Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ania23 napisał:
Syla oklask dla ciebie 🙂)


I dla Ciebie za 8miesiac 🙂




Dziewczyny dzieki za OKLASKI 😁 jeah leci ten czas ahh 8miesiecy jestem taka haapyy 😁

Teraz jestem po obiadku, wszamałam pierogi z truskawkami. I dawke witaminek 🙂 ble;p Lezeymy teraz i sie relaksujeemy 🙂
Czekałam rano az ktos przyjdzie a wy sobie slodko spałyscie hehe a teraz do czytania az 5stron:P 🙃

Justyna malutka- dzięki 🙂 poszukam tego, chociaz mysle ze moze dziecko zabiera mi jakąs witamine, bo tez mam taki fajny utwardzacz i nie za bardzo pomaga.

No i dzis zrobilismy wielkie plany na przyszly weekend 😁 hehe jedziemy na koncowe zakupy(oprocz wozka) w sobotee 🙂 potem jak wrocimy to pomalujemy pokoik 😁 strzelimy przemeblowanie 😁 moze jakas komode wynajdziemy hmm (ale gdzie ja wstawimy) 😁 ogolnie to juz bedziemy szykowac zeby bylo ready 😁 😁 jestem haappyy 😁 😁 hehe

mycloud- hmm czym blizej to mam wiekszy metlik w głowie 😁 i dzis nawet pomyslalam o tym ze moze kupie kołyske na poczatek.. hmm może cos doradzisz. Czy Ty masz łozeczko od razu tez???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylla jeślu tylko Ci fundusze pozwalają nie żałuj sobie kołyski,ja mam firmy Simplicity i szczerze polecam.Jest piękna,duża,ma super bajery typu melodie,wibracje,kołysze,ma też kółka z możliwością blokady,światełka ,karuzele to extra.Jest na początek milsza dla takiej kruszyny niż wielkie łóżeczko.Ja zapłaciłam ponad 300zł,są jeszcze kolcraft też fajne i w podobnej cenie.Popatrz na allegro.Dziecko mieści się w niej do 5ms oczywiście zalezy od jego wielkości.Co do łóżeczka mamy już upatrzone wczoraj byliśmy i w ikei i w Świecie dziecka i tam właśnie na moim mężu największe wrażenie zrobiło łóżeczko drewex mocca i koniec nie ma już gadki musi być to i już.Nawet jeśli je teraz kupimy to tylko dlatego,że jesteśmy niecierpliwi ,ale malutka i tak będzie spała w kołysce na razie.Zapomniałam dodać,że te kołyski można dostosować wysokością do np.swojego łóżka w nocy i widzieć co się dzieje u dziecka i mieć łatwy i szybki dostęp.Zatem na prawdę polecam.Z kim bym nie rozmawiała kto miał malutkie dzieci każdy mi powiedział,że na pewno by kupił,ale cena dla kogoś za wysoka,jednak ten kto kupił twierdzi,że dziecko czuje się w niej super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zamieszczam zdjęcia kołyski ,którą mam i szczerze polecam. [img size=200]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/802794073_2-280351284e49fa5bae3f39699801c05b.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeszcze kupiłam ten rożek z usztywnieniem;-) [img size=150]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/rozowe_spiace_misie.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe alice rozśmiszyłaś mnie z tym cyckami do karmienia na szkole rodzenia 😉
Ja dziś byłam u koleżanki co urodziła w 36 tyg córunie ma śliczną główkę ma taką jak
moja teraz , ale taka mała kruszynka 😉
Mycloud - jeżeli chodzi o kołyskę to chyba te 300 zł nie jest tak dużo na taki bajer ;p
Ja sobie moze kupie z becikowego pomyślimy ;p a ty masz ta superowa i poleczka
na dole bardzo praktyczna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki jestem dziś taka zła że szok pojechałam na to całe zaliczenie i dostałam 3!!!napisałam wszystko ale tak to jest...niestety już nie raz się zawiodłam na niesprawiedliwym ocenianiu 😞((aż się popłakałam jak wyszłam z uczelni!!!!NA dodatek wszystko mnie drażni źle się czuję...a od paru dni zaobserwowałam że jak wstaje po siedzeniu czy leżeniu to mam uczucie jakby mały miał mi zaraz wypaść 😞a. od kliku dni pojawił mi się biały śluz.tez macie coś takiego?????\
Syla Dzięki za oklaska:*
Idę się napić Karmi 🙂za ten 8 miesiąc!!! Bardzo dobre i wspomaga laktację 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Oglądałam "tak to leciało" - aż się popłakałam jak ta dziewusia wygrała 150tys!! Kurcze, tak łatwo się wzruszam w ciąży...

Co do śluzu w ciąży to ja w zasadzie od początku mam taki białawy ale dość rzadki. Moja gin twierdzi, że jest to norma w ciąży więc się nie martwię ale wkurza mnie to bo w sumie to bez wkładki ani rusz!

Przyrzuciłam dziś wózek prześcieradłem bo zauważyłam że się troszkę przykurzył juz tym staniem a przecież jeszcze chwilkę postoi zanim wyjedzie na 1-szy spacer. Choć powiem Wam szczerze , że jak dziś wyruszałam na ten spacerek do rodziców to pytam (na jaja oczywiście) męża czy mogę zabrać wózek i mi powiedziła że jeśli chcę żeby mnie odwieźli do wariatkowa zamiast na porodówkę to czemu nie 🤪 🤪 🤪 No i poszłam bez wózka 😉 ale całą drogę myślałam o tym jak to będzie fajnie robić sobie spacerki do dziadków zwłaszcza że tak niedaleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada ja widze ze wesolo z Toba haha 😁 😁 😁 ah ja moze bede miala wozke na miejscu w grudniu dopiero. W nastepnym tyg kupie a zanim przyjdzie do Irlandii to minie troszke czasu.

mycloud-ładna ta kołyska ale chyba nie przemawia do mnie na tyle zeby ja sciagnąc tutaj.. w sumie dól mi sie nie podoba. a tutaj mam podobne (góra) a dól taki drewniany. I po przeliczeniu taka sama cena. A zdanie zmieniam co chwile wiec sie musze chyba z tym przespac 🙂

A mam pytanko czy wózek juz masz kupiony(bo ja chce kupic taki jak Ty masz..)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i dokładnie bez wkładki ani rusz!:P
hehe a powiem Wam ze dobrze że ja nosze haha dzis sie usmiałam z mężem. Ostatnio mam czas że kicham non stop. Dość że śmiesznie kichłam(odgłos jak z jakiejs melodii) 😁 😁 to się posikałam! 😁 haha dosłownie popuściłam, przy kichnieciu córcia poelciala prosto na pecherz i masz babo placek! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byliśmy dziś na spacerku a potem szwędaliśmy sie po centrum handlowym i na koniec zjadłam mega duży deser lodowy i tak się zasłodziłam, że masakra... no ale ja dawno nie potrafiłam najeść się słodkiego, więc to dziwne że nie dałam rady 😁 🙃 🙃

ania23 ten biały śluz to albo wydzielina ciążowa albo dopadły Cie jakieś cholerne mikroby, ja tak mam i niby w moczu nic nie mam i lekarz mówi, że to normalna wydzielina ciążowano i na wszelki wypadek zapisał mi nystatynę. No i bez wkłądki ani rusz :P

Syla ja na początku ciąży jak kichałam to siusiałam ale poćwiczyłam mięśnie Kegla i teraz trzymam mocno 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>SyLa1205 napisał:
heh szkoda ze juz go nie masz bo poslalabys zdjecia real 🙂 a zamawialas w sklepie? czy przez allegro?


W sklepie kochana,dotykałam sprawdzałam kilka razy.Zapewniam Cię,że na żywo wygląda identycznie jak na zdjęciach ,które juz kiedyś wysłałam.Sklep Kajtuś w Piasecznie k/Warszawy mogę Ci polecić.Może podzwoń popytaj czy mogą wysłać za granicę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć z rana.
Jakoś chora się czuje 😞
Nie spałam juz od 3 ale na szczęście udało mi się o 6 zasnąć i niedawno znowu się obudziłam . Ręka mi jakoś tak zdrętwiała, zrobiły mi sie parówki z palców, głowa jakoś mnie troszke boli normalnie nie chce mi się nic 😞
Ale ja marudze no 😞
Ide może wmusze w siebie jakieś śniadanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud- na allegro własnie maja te wozeczki z warszawy. Zobaczymy, wiesz gdyby co to wsteponie on dojdzie do siostry ona sprawdzi czy sprawny i wszystko gra i ona mi go wysle kurierem do irlandii 🙂

ttinka- mam to samo.. reka tez mi zdretwiala i czuje sie jakas taka chora. A dzis jade na probe watrobowa.

Wiec wpadlam sie przywitac i spadam:*:* buziolki kochane mamusie miłego dnia!!:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamusie 🙂

my juz wstałysmy, mąż do pracy wyprawiony 😉 a teraz kończymy sniadanko 🙂 a potem może troche zajmiemy sie domem bo czas posprzatać ten mały bajzelek :laugh:

kupilismy lampe sielona do pokoju dziecięcego i nie podoba mi się jak swieci 😞 dobrze że tania była. Chciałabym aby pokój mojej dzidzi był spiczny ale poki co to jest poprostu bezgustowny :/ muszę sie za niego w koncu wziąć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...