Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć kochane!
My dopiero wróciliśmy od teściów!eh jak ja za Wami tęskniłam - wczoraj próbowałam wbić się przez komórkę ale jak już byłam prawie na forum to mi wyskoczyło, że za mało pamięci 😞
więc dopiero dziś dopadłam neta 😁
Dziewczyny trzymamy się dzielnie wszystkie w dwupaku choć dziś całą drogę zastanawiałam się czy przypadkiem nie zobaczę jakiegoś zdjęcia maleństwa 😁
U nas po świętach ok - tylko teściowie mnie wqrzali bo chyba jakby mogli to by mnie zagłaskali na śmierć! buziaki dla Was i znikam lulać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
MEGI - tego nikt nie wie 😉 Fakt jest faktem ze nasz miesiac tuz tuz i trzeba byloby zaczac 😉 potem juz pojdzie 🙂 🙂


Trzymamy się...grudniówki zaczęły w połowie listopada, a u nas cisza... to wszystko przez to, że czekamy na ten Nowy Rok :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basieńka czuje sie już ociężała brzuszek ja boli jutro ma wizytę u lekarza to da znać jak i co ale dzielnie sie trzyma całuje was serdecznie

a my po nawale gości niezapowiedzianych ale powiem wam fajnie było

pinacilada jak powiem że i ja użyłam czopka glicerynowego po tym mega obżarstwie to pewnie Cie to nie zdziwi 🙂 🙂 🙂 czopki rządzą 🙂 nie ma nic lepszego

Jagódka ja cały czas trzymam kciuki za Was daj tylko prosze znać jak bedziesz wiedziała czy cie zostawią czy nie bo bardzo bedziemy sie denerwowały 🙂

megi ty szcześciaro przynajmniej ty kochana szalejesz bez ograniczeń 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie styczniowe 😉)
My już po śniadanku. Tatuś nasz pojechał do pracy ale tylko dziś i jutro i znowu będzie z nami.
A ja mam ochotę iść na jakiś spacerek, powdychać sobie świeżego powietrza 😉
JAgodaJak tylko coś będzie się działo albo już się stanie to daj nam znać będziemy tu czekać na wiadomości 🙂
No i 3mamy kciuki 🙂))

Kurczę mi się wydaje( i już o tym pisałam) jakby nie możliwym że to już lada moment możemy się porozjeżdżać na porodówki 😮 i już będą nasze maleństwa hehehe 🤪
szok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja się tez pomału zaczynam bać...ale bardziej wolę widzieć juz małego 🤪 🤪 niż myśleć o samym porodzie ☺️ 🙃 bo idzie zwariować tym bardziej że mam takie delikatne skurcze jak przed miesiączką...hehhee i powiem ci misiumamy że, już mi wszystko jedno ...ale ile to może teraz trwać hohohoho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej grubaski 😉

Byłam na badaniach - na szczescie juz ostatnich !

No to teraz czekamy na wiesci od Jagody - ona dzisiaj jest atrakcja dnia 🤪

Ja coraz gorzej sypiam - i to nawet nie zgaga mi tak bardzo dokucza jak opuchlizna palców u prawej reki. dzisiaj w nocy kilkakrotnie obudził mnie ból taki okropny ze wydawało mi sie iz mi zaraz palce odlecą. Tak jakbym na kazdym palcu miała załozony pierscionek a palce ta spuchły ze krew juz nie dopływała - okropne uczucie. Na szczescie jak spuszcze dłon niżej to krew napływa i to okropne uczucie odpadania palców przechodzi. Nie mniej jednak noc była ciezka. Poza tym ten natłok mysli: jak to bedzie, czy zdaze do Krakowa czy nie, czy maz akurat bedzie niedaleko jak mnie zbierze, czy sn czy cc..... zreszta same wiecie 🤢

Ech, uroki koncówki ciąży....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! Witam Was po świątach!
Widzę że dolegliwości mamy wszystkie te same, pinacolada ja mam to samo - puchnie mi prawa ręka, szczególnie rano mam taką że nie mogę nic robić, ani jej zgiąć, trochę to jakieś dziwne 🤨 . No i ciągle te myśli o porodzie, już mnie męczą bo na niczym innym skupić się nie można.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane w poświąteczny poniedziałek 😁
wszędzie dobrze ale we własnym łóżku i domku najlepiej!!!jak ja się dziś wyspałam nawet nie słyszałam kiedy Agata na mleko się obudziła 🙃 dobrze że mąż słyszał 😁
Jagódka trzymamy kciuki!
no i już coraz mniej do Nowego Roku! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie,

po świętach forum od razu ożyło 🙂

Jagoda trzymam kciuki!

Ja od 7 mam dzisiaj skurcze, ale nie są regularne, choć czasem mocne. W pewnym momencie chcialam nawet dzwonić do męża żeby z pracy zawinął do domu (1,5 godziny jazdy), ale nie chcę panikować. W razie czego szwagier ma dzisiaj wolne i jest po sąsiedzku pod ręką, także sie nie martwię. Wstałam teraz z łóżka i sprobuję się rozruszać. Niunia bardzo mało sie rusza, tylko pręży.
Dzisiaj na wieczór jadę do lekarza, mam nadzieję że jest okej i dotrwam do stycznia, a potem niech się dzieje co chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was kochane,
Siedzę ,a malutka ma czkawkę.Ale zaobserwowałam,że jak tylko zjem coś słodkiego to ona wtedy ma czkawkę;-)

Przyszedł właśnie śpiworek dla małej,śliczny ciepły,tylko wyprać i już bo pogoda za oknem nie ciekawa,u mnie sypie śnieg.


Bóle....ah nawet gadać mi się nie chce,w dzień jak Cię mogę,ale nocki są ciężkie,boli mnie wszystko,wczoraj miałam 2 skurcze,ale nie bolesne i przeszły.Nie panikuję.

Im bliżej stycznia tym czas porodu odsuwam gdzieś daleko w myślach...ciarki mi przechodzą na samą myśl.To chyba strach przed nieznanym.

Mam jedno pytanko :może wiecie ty Dusia lub pinacolda czy podczas zarejestrowania dziecka w urzędzie potrzebują najświeższy akt małżeństwa czy może być sprzed roku? bo ja mam nawet ich kilka ,ale sprzed roku albo nawet dłużej i nie wiem czy mam specjalnie wyciągać nowy.Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikoś2010 napisał:
Witam styczniówki,kurcze juz prawie styczeń 🤪 w takim razie dziewczyny zabierajcie się juz do porodów bo lutówki czekają!!!!
Trzymam kciuki i pozdrawiam 🙂


Jeszcze kilka dni 🙂 Ja mam nadzieje ze jednak wszystkie dotrzymamy do stycznia 🙂 A później już styczeń i lutówki mogą sie rozpakowywać 🙂

A tak w ogóle to witam w poniedziałek. Ja jeszcze 4 dni pracki i na macierzyński 🙂 Ciekawe co ja bede robiła całymi dniami?? Chyba zaczne chodzic po schodach;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud - u mnie to było daaaawno temu i załatwiał to mąż ale nie sądzę zeby potrzbny był jakis swiezy akt małżenstwa! Akt małżenstwa jest 1 w oryginale i kilka odpisów chyba i to wg mnie w zupełności wystarczy. My rejestrowalismy Julke w tym samym USC co bralismy slub ale nie wiem jak to jest w innym przypadku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pinacolada.Weźmie ten co mamy,a gdyby potrzebny był świeży to my braliśmy ślub po drugiej stronie Warszawy więc jakiegoś problemu nie będzie.

Pinacolada jak twoja zgaga? bo moja jest tradycyjnie codziennie.Idę zaraz zjeść właśnie ciasto,które wczoraj zrobiłam.Zamontowałam już śpiworek na próbę i do gondoli i do fotela i powiem szczerze,że nie żałuję ,że go kupiłam bo malutka będzie tam miała i przyjemnie i cieplutko.Wydaje mi się,że przy takiej plusowej temp.wcale nie będzie potrzebny ten najgrubszy kombinezon zimowy a wystarczy taki miśkowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud nieważne z jaką datą masz akt małżeństwa to będzie on ważny, i nie musi być oryginał, może być odpis. Ja mam sprzed 2 lat.

Kurka te moje bóle jeszcze nie ustąpiły. Zaczynam się bać że jak pojadę wieczorem na badanie to dostane skierowanie do szpitala, wkręcam sobie że coś złego się dzieje. Dobrze że chociaż niunia się rusza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gunia masz te kłucia w pochwie? skurcze też? nie martw się najpierw robią ktg jak nic się złego nie dzieje i nie ma czynności skurczowej to nie powinni zostawić w szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinacolada kupiłam ten i jest naprawdę świetny! [img size=200]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/860237702.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...