Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No pogoda w Wawie też nie rozpieszcza,szaro buro i czasem pada.Wiało wczoraj wieczorem.Na szczęście ja już nie pamiętam co to autobus;-) Ale spoko głowa do góry mnie wychodzi teraz ząb mądrości!jak nie urok to przemarsz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

na temat lekarzy to ja juz kiedyś pisałam, porazka to co sie dzieje w polskich szpitalach...

ja tez mam doła bo Tata Vanesski nie wiadomo kiedy zacznie chodzić, nawet nie bedzie mógł niuniu odebrać ze szpitala, może za 4 miesiace zacznie stawiac pierwsze kroki 😞
a w poniedziałek znów idzie do szpitala i we wtorek czeka go kolejna operacja nogi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monis to ile ubranek kupisz zależy od Ciebie czy lubisz i bedziesz chciała często prać.To co najważniejsze,nie sugeruj się moimi ilościami:

Koszulki 56/62 - 8
Kaftaniki- 10
Śpiochy-12
Body-30
Pajace-8
Sweterki-7
Półśpiochy- 4
Czapeczki po kąpieli bawełniane-8
Grube czapeczki-5
Welurowe pajace-6
Skarpetki-12
Niedrapki-5
Kombinezon-2
Paputy-5
Spodenki ogrodniczki-3
Sukieneczka 😉1
Z ubranek to tyle,jeśli potrzebujesz spis jeszcze innych rzeczy to napiszę.Ty kup takie ilości jakie ty uważasz,że będziesz potrzebowąła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myclouda - dzieki.
Mam juz sporo sukieneczek 🙂) i to jeszcze niektore zaduze beda przez chwile ale takie sliczne byly 🙂)
Wlasnie chodzilo mi o taka bielizne nazwalabym to, te wszystkie spoiszki i kaftaniki. Kupilam juz tez taki nie wiem jak tosie nazywa to jest do spania taki owrek zapinany pod szyje zeby malutka sie nie rozkopywala. Boje sie tez zeby nie zapomniec o jakichs rzeczach typu nozyczki czy termometr, Cos z tych rzeczy i z takich co sie moga rowniez b przydac ale nie sa niezbedne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne rzeczy potrzebne dla dziecka:

Sterylizator(polecam Avent)
Podgrzewacz(Avent)
Laktator(Avent)
Kocyk 2szt.
Butelki 125ml 2szt i 250ml 1szt
Szczotka do butelek
Smoczki firma wedle uznania.
Termoopakowanie
Śpiworek do wózka
przewijak
kosmetyki
wanienka
Rożek
podkłady do przewijania
pieluchy tetrowe 20szt
pieluchy flanelowe 5szt
pieluchy polecam bella z wycięciem na pępek
gruszka lub aspirator frida(mam to i to)
okrycia kąpielowe 2
myjki2
wózek
łóżeczko lub kołyska
pościel
proszek do prania dla niemowląt
termometr
folia przeciwdeszczowa do wózka
stojak do wanienki jeśli potrzebujesz.
ceratka na materac
prześcieradło
nozyczki
szczoteczka i grzebyk do włosów
opakowanie na smoczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a pieluszki tetrowe i flanelowe to bedziesz uzywala na poczatku czy tylko w dzien czy ogolnie caly czas zamiast pampersow? i czym sie roznia, ktore lepsze tetra czy flanela, ja mam juz jedno szczescie w domu ale moj synek 🙂 ma juz 13 lat i pamietam ze mialam tetrowe i na poczatku ich deko uzywalam na zmane z pampersami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pampersów nie,ale tetrowe np.podczas kąpieli,do buźki,podczas przewijania.A flanelowe też do kąpieli,przewijania są mniej potrzebne dlatego kupiłam tylko 5szt.Bardziej i szybciej idzie tetra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie dziś ładnie słoneczko świeciło teraz już zachodzi..
No o tej Kamilce właśnie co Ania wkleiła link..A co do małej Basi
napewno wszystko będzie dobrze..Tylko musi być w inkubatorze..

Moja Madzia dziś szaleje w brzusio piętką kółeczka zatacza 😉

Oj Basiu współczuje dla tatusia twojej Vaneski..No widzisz ci którzy chcą
nie mogą a tacy co mogą to w dupie mają..To jest nie sprawiedliwość !

Moniss77 nigdy wcześniej cię tu nie widziałam także witam i łap oklaska na początek 😉
Trzeba cię dodać do tabelki 😉
Na kiedy masz termin ? i masz synka czy córcie 😉 i imię ;p ?

Postaram się dziś jeszcze raz wrzucić tą tabelkę ale kurde nie wiem jak .. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nom. Sa tu fajne ciuszki i na pewno latwiej dostepne, mam na mysli kieszen 😉)Ale w Polsce tez duzo slicznych rzeczy 🙂
A szpital na Zelaznej wiem gdzie, ja w Polsce mieszkalam zaraz kolo Starego Miasta, kolo Kozlej 🙂 Tez mieszkasz gdzies w centrum?
ja wlasnie zmienilam sobie szpital bo nie bylam zadowolona z opieki w tym ktory mialam najblziej i przenioslam sie troszke dalej Chelsea Westminster tu slyszlalam duzo dobrych opini i juz jestem spokojniejsza. W sobote 28 mam wizyte kolejna i juz sie nie moge doczekac. Chociaz USG juz raczej nie bede miala bo tu sa tylko dwa w czasie ciazy, chyba ze cos sie dzieje to robia wiecej no i juz mialam moje dwa plus jedno zrobilam sobie prywatnie, chcialam 4d ale jak poszlam to w koncu zrobila mi pani doc to vzarno biale bo pwoiedziala ze nie zawsze sie da zobaczyc, zdzieiona bylam, mysle ze pna cos krecila, moze sprzet nie dziala albo cos. W Polsce jeszcze chyba kolo 36 tyg jest? Sprawdzenie jak sie ulozylo itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam 12 tetrowych , flanelowych nie kupywałam bo nawet nie wiem do czego ich używać...

Mycloud a twoja córeczka jak będzie mieć na imię ?
Celka a twoja bo też nie ma w tabelce ?
I nie mam także imienia synka justyny_malutkiej ? napiszcie jak będziecie na forum ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ktos wyjatkowy - dzieki serdeczne z amile przyjecie 🙂)
ja bywam tu ale rzadko albo siedze cichutko i sobie podgladam 😉)a czasem cos skrobnelam tyz 🙂
My czekamy na nasza mala Julcie 17 stycznia ma ten dzien nadejsc 🙂) Jeszcze chyba jakos 59 dni o ile dobrze policzylam.
No wlasnie tak myslalam z tymi pieluszkami mycloud, tylko tak wiesz sie upewniam bo ja jak pamietam jak sie moj michas urodzil to w pierwszych tyg uzywalam na przemian pampersow i tetry bo mowili ze tetra tonaturalne i lepsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na północy Warszawy-Białołęka,Tarchomin.

Ja mam robione usg co ms na każdej wizycie ,teraz wizyty co 2tyg.
Moja córcia będzie miała tak samo na imie jak córcia sylli -Nel,chyba ,że urząd nie uzna imienia nie kończącego się na "a" to Kornelia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy - zawiodę Cię chyba bo tym razem w ruch poszła "kosiarka". Nie miałam natchnienia na wosk a poza tym to golenie było nie lada wyczynem więc chyba z woskiem muszę się już niestety pożegnać 😞 Ale wrócę do tematu zaraz po urodzeniu 😉

Przyjechał fotelik - rozpakowałyśmy z Julą i zamontowałśmy na stelażu wózka - wygląda przecudnie 🙂

Szlafroczek kupiony - trzeba go tylko przepłukać w jelpie i będzie git 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha i powinno sie zaraz zaladowac zdjecie naszego szczescia w 12 tyg, na pierwszej fotce wlozyla sobie paluszek do buzki - kokietka mala 😉) Cudna Piekna Sliczna nasza :*
Juz sie nie moge doczekac kiedy Ja zobacze 🙂
pewnie bede ryczala ze szczescia, ja w ogole latwo sie wzruszam a kolo 14 tyg ciazy to nawet na serialu Przyjaciele, moim ulubionym zreszta 🙂 Tez tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...