Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny chyba zdecydowaliśmy się na wózek
http://www.allegro.pl/item838808962_maxi_cosi_mura_4_caly_zestaw.html

chcemy coś takiego narazie cena jest niska(ale to aukcja więc podskoczy na 100%) , nowe są drogie między 2000-3000zl ale jak nam się uda utrafić jakąś okazję to będzie fajnie! z Agatą mieliśmy fotelik maxi cosi i naprawdę się sprawdzał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia dziękuję na pewno przekażę 🙂
Syla z filmikami się zgadzam z tobą tym bardziej że czeka mnie tez cc. 😠
co do tych filmików nawet nie mam zamiaru na to patrzeć i się nie potrzebnie nakręcać co ma być to będzie.I myślę że takie coś to można obejrzeć po wszystkim bo nerwy teraz są nie potrzebne...nawet zbędne.

MycloudBrały CC na życzenie bo taka była/ może dalej jest moda i wygoda.Ustalasz sobie termin, jedziesz i po bólu i niektóre kobiety to miliony by dały żeby tylko CC mieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziula mam taki sam kocyk tylko żółty 😉
a co myślicie na temat kupna wózka używanego, ja też mam upatrzony mutsy urban rider ale używany, bo nowy jest zbyt drogi, z kolei przy kupnie używanego ni ma żadnej gwarancji jak długo pojeździ. już nawet rozmyślałam kupić nowy stelaż a resztę używaną, ale jak tak się będe zastanawiać to prędzej urodze zanim zdecyduje się na 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży brzuszek;-)mam całkiem podobny.Popijam sok z granatu,ale nie mam zbyt dobrego nastroju...niestety osoby najbliższe mnie ostatnio denerwują konkretnie własna mama! zupełnie zapominając,że ja bym chciała przeżyć te 7tygodni w wielkim spokoju i bez nerwów.Całe szczęście ,że jest 200km dalej...ah szkoda gadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziula czapusia będzie super ciepła a ten numerek koło brzusia to jak z kroniki policyjnej :P a brzusio fajny zgrabniusi okrąglusi 🙂
Katpio ja też poluję na używany miałam wcześniej przy Agacie i byłam strasznie zadowolona odsprzedaliśmy tak, że prawie nie straciliśmy 😉 a co do mutsy to oglądałaś je w rzeczywistości?mój mąż bardzo go chciał ale jak zobaczył jakość to się rozmyślił - taki jakoś rozklekotany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia nie daje się.. herbatke z cytrynką pije cały czas 😞 eferalgan hmm chyba tu nie ma, ale mam paracetamol zaraz zażyje. I pije cały czas syrop z cebuli. Zrobiłam tą zalewajke czosnkową ale dopiero od jutra bede ją pic, tak jak zalecała mycloud.(Ohydnie wygląda) No i cały czas jestem w łóżku, ale czuje sie nie konfortowo zimno mi w stopy ale one mi sie poca 😞 brzuszek boli mnie od kaszlu. A mała dziś jest taka spokojna 😞 mam nadzieje ze sie jej nie udzieliło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my sponiewierani po drzemce..nie wiem co sie dzieie...nie lubie spac w dzien..grr


katpio
- my bylismy zdecydowani na mutsy ale obejrzelismy go bardzo doglebnie...i ma wiele wad. Za takie pieniadze on nie powienien miec wad! 🙂
On jest ekstra "dizajnerski" i raczej dla rodzicow niz dla dziecka i moj maz tez byl zachwycony ale to czego szukalismy znalezlizmy w wozku za 1200 pln 🙂 a to samo z mustyego mielibysmy za 3,5 tys. Poza tym URBAN rider z tego co pamietam ma te 2 skretne tylne kola..a to jest niewygodne na maxa.

Dusia
a jesli chodzi o MURE to tez bralismy pod uwage ale z tego co pamietam sprzedawca am odradzil ze wzgledu na rozmiar - on jest chyba strasznie wielki 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madziula !!! 🙂 piekny brzusio!!! i ten pomysl z karteczka hehehe czego to kobiety nie wymysla 🙂 zamiast programu graficznego po prostu karteczka!!! 🙂 extra! oklask za pomysl 🙂:laugh:
ps. wzór z rożka jest mi znany bo codziennie na nim spie - taki sam tylko bezowy jest na mojej poduszce 3w1 dla kobiet w ciazy 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda czy ja wiem - ma podobne wymiary jak quinny,który mieliśmy wcześniej a super się składa więc w combi się zmieści będę mieć jedynie problem z wchodzeniem do biedronki i lidla bo ma większy rozstaw kół co już przeżywałam i dawałam radę, więc jak go upolujemy to będzie ten a jak nie to chyba ten jedo co poleca mycloud, bo mąż zaczyna się niecierpliwić, że jeszcze nie kupiony i że on zwariuje jak ja zacznę rodzić a wózka nie będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dusia - wlasnie ja ostatnio pierwszy raz pomyslalam o tym - "gdzie ja wjade wózkiem"... i niestety ale tu na starym osiedlu w starych budynkach uslugowych...NIGDZIE. nawet gdybym miala super waska spacerowke parasolke to chyba tez nie 🤢

dlatego trzeba bedzie chyba zakupic chustę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...