Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Misia29 napisał:
Witam wszystkie mamy jestem tutaj nowa ale mam nadzieje ,że miło mnie przyjmiecie.
Ja również mam termin na Styczeń dokładnie na 5 stycznia.
Już sie doczekać niemoge 🙂
Pozdrawiam 🙂
Witaj rozgosc sie ... ja tez ma ten sam termin co Ty. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie z Wami Mamusie i Waszymi maluszkami 🙂

Dzis leniwie slonecznie i bardzo cieplusio a ja na zewnatrz na chustaweczce leze i czytam polskie gazetki tematyczne 🙂 ktore mi przywiozla Kolezanka 🙂

No tak niektore z Was pracuja 😞 ja przestalam pracowac od 5-tygodnia poczatek byl troche nerwowy wiec wolalam nie ryzykowac i przed i po urlopie definitywnie przeztalam juz pracowac i nie wiem kiedy wroce do pracy moze za 3lata?

Pozdrawiam Was Kochane slonecznie 🙂
Udanej soboty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Doberek przy sobocie 🙂
Ja tak jak Julka - L4 od razu w 5 tyg i narazie poki co a scislej poki finanse nam pozwola to chce byc z dzieckim. A jak bedzie zdrowiutkie, ladniutkie, grzeczne i spokojne to chce miec zaraz drugie dzieciatko 🙂 Prace mialam zbyt stresujaca poza tym pracowalam w turystyce a podczas kryzysu zaczelo byc nieciekawie...
Ja dzis rosolek ugotowalam na 2 dni dla 6 osób, teraz zrobilam surówke na ostro z salaty, papryki, ogorkow i winogrona, zaraz ide smazyc wymoczonego w jogurcie kurczaka w krakersach...PADAM NA TWARZ. Odkad jestem w KRAKOWIE czyli od wtorku spie po 6 godzin i nie moge usiedziec na tylku dluzej niz 15 min, ale czuje ZMĘCZENIE. MEEEGA ZMECZENIE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
Dzień Doberek przy sobocie 🙂
Ja tak jak Julka - L4 od razu w 5 tyg i narazie poki co a scislej poki finanse nam pozwola to chce byc z dzieckim. A jak bedzie zdrowiutkie, ladniutkie, grzeczne i spokojne to chce miec zaraz drugie dzieciatko 🙂 Prace mialam zbyt stresujaca poza tym pracowalam w turystyce a podczas kryzysu zaczelo byc nieciekawie...
Ja dzis rosolek ugotowalam na 2 dni dla 6 osób, teraz zrobilam surówke na ostro z salaty, papryki, ogorkow i winogrona, zaraz ide smazyc wymoczonego w jogurcie kurczaka w krakersach...PADAM NA TWARZ. Odkad jestem w KRAKOWIE czyli od wtorku spie po 6 godzin i nie moge usiedziec na tylku dluzej niz 15 min, ale czuje ZMĘCZENIE. MEEEGA ZMECZENIE...



O jaagoda ile ja bym dała że troche takiego poganianiaa 🙂 lepiej taak, czlowiek tyle nie mysli i czas mu leci, a mi sie dni ciągną i ciągną..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.
Właśnie przeczytałam zaległości! Witam nowe Mamuśki.
Ja po wczorajszym upale padłam tak szybko,że nie zdążyłam wejść na forum i pogadać z Wami.
Dziś też było b.gorąco ale wcześniej zeszłam ze słońca i już zdążyłam troszkę odpocząć. Mąż się poświęcił i poszedł z JULIĄ na koncert FEEL-a (wypaczyła plakat) a ja mam wolny wieczorek.
O cellulicie wolę nie rozmawiać bo to dość nerwowy temat - jest go coraz więcej i tyle.
Co do alergii to mnie wcale nie minęła w ciąży a cierpię od ponad 20lat na alergię skórną. Jak mnie zsypie np. po jedzeniu to się ratuję maścią - tabletek nie łykam.
Pozdrawiam z gorącego Kołobrzegu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczęta niedzielnie 🙂 ja też wczoraj nie miałam kiedy usiąść do kompa, wieczorem przychodzili znajomi a sprzątanie i gotowanie w takim upale z 14 miesięcznym dzieckiem
trochę wykańcza 😉 dobrze, że kuchniom zajął się mąż pyszne zrobił taco i sałatki. Dziś dzień nad morzem mam nadzieję,że przeżyje 🙂


też Wam się chce tak dużo pić?ja mogłabym non stop coś pić i nie czuję w ogóle, że się napiłam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😘 Ja też nie miałam wczoraj czasu siąść na kompa.

Syla mi też się tak ciągną te dni strasznie 🤢

Basia jak mnie BARDZO boli głowa nie do wytrzymania to zażywam apap a tak jak boli troche to się kłade i o niczym nie myśle 🙂

Kupiłam sobie kremik na rostępy z Perfekty podobno go chwalą -zobaczymy 😉 A ja musze wytrzymać do 13.08 to lekarz mi wypisze zwolnienie wrszcie 🤪 A i jeszcze mam katar :pinch: ale na brzuszku pisze że to przejściowe mam nadzieje.
Udanej niedzieli !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny...wlasnie wrocilam na wieś 😞 Strasznie mi brakuje mojego kochanego Krakowa i im czesciej tam jestem tym mocniej to czuje 😞 od jutra znowu nuda 🤢
Poza tym, od wczoraj mam ostre przenikające kłucia w brzuchu - na poczatku myslalam ze to moje dziecie tak kopie ale chyba jednak nie.. 🤨 i zaczynam sie martwic... 😞
Spokojnej nocki papapapa i do jutra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Dziewczyny 😉 u mnie niedziela mineła spokojnie 🙂 odebralismy juz gotowy garnitur dla mojego do slubu 😁

Oficjalnie od 8 sierpnia czuje ruchy? tzn kopneło mnie dzidzi na 100% 🙂 i dziś tez poczułam. Ale jest to narazie słabe ale wiem że jest 🙂

BASIA- co to bólu głowy miałam to samo ale naszczescie przeszło męczyłam się ponad 3tygodnie, i w dramatycznej sytuacji tylko apap. Ja staralm sie nie łykac bo lekarka mi mówiła że do 16tyg mi przejdzie bo to wina hormonów, może Tobie teraz coś się dzieje w organizmie.

Madziula- mam ten sam i naprawde Ci go polecam, pojawily mi sie dwa rozstepy na prawej piersi i dzieki temu kremowi one naprawde blakną i zanikają 🙂)

Jagoda- może po prostu dałaś sobie dawkę szaloną ruchu i jestes zmeczona to i dzidzia tez to odczuwa. Pomalutkuuu 🙂 Nie bój sie wypoczywaj , i musi Ci przejść 🙂 nogi do góry i bedziee dobrze nie martw sie na zapas teraz na wsi wypoczniesz i wszystko do normy wroci 🙂


dobrej nocki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w poniedziałek, jestem dziś pierwsza, Wy pewnie jeszcze sobie śpicie.
Ja nie mogłam spać, wszystko i wszyscy działają mi na nerwy, pokłociłam się z mężem, facet odmieszkania które mamy kupić nie odezwał się od 2 tygodni a dziś mieliśmy isc podpisac umowe...siedzę, ryczę i jest mi dziś wyjątkowo źle. Mam nadzieje ze przejdzie a z nastrojem przejdzie pklucie w brzuchu 🤢
Syla-moze masz racje, moze dzidzia zmeczona moja nadaktywnością...dzis leże i wypoczywam.
Kiedy ślub? w Polsce???
ps. kupilam pierwsze spiochy i 2 pary boskich skarpetek, ale DROGIE jak CHOLERA!
W sobote bylam u mojej przyjaciolki zobaczyc wyprawke - raaaaany, jaki PRZESŁODKIE są rzeczy dla dziewczynek! i prawie wszystko ma z allegro - PAKI DLA DZIEWCZYNEK!ja chyba tez tak zaczne robic bo w Polsce z cenami niewyróbka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, po 2 dniach ból głowy mi przeszdł 🙂 mam nadzieje że szybko nie wróci 🙂pokonalam go bez tabletki:laugh:

Powoli zaczelam zakupy dla malenstwa, mialam do 6 miesiąca nic nie kupować ale... nie mogłam się oprzeć jak zobaczylam śliczne body 😆 ciuszki dla dzieci są prze cudne 🙂

mam nadzieje że 25.08 dowiem się czy to bedzie Vanesska czy Natan 🙂 a wtedy zaczne śledzić allegro 🙂

życzę miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie Mamusie! Chyba się dziś wyspałam 🙂 Dawno tak długo nie leżałam w łóżku 🙂
Jagoda widzę że hormony działają. Nie przejmuj się za kilka godzin wszystko wróci do normy hehe. Dzidzia nie będzie dokuczała i Ty będziesz szczęśliwsza. Trzymajcie się cieplutko Mamusie i dzieciątka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was kochane 🙂)) Czas szybko leci a my już po wczasach ;(( właśnie za 2 godz. idę do lekarza mam nadzieję że mi powie co będę miała 🙂)0 juz nie mogę się doczekać 😉)) co tam u was buziaczki dla każdej z was;*************
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bólów głowy też je mam i to co tydzień ,ale taki naprawdę okropny.Kiedy już nie wytrzymuję biorę apap,w tą sobote się obyło bo położyłam się na godzinę i jakoś wytrzymałam.Cóż ....czego nie zniesie kobieta? 🙂 Ciśnienie mam często bardzo niskie ,krew z nosa też ostatnio mi leciała,ale to podobno normalka tak jest napisane w kalendarzu,że to może się zdarzyć.Ruchy dziecka czułam bardzo dokładnie w piątek przez chwilę ,to było ukłucie w prawym dolnym boku bardzo miłe po czym ustało kiedy dotknęłam to miejsce ręką 😆 Znalazłam świetny i nie drogi wózek do tego polski,wszyscy zachwalają.Nazywa się BARTATINA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda- wypoczniesz i sama zobaczysz ze nie było czym sie przejmować 🙂
Slub w Polsce 17października 😁 coraz bliżej a wszystko w rozsypce totalnej..

Mycloud- powiem Ci ze takie ukłucia co mówisz to też miałam, ale te kopniaczki to jest całkowicie inne odczucie:P jakby mnie ktos raz dotknoł palcem od wewnątrz a za chwile poleciały dwa kopniaczki 🙂 i ciszaa, mam nadzieje że dzis też poczujee 🙂 Cudownie!!:P

Ania- czekamy na wieści po lekarzu 🙂


I mam pytanko do wszystkich dziewczyn 🙂
Czy Wam też mogę to porównać do spinającego się brzuszka, czuje że dzidzia sobie pływa a za chwilee tak strasznie nisko jakby pod kanał rodny "podpływała" i sie tam rozciąga momentalnie mam twardy brzuch heh i go od razu głaskam i przesuwam dzidzie do góry:P tez tak ma któraś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...