Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jagoda głowa do góry,jeśli zostawią Cię w szpitalu,to tylko dla Twojego i Ksawerego dobra,nie martw się na zapas.
Wiem,że to mało pocieszająca wiadomość ale lepiej pod kontrolą lekarską niż miałabyś się stresować w domku,że coś nie tak.
Trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda może nie będzie tak źle,wiesz nie tak szybko zostawiają na patologi ciąży,chyba,że Cię już zostawią żebyś urodziła..jeśli kobieta może leżeć w domu to zostawiają w domu.Choć Cię rozumiem,bo sama niedawno miałam takie stresy.Ciśnienie faktycznie dość mocno skacze.

Mój mąż też długo pracuje,ale u nas w stolicy to chyba każdy długo pracuje,ja nie narzekam,zawsze mam jakieś zajęcie,kiedy potrzeba zawsze jest mimo,że budowa też pochłania nam bardzo dużo czasu to jednak dajemy radę.Nie ma co kobietki zbytnio narzekać w końcu zarabiają pieniądze!Ja staram się mieć generalnie dobre samopoczucie choć jak nie mam to nie udaję,że mam.Kiedyś jak powiedziałam mężowi,że mam takie wyrzuty sumienia,że on musi za mnie wiele rzeczy robić typu zakupy,śmieci,odkurzanie(choć specjalnie dla mnie ponieważ zna mój perfekcjonizm kupił nowy dywanik do salonu dużo mniejszy,żeby nie trzeba było go tak często odkurzać)to on mi powiedział"A ja mam wyrzuty sumienia,że tylko ty nosisz naszą córkę,a ona już mała nie jest"Powiem szczerze,że byłam w szoku i nie wiedziałam co mam powiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to chyba będą najdłuższe dni oczekiwania.Ja już nie mam siły,czuję się jak wieloryb,spać nie mogę w nocy a jak się rano budzę,to mam potworny ból brzucha.A poza tym jeszcze te skurcze przepowiadające i słoniowate nogi i ręce.Wiem,że strasznie teraz narzekam ale naprawdę mam już dość 😞 I jeszcze Święta...

Wiem ,że większość z Was też ma takie odczucia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka mamkii 🙂Ja dziś miałam zgagę po chrzanie 🤨 Fuuuujj...
Dziś zrobiłam ostatnie pranie dla małego.A i dziękuje za odpowiedzi- przydadzą się,jest tyle imion ale nie mogę wybrać :P Misiamamy łap oklaska za dodanie fotki i za 9 miesiąc (ja dzisia zaczynam a na brzuszku wczoraj 😉 ) Jagódka trzymaj się tam w dwupaku jeszcze 10 dni do stycznia 🙂
Mycloud :"A ja mam wyrzuty sumienia,że tylko ty nosisz naszą córkę,a ona już mała nie jest" hehe no mnie też by zatkało :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misiamamy co Ty kobieto chcesz od swojej urody? 😎 Pięknie wygladasz i brzusio super. Pamiętam jaki miałaś malutki, ale przyszedł czas że urósł 🙃

Jagoda odganiaj od siebie te złe myśli, musisz nastawić sie pozytywnie, bo takimi myslami można wpłynac na działania swojego organizmu.

Pinacolada jak dobrze pamiętam to jutro Twoja mama ma operację? Trzymam kciuki i będzie dobrze, zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka.

misiamamy - brawo! w końcu wiemy jaką masz milutką buźkę 🙂 no i oczywiście jesteś zbyt krytyczna wobec siebie - ale usprawiedliwiam Cie, bo nie spotkałam jeszcze chyba kobiety w 100% zadowolonej ze swojego wyglądu Ja też do nich należę 😉

jagoda - jak tylko bedziesz wiedziła na czym stoisz to daj znac! Bedziemy sie niepokoic, wiec jesli by Cie zostawili to pisz zaraz do którejs sms-a niech przekaze dalej na forum bo umrzemy tu z nerwow!

Byłam w mieście na lekkich zakupach i po Julkę w szkole (wg. zalecen położnej 😉 ) ale ja juz nawet nie chodzę - ja sunę . Ciągnę nogę za nogą bo jak chce podniesc i zrobic krok to odczuwam niesamowity ból w kości łonowej 😞 Pożyczę chyba od mojej 92letniej babci balkonik.
Wstąpiłam do koscioła z checia wyspowiadania sie ale ani pól ksiedza! Jutro u nas zaczyna sie spowiedz ale znow beda mega kolejki a ja nie mam siły juz stac. Ciekawe jakby zachowali sie Ci wszyscy KATOLICY gdybym podeszła bez kolejki?? Chyba jutro spróbuję bo nie ma takiej opcji zebym wystała. Albo zaczepię jakiegos ksiedza i poproszę - tez mnie ciekawi jak zareaguje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada u mnie w parafii też jutro dzień spowiedzi i mam zamiar podejść bez kolejki, tym bardziej że nasz kosciół nie jest ocieplany 🤪 Tzn. podejdę do osoby która będzie calkiem z przodu i poproszę o wpuszczenie. Teraz jest czas na dobre uczynki więc szczerze wierzę że nikt mi nie odmówi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was mamusie nie było nas coś internet nam nawalał od wczoraj (ale gg mi chodziło nie wiem czemu?)ale już jest wszystko ok

Misiamamy Ja studiuję Pedagogikę (spec.resocjalizacja i profilaktyka) dość trudny i ciężki kierunek ale mi się to od lat marzyło i tak pomału pomału...
MamaliszkaSpokojnie. Ten masaż i głaskanie brzusia nie jest jakiś długi i silny,ale pomaga.
Gunia oklask dla ciebie potem dla Dusi

Nie wiem jak wy kochane ale ja się zabrałam za gotowanie. Dziś gotuję kapuchę i robię rybkę po grecku 🙂
od jutra zaczynamy piec ciasta i kończyć bigos etc.
A wy jak tam świąteczne przygotowania???
Pozdrawiamy serdecznie buźkii dla wa i waszych maleństw 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj urósł moj brzusio myslałamze to nigdy nie nastapi ale sie udało dziewczyny mam pytanie czy wy teraz tez tak duzo pijecie?????? rany ja doje jak krowa 2 butelki 1.5 litrowej mineralnej do tego z 5 herbat to norma na dzień a w nocy jak wstaje siku to juz nic nie powiem ide siku i przychodze i musze sie napic wody nie wiem czy to dobrze że ja tyle pije
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda a własnie mialam jakies przeczucia że cos sie u Ciebie dzieje.. Ale juz lada moment. Dasz rade:* 🙂 😘

Dzieki dziewczyny za miłe słowa 🙂 🙂

katpio mze Cie nic nie bolec a potem jak Cie trachnie to nie bedziesz wiedziala kiedy hehe 🙂

justyna nie przemeczaj sie hehe:P ja sobie dałam w kość i dzis normalnie spalam bym caaly dzien w sumie pogoda tez beznadziejna..

misiamamy słodka ta Twoja babcia heh 🙂

Mój przychodzi do pracy i tez zagląda do łóżeczka i się smieje.. jeszcze nic hehe 😁 a ja pompa z niegoo 🙂 mi po sylwestrze bierzemy sie do dziełaaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tak jak obiecałam oklaski świąteczne od wczoraj do Madziuli dziś Jagoda i Syla , Misiamamy za kolejne 6h do ciebie leci, 😆 a potem reszta dziewczyn 😆

Misiamamy babcia the best 😁 i nareszcie się pokazałaś a brzusio jaki pokaźny i wcale nie na plecach :P

ja się teraz wyłożyłam na wypoczynku i leżę, mam jeszcze tyle do zrobienia a nic się nie chce ale jakoś powolutku dam radę. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do picia to miałam taki okres czasu, że piłam non stop!powiedziałam o tym ginowi, to się zmartwił, że w ten sposób się może cukrzyca ciążowa uwidaczniać, ale wyniki ok, więc kazał ograniczyć - np. jak się w nocy chce pić to tylko przepłukać wodą usta, bo teraz większość wody magazynujemy w komórkach i przez to jesteśmy bardziej ociężałe, będzie trudniej urodzić, bo będziemy spuchnięte no i trudniej zrzucić te kg po porodzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:
oj urósł moj brzusio myslałamze to nigdy nie nastapi ale sie udało dziewczyny mam pytanie czy wy teraz tez tak duzo pijecie?????? rany ja doje jak krowa 2 butelki 1.5 litrowej mineralnej do tego z 5 herbat to norma na dzień a w nocy jak wstaje siku to juz nic nie powiem ide siku i przychodze i musze sie napic wody nie wiem czy to dobrze że ja tyle pije



Misiamamy nie tylko ciebie to "ssanie" męczy...ja piję non-stop i non stop chodzę siusiać...tyle że ja piję tylko niegazowaną wodę zakrapianą sokiem malinowym i zieloną herbatkę.i tak jest cały czas tylko pić pić i pić...
Jutro idę do lekarza i w ciągu 3tyg(od ostatniej wizyty )na wadzę przybyło 4kg 😲 Masakra 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...