Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam mamusię 😉
Mycloud - no uważaj tam na siebie 😉 ,ja mam wizyte 7 grudnia i badania ;p
Widze że wszyscy mieli ubaw z tym moim " rozwarciem " 😉 byanjamniej się weselej zrobiło ;p
Ja jutro zaczynam 33 tydzień..A dopiero był 6..Strasznie szybko poleciało 😉
I jeszcze tylko 7 tygodni do porodu..
Dusia_P hehe no dzieci są sprytne..Dziś na USG była taka pani z strasza dziewczynka koło 35
tygodnia i tak samo cały czas zadawała mamie pytania 😉 ale kochana taka ;p
Syla dziś mamy środe ! 😉
Megi nie ma za co 😉 ja dziś szłam przez centrum i gościu stał z skarpetkami więc sobie
kupiłam i od razu w sklepie butelkę wody 😉 został mi tylko płyn do higieny intymnej krem pasta i
szczoteczka i oliwka ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A teraz o moim USG :
Będę miała dziewczynkę 😉 🙃 😘 😆
Malutka waży 1861 g , obwód główki ma 29,08 cm 😉 długość kości udowej 59,9mm obwód brzuszka 27,43 cm i obwód dwuciemieniowy główki 84,7 mm 😉 Po za tym wszystko w porządeczku 😉
Strasznie się ciesze 😉
Jest ułożona główką do dołu 😉
😉

Normalnie super uczucie w końcu wiem co będzie malutka Madzia 😉 na drugie Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy napisał:
no nie iem mycloud czy 3 cm to ok moja szyja ma 4.6 cm i leze 😞 ja nie wiem lekarzem nie jestem ale na twoim miejscu bym sie jednak połozyła i uważaj bardzo na siebie bardzo cie prosze już sie nie przemęczaj


Misiamamy a często masz twardy brzuszek? kazał Ci brac nospę? no widzisz jak to jest jeden twierdzi,że ok inny każe leżeć.Na pewno będę uważała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos wyjatkowy: gratuluję córci 🙂
Witam w różowej części tabelki 😉 te nasze córcie to chyba zostana stare panny bo chłopaków dla nich zabraknie 🤪 🤪

ja zaraz jem obiad i zmykam do mojej gin..... pewnie nic nowego się nie dowiem 😉 a jak wrócę to leniuchujemy 🙂 wczoraj spałam od 23.00 do 15.00....z krótkimi przerwami na jedzenie i siusiu 🙂 nie wiem jak ja wytrzymam na początku jak mała sie urodzi, będę chodzic jak Zombii 🙃 :laugh:

juz mam prawie wszystko przygotowane na urodziny córeczki i nie mam juz co robic w domu :/ no a wychodzić nie wolno 😞 poza tym co gdzieś wyjdę to wracam z katarem więc sie nie opłaca 🙂

namówiłam w końcu mężulka na sesje brzuszkową 🤪 kasy nie mamy osatnio za bardzo... no ale taki brzuch nie zdaża się za często 🙂 teraz będę szukac w miare taniego fotografa 🙂 bo mój M to zdjęć kompletnie nie potrafi robic fotek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktoś wyjątkowy gratuluje córeczki 🙂 suuper! ehehe a co do środy to juz własnie wpadłam na to heh że mi sie dni pomyliły:P jutro juz doo lekarza idę szok!:P hehe czas leci strasznie ale niech leci bo nuda:P a juz bym chciala zobaczyc w koncu te swoje stopy 🙂

alicee hehe nie bedziesz jedyna, ja tez lubie sobie dlugo pospac 🙂 a potem to sie ukruci:P tak jak mówi moja teściowa:śpij i wyśpij się za wczasu bo potem Ci sie to skonczy 🙂 hehe .

mycloud wiesz kiepsko troszkę.. jak Ty masz 3.. i nie masz leżec a misiamamy 4.6 i musi leżec.. 🤔 którys lekarz jest jakis chhyba mało kompetentny.. mam nadzieje że twój misiamamy przesadza:P bo kurcze kiepsko. Dbajcie o siebie mamunie 🙂

ttinka no teraz czekamy tylko na wieśći od Ciebie 🙂 a czujesz coś? hehe mi sie sniło na pocz ciąży ze urodzilam synka a jednak mam dziewczynke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud wiesz jesli chodzi o brzuszek to bywają dni ze czesto sie napina ale nie wiecej niz 10/12 razy na dobe a bywaja dni ze 1 może 2 w ciagu dnia nie biore nospy poniewaz biore fenoterol a on rozlużnia miesnie ggladkie macicy wiec nie mam potrzeby ale w takie dni gdy mi sie czesto napina to mam pietra i chetnie bym sobie nospe zapodała ale nie wiem czy czasem niezaszkodziłabym sobie tym bo to podwójna dawka rozkurczowych lekow wiec zostaje tylko przy tym fenoterolu bardzo cie prosze sloneczko uważaj na siebie już musisz wrzucic na luz wiecej lez niz siedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja chce pedicure!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! stopy mi zaraz bedą przypominały twardościa skóry asfald i do fryzjera chce bo grzywka do oczu wchodzi i lakier porzadny do paznokci chce 😞 a tak wogóle czy zauwazyłyscie ze teraz lakier do paznokci nie trzyma sie tak długo jak przed ciążą bo ja tak mam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie!
Ktos wyjatkowy- gratuluję córeczki! No proszę cała tabelka prawie różowa 🙂 Moj synuś będzie miał wielki wybór 🙂 Super 🙂
ttinka teraz kolej na Ciebie. Mam nadzieje ze bedzie niebieski 😉 Chociaż troszke zmiany koloru hehe.
Trzymajcie sie ciepło mamusie i uważajcie na siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

wrociłam od fryzjera!! Dałam radę wysiedzieć a poza tym to uwinęła się kobitka w 2 godz więc spoko!

Ktoś wyjątkowy- gratuluję córci!!!

Ja mam wizytę jutro i już nie mogę się doczekać!

Torby spakowałam.

W sobotę będę "molestować" męża o przemeblowanie w sypialni żeby zrobić miejsce na łóżeczko 😉

Teraz się położe i odpocznę bo na 17 na wywiadowkę lecę!!

Pa,pa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos__wyjatkowy_ napisał:
A teraz o moim USG :
Będę miała dziewczynkę 😉 🙃 😘 😆
Malutka waży 1861 g , obwód główki ma 29,08 cm 😉 długość kości udowej 59,9mm obwód brzuszka 27,43 cm i obwód dwuciemieniowy główki 84,7 mm 😉 Po za tym wszystko w porządeczku 😉
Strasznie się ciesze 😉
Jest ułożona główką do dołu 😉
😉

Normalnie super uczucie w końcu wiem co będzie malutka Madzia 😉 na drugie Zuzia


Gratuluje córeczki 🙂 🙂 🙂 Madzia...śliczne imię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie!!!
wpadlam do KRK sie wymeldowac (30 lat w Krakowie a teraz będę Olkuszanką..:/ ) i jestem u rodzicow wiec mam net! 🙂
W poniedzialek bylismy u pana doktora i...Ksawciu rozwija sie idealnie, wszystkie jego narzady i struktury ksiazkowe, tetno rowniez, u mnie tez ok, poza tym ze kolejne ...4 kg do przodu (a bylam pewna ze w tym mies bedzie mniej bo remont, bieganie, niedojadanie itd..a tu prosze...)
Synek wazy 2200 i co najwazniejsze - wg lekarza przyjdzie na swiat w grudnia!!!!! 🤪
Nastepna wizyte mam 7go grudnia i to juz bedzie 37 tydzien i gin powiedzial: prosze wytrzymac do 7go a potem mozemy rodzic bo ciaza juz bedzie donoszona 🙂
Zasugerowal ze bedziemy mieli Malenstwo juz na swieta przy sobie!!! 🤪
Troche nasto wszystko zaskoczylo i teraz mamy dodatkowe myslenice GDZIE W KONCU RODZIC ale coraz bardziej jestesmy przekonani ze bedziemy rodzic z moim lekarzem prowadzacym w Narutowiczu. Za 2,5 tygodnia mamy dokladnie omowic szczegoly porodu 🤪 🙃 🙃
Mieszkanko wyglada coraz piekniej!
teraz musimy sie spieszyc z pokojem dla synka bo zostalo juz tak niewiele dni!
Pozdrawiam Was wszystkie razem i sciskam kazda z osobna!
Moze w pt bedziemy juz podpieci do netu
papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka napisał:
justyna malutka hehe mi z tej tabelki https://www.nasza-ciaza.pl/web/spolecznosc/planowanie_plci_dziecka_kalendarz_chinski wychodzi chłopak hehe ciekawe, no ale jutro sie wszystko okaże :P


MAM PROŚBĘ 🙂
Chdzcie sprawdzimyw szytskie, czy nam się to sprawdza...ciekawa jestem, czy to wychodzi, bo mi się sprawdziło... kolor niebieski i jest chłopiec 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. ktos_wyjatkowy - ja rowniez gratuluje corci!

Nasz synek tez jest juz ulozony głową w gół takze okazalo sie ze moj maz jak gadal do synka to rozmawial z jego pupą hehe 🤪 a my myslelismy ze to glowka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wózek już złożony super stan jak nowy 😉 Bardzo sie opłacało ;] łóżeczko stoi i wózek już też ;]
A właśnie dostałam sms od koleżanki jest w 37 tygodniu jest w szpitalu bo dostała bóli i lekarz ją skierował..

A przed chwilą wpadła do mnie sąsiadka z 2 parami różowych skarpetek dla małej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
Czesc Mamusie!!!
wpadlam do KRK sie wymeldowac (30 lat w Krakowie a teraz będę Olkuszanką..:/ ) i jestem u rodzicow wiec mam net! 🙂
W poniedzialek bylismy u pana doktora i...Ksawciu rozwija sie idealnie, wszystkie jego narzady i struktury ksiazkowe, tetno rowniez, u mnie tez ok, poza tym ze kolejne ...4 kg do przodu (a bylam pewna ze w tym mies bedzie mniej bo remont, bieganie, niedojadanie itd..a tu prosze...)
Synek wazy 2200 i co najwazniejsze - wg lekarza przyjdzie na swiat w grudnia!!!!! 🤪
Nastepna wizyte mam 7go grudnia i to juz bedzie 37 tydzien i gin powiedzial: prosze wytrzymac do 7go a potem mozemy rodzic bo ciaza juz bedzie donoszona 🙂
Zasugerowal ze bedziemy mieli Malenstwo juz na swieta przy sobie!!! 🤪
Troche nasto wszystko zaskoczylo i teraz mamy dodatkowe myslenice GDZIE W KONCU RODZIC ale coraz bardziej jestesmy przekonani ze bedziemy rodzic z moim lekarzem prowadzacym w Narutowiczu. Za 2,5 tygodnia mamy dokladnie omowic szczegoly porodu 🤪 🙃 🙃
Mieszkanko wyglada coraz piekniej!
teraz musimy sie spieszyc z pokojem dla synka bo zostalo juz tak niewiele dni!
Pozdrawiam Was wszystkie razem i sciskam kazda z osobna!
Moze w pt bedziemy juz podpieci do netu
papapa


Mi n ostatnim uSG Doktor też pwoiedziała, że termin mi sięprzesunął na 31 grudnia 🤪 ale to przez tą długą kość udową Sebka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A zapomniałam wam powiedzieć, że nasz Sebek tak się ułożył na USG, że pokazał całą buźkę 🤪 🤪 🤪 Wyglądało nrmalnie, jakby ktoś zrobił czarno-białe zdjęcie jego tywarzyczki 🤪 🤪 🤪 Wiecie jaki szok 🤪 Widzialłam oczka, nosek i usteczka, wszytsko już dokłądnie rozwinięte 🙂 🙂 🙂 ŚŁiczny jest :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia śliczne imię zgadzam się bo sama mam tak na imię;-)

Mnie się termin przesunął na 23 stycznia więc 2 dni wcześniej.Jednakże tak jak pisałam lekarz mi powiedział,że mam wytrzymać do 36tygodnia 🤪 potem mogę sobie rodzić.No to już u większości z nas dzieciątka główką w dół-super! się śpieszą coś te styczniowe bobasy na świat!My w sobotę odbieramy komodę-przewijak więc już też będzie umeblowane.Tempo prania i prasowania mam kiepskie więc na tym trochę mi zejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos wyjatkowy - z przeprwadzka - no juz tam mieszkamy od pt, juz gotuje obiadki 🙂 ale caly czas jeszcze powoli zwozimy nasze rzeczy i pudlo po pudle rozpakowujemy.
Spanie mam takie na nowym miejscu ze mowie Wam!!! do 10-11 sobie spimy z synkiem i nawet on budzi mnie tylko raz na siku w nocy czasem 2 razy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...