Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczynki,

nie było mnie od rana i musiałam 11 stron nadrabiać 🙂dzien mi sie zaczął beznadziejnie a później było tylko gorzej 😞 jakiegoś doła złapałam 😞

witam nową mamusie 🙂

co do ciuszków to ja pzystopowalam z kupowaniem bo mi z domu nie wolno wychodzić 🙂 szukam tego śpiworka na allegro i nie mogę znaleść. 😠

mycloud- jak mam znaleść?podpowiedz:P


Pinacolada- no oklask za studniówkę musi być 🙂już wysylam:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja zapijam się świeżo wyciśniętym sokiem z marchwi i buraka ,wymieszałam jedno z drugim bo samego buraka ups ciężko wypić.Córcia będzie miała ładną cerkę po tej marchewce.

Buziaki dla Was i do jutra.Zaraz przyjdą z mężem moje czopy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał:
hej dziewczynki,

nie było mnie od rana i musiałam 11 stron nadrabiać 🙂dzien mi sie zaczął beznadziejnie a później było tylko gorzej 😞 jakiegoś doła złapałam 😞

witam nową mamusie 🙂

co do ciuszków to ja pzystopowalam z kupowaniem bo mi z domu nie wolno wychodzić 🙂 szukam tego śpiworka na allegro i nie mogę znaleść. 😠

mycloud- jak mam znaleść?podpowiedz:P


Pinacolada- no oklask za studniówkę musi być 🙂już wysylam:laugh:


Basiu w akcesoriach dziecięcych wpisz nazwę "kombi" i wyskoczą właśnie te śpiworki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud- dziękuje, znalazłamz Twoją pomoca 🙂

jestem strasznie roztrzepana, chyba przez te leki co biore 🙂
dziś chciałam zrobic frytki w piekarniku na obiad i przygotowalam wszystko włączyłam światło i poszłam ogladac Brzydule, po 20 minutach poszłam sprawdzić czy sie nie przypaliły 🙂 i szok one nieupieczone 🤪 samo swiatło właczyłam i czekałam jak głupia:laugh: zapomniałam włączyć piekarnik:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie,


pewnie juz wszystkie soie poszlyscie 🙂
My sie s synkiem relaksujemy, w koncu mam dla niego czas, maz skombinowal duze sluchawki i jedna lezy na brzuzku druga mam ja i sobie sluchamy klasyki 🙂


Milej nocki mamusie
dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziolchy 🙂 ja dopiero dopadlam kompa, byli u nas znajomi z corcia o 3 miesiace starsza od naszej wiec bylo troszke biegania a picie kawy przenioslo sie do dziecinnego pokoju. Zrobilam dzis wreszcie rolade z malinkami i bita smietana - pierwszy raz pieklam biszkopt bez proszku do pieczenia i nawet wyszedl 🙂
mycloud bo murzynka urodzisz :P buraczki i marchewka bedzie miala corcia super karnacje a z tego co widze to mamusia tez ma ciemna karnacje 😉 wiec bedzie murzynka 😁

Dobrej nocki Mamuski!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieńdoberek 🙂

dzięki wszystkim za tak serdeczne powitanie 🙂

ja też juz kupiłam łóżeczko kołyskę ale nie rozstawiamy jej narazie bo takie głupie przesądy;
ciuszki kupiłam w anglii jak byłam są przecudowne,ale na allegro widziałam także sprowadzane i wogóle nie zniszczone więc zastanawiam się czy jeszcze czegoś nie kupić.
właśnie się sama do siebie śmieje bo córcia mi tak w brzuszku wariuje tylko przy tatusiu taka spokojna 😆
idę dziewczyny trochę posprzątać a zaraz przyjeżdża mój półtoraroczny chresniak więc będę nabierać praktyk 🙂
pozdrowionka dla wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek

misiamamy - no oklaski jakoś uciekły wszystkie z 11 do zera 🙂 dzieki za ponowne oklaski 😉

Wczoraj jak puszczalismy synkowi muzyke przez sluchawki przylozone do brzuszka strasznie szalal...hmm..i nie wiem czy mu sie az tak podobalo czy az tak nie podobalo :/




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Panie 🙂

Jagoda - ja od jakiegoś miesiąca praktykuję wieczorne słuchanie muzyki ze słuchawkami na brzusiu. Mąż zakupił specjalnie większe słuchawki ipłytę Mozarta i co wieczór puszczam Lenie. Na początku też bardzo szlała ale teraz widzę że się przyzwyczaiła i tylko zaraz po włączeniu chwilkę potańczy a potem się uspokaja. Ksawciu też się przyzwyczai 😉

Jestem już trochę zmęczona tym tygodniem bo mieszka u nas moja siostrzenica (6klasa) i jak wracam do domu to mam podwójną ilość zeszytów do sprawdzenia i obie do przepytania. Poza tym jest trochę głośniej ale do tego to akurat trzeba się zacząć przyzwyczajać 😉 Żeby tego było mało to dzisiaj jeszcze dołączy druga siostrzenica (na weekend)bo u dziadków gdzie chwilowo mieszka jej się nudzi tak więc wcale nie odpocznę 😞 Ale trudno, przetrzymam jakoś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy ja nie lubie prasowania i moja niunia chyba tez nie bo mnie wtedy mocno brzuszek boli i ciagnie do dolu.

Jagoda zobaczysz po urodzeniu czy mu sie podoba czy nie 🙂 moja strasnie lubi jak jej swiatlo pokazuje - klade sie wierczorkiem przy zapalonym swietle i wystawiam brzuszek no i dyskoteka gotowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kochane piątkowo!

U nas dziś zaczyna się sezon grzewczy bo zimno jak chol...
Dostałam od lekarza czopki i już wam mówię jak się nazywają:

Provag-doustne

Clotrimazolum gsk-czopki

Oczywiście Macmiror znowu-czopki
Monural-doustnie 1saszetka do wypicia

Powiem tyle wczoraj wypiłam tą saszetkę Monural i wiecie ,że mimo,że przed snem wypiłam szklankę wody poszłam tylko raz siku i to nad samym ranem.Szok!!!W każdym razie lekarz powiedział,że nie leczone bakterie faktycznie mogą spowodować przedwczesny poród,ale jeśli się je leczy to NIE! tak więc dziewczyny róbcie koniecznie wymazy z pochwy,żeby kontrolować czy nie ma żadnych bakterii.Jestem już spokojna i namiętnie biorę czopki;-)Kupił mi mąż jeszcze specjalną Ireny Eris piankę do higieny intymnej dla kobiet w ciąży i po porodzie zapobiegająca zakażeniom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie właśnie słyszałam w dzień dobry tvn o tym jak bardzo społeczeństwo negatywnie wypowiada się o kobietach,które publicznie karmią swoje dzieci piersią tzn. w miejscach publicznych.Cały czas wyidealizowana matka polka jest piętnowana przez społeczeństwo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kochane prasownie zakończone uffff ja też nie przepadam za prasowaniem ale moja misia lubi i śpi 🤪 teraz kicia moja powiem wam jest 1030 rano a ja juz jestem zmeczona coraz czesciej jestem zmeczona też tak macie ??? musze dzis jechac do sklepu po buty ale chyba kupie takie wkładane nie sznurowane bo chyba bedzie mi wygodniej pinacolada mowiła o spódnicy ja też lubie chodzic jeszcze udaje mi sie wejsc w dwie no właściwie w jedną i pół w ta drugą ledwo wchodze 🤪 i mam szpileczki do teego ale musze chyba kupic jednak cos do spodni boje sie że mnie przewieje od dołu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie,

ja też nie przepadam za prasowaniem 🙂narazie ciuszki wypralam i schowałam. Wyciągam je co chwilke i albo sama oglądam albo komuś pokazuje wiec nie ma sensu prasować 😉

w grudniu wypiore jeszcze raz w proszku dla dziecka i wyprasuje:laugh:


a co do kopniaków to moje kochane szczęscie co kilka godzin daje czadu, najczesciej po czekoladkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki 🙂

misiamamy u Mnie to samo z tym zmęczeniem 😞

mycloud też właśnie oglądałam w TVN o karmieniu w miejscach publicznych.Świetny pomysł z tą pelerynką 🙂 chyba sobie taką zakupię albo sama uszyję,a tak na marginesie łap oklaska,chyba nerwowa z lutego Ci pozabierała wszystkie 😠

A mówiłam Wam,że lekarz wprowadził Mnie w błąd co do płci dziecka 😞 ,miał być syn(4tyg.temu)a w środę powiedział,że córka 🤔
Całe szczęście,że nie kupowałam ciuszków typowych dla chłopca tylko unisex:P Jestem troszkę rozczarowana,że lekarz z tak ogromnym doświadczeniem popełnił taki błąd.W ramach przeprosin kazał Mi przyjść na dodatkowe USG w poniedziałek na potwierdzenie płci-chociaż coś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...