Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witamy was porannie 😉))
Widzę że tabelka się powiększyła 🙂)) Super
Dziewczyny nie przejmujcie się tą nauka tak ja do grudnia na studiach muszę całą sesję zaliczyć mało tego nie mogę zaliczyć praktyk bo jestem na L4 i dopiero po porodzie będę wstanie iść coś zaliczyć chociaż nie widzi mi się zostawiać małego samego w domu (oczywiście z kimś) ale nie będzie mnie tych 4 godzin 😞
no ale nic nie poradzę na razie nie myślę o tym 🙂

JA się źle czuję ostatnio i mam takie skurcze lekkie...nie wiem co to oznacza a do lekarza dopiero 1 grudnia idziemy,mały jak zacznie się wiercić to z bólu nie wytrzymuję...wczoraj leżałam na dywanie a mój kochany mnie masował po plecach bo się nie dało wytrzymać.

Pozdrawiamy buźkiii Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry dziewczyny
pinacolada ja tez tak mam od wczoraj i sie zastanawiam co to boje sie ze szyjka mniejsza sie robi bo jak byłam 5 tyg temu u lekarza wtedy co kazał mi leżeć to tez tak mialam i on powiedział że jak sa bóle w podbrzuszu i takie uczucie w szyjce to szyjka sie pomniejsza ja teraz bóli brzucha nie mam ale niepokoją mnie te prądy pincolada zapytajlekarza jak możesz w czwartek co to jest to i ja sie może uspokoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wróciłam z badań,słuchajcie kolejka niemożliwa wszytscy chorzy aż strach tam stać obok tych ludzi.Dziś po 19 wizyta.

Właśnie mi przyszły paczki z przewijakiem,staniki do karmienia i dziewczyny naprawdę na codzień albo na noc polecam te co kupiłam za śmieszne pieniądze bo za 14zł 2sztuki na allegro u blue gallery. stanik bardzo wygodny,ładnie wykonany.Przyszła cała paka z pieluszkami tetrowymi flanelowymi,podkłady ,ceratki,prześcieradło,płatki kosmetyczne,waciki,podpaski do szpitala,majtki poporodowe itd.Także najważniejsze drobiazgi są.

Wczoraj uprasowałam ok.20szt bodów i miałam dość! ale za to pięknie uprasowane i poskładane w kosteczkę leżą.Tyle,że to może 1/10 rzeczy;(

Nie martwcie się ja też się czuję coraz gorzej,boli mnie dziś krzyż,chodzę jak pingwin często boli macica nie wspomnę o miednicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane!
ja też dziś byłam na badaniach, troszkę się posprzeczałam z jedną panią ale i tak wyszło na moje 😁
Pinacolada co do tych prądów w szyjce to ja też mam i co jakiś czas całe szczęście nie często, na ostatniej wizycie pytałam się gina o nie i mówił, że po prostu organizm się przygotowuje, no ale teraz jakoś częściej się to zdarza, no i wizyta też w czwartek więc mam nadzieję, że wszystko będzie ok 😁

dziś był u nas pan wymierzył wnękę na szafę więc jak dobrze pójdzie to za tydz a jak nie to za dwa będzie gotowa i ruszam z wielkim praniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item797434604_stanik_do_karmienia_bialy_czarny_90c_14_99_70.html

Tutaj masz też tanie:

http://www.allegro.pl/item810072613_stanik_biustonosz_do_karmienia_75c_bialy.html

Jedne i drugie kupiłam i polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia może twój mężys szykuje prezenty na Mikołaja 🙂

My wtym roku postanowiliśmy napisać listy do świetego Mikołaja 🤪 w których każdy napisze koło 10 rzeczy które chciałby dostać..... oczywiście nie za drogie 😉 i druga połowka kupi cos z tej listy 🙂 bo niestety do chodzenia po sklepach i szukania prezentów dla mojego przystojniaka to ja sie w tym roku nie nadaje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie przysnęłam na 2 godz.zawsze tak mam po badaniach.

A teraz wsuwam kokosa,kiwi i pomarańcze.A w ogóle mam takie zapotrzebowanie na nabiał,że codziennie nawet kilka razy dziennie wsuwam ser biały,mleko i kefiry oraz jogurty naturalne.No,ale patrząc na to co jest napisane na suwaczku to nie ma się co dziwić.Zaraz muszę wziąć się za golenie ,ale nie wiem jak tego dokonam.Mam to gdzieś co sobie pomyśli lekarz ciekawe czy on by się ogolił nic tam nie widząc...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka wróciłam właśnie ze szkoły.
Mam doła, jest mi smutno, źle 😞 mam poprostu wszystkiego tzn kogoś dosyć 😞 cholerka ja to musze chyba pomyśleć o przeprowadzce a mianowicie kupnie jakiegoś mieszkanka bo zwarjuje - tylko skąd wziąść kase heh 😞 chyba będe musiała z mężusiem pomyśleć o kredycie 🥴 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...