Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiecie co dziewczyny przeglądałam galerię ciążową i naprawdę każdy brzuch zupełnie inny.Niektóre mają super wielki już w 17 tyg.od czego to zależy,że jedne mają takie duże a inne nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla ja tez polecam ten stanik co Jagoda jest masakrycznie wygodny i nic się nie odciska na piersiach

nie wiem czy Jagoda ma dokładnie ten, ja mam ten:

http://allegro.pl/item700437184_biustonosz_ciazowy_triumph_rosnacy_mamabel_75_b.html

mycloud też bym chciała to wiedzieć w pierwszej ciąży na początku btak brzuszka a teraz wieelgaśny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mnie też cos ostatnio kłuje z tyłu w okolicach krzyża, czytałam że to może być rwa kulszowa czy cos w tym rodzaju, pojawia się w ciąży gdy macica zaczyna uciskać tamte miejsca. Ja mam wszystkie objawy książkowe także już mnie nic nie dziwi. najpierw były nudności i wymioty przez 2 miesiące, teraz krew z nosa, te bóle, dziwne plamki na ciele itp, itd. Ale ogólnie jestem baardzo szcześliwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny "stare " i "nowe" 😉
Wczoraj nie pisałam bo poźno wróciliśmy do hotelu. A tak w ogóle to sie pochorowałam - od 3 w nocy męczy mnie biegunka. Nawet wylądowałam dziś u lekarza ale nie dał mi nic oprócz zalecenia ostrej diety, tak więc moi poszli na kolację a ja wcinam sucharki. Brzuch od wczoraj zmniejszył mi się o połowę ! Na wadze pewnie też spadłam.
Dzidzię czuję już wyraźnie i codziennie. Zaczyna mocna świrować 🙂 Tylko jakaś złośliwa względem ojca i siostry bo jak tylko oni przyłożą dłonie do mojego brzucha to się nie rusza. Jeszcze im się nie udało utrafić.
Mam sporo fajnych zdjęć brzuchola ale dodam dopier po powrocie bo nie zabrałam kabla 😞

Pozdrawiam serdecznie.
Zaglądnę znów jutro albo pojutrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was ponownie...muszę wam powiedzieć, że urlopik dobrze nam zrobił jesteśmy wypoczęci i możemy ruszyć do pracy na jak długo jeszcze nie wiem. 🙂)ogólnie czujemy się super oprócz tego że mamy jakieś chrosty na ramionach i dekolcie.
Odczuwam także co jakiś czas ruchy dzieciątka. Wszyscy mówili mi że to będzie córka a ja sama byłam nastawiona na to że na świecie pojawi się Lenka. Dziś poszłam na umówiona wizytę do lekarza aby sprawdzić co nam Bozia dała choć niechętnie ale jeżeli są w tych czasach możliwości na sprawdzenie tego to dlaczego nie...a tu na USG na pierwszym planie lekarz mi pokazuje pyrtusia!!!!!!!!Będziemy mieli synka 😉))jest duży i zdrowy a to najważniejsze teraz tylko musimy się nad imieniem zastanowić.
Powiem wam że troszkę to nie dociera do mnie i lepiej że wiem teraz niż przy porodzie. Tak to byłaby nastawiona na córkę hehehe chociaż różnie bywa ale lekarz powiedział że na 200% SYN bo był dziś pięknie ułożony i wszystko było widać idealnie. Pozdrawiam was kochane buziaczki dla was i waszych maleństw...

p.s co do stanika to lekarz mi mówił żebym na razie nie zmieniała...ale ja swoje i mam coś podobnego do tego z linka i jest rewelacyjny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uulala ale się tłoczno zrobiło 🙂Czesc Mamusie 🙂
STANIK - dokladnie ten z linka. MEGA wygodny, a ze sutki widac - ja i tak teraz pod wszystkie bluzki nosze jeszcze zawsze topy bo wszystkie bluzki za krótki na mój brzuch no i te ramiaczka szerokasne tez nie fajne są 😉 Ale dopiero te ramiaczka wlasnie porzadni mi trzymaja biust! bo moje piersi przytyly najbardziej i opadaly mi w kazdym staniku 🤢

ANIA23 - no my jestesmy totalnie nastawieni na synka, pomimo tego ze chcielismy na poczatku córeczke i mielismy imie tylko dla córci. Potem tak jak KATARINA na dwoch USG lekarz powiedzial ze COŚ dynda miedzy nogami ale nie jest pewien.
Ale będą jajca (lub w sumie wlasnie ich nie bedzie hehe 🙃 ) jak sie okaze pojutrze ze to jednak córka!!!! 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też Syla mam tak okropnie sterczące i wielkie ,że powiem wam jak sobie z tym radzę tylko się nie śmiejcie.Ponieważ mogę nosić jedynie taki stanik ciążowy bo bolą mnie piersi to wkładam pod stanik na sutki waciki albo bandaż zwinięty na trzy.:laugh: Trzeba sobie radzić.Nie pokazałabym się na ulicy z takimi sutkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo dobry sposob hehe kiedys na filmie jakims widzialam jak dziewczyna przykleila sobie plastry na sutki hehe tez doobre 😁 😁 😁

wkleilam dzisiejsze zdjecie siebie z brzusiem odkrytym i zasłoniętym 🙂 mały czy nie mały ale mój i rośnie bo go czuje 🙂 juz bym chciaala koniec 🙂 ehh moja siostra urodzi juz lada moment a ja jeszcze polowa przed sobaa:P


troszke wciągałam brzuszek bo w sumie samo z siebie sie go tak wypycha moja mama mowi ze to normalne odruchowo staramy sie wiecej miejsca dac dziecku ciekawe czy to prawda


http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=33&page=inline&id=1647
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiuu to mam albo miałam tak samo hehe ale teraz nie moge pudru uzywac bo mnie jeszcze bardziej wysypuje no trudne przeboleje w ostatecznosci nakladam tylko troszke na wypryski. Co do mojej urody to ja sama widze jak cholernie sie zmieniam jest mi nawet ciężej sie pomalowac hehe bo jakos taka dziwną buzię mam:P
a mama mi mówi(który widzi mnie tylko jak jej zdjecie wyślę, albo na kamerce) że sie zmieniam z buzi 🙂 ja uważam ze brzyskaa:P sie robię ładniejsza napewno nie hehe chyba ze reaguje tak na zmiany.

Co do tego o jedzeniu to ja slyszalam ze kwaśne na chłopca a słodkie na dziewczynke 🙂 a ja własnie skonczylam wcinac kapuste kiszoną i chętnie poszlabym zajeśc jakims mega kawałkiem torta więc ja to mam unormowane i jem to i to:P ostrego w ogole bo nie lubie ne lubiłam:P i nie zdrowo w ciąży to nie próbuje:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa masz śliczny ten nowy brzuszek 🙂 ten z przed tygodnia był mniejszy 😉
Co do staników, to tu w irlandii niestety żeby coś dostać godnego uwagi to trzeba się mega nachodzić. Na szczeście udało mi się kupic dwa i tak sobie chodzę na zmiane 🙂
Dobrej nocki mamuski. Ucałujcie Maleństwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny witam Was środowo 😉 ja dziś mialam mocny sen ale niestety zwierzak musiał mnie obudzić ehh teraz do was pisze ale zaraz chyba znowu sobie drzemnę:P

justyna-malutka- dziękuję 🙂

madziula- fajnie, moja siostra mowila ze tez mi daa w sumie lada moment 😁 😁

a i dziewczyny patrzccie co znalazlam http://www.babyclub.pl/product-pol-3553-Detektor-tetna-plodu-AngelSounds-JPD-100S.html masakra 🙂 nie wiedzialam ze takie cos jest trzeba bedzie sobie sprawic bo tanie 🙂

ogolnie bardzo fajna stronkaa 🙂

i ta poduszke mam zamiar sobie kupić 🙂 http://www.babyclub.pl/product-pol-3939-Kojec-Motherhood-dla-kobiet-w-ciazy-i-do-karmienia.html widzialam ja na

allegro bo kolezanka mi polecala, ponoc rewelacjaa 😉

a spojrzcie na too super 🙂 http://www.babyclub.pl/product-pol-3202-Lokalizator-dzieciecy-KIDDO-KidKeeper-nr-1-w-Europie-dostepny-juz-w-Polsce-.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Laseczki 🙂 WTORKOWO :P (SYLA - gdzieś Ci dzień uciekł 😉 )
PODUSZKA MOTHERHOOD - widzisz! my jej szukalismy - mąż mi ją chce koniecznie kupic a ja sie nie obraze (podesle mu to co znalazlas 🙂 )

Ja na allegro znalazlam sliczne, cudowne komplety poscieli:
http://www.allegro.pl/item710182221_posciel_mega_12el120x90_od_darland_gratisy.html

http://www.allegro.pl/item702754822_13_cz_posciel_120x90_z_aplikacja_od_mamo_tato.html


http://www.allegro.pl/item702754822_13_cz_posciel_120x90_z_aplikacja_od_mamo_tato.html



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek...
uf...uf.. przebrnelam przez 11-srtonek...

Ania gratuluje Synka!
Jagodka mam nadzeje ze dzis nastroje znacznie lepsze Kochanie gleboko oddychaj, tylko spokoj moze nas uratowac 🙂

Ja nie mam problemow z wzrostem, przyrostem piersi...(co wzasadze mnie zastanawia dlaczego?) wiec jak na razie nosze takie staniki jak przed ciaza choc zauwazylam ze powiekszaja mi sie na biuscie rozstepy... czego nie moge powiedzec o moim brzuszku rzeczy ubieram albo wysoko na brzuszek albo pod brzuszek a najwygodniej mi jest w sukienkach... no i rozstempy sie powiekszaja tez i na brzusiu smaruje oliwka ale rezultatow nie wiedac.

Udanego dnia Dziewczyny

Witam sie z nowymi Styczniowkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...