Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam was mamusie 🙂
my się bardzo źle wczoraj czuliśmy ;((Brzuch nas bolał okropnie a zgaga nie daje nam spokoju już mam jej dość nic nie pomaga kompletnie nic!

Widzę że u was przygotowania pełną parą ja czekam na przesyłkę...w piątek kurier ma mi przywieźć łóżeczko z pełnym wyposażeniem http://www.allegro.pl/show_item.php?item=815024265

No a w czwartek jedziemy odebrać nowiusieńki wózeczek 😉))))
http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=306

Miłego dnia mamusie 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha zakupiłam wczoraj kosmetyki Niemieckiej firmy BuBchen dla Pawełka Pani mi poleciła w sklepie dla maluszków...
Krem na odparzenia i oliwkę są od pierwszych dni życia, delikatne i maja łagodny dziecięcy zapach,są antyalergiczne tu znalazłam na allegro żeby wam pokazać ...http://allegro.pl/item813074853_0864_bubchen_oliwka_dla_niemowlat_200ml.html]
http://allegro.pl/item797725559_specjalny_krem_na_odparzenia_bubchen_100_ml.html
i do tego dokupiłam mydełko z Nivea i krem na każdą pogodę myślę że na razie tyle wystarczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania - ja tych kosmetyków używałam 10 lat temu jak się Julka urodziła, ale krem do twarzy nas strasznie uczulił. Mała miała buźkę jak poparzoną - żywa czerwień. To w cale nie znaczy, że są złe - ja mam z nimi przykre doświadczenia więc dlatego tym razem zdecydowałam się na inne - kupiłam zestaw z Musteli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada ale krem uczulił z nivea?Bo ja mam z nivea z taj niemieckiej firmy mam tylko oliwkę i krem na odparzenia. No zobaczymy wiem na pewno że mały będzie uczulony na Jonsona bo u mnie i ja i rodzeństwo i kuzynek dzieciaki miały uczulenie.Wszystko się dobierze jak już mały będzie z nami 🙂)
dzięki za informację będę ostrożna 😉

Ttinka
Wózków naoglądałam się mnóstwo i mam nadzieję że ten będzie ok. Ma dużą gondolę jest praktyczny,lekki a przede wszystkim nie jest drogi a marka sprawdzona 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂 nas obudził listonosz wiec koniec zz milutkim spaniem 😞 no ale dziś mamy sporo czasu na leżakowanie 😁 bo mój M wróci dopiero późno w nocy albo jutro rano 🤨 normalnie bym sobie kogoś na dziś zaprosiła żeby nie siedzieć sama ale ostatnio mam coraz mniej ochoty na gości 😉 wolę spędzać czas ze swoim M i naszą dzidzą 🙂 przynajmniej mamy więcej czasu na rozmowy 🙂

mycloud: pokazałam mojemy ten monitor oddechu który kupiliście i chyba też taki będziemy mieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania - ja miałam całą serię z Bubchen i to ich krem do twarzy uczulił Julkę. Ale tak jak pisałam - to przeciez nie znaczy że to są złe kosmetyki a poza tym Ty do twarzy kupiłaś nivea więc spoko. Tak poprostu mi się przypomniało jak przeczytałam w Twoim poście nazwę kosmetyków i z tąd moja refleksja 😉

Zbieram sie mamuski, muszę jechać na małe zakupy bo Julka dziś popołudniu zjeżdża na noc do kopalni soli ze swoją klasą na zabawę andrzejkową i muszę jej prowiant zapewnić. A potem na 13 na USG - sprawdzić wymiary dzidzi 😉

Zaglądnę później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja mam niestety szpital w domu,mąż pochorował się na maxa,wczoraj temp.39 więc leży ,dziś lekarz.Ja się ratuję naleweczką czosnkową i narazie nic mnie nie bierze.Zresztą mąż wspaniałomyślny zakupił maseczki i leży i śpi cały czas w maseczce ,żeby mnie nie zarazić;-)Więc ja póki co nie poleżakuję bo wiadomo jak to jest przy chorym.Słoneczko pięknie świeci idę zrobić małą czarną bo oczy się zamykają.

Buziaki dla was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny! mnie wczoraj położyło przeziębienie!wzięłam na noc eferalgan wypociłam się jak mysz ale nadal nie czuję się zbyt dobrze 😞 zaraz pędzimy na szczepienie Agaty więc czeka mnie czekanie w przychodni!jak jak tego nie lubię 😞
Mała niunia w brzuszku od kilku dni szaleje non stop jakby sobie maleństwo nie robiło przerw! 🙃

martwię się, Julią i Misiamamy, że długo się nie odzywały!mam nadzieję że wszystko z nimi w porządku! no i Jagoda nam zaginęła w Olkuszu 🙃 chyba jej na złość z netem robią i chcą od nas odseparować!

buźki dla Was no i do zobaczenie później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
witam się z Wami po dość długiej nieobecności.
Mamy 21wiek, a jeszcze internet potrafi zaszwankować!
Było mi jakoś tak pusto bez neta 😞 Na szczęścia to tylko 4 dni, ale masakra jak one się dłużyły 😞

Jak tak czytam ile przytylyście do tej pory to podziwiam, bo większość bardzo niewiele. Ja się trochę przeraziłam po ostatniej wizycie okazało się że tylko w trzy ostatnie tygodnie przytylam 4kg 🤪 No i teraz się troszkę ograniczam ze slodyczami (choć to bardzo trudne) i zrezygnowałam z 1 obiadu (jadłam 2, raz u teściowej i drugi raz z mężem ☺️ ) Teraz jem tylko z mężem, tak więc w pełni kontroluje bo to co podaję zależy tylko i wyłącznie ode mnie 🙂 No i skutki są zauważalne bo waga stanęła, no może 1kg do przodu :P

Dzisiaj zabieram się za prasowanie ciuszków małej, sortowanie wg rozmiarów, bo mam trochę 3-6m-c i nie ma co ich trzymać w komodzie, zwłaszcza że te małe nie wszystkie się przez to mieszczą.

Agab witamy wśrod swoich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkim!
O Boże! ja dopiero z łóżka wstałam, a wy już wszystkie na chodzie ☺️ . Moja niuńka spać mi nie daje po nocach, szaleje jak dzikus do 3, 4 rano, jestem tym przerażona bo jeszcze się nie urodziła, a już daje popalić. Wasze dzieciaczki też tak mają?
Ja przytyłam już jakieś 17 kg 🤪 🤪 🤪 , mam nadzieję że na tym koniec 😉 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia nie masz co sobie żałować teraz papu,jak zaczniesz karmić to dopiero się ograniczysz 😞
Ja przytyłam 12,5kg i się wcale a wcale nie martwię bo nie ma czym,wierzę że szybciutko wrócę do mojej starej wagi.Ostatnio tyję "książkowo":laugh: 0,5kg na tydzień,no i w brzuszku mam 105cm.Przyjemnego prasowania-nie przemęczaj się zbytnio

dusia zdjęcie super,aha też się zastanawiam co z Julią i misiamamy-może ściągniemy je telepatycznie 🙂
a Jagoda pewnie dopieszcza Swoje mieszkanko i się wkurza,że nie może z Nami pogadać 😞


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po kolejnej kanapce z nutellą.... zasłodziłam się 😉

ja póki co przytyłam 9 kg, więc niby nie tak dużo, ale wcześniej ważyłam 49kg więc różnica robi sie juz zauważalna 🤨 no i zaczynam sie czuć jakas taka brzydka 🥴 zrobił mi się celulitis na mojej super jędrnej pupie, uda sflaczały, cycki zrobiły się jak jakieś "mleczarnie", a buzia jak u pyzy 😞 no na szczęście brzuszek mam śliczny 🙂 ale póżniej pewnie i na nim jakieś rozstępy na nim sie porobią 🤨 no juz nie mówię o miejscach intymnych które po szkole rodzenia straciły dla mnie swój seksapil ech szkoda gadać

...a może potem jakoś to wszystko wróci do normy 🙂 i celulitis sam zniknie??? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wczesnym popołudniem 🙂
Syla- wode narazie mam, ale wiekszość moich znajomych nie ma jej wogole. Wszyscy sie u mnie zaopartuja w wode, bo naprawde jest masakra!
Mycloud- czy mogłabyś mi podać jeszcze raz przepis na tą naleweczkę czosnkową?? może i ja bym sobie ja tak na wszelki wypadek popijała. Dziekuje z góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 nie należę ostatnio do tych, którzy się przemeczają :laugh: Jak za dużo sie kręcę to brzuszek się mocno napina, z uwagi na to przerwy trwają dłuzej niż to co robię 🙂

agab moja niunia też nie daje mi spac w nocy, był taki okres że byla już spokojniejsza, nie czulam ostrych ruchów tylko turlanie i prężenie, ale jakos od tygodnia znowu szaleje na maksa 🙃 Nad ranem śpi mi się teraz najlepiej, ale staram się wstawać o godzinie 9/10, bo jak dlużej leżę to potem wieczorem zupełnie mnie nie muli i mąż się denerwuje że przestawiam naszemu dzieciątku czas ☺️

allicee mamy coś wspolnego, ja też przed ciążą ważylam mało bo 50kg i na początku waga mi spadła do 48 😲 i tak jak piszesz rożnica teraz jest zauważalna. Najgorzej z tą pyzatą buzią 😠 nie przekroczylaś jeszcze 10kg więc spoko, u mnie jest gorzej 😠
Ale wierzę że po porodzie z czasem wszystko wróci do normy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bu brzuszek mnie zaczął boleć 😞
Aallicee ja też mam takie odczucie że robie się brzydka, że piersi są coraz większe, że źle mi z tym - to mój mężuś mi się wtedy puka w główkę i mówi że świruje itd.
Heh może przesadzamy z wyobrażeniem o naszym wyglądzie ?
A po porodzie napewno wróci wszytko do normy heh dzidzie nasze nam dadzą popalić 🙃 😁 Jejku jak ja niemogę się doczekać kiedy będe tulić swoje maleństwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...