Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Misiamamy dziewicą jestem na nowo od czerwca!wtedy zaczęłam kurację swoich infekcji pochwy i dupa!bielizna ładna..kochana nie będę kusiła męża.Wiem wiem,niedługo wszystko minie i wróci do normy,ale czasem takie dołki się zdarzają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mamusie,


jestem przerazona tym wszystkim 😞 😞 😞
Od rana to cos na policzku pod okiem wyglada coraz gorzej i boli. spuchlo mi to az do ucha i mam temperaure ponad 38 😞
Dzwonilam do dermatologa 2 x, zaraz jedziemy do okulisty, moj gin mi wypisal juz recepte na antybiotyk jakby cos...polozna nastraszyla mnie oddzialem zakaznym w innym szpitalu... 😞
Bo podobno w tym miejscu moze to byc zarowno opryszczka jak i polasiec a ciezko stwierdzic ktore to jest chociaz przy opryszczce nie ma temperatury a ja mam 😞 😞 😞
Siedze wysztywniona na granicy paniki i histerii...jezu, tak sie boje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagód trzymaj się,będzie dobrze choć wiem ,że na pewno bardzo się boisz.Lekarze na pewno coś zaradzą.Dla Ciebie kochana byłoby juz chyba naprawdę dobrze gdybyś już urodziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
Misiamamy dziewicą jestem na nowo od czerwca!wtedy zaczęłam kurację swoich infekcji pochwy i dupa!bielizna ładna..kochana nie będę kusiła męża.Wiem wiem,niedługo wszystko minie i wróci do normy,ale czasem takie dołki się zdarzają.


mycloud u nas celibat całkowity od maja ☺️ a wcześniej nie poszaleliśmy za bardzo bo jak straciłam pierszą ciążę w styczniu to wcale nie miałam ochoty na seks, więc poszaleliśmy nie za duzo razy 😮 jak teraz sobie pomyślę że my z moim M już prawie od roku nie potenteges porządnie w łózku to az mi się śmiać chce 🤪 🤪 kto by pomyslał że ja wiatropylna i po pierwszej ciaży tak szybko znowu będę ciężarna 😉 :laugh: chyba na rocznicę naszej wstrzemiężliwości upichce torta 😉 🙃 i oby to był ostatni raz!!! bo ja juz długo nie wytrzymam bez fararara 🤪 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda oj to niedobrze że tak ci to puchnie ale nie martw sie wszystko bedzie ok dadzą ci maść z antybiotykiem i wszysstko przejdzie trzymam kciuki żeby tak było 🙂 mycloud ma racje chyba powinnaś już urodzić bo ja sie boję co ci sie jutro przypląta trzymam kciuki wszystko bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki.

Ja się już wypłakałam!

Mama jest już po operacji, wybudzona - podobno wszystko się udało choc w trakcie operacji wyskoczyły jakies niespodzianki typu jakies zrosty po poprzedniej operacji i jakas zbierająca sie woda.... Ale podobno udało sie to opanowac. lezy bidulka na pooperacyjnej z podłączonymi jakimis rurkami do kregosłupa, jutro nie ma szns zeby nas wpuscili do niej wiec najwczesniej (jezeli nic sie nie spieprzy) w piatek bedziemy mogli do niej jechac. Zatem wiadomosci dobre ale powiem Wam - od rana trzymałam się dzielnie a jak tata zadzwonił z wiadomosciami to po odłozeniu słuchawki rozryczałam się jak bobr - chyba nerwy opadły i tak zareagowałam. Niepotzrebnie tylko Julkę wystraszyłam bo weszła akurat do kuchni i zobaczyła mnie zalaną łzami - a dziecku trudno zrozumiec ze mozna płakac nawet wtedy kiedy nic złego sie nie stało. Tak więc dziewczynki - dziekuje bardzo za trzymanie kciuków - pomogło 🙂


Jagoda - wez Ty kobieto każ sobie tego Ksawcia wyciągnąc z brzucha bo Cie jakis pech cholerny przesladuje! Ja juz sie boję czytac postów od Ciebie...


Misiamamy - skandal jak zachowuja sie ci lekarze. Czekaj na meza - on jak wroci z pracy to zrobi z nimi porządek. A jak juz zdobedziesz to zaswiadczenie to wyznacza Ci termin cesarki?? Ale beda czekac do 37 tyg czy juz chcą zakonczyc ciążę??

Mycloud - głowa do góry! Kazda z nas przechodzi i odczuwa to samo - to tak na pocieszenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do seksownej bielizny..... to mój M musi się chamowac żeby się na mnie nie rzucić jak ja w dresie jestem :laugh: 🤪 a ja kobieta bez serca.... jak mnie swędzi brzuch to spie w nocy bez koszulki.... wtedy ten mój to pewnie juz wogóle cierpi he he 🤪 🙃 no ale juz niedługo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami wszystkimi.Właśnie oglądałam na allegro pasy poporodowe i zamierzam zakupić na obwód w pasie trochę większy niż przed ciążą.

Czy wasze dzieci też mają czkawkę codziennie? bo moje dziecko tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją seksowną schowaną mam na dnie szuflady! oj wiecie co zaczynam dostrzegać pozytywne strony tego,że teściową mam blisko i że zaoferowała już jakiś czas temu swoją pomoc przy dziecku bo tak sobie myślę,że chyba nie raz skorzystam z tej pomocy ,żeby pobyć z mężem sam na sam.Misiamamy ja też jestem wiatropylna,mysleliśmy,że trochę będziemy się musieli postarać o dzidzie zaczęliśmy od marca i myślę sobie ,że na czerwiec na rocznicę ślubu może już bedzie miła niespodzianka,że jestem w ciąży ,a ja już byłam kilka tyg.przed rocznicą.Ja nawet wiem kiedy było poczęcie oczywiście nie znam dokładnej godziny,ale wszystko mi się zgadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wita mamusie 😉 ja mam takiego LENIA ze nawet piergow nie mam zrobionych heee:P dzis pojedziemy na zakupy i jutro caly dzien gotowania 😁 😁 😁 bo w wigilie ponoc wolno 🙂
Jaa maam takie SPANIE od kilku dni ze szok! 🙂 wczoraj spalam od 18 do 20, potem od 24 do 6rano.. wstalam zjadlam sniadanie i spalam od 7 do 12 😁 no szoook! 🙂

Gratuluje anioł 39tygodnia!!!!!!!!1 oklask dla Ciebie!! 🙂

KURCZE nie pamietam nicka. Ale pisałas o białku w moczu jezeli masz niesladowe ilosci to nie jest to niebezpieczne 🙂 ponoc to normalka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak sie ciesze pinacolada tak sie ciesze że wszystko sie udało no masz racie trudno dziecku wytłumaczyć płacz mamy ale Julka jest Duża i na pewno rozumie jeśli chodzi o to zaświadczenie to jak bym je dostała to wyznaczają mi termin cesarki po 37 tygodniu konkretna data jest do uzgodnienia
wiecie ja wam powiem ja już nie wiem czego chce jak rodzić bedzie lepiej ja chciałabym mieć to zaświadczenie na wszelki wypadek żeby mieć pewność takie wyjście awaryjne że nic mi sie nie stanie ja naprawde martwie sie tym porodem ....sama nie wiem co mam zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie spakowałam moją damę do szpitala,oczywiście ledwo dopięłam torbę,ale wzięłam 6kompletów ubrań na wypadek awarii i wielu kup;-)jeszcze tylko pieluchy ,coś kurier następny dotrzeć nie może i jeszcze ich nie mam.Bierzecie smoczki? ja właśnie naszykowałam żeby wysterylizować i schować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
wpadałam się zameldować i powiedzieć że u mnie wszystko okej. Poprostu kompletnie nie mam teraz czasu na internet, siedzę u teściowej i pomagam na ile mogę w przygotowaniach do świąt. Kurcze masa tego jest, a czas tak szybko ucieka, jeszcze jutro do obiadu a potem leń przez kilka dni 🙂
Spotkałam dzisiaj księdza w sklepie i powiedział że przyjdzie do mnie ekstra z kolędom jeszcze w starym roku co by w domu mnie zastał 🤪 No i mam już we wtorek.

Trzymajcie się cieplutko, jutro wpadnę z życzeniami,
Mycloud oklask dla Ciebie za 9 m-c.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, już połowę sprzątania mam wreszcie za sobą, jutro salon, kuchnia i pokój..upichciłam też placka jakiegoś z gazety -czekoladowe cudo brzmi nieźle:laugh: nie mogę się już doczekać jutra..mniam aż jestem głodna:laugh: teraz tyle jem że szok..:P Mycloud Gratuluje 9 miesiąca 😘 oklask !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się przespałam troszkę i zaraz się zbieram bo siostra ma po nie przyjechac i bedziemy u niej gotowac ten barszczyk i kapuste z grzybami 😉
Mąż z Julką dostaną natomiast liste zakupów i musza jeszcze dzis do supermarketu zeby na jutro zostało tylko pieczywo i świezutka wedlinka.
Ugotowałam jarzynkę na sałatkę, zrobiłam placki ziemniaczane dzis na obiad, odebrałam pierozki, uszka i krokieciki z restauracji i jeszcze odbiór placków dzis został. Już bym jakiegos skosztowała - mniam - zwłaszcza tego tortu orzechowego ( zreszta kto powiedział ze musi w całosci dotrwac do świąt?:P A jakby mnie zebrało to bym nawet nie poczuła jego smaku....).
Koncze poki co, wpadne później zeby zobaczyc co u Was i co z Jagodą?


Buziole....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś mało zrobiłam :/ wprawdzie posprzątałam w szafach i pranie zrobiłam tak jak chciałam... ale jeszcze chciałam troszke posprzatac a sił juz brak 🤨
jeszcze dziś wizyta u Pani kardiolog 🙂 mam nadzije że w końcu dostane papier że ma byc cesarka, bo to że ma byc, to ona od razu mówiła, tylko mi kwitku nie dała. Wole mieć jakąś podkładkę że ma byc cesarka w momencie jak będę odstawiac leki 🙂 no bo nigdy nie wiadomo 🙂 a co jak się zacznie a w szpitalu powiedzą że rodzimy naturalnie..... taka niewiedz dodatkowo mnie stresuj 🙃 🤢

dzis jest CHYBA nasz ostani wieczór z moim M sam na sam w domu 🤪 na święta jest u nas tata Jurka a po świetach przyjedzie moja mama, a potem dołączy do nas najwazniejsza osoba...... nasza córcia 🤪 🤪 i juz nigdy nie bedzie tu tak cicho :laugh: 😎 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud gratuluję tego ostatniego miesiąca,łap oklaska

pinacolada trzymanie kciuków pomogło 🙂 cieszę się,że z Twoją Mamą jest dobrze

Oj martwię się znów o Jagodę,chyba faktycznie lepiej by było gdyby już urodziła,jakiś koszmar co Jej się przytrafia w ostatnim czasie.

Dziękuję za oklaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud oklask do Ciebie poleci za jakies chyba 3h 🙂 bo wczesniej aniołkowi dałam 🙂 🙂
A powiem Ci że jestes strasznie wyrozumiała. Puscisz męża na Sylwestraa :wohoo: a Ty sama w domku zostaniesZ? jaa bym na to nie poszła , nigdy hehe 🙂 albo poszłabym z Nim albo razem w domku. Szczerze mówiąc jak masz założona tą blokade to nic sie nie stanie.(tak mi sie wydaje) Tymbardziej ze na imprezie mozesz siedziec tak samo jak i w domku 🙂 dlatego podziwiam CIE 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane!wpadłam się zameldować tu coś net słabo działa i długo zajęło mi nadrobienie zaległości!
Pinacolada super, że operacja się udała
Jagoda coś na końcówce ciąży masz non stop pod górę!
mycloud

dziewczyny trzymajcie się dzielnie i nie róbcie za dużo żebyśmy wszystkie dotrwały spokojnie do rozpakowania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>SyLa1205 napisał:
mycloud oklask do Ciebie poleci za jakies chyba 3h 🙂 bo wczesniej aniołkowi dałam 🙂 🙂
A powiem Ci że jestes strasznie wyrozumiała. Puscisz męża na Sylwestraa :wohoo: a Ty sama w domku zostaniesZ? jaa bym na to nie poszła , nigdy hehe 🙂 albo poszłabym z Nim albo razem w domku. Szczerze mówiąc jak masz założona tą blokade to nic sie nie stanie.(tak mi sie wydaje) Tymbardziej ze na imprezie mozesz siedziec tak samo jak i w domku 🙂 dlatego podziwiam CIE 😁


Sylla-coś ty on też nie idzie mimo,że powinien być gdyż to Sylwester u niego w pracy i go powinien nadzorować choć troszkę i złożyć ludziom noworoczne życzenia,ale powiedział,że beze mnie nie idzie.
Tak mam blokadę,ale to nie jest impreza na 20osób tylko w wielkim hotelu na 300osób ,poza tym co ja bym na siebie założyła? blada jestem jak ściana,jaki but? na obcasie nie da rady,więc nie pokażę się wśród tak wielkiej grupy ludzi w niezbyt ciekawym stanie.Wolę sobie podarować.Wszystkie suknie wieczorowe może i dało by radę jakąś założyć są odcinane pod biustem niektóre,ale zmienił mi sie biust z B na D więc cycki wylałyby się na maxa hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...