Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
¨¨¨¨¨¨¨¨¨★
¨¨¨¨¨¨¨¨¨**
¨¨¨¨¨¨¨¨¨*o*
¨¨¨¨¨¨¨¨*♥*o*
¨¨¨¨¨¨¨***o***
¨¨¨¨¨¨**o**♥*o*
¨¨¨¨¨**♥**o**o**
¨¨¨¨**o**♥***♥*o*
¨¨¨*****♥*o**o****
¨¨**♥**o*****o**♥**
¨******o*****♥**o***
****o***♥**o***o***♥ *
¨¨¨¨¨____!_!____
¨¨¨¨¨\_________/¨¨¨

Przemiłej chwili podczas Wigilii,
Marzeń spełnienia w dniu Bożego Narodzenia,
Wrażeń moc w sylwestrową noc,
Dużo uroku w Nowym Roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie, Niech Cię aniołek ode mnie uściśnie.
Na wigillijnym stole opłatek położy i w moim imieniu życzenia Ci złoży.



KOCHANE MAMUSIE WESOŁYCH ŚWIĄT 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

JAGÓDKA dla Ciebie specjalne życzenia i powodzenia 🙂trzymaj się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam trochę późno.Ja już po 3 WIGILIACH ożarłam się jak nigdy hehe:laugh: Jagoda ale super że to jutro 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪trzymaj się nam
i życznia:
Magia świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja,
spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku,
rozleniwiony telefon,
zaspany budzik
i śnieg, który nie jest utrapieniem.
Magicznych Świąt Bożego Narodzenia życzy Madziula 😉
[color=#0000FF][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kochane 🙂 🙂

wigilia udana, czuje sie w miare ok i jakos humor mi sie polepszyl i w ogole tak jak sie posiedzi z rodzina, psiakiem..to jakostak sie robi lepiej 🙂

Mamy tutaj wszystko - nawet fotelik dla bąbelka, ale wszyscy każą mu siedzieć w brzuszku jeszcze z tydzień 🙂Tesciowa dzwonila i mowila ze sie modla zebym urodzila normalnie a nie cesarka hehehe
Moj tata mowi do brzuszka ze nie warto w tym roku bo bedzie zawsze o ten rok starszy 🙂
Ja powiedzialam, że jak juz doturlam sie do szpitala to nie wyjde stamtad bez Ksawcia tzn. Ksawcia na rekach a nie w brzuszku 🙂

zobaczymy co bedzie jutro. Mamy konsultacje o 12.00.


Trzymajcie sie Mamusie

bardzo Wam dziekuje za cieple slowa!!!!


i jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najserdeczniejsze życzenia,
Cudownych Świąt Bożego Narodzenia,
Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,
Pod żywą choinką zaś dużo prezentów,
A w Waszych pięknych duszach,
wiele sentymentów.
Świąt dających radość i odpoczynek,
oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten,
co właśnie mija.
Wam i Rodzinie życzy Anita z Mężem i Olafkiem w brzusiu 🙂 😘 [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/domek-1bd930aad8c2a8f1c54301c4b9901160.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wesołych Świąt kochane mamusie objedzona leże w łżku i stekam z przejedzenia ale mam jeszcze w zanadrzu makówki serniki pierniki musze to co mam w żołądku strawić jak najszybciej bo tyle smakołyków czeka że hej

Jagódka dziś twoj wielki dzień trzymam kciuki 🙂 ucałuj Ksawcia i życz mu spokojnej drogi na świat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy was mamusie
My też pojedzeni...i leżymy do bólu... 🙂 uwielbiam święta 😉 hihihi
Tak poza tym to nie czujemy się najlepiej jestem strasznie spuchnięta kostek w stopach mi nie widać,a palce u rąk lepiej nie mówić...a oprócz tego okropna zgaga masakra...

Pozdrawiamy was mamusie 🙂 I Wesołych Karpi 😜:P :P :laugh: :laugh:

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie świątecznie!! 🙂
My oczywiscie tez poedlismy wczoraj że hoho;D ale to dopiero poczateek jadlam bym i jadla heeh:P Po wczorajszym Dniu byłam taka zmęczona że o godzinie 21 już spałam! a wstałam dziś po 11 😁 hehe wyspałam się, a moja malutka nadal śpi w brzusiu hehe 🙂

Jagoda trzymam kciuki, żeby wszystko bylo dobrze! w koncu magia ŚWIĄT! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie!!!!!
jestem w dwupaku 🙂 🙂 🙂 🙂

WSZYSTKO W ABSOLUTNYM PORZĄDKU, WYNIKI BADAŃ DO ZNIECZULENIA, PROODU, NARKOZY - IDEALNIE, MOCZ IDEALNIE, KTG SUPER, CIŚNIENIE MOŻE BYĆ.
ZERO OZNAK PORODU!!! /a powinny juz byc tak na marginesie/.
Najbardziej przerazily naszego gina moje nogi - sa juz czerwone i spuchniete na maxa i o nie sie najbardziej niepokoi.
Opuchlizna/stan zapalny na twarzy jest duży, dlatego absolutna koniecznoscia jest antybiotyk, wiec biore zeby Ksawciowi nic nie było (lekarz stwierdzil ze jest to ogromne i dziwne i wyglada rzeczywiwscie jakby mnie cos użarło)
Kolejna wizyta w szpitalu w poneidziałek rano i powiedział, że wtedy już podejmiemy jakaś konkretna decyzje bo w sumie chyba nie za bardzo jest na co czekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEŚCIE KOCHANE!!!!
DZIEKUJĘ ŻE SIĘ TAK O NAS MARTWICIE 😘 😘 😘 😘 😘


MACIE WSZYSTKIE GORĄCE POZDROWENIA OD ktos_wyjatkowy - dostalam od niej przemilego smska 🙂 🙂 🙂

Napisala m.in. ze miala juz jeden falszywy alarm ale ejst ok i ze po swietach powinna juz miec net to oczywiscie do nas wpadnie 🙂


CAŁUJE I ŚCISKAM WAS KAŻDĄ Z OOSOBA 🙂 🙂 🙂

Dzisiaj jakos tak sie naprawde swietnie czuje i w ogole i widze ze wskoczyl mi 39 tydz na brzuszku 🙂 🙂 🙂


Idę posiedzieć z rodzinką i najeść się do stya bo narazie sie ograniczalam w razie ewent. zabiegu 😉



buziaczki uściski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda super wieści 🙂 to okaze się w poniedzialek co dalej, a co moze byc jak nie przyjscie na swiat Ksawcia, heh a wiesz ponoc pierwsze dziecko przewaznie sie przenosi hehe 🙂 czytalam 😁 ciekawe czy to prawda 🙂

A ja mam do Ciebie pytania. Ty miałas taki alarm ze nie czułas Ksawerego... ja mam wielkie obawy i nie wiem co robic. Czy ejchac do szpitala. Nie czuje małej odkad poszlam spac tzn 21-11 i do teraz. Z mezem doslownie rzucalismy brzuchem na lewo i prawo zeby dala znak zycia a ONA NIC zero.. co robic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYLA - moj gin kazal mi wtedy:
COŚ ZJEŚĆ, POŁOŻYĆ SIĘ NA LEWYM BOKU I CZEKAĆ NA RUCHY, MOZNA DODATKOWO PUKAĆ DO BRZUSZKA LUB PUŚCIĆ JAKĄŚ ENERGICZNĄ MUZYCZKĘ TAK ŻEBY CÓRCIA SŁYSZAŁA. JEŚLI NADAL NIC - JEDŹ DO SZPITALA - WYSTARCZY ŻE PRZYŁOŻĄ DETEKTOR TĘTNA I BĘDZIESZ SPOKOJNIEJSZA. NIE MOŻNA TEGO LEKCEWAŻYĆ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>SyLa1205 napisał:
Jagoda super wieści 🙂 to okaze się w poniedzialek co dalej, a co moze byc jak nie przyjscie na swiat Ksawcia, heh a wiesz ponoc pierwsze dziecko przewaznie sie przenosi hehe 🙂 czytalam 😁 ciekawe czy to prawda 🙂

A ja mam do Ciebie pytania. Ty miałas taki alarm ze nie czułas Ksawerego... ja mam wielkie obawy i nie wiem co robic. Czy ejchac do szpitala. Nie czuje małej odkad poszlam spac tzn 21-11 i do teraz. Z mezem doslownie rzucalismy brzuchem na lewo i prawo zeby dala znak zycia a ONA NIC zero.. co robic?


ja ta miałam i pojechałam do szpitala. Oczywiście córcia zdrowa i nic jej nie było.... ale lepiej chuchać na zimne 🙂 a w szpitali zawsze mówią, że jak cokolwiek nas niepokoi to przyjeżdżać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
SYLA - moj gin kazal mi wtedy:
COŚ ZJEŚĆ, POŁOŻYĆ SIĘ NA LEWYM BOKU I CZEKAĆ NA RUCHY, MOZNA DODATKOWO PUKAĆ DO BRZUSZKA LUB PUŚCIĆ JAKĄŚ ENERGICZNĄ MUZYCZKĘ TAK ŻEBY CÓRCIA SŁYSZAŁA. JEŚLI NADAL NIC - JEDŹ DO SZPITALA - WYSTARCZY ŻE PRZYŁOŻĄ DETEKTOR TĘTNA I BĘDZIESZ SPOKOJNIEJSZA. NIE MOŻNA TEGO LEKCEWAŻYĆ!

KOCHANA dziekuje za rade!! 🙂 jakie to cudownee uczucie w koncu ją poczuc 😉 najadłam sie i polozylam puscilam Vive na full i Niunia sie zaczela ruszac 🙂 widocznie byla na maxa zmeczona. Az sie poplakalam 😉 Jagoda oklaska dla CIEBIE 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał:
>SyLa1205 napisał:
Jagoda super wieści 🙂 to okaze się w poniedzialek co dalej, a co moze byc jak nie przyjscie na swiat Ksawcia, heh a wiesz ponoc pierwsze dziecko przewaznie sie przenosi hehe 🙂 czytalam 😁 ciekawe czy to prawda 🙂

A ja mam do Ciebie pytania. Ty miałas taki alarm ze nie czułas Ksawerego... ja mam wielkie obawy i nie wiem co robic. Czy ejchac do szpitala. Nie czuje małej odkad poszlam spac tzn 21-11 i do teraz. Z mezem doslownie rzucalismy brzuchem na lewo i prawo zeby dala znak zycia a ONA NIC zero.. co robic?


ja ta miałam i pojechałam do szpitala. Oczywiście córcia zdrowa i nic jej nie było.... ale lepiej chuchać na zimne 🙂 a w szpitali zawsze mówią, że jak cokolwiek nas niepokoi to przyjeżdżać 🙂


wLASNIE JUZ CHCIALAM JECHAC ALE NA SZCZESCIE NIE MUSIMY! 🙂 CALUSKI 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas dziś cisza przed jutrem 🙂 jutro przyjadą moi rodzice i poznają się z rodzicami Jurka 🤪 🤪 masakra jakaś!! no ale głupio żeby sie nie znali jak lada dzień przyjdzie na świat ich wnuczka 🙂 jedni i drudzy przezywają że ho ho 😮 a co ubrac,a co kupic, a jakieś kwiaty i w ogóle jakas masa dziwnych pomysłów im do głowy przychodzi..... a ja mam nadzieje że poprostu będzie fajnie i miło 🙂 fakt .... oni sa z dwóch różnych światów :laugh: ale nie musza sie kochać tylko mają sie poznać 🙂 a kochać mamy my się z Jurkiem 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...