Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mój obwód to 109cm 😞

Byłam do spowiedzi. Wchodzę do kościoła a tam ful ludzi przy konfesjonałach i zero księży (przerwę mieli). Stanęłam przy głownych drzwiach i czekam - wchodzi ksiądz a ja z marszu do niego i mówię ze jestem na 2 tyg przed rozwiązaniem i nie dam rady klęknąć przy konfesjonale :P i czy mogłby mnie wyspowiadac w ławce na siedząco. Gość był w lekkim szoku ale widzi ze ja stanowcza i ze nie odpuszczę i mówi ze w ławce nie ale zaprasza do zachrystii. No i poszłam 🙂 Po 3 min byłam wyspowiadana. 🤪 Za rok wsadzam poduszkę 😉 - może tez sie uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu - brak mi slów pocieszenia. Ja sobie nie wyobrazam. Dla nas nasz niuniek - biglątko nasze słodkie - jest totalnie rozpuszczonym czlonkiem rodziny i jak ma mala rankę na łapce to cała rodzina się nad nim trzesie..Gdyby mu sie cos stalo...
Nie wyobrazam sobie a jeszcze w ciazy...Kochana, zycze Ci tylko zeby Twoje serce i głowa byly na tyle zaprzatniete malenstwem zebys szybko zapomniala. Badz dzielna... 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na szczescie nie mam metra ale moja mama stwierdzila ze nawet ona takiego wielkiego brzucha nie miala...
Ja mam tylko ogromna nadzieje ze te wszystkie kg to w brzuszku siedza 🙂


Ale numer! dostalam przed kilkoma minutami maila od kolezanki z pracy - hehe z zyczeniami dla mojego faceta i wszystkich w pracy (bo ona wyjechala do UK) ale sie zdziwi jak jej napisze ze nie pracuje juz od maja, ze ten facet to jest juz moj maz a za pare dni rodzę 🙃
Taka swiateczna zaskakujaca odpowiedz na zwyczajoe pytanie "CO SŁYCHAĆ" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno - obserwujecie swoje brzuchy w lusterku 🙂? bo ja jakos zawsze widzialam figle Ksawcia tylko z gory jak falowala mi linia brzucha ale dopiero jak wczoraj zobaczylam to z frontu - O JAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! obcy!!! Malo tego, jak macha łapkami to az sie z takim jakby pustym dzwiekiem pojawia normalnie cos niesamowitego jak pod skora w lustrze to widac!!! 🤪 🤪 🤪


jezu, zaraz maz przychodzi a ja ani zupy jeszcze nie ugotowalam ani drugiego 🤢 Dzis pieczarkowa i moje popisowe leniwe 🙂

Spadam

buziaki i do potem!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jagoda zaobserwuj tą żyłe czy ona cie boli czy siniieje albo robi sie taka brązowa czy jest twarda jak tak to mogła ci poprostu pęknąć przy pobraniu tak bywa że nie ma sińca a zyła jest pęknieta
a jakie msz ciśnienie ? bierzesz duzo magnezu teraz? czy jak byłaś w szpitalu dali ci jakieś leki dożylne albo kroplówke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂
Ale ja zabiegana jestem, ehhh...
Zakupy do szpitala porobione, dziś prałam wszystkie ciuszki małego i świąteczne porządki robię.. Coś z netem miałam i nie mogłam wejść na brzuszek, ale widzę, że się nie martwiłyście, że się rozpakowałam :P Ciekawe, która z nas będzie pierwsza :P

Basiu współczuję 😞 😞 😞 Brak słów po prostu... Mam nadzieję, że pzy dzidzi szybko zapomnisz...albo będziesz miałą wie dzidzie... dziecko i szczeniaczka 😉
ale proszek zamiast soli...dobre :P

Jagoda obserwuj tą żyłę...Ty masz nadciśnienie z tego co czytałam więc mogła Ci pęknąć żyłka i przez to nadciśnienie może Cie boleć i puchnąć żyła...

Dusia córa śliczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi.
No wlasnie ja jeszcze godzine temu mialam taka nabrzmala ta zyle a teraz robi sie krwiak :/
W szpitalu nic mi nie wbijali, wiec to ta malpa dzis musiala mi zrobic. A ja jeszcze mam strasznie cienkie i schowane zyly ponoc...kuzwa nie dosc ze ze mnie teraz taka kaleka to jeszcze mi reke rozwalila i boli jak cos nia ciezszego przenosze...grrrr

hej megi - dobrze ze jestes 🙂
alez sie stycznioweczki trzymaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde uderzyłam się brzuchem o kąt stołu 😞 😞 😞 😞 😞 😞 myśle że nic małemu się nie stało, jaka ja jestem niezdarna ostatnio z tym brzuchem.A ja mam taką fajn panią do pobierania krwi że nawet nie czuję kiedy wbija igłe 🙂 nic mnie nie boli :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was mamusie.
Jagda ciesze sie ze wszystko dobrze!!!!
pinacolada mi sie snilo dzis w ncy zet ty urdzilas hehe 🙂

A tak p za tym bylam dzis na badaniach. hemoglobina spadla mi do 10 i dostalam leki.. cisnienie jaies niskie.. mocz okej.USG niy dobrze. Zamalo pije i jem.. ;/ wynaciskal nas dzis okropnieee .. wspolczuje niuni bo to musialo bolec. Zapytalam ile dziecko wazy to jakos tak machnol tam cos na usg i powidzial ze 2300 z hakiem.. hmmm jak dla mnie too za mało. Nastepna wizyta u gp za tydzien a potem 5stycznia w szpitalu.. bo traz niemoze mipodacdaty cesarki bo jest za szybko.5stycznia sprawdzanaile mała jst duza i wtedy sie okaze. A jak mnie wezmie wczesniej to mam sie spakowac do szpitala i przyjezdzac od razu, i polece na stol.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...