że ją skręciłaś?? To coś poważnego??
No kurcze nie wiem. Poprostu wchodziłam do salonu, oglądnęłam się na Majkę i kapeć mi zjechał. Tak krzywo stanęłam że górna część stopy znalazła się na dole. Normalnie sama nie wiem, na prostej podłodze. Masakra tak bolało. W nocy też. Dziś jakoś chodzę, ale kustykam. Myślę że mi przejdzie. Bo chyba gdyby to było cos powaznego to nie mogłabym wcale stanąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Dziewczyny jak często macie teraz wizyty kontrolne?
Ja mam co 4 tygodnie.
Na początku miałam i co tydzień, ale wtedy było krucho i te problemy wszystkie.


Kurcze Pati nic nie pisze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Dziewczyny jak często macie teraz wizyty kontrolne?



ja mam od poczatku co 3 tyg. Teraz mam w poniedzialek moze od tej cos sie zmieni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda zrobiłas tą kawkę ???
To dobrze, że twój humorek lepiej. Cieszę się. U nas dziś dziwna pogoda. Słonko świeci, zimno jest, śnieg jeszcze leży na łąkach. Niebo pięknie niebieskie, i zielone liście na drzewach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi 🙂
Pytam, bo to już prawie III trymestr i zastanawiałam się czy teraz będą co 2 tyg.
Ja teraz mam 5 tygodniową przerwę między kontrolami
i to jest zdecydowanie za długo 🙃

Choć mama mi opowiadała dawne czasy i jej wizyty raz na 2 miesiące przez prawie całą ciążę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki dołączam się do kawki...już mi 'pyrka' w expressie i cuuudnie pachnie 😆

Zmęczona się czuję bo Mąż wyjeżdżał o 4 w nocy
i wstałam mu zrobić śniadanko a potem jakoś mi ciężko było usnąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
mapa napisał(a):
Dziewczyny jak często macie teraz wizyty kontrolne?
Ja mam co 4 tygodnie.


ja mam co 3 tygodnie 🙂

dzień dobry brzuszki 😁 - jestem juz obecna hihi....u nas obyło się bez śniegu 🤔 ale zima straszna na południu - współczuję bo nie lubię śniegu brrrrr.....
My wojażowaliśmy trochę to tu to tam 😜 😉 😜 ale najbardziej podobało mi się w Bydgoskim Zoo 🙃
Wszystkim mamusiom pracującym miłego dnia
Powodzenia na wizytach 🙂

Miłego dzionka dla wszystkich - ciepłego i bez śniegu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
No to pijemy dziewczynki 🙂

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/Kawa-uywka.jpg[/IMG]


No to na zdrowie i dobry humor 😘 😁


moniczek dzień dobry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie listonosz przyniósł mi przesyłkę a w niej komplet wypełnienia do pościeli Kubusia. Przymierzamy się z m do kupna łóżeczka takiego jak ma Majeczka Marty-lion. A że wcześniej kupiłam dwa komplety pościeli i brakowało mi tylko wypełnienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Właśnie listonosz przyniósł mi przesyłkę a w niej komplet wypełnienia do pościeli Kubusia. Przymierzamy się z m do kupna łóżeczka takiego jak ma Majeczka Marty-lion. A że wcześniej kupiłam dwa komplety pościeli i brakowało mi tylko wypełnienia.
Powiem Ci Magda, że my jesteśmy zadowoleni. Majka jest bardzo dumna. I jak tylko zobaczyła nowe łóżko zrezygnowała całkowicie z łóżeczka (stoi dalej złożone i czeka na Julkę). Nie składaliśmy go bo uznaliśmy że to bez sensu, bo złożone też trzeba gdzies schować.

No ale wracając do łózka Majki. Trochę kosztowało, ale myslę że opłacało się. Majka nawet z nami nie chce zasypiać tylko od razu wpakowuje się do swojego łózka 🙂

Kupiliśmy na allegro. Ale transakcja była bezproblemowa i szybka. Nawet że pisali że do 14 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej przyszle mamusie!!!
Boze ja jak zwykle do tylu jestem tyle czasu tu nie zagladalam po prostu z braku czasu 🙂 ale postaram sie to jakos nadrobic!!!U nas wszystko ok malenka rosnie jak na drozdzach 😁 😁 😁 bylysmy w tamtym tygodniu na wizycie wszystko jest ok na szczescie jedynie moj maz zmienil imie heheheh z LENY na ALENE wiedzialam ze tak bedzie hahhha 😁
A co u was mamusie i u waszych malenstw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Marta że Majka sypia osobno....mój Bartek z Tomkiem dostali pietrowe łóżko - po południu sypia na nim ale w nocy śpi z nami 😞 ... a tak się broniłam heheh....no ale tak czy siak łóżeczko już czeka na Tosię - muszę tylko przyzwyczaić Bartusia do spania w drugim pokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monika835 czy to znaczy, że mogę nanieść poprawkę imienia na naszej stronce??
Super, że u was wszystko ok. Pozdrawiam.
moniczek nie przejmuj się mój Kuba co prawda zasypia w swoim pokoju ale jak w nocy obudzi go np. zły sen to potrafi wstać i przydreptać do nas do łóżka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...