Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam dziewczyny
mycloud ale mnie nastraszyłaś 🤢 no dobrze ze wszystko sie wyjaśniło ja też biore luteine 2x2 dopochwowo
pinacolada czy twój mąż jest dziś w pracy ??? bo mój doiero teraz do domu wrócił po 30 godz w pracy 🤪 🤪 🤪 🤪 dobrze że taki dzień to tylko raz w roku sama charowałam jak dziki wół ale nigdy 30 godz z rzedu...no trudno bywa i tak dobrze że juz jest w domu 🙂 jak twój jest w pracy to wiesz gdzie go szukać moj tel masz 🙃 🙃 🙃
wiecie jak zobaczyłam to zdjecie dziecka w 35 tyg to uwierzyć nie mogłam że ja mam taką istotkę w brzuchu aż sie popłakałam i tak mi sie wydaje że ona już jest taka piękna najpiękniejsza na świecie i teraz jak mnie kopie to już wiem że ma czy bbo to kawał kobiety 😁
my na wigilie w tym roku do brata idziemy całą rodziną duuuuuuuuuuużo nas bedzie i fajnie nic w tym roku na wigilie nie przygotowuje inni robią to za mnie i nawet powiedzieli że łóżko mi rozłożą przy stole:laugh: tego jeszcze nie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
misiamamy - uffff.... wyjasniło się, aż mi ulżyło 😉 Mamy różnych mężów, bo ja ze swoim byłam przed chwilą na zakupach 🤪 🤪 🤪

Zamówiliśmy literki nad łóżeczko, wizytówki dla JUlki (jakas moda wsrod "młodzieży" - bedą na prezent pod choinkę)i kilka drobiazgów dla moich siostrzenic. Z prezentów mam juz w zasadzie wszystko - teraz tylko popakować i gotowe.

Byłam też w pracy na chwilkę i odniosłam sukces - bo zadzwoniła jedna z klientek i chciała sie umówic jeszcze przed swietami i odmówiłam - serce mi sie łamało bo to stała klientka ale ja naprawde juz nie mam sił. A ona chciała na nastepny tydzien (na depilację woskiem) gdzie mi bedzie pewnie jeszcze ciężej. Przeprosiłam - odmówiłam dla dobra mojej niuni, która bardzo sie buntuje jak stoję przy fotelu kosmetycznym. Widac ze nie odpowiada jej ta pozycja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anioł to twój 38 tc jeszcze 14 dni 🤪 ale dotrwasz do stycznia z Nami styczniówkami ,ale szczerze to ja " zamierzam" urodzić ok.38 tygodniu bo chce jak najszybciej ( w okolicach 8 stycznia ) 🙂

a i jeszcze zadzwoniła do mnie kuzynka mojego M i powiedziała że ma jakiś wózek zapakowany bo dostała na Chrzciny małego, ale to jej drugi wózek ( bo ma jeszcze jeden z dziecka chłopczyka 2 lata ) i chce ten nowy sprzedać bo po co jej dwa. Będzie dzwonić krzykła za niego ok. 600 zł ale zobaczymy czy warto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusie


mam pytanie - moze wiecie, jak nie to dwonie do poloznej -

co w przypadku kiedy wody nie "chlustaja" tylko odchodza powoli sie saczac? co jak sie juz wysacza i dziecko nie ma juz wod - skad ja mam o tym wiedziec...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
Mamusie


mam pytanie - moze wiecie, jak nie to dwonie do poloznej -

co w przypadku kiedy wody nie "chlustaja" tylko odchodza powoli sie saczac? co jak sie juz wysacza i dziecko nie ma juz wod - skad ja mam o tym wiedziec...?



Myślę że jest to zauważalne nawet jak sie sączą. Poznasz po bieliźnie lub po wkładce. I wtedy szybko do szpitala. Ale z tego co się orientuję to dziecko jeszcze nawet chyba do 12 godz jest w miare bezpieczne. Ale jak masz mozliwosc to zadzwon - sama jestem ciekawa fachowej odp.

A skad to pytanie? Dzieje Ci się cos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda też pytałam o to położną i powiedziała,że na pewno ich nie pomylę,nawet jak się będą sączyć to wkładeczka i tak nie pomoże.
Ale dla świętego spokoju zadzwoń sobie do położnej,Ona lepiej Ci to wytłumaczy.
Czyżby coś się zaczęło dziać,czy tylko tak pytasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda odezwij się teraz z odpowiedzią od położnej bo zwariujemy ze strachu o Ciebie

Moja teściowa urodziła 24h po odejściu wód płodowych - a z mężem do tej pory wszystko ok chyba, że mnie czasami wqrza ale dziś akurat mu się wyzerowało bo kupił mi fajną deskę do prasowania i będę mogła prasować na siedząco 😁 dziś pierwsza próba jak położę Agatę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:
pinakolada najwazniejsze ze sie to z naszymi chłopami wyjaśniło moj śpi w pokoju obok jak twój jest w domu to uffffffffffffffffff ale było gorąco 🙃 🙃 🙃 🤪 🤪 🤪 🤪 ale o Jagode to na powaznie sie martwie bo po co by było to pytanie o 20 godz 🥴



Jest - maluje łożeczko niuni 🙂

Kto napisze do jagody??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...