Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:

Co do cisnienia - ja mialam 144/91 wiec jeszcze wyzsze - zazylam jedna tablete i cud - mam teraz idealne cisnienie, wiec nie przejmuj sie, to jeszcze nie jsst az takie wysokie.
Moja mama miala 200 i w sumie dobrze ze nie do konca sobie zdawala sprawde z tego co jej i mi grozilo ale dala rade tez 🙂
Buziak dla Ciebie 😘


No to ładnie duże... ja znowu w odwrotną strone...mam za niskie...ostatnio miałam 90/ 70 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
misiamamy bedzie dobrze 🙂 nie martw sieee kurde pomysl niunia wazy juz 3kilo 🙂 same okusy masz z tego lezenia 🙂 zobaczysz bedzie dobrze, nie martw sie na zapas. Teraz mamy taki postep w medycynie ze napewno krzywdy ci nie zrobią! 🙂

jagoda TY tez sie nie martw tą opryszczką!!!!! zimno jest heh gdzies sie "podlizałas" i juuuz 🙂 a co ci ma tam uszkodzic jak KSAWCIU w pelni uksztaltowany i chce wyjsc na swiat! 🙂 nie martw sie jeszcze raz mówie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:
a do tego moja lalusia nadal nad kością łonową i nie chce wchodzić w kanał wiec może jeszcze obrócic sie plecami 😞 ja sie dziś chyba zapłacze


Oj nie martw się... najwyżej będziesz miała cesarkę...zobacz ile grudniówek ją miało...a Ty nie zastanawiałaś się czasem, czy byś nie wolała cesarki?? nie martw się czas pokaże...najważniejsze, że mała zdrowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem wykończona,zrobiłam dziś istny maraton,dopiero od godzinki jestem w domku i nie wszystko załatwione.Spierniczyły Mi się wycieraczki w samochodzie i musiałam dziś jeżdzić tramwajami 😞 Ale prezenty są,nawet dla Małgosi 🙃Byliśmy w H&M i kupiliśmy Jej śliczny komplecik za jedyne 30pln-mają fajne obniżki.Nie mogłam się opanować:Pa szafa pęka 🤪

Jagódka Ty to masz urozmaiconą tą ciążę 😉żal Mi Ciebie

misiamamy trzymaj się mocno,mam pytanie dalej łykasz Fenoterol?Bo Ja już nie od 2 tygodni i jeszcze w dwupaku:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniołku ja przez ten cholerny fenoterol to w szpitalu wylądowałam z rozpoczetą akcją porodową w 31 tygodniu i od tego czasu nie biore za to biore maksymalne dawki magnezu i dalej izoptin oraz luteine dopoczwowo 2x2

dziekuje dziewczyny za pocieszenie fajnie że jesteście smutno mi poprostu musze to przespać może jutro dojdzie do mnie wszystko i bede sie cieszyła

a i jest jeszcze jedna fajna rzecz leżeć mam tylko do początku stycznia a potem chodzimy normalnie tylko jak ja te leki odstawie to se pochodze max 6 godzin 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda co do opryszczki to nie pamiętam nazwy ale jakiś antybiotyk na D, jak wychodziłam ze szpitala to przyszła laska co rodziła swoja córcię i tez miała opryszczkę - i lekarz kazał jej to kupić no i non stop musiała być w maseczce, nawet nie mogła jej pocałować! ale ona miała opryszczkę na ustach.

Misiamamy trzymaj się kochana na pewno z Tobą i Nadią będzie wszystko dobrze!tyle Cioć trzyma za Was kciuki , że inaczej być nie może!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy - bo dostaniesz po dupie jak bedziesz sie martwić!! To naprawde nie jest zaden problem skoro niunka wazy juz 3kg a jesli dotrwasz jeszcze te 1,5 tyg to juz w ogóle nie ma o czym mowic!! A to ze Ty bys kobietko chciala 20 urodzic ......to ciąża a nie koncert życzeń 😉 No już!, głowa do gory, wyspać się i jutro przywitac dzien słodkim uśmiechem! ZROZUMIANO??!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syla - dzieki 😉 o ksawcia sie juz nie martwie tylko teraz mnie juz wkurza to ze nie dosc ze nasza atrakcyjnosc jest dyskusyjna w chwili obecnej i pewnie wiekszosc z nas tak czuje to jeszcze jakis syf na ryjku, nawet sie pomalowac nie moge no i musze uwazac zeby tego nie dotknac i nie zarazac innych a swedzi jak cholera!!
syla - nie lizalam sie po twarzy :P ale sie rano poplakalam jak schodzilam po schodach i moze te lzy mi zamarzly i to cholerstwo wyszlo 🤨





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
aniol - do 9 miesiaca w zasadzie moja ciaza byla tak ksiazkowa ze az "nudna" 😉 "atrakcje" zaczely sie w 9 miesiacu 🤢


No to musisz nadrobić 😉 nie nie żartuje...mam nadzieję, że nic się już więcej Ci nie wydarzy...

JA do teraz żadnych niespodzianek nie miałam, chyba że jakieś chwilowe...a może na niektóre nie zwracałam uwagi... ale może to lepiej, bo się dzięki temu nie denerwowałam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy-to po co te osły zapisują te leki,najpierw każą brać a potem nie
może nie będzie tak żle po odstawieniu tych leków i zrobisz sobie dłuższy spacerek 😉tego Ci życzę

jagoda-skąd Ja to znam,wszystko idealnie,pięknie,a tu co rusz coś,opryszczki nie mam ale wyskakują Mi jakieś syfki,wczoraj na brodzie a dziś prawie na czubku nosa 🤪i zauważyłam to dopiero w centrum handlowym-ale obciach 😉

Dziś mówię już DOBRANOC,spokojnej nocki-oczka mi się strasznie kleją,pa pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
misiamamy - bo dostaniesz po dupie jak bedziesz sie martwić!! To naprawde nie jest zaden problem skoro niunka wazy juz 3kg a jesli dotrwasz jeszcze te 1,5 tyg to juz w ogóle nie ma o czym mowic!! A to ze Ty bys kobietko chciala 20 urodzic ......to ciąża a nie koncert życzeń 😉 No już!, głowa do gory, wyspać się i jutro przywitac dzien słodkim uśmiechem! ZROZUMIANO??!!


Dobrze powiedziane 🙂 Przyłączam się do Twojej wypowiedzi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol - oddam opryszczke za syfka na nosie hehehe 😉

A ja konsumuje migdaly bo mam zgagulca i ogladam CIAZA Z ZASKoCZENIA 🤪

Ksawciu chyba w koncu poszedl spac 🙂

Wam i Waszym malenstwom zycze wygodnej nocki

do jutra

papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszytskie mamusie i dzidziusie 🙂Juz tuz tuz i zaraz sie zacznie.Nie moge w to uwierzyc tak czas strasznie szybko zlecial 🙂Bylam dzsisiaj na wizycie u lekarza i po badaniu moczu wyszlo ze mam bialko w moczu!!Czy ktoras to z was miala lub ma i co to znaczy czy wsyztsko jest ok??Bo tutaj niestety sie niemoge dowiedziec takich zeczy;/I jescze do tego tak mnie swedzi brzuch strasznie ze czasem nie moge wytrzymac az mam czerwony cale pod brzusze smaruje roznymi kremami i nic i jeszcze do tego rozstepy ....;/ Juz bym chciala byc po chociaz tak bardzo boje sie porodu.Pozdrawiam i zycze Wesolych Swiattt 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was mamusie 🙂
My wczoraj do 22 piekliśmy makowce ahh jak tylko bym mogła to byśmy was poczęstowali (piekłam je pierwszy raz a są prze pyszne) 😉 🙃
dziś już reszta pichcenia w kuchni i chyba najwięcej tego mam odłożone na dziś ale ja uwielbiam gotować więc nie ma żadnego problemu.
Mały już wojuje od momentu jak tatuś pojechał do pracki...
My po wizycie u lekarza wczorajszej...
więc tak mały się obrócił!!!!!!!!!!!Tak myślałam bo w jedną noc tak się ruszał tak wariował że to musiało być wtedy 🙂)Ale się cieszę ...bo ja nie chcę cesarki no i mam nadzieję że wszystko tak się ułoży że nie będzie ona potrzebna to będziemy rodzić sn. 🙂)
Mały nasz waży 3kg ale lekarz powiedział że może dobić do 4 bo jest dość duży...twarzyczki oczywiście nam nie pokazał 😞...drapał się po czole kciukiem :laugh: -słodziak. Ma piękne brwi... i włosków sporo 🤪 (podobno) 🙂)) ale się cieszę jak wariatka hehehee:laugh:
:laugh:
Misiamamy i pinacolada Jako mikołajki wyszłyście super.
BAsiu NAm ktoś w zeszłym roku potrącił "rudusia"ale trudno na pewno nikt nie zrobił tego specjalnie on wyleciał na jezdnię.
A powiem ci że na początku grudnia nam wleciał wprost pod koła auta też rudziak-ala jamnik jakby mój szybko zahamował przy 90km/h to ja wyleciałabym ,albo wpadła na przednią szybę. Nie mógł ryzykować. Ja sama płakałam i darłam się na niego, ale nie raz tak jest i nikt tego specjalnie na pewno nie zrobił nie denerwuj się......nam ten pies po prostu wskoczył wprost pod koła.
ALe powiem ci że fajnie się chowa i niemowlę i szczeniaczka razem ... 🙂)

JAgoda
JA od dziś będę się cieszyła wolnym mojego "mężusia" 🙂 🙂 🙂 🙂 zaraz go zagonie do pracy jak przyjedzie 🤪 :laugh:
Miłego dnia 🙂
ale się rozpisałam ☺️ ☺️ 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też dziś wcześnie 🤪 jak na Mnie
Akcja od ranka,ostatnie pranko,no i powtórka Brzyduli
Lalunia niestety nie dała Mi się dziś wyspać,ale cóż i tak Ją KOCHAM NAD ŻYCIE 😆
Dziś sobie obiecałam,żadnego marudzenia i zamierzam słowa dotrzymać 🙃

Miłego dzionka Mamusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane.

Ja znowu od 3 miałam zgagę i musiałam zażyć manti. A poza tym wstawałam dziś na siku chyba 5 albo 6 razy. Nie wiem dlaczego bo zazwyczaj wstawałm tylko 1 raz. Może dzidzia mi wchodzi juz w kanał i naciska mocniej na pecherz albo po prostu sie przeziebiłam bo jakies kichanie mnie od przebudzenia meczy. Zobaczymy co się z tego wykluje 🤢

Ja dzis na 11 do pracy po raz ostatni! a o 17 do siostry na gotowanie wigilijne - zobaczymy czy w Święta bez mamy nie pomrzemy z głodu ☺️

Mama najprawdopodobniej juz pod nożem - martwie sie okropnie. Muszę się czymś zająć zeby nie zwariowac...

Aniol - łap oklaska za 39tydzien 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...