Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kupiłam ten wzor PUPPET YELLOW PREMIUM na http://www.allegro.pl/item832969890_feretti_quintetto_5_czesciowa_posciel_12kolorow.html bo choewcia chciałam safari banana ale oczywiście w tej cenie nie przewidują 😞 tego wzoru
dzieki dziewczyny potrzebowałam sie wygadać głupio mi tylko że sie tak rozkleiłam eh musze sie pozbierać autko kupiliśmy jest sliczne co prawda widziałam je tylko z okna no ale jest ładne herbatką toast wzniesiony został no i tyle na dziś oby jutro było lepiej a przynajmniej nie gorzej dobranoc biedroneczki śpijcie spokojnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie,

większość widzę poszla lulu 🙂 a Dusia przytulać męża :P

Pinacolada - goście poszli, było bardzo miło, nawet mój do bólu szczery przyjaciel gej stwierdzil - eee, no nie widac tych ponad 20 kg! wiec uff...jakos mi sie lzej zrobilo od razu 🙂
Oczywiscie bylo to pierwsze spotkanie w naszym mieszkanku wiec byla prezentacja kazdego kąta.
Najgorzej bylo w lazience bo przed ich przyjsciem cholera moj maz tam siedzial z 20 min :laugh: masakra 😉
ale ogolnie bardzo im sie podobalo 🙂
Zosia niestety nie za bardzo byla chetna na posiadowe i w sumie moja przyjaciolka z mezem i Zocha to moze posiedzieli z 45 min i zwiali bo mala sie darla 🙂
A nasz synek nie zainteresowany narzeczoną, spał... 😉




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy - głowa do góry, pomysl ze juz blizej niz dalej!
a tak jeszcze a propos royala hehe 😆 widze ze tez lubisz maca :P:P:P
Basieńko - dziękuję :* i trzymaj sie tam Kochana cmok :*




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy - a jak! 😉 😆 jak nie jak tak hihi 😉
Rozegralam rundke scrabble i oczka mi sie zamykaja 🙂
idziemy lulu chociaz Ksawciu sie wlasnie rozszalal 🙂
Dobrej nocki
i oby jak najmniej niewygód!
do jutra!!!
papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam z rana.
chce mi sie wyc! 😞 😞 boli gardlo flegma splywa oskrzela bola od kaszlu... 😞 brzuch napierdzielaa!! mysle ze to nie skurcze bo to bol ciagly np jakbym miala mega mega mega wzdecia i nic nie idzie. Ale po czym. umieram.. wczoraj dostalam takiego bolu kregoslupa jak nigdy normalnie paraliz wstac sie nie dalooo .. bol jakby mi sie kregoslup pod moim ciezarem łamał dslownie, jeszcze tak w zyciu nie mialam. Rozklada mnie... 😞 😞 a nawet do lekarza nie ma jak... brak funduszu nie ma jak sie dostac jak chce umrzec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry kochane mamuśki!
widać każda z nas ma lepszy i gorszy dzień. dziś kolej na Sylę. mnie też bardzo boli kręgosłup, a na zajęciach w szkole rodzenia podczas wykonywania ćwiczeń rehabilitantka uświadomiła mnie, że mam jakąś dyskopatię kręgosłupa (dobrze wiedzieć) a ćw. które najbardziej uśmierzają ten ból są dla mnie nie zalecane. więc też pozostaje tylko koci grzbiet, a dziś w nocy niesamowicie wykończył mnie ból łydek ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Mamusie ...Mój kochany ma dziś wolne z okazji swojego święta 🙂 I czekamy na kuriera ma zaraz przyjechać z łóżeczkiem i duperelkami 🙂)))))))ale się cieszę!!!!
Pozdrawiamy buźki dla was i waszych maleństw:***Miłego dnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mamusie

no my tez nie mielismy fajnej nocki...mnie natomiast strasznie napierdziela miednica...masakra, jak chce sie dzwignac do kibelka czy zmienic bok..no dramat!
Syla no co Ty, nie daj sie na koncówce! damy rade, jeszcze tylko kilkanacie dni i o wszystkim zapomnimy 🙂
Co d boli brzucha ja mam codziennie rano mega kłócia jak przy zatruciu, ale przechodzi.
Ania - jakiego swieta 🙂? jejku jak Wam fajnie, ja sie ciesze ze dzis piatek i jutro juz weekend wiec nie bede siedziec sama w domu tylko z mężusiem troche pobedziemy 🙂 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo kochane! zaczelam na brzuszku ostatni miesiac!

ZOBACZCIE!OD DZIŚ NA SUWACZKU ETAPÓW ROZWJU WESZLIŚMY W OSTATNI ETAP GOTOWEGO DO PORODU MALEŃSTWA!!! 🤪 🤪






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej piątkowo!


Syla - głowa do góry, depresja sama przyszła to i sama pójdzie. A jeśli chodzi o przeziebienie to trzeba działać zeby Cie nie rozłożyło na dobre!!!

Jagoda - to mówisz ze z malenstwami bedziemy w stanie tylko 3 kwadranse w gosciach wysiedzieć?? Hmmm, to sie przeciez nie opłaca rozbierac szkraba z tych wszystkich kombinezonów... 🤢
Może styczniowe dzieciaczki beda grzeczniejsze 😉

Ja po nocy jak chce wstac z łóżka to tak mi strzela na granicy kręgosłupa i dupska ze az słychac w całym pokoju - masakra!!

Patrzyłyście na ten film z cesarki?? Ja od wczoraj zaczęłam się bac!! Brrrrr......

Ja bede miec dzis aktywny dzien: czeka mnie najpierw wizyta w urzedzie skarbowym, potem farba u fryzjera no i jazda do Krakowa na USG!! Jak wróce to padne ze zmeczenia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA NAWET nie otwieram tych linkow..nie chce potęgować swojego i tak dużego przerażenia!!!

PINACOLADA - mało tego ze Zoche rozebrali z czapek, kombinezownow itd to w ogole ja przebierali bo u nas gorąco 🙂 ale mała i tak nie usiedzi cicho dluzej niz 1 minute...i ja mam nadzieje ze nasze dzieciaczki beda mialy spokojne i towarzyskie usposobienia 🙂

A propos jeszcze porodów..to moj M mnie wczoraj przerazil bo tak sobie jakos gadalismy o tym jak wygladam (moj straszny cellulit 😞 😞 😞) i sie rozżalilam strasznie i pytalam czy on jest przygotowany ze mnie bedzie widzial w calej okazalosci moich niedoskonalosci itd. on sie wkurzyl ..ja mu powiedzialam ze moze byc tak ze w pewnej chwili kaze mu wyjsc z sali bo tak sie zdarza i on mi powiedzial ze jak cos takiego uslyszy to wyjdzie i nie wroci...ze mam go sluchac i nie wyzywac sie na nim..no ja mu na to zeby poczytal troche bo nic nie wie o porodach w takich razie i ze takie zachowanie kobiet jest normalne ! - to mi powiedzial ze ja natomiast czytam za duzo i juz sie nastawilam ze go wypieprze z sali... Jak Wasi mężowie reagują na mysl o porodzie??? jak sobie to wyobrazają..?
Musze podkreslic ze moj M. absolutnie zakochany w synku, caluje i glaszcze mi brzuch co chwile, co rano sie z nim wita i co wieczor żegna, rozmawia, pyta w smsach co u bąbelka czy śpi itd...może on to też przeżywa tak mocno jak ja może też się boi...sama nie wiem..





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...