Skocz do zawartości

PIERWSZE OZNAKI KOŃCA ... | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny pytam te już doświadczone jak i te które przechodzą to samo co ja .Jestem w 35 tygodniu i odczuwam skurcze ,raz słabsze innym razem są tak mocne zmuszają mnie do pozostania w bezruchu bo ból jest nieziemski 🤨.Mam dosłowne chwilówki raz irytuje mnie wszystko a za chwilkę żartuję jak to ja .Ten stan rzeczy jest dla mnie nie zrozumiały ,a do tego dla innych czasem przykry 🤨.No i szał sprzątania ha ha ha nie mylić z porządkami przed świętami 😉.Są dni kiedy jestem chodzącym nieszczęściem wszystko mnie boli ,spać się chce okrutnie .A następnego dnia jak armata od rana sprzątam i mam takie chody jak bym nie była w ciąży .Ale mój synuś zaraz się buntuje i takiego kopa mi da ,że muszę zwolnić .Z chęcią poczytam i wasze wspomnienia jak i obecne doznania .Pozdrawiam styczniowe mamusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mmmartulka84 🙂 Chyba dużo Dziewczyn zgodzi się z Tobą, że ma takie same albo miało oznaki jak Ty 🙂 Ja mam tak samo. Tylko teraz już wiem, że nie można się za bardzo przeforsować nawet jak jest dzień ten z przypływem energii bo później noc po takim dniu jest bardzo ciężka i bolesna bo skurcze dokuczają 🙂 Jednak pod koniec ciąży jest Nam pisane duuuuużo odpoczynku i leniwienia się ha ha ha 🙂 Pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe hej martulka 😁
oo jak fajnie sie czyta cos przez co sama przechodziłam
oczywiscie to wszystko normlane
pod koniec ciąży jest gorzej niz na początku..
jedynie zostaje CZEKAĆ
🙂 każda z nas doczekać sie nie mogła, narzekałysmy ile wlezie, innym razem nie pisałysmy duzo bo wszystkie albo sprzątały, gotowały, prały itd.
Odpoczywaj dużo bo uwierz pozniej nie ma szans 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No znowu bez senność strasznie zmęczona jestem .Taki paradoks zamiast spać i leniuchować przed rozwiązaniem to ja w nocy oczy jak pingpongi .Smutno mi strasznie ,nie wiem czemu .Strach też jakiś się o mnie ociera .Teraz jesteśmy jednością a za chwilkę nowe nie znane macierzyństwo .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam za to bóle jak na @ przez ok. 2 tyg. dzień w dzień w nocy.. trwały może 1-2h jeszcze na początku wystarczyło tylko wstać do wc, a później bez nospy się nie obeszło, teraz nie mam ich od prawie tyg. i nie wiem co to było 😮 za to brzuch mi od razu twardnieje jak tylko stoję lub próbuję chodzić, jak leżę to nic się nie dzieje i szyjkę mam skróconą może to od tego 😞 jakaś paranoja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wróciłam od doktora .Zapewnił mnie ,że wszystko jest ok .I jak urodzę nawet w tym tygodniu to płaczu nie będzie bo ciąża donoszona .Jak szłam przez nasze miasto to miałam skurcze co 7 minut tak przez 20 minut i cisza rozmyły się .Jestem zdenerwowana tym nie wyspaniem .Raz niemal że piszczę ze szczęścia a innym razem taka dolina ,że szkoda gadać .Mam tyle planów ,a raczej miałam bo ledwo co się kulam po mieszkaniu .Brzuchol mam ogromny sama już bucików nie zawiążę .Mam już całą wyprawkę i jutro jadę po pieluchy dla małego . 🥴.Powiem wam ,że boję się rodzić jak jasna cholera .Nie wyobrażam być sobie w tych chwilach sama . 😞Znowu mi smutno ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...