Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Taaak Jagodko ... powrot a to za Twoja przyczyna Kochana wiesz zreszta sama ... pisalysmy o tym 🙂

moze teraz sie uda mi wstawic ... "zdjatko" [img size=480]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/S73F8435.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia napisał:
Sylwia nie dostalam od Ciebie "Emilka" 😞
Pytasz jak sie czuje...dziekuje dobrze doskwieraja mi zabki (sa teraz bardzo mocno rozmiekczone) dziasla i pobolewaja mnie do tego doszla infekcja ucha i wezlow chlonnych. A poza tym jakos daje rade wiadomo pobolewa tu i uwdze ucisk na nerwy i boli w boku troche w krzyzach... skurcze ale to juz "ostatnie podrygi konajacej ostrygi" wiec to musi (chyba)... chodz wolalabym by przeszlo bez bolesnie!!!! ale to chyba sie nie uda!

Tak w zasadzie to obie z Jagodka jestesmy na poczatku listy ... chodz nasza Jagodka miala 4 sie rozpakowac :laugh: ale "los" chce inaczej!!!

Szczerze to che chociz wytrwac do 1-szego ale czy sie mi/nam uda to tylko Junior wie... i male tego decyduje kiedy oposci cieplusie gniazdko ktore wil 9 miesiecy.

taaak zaklady ktora sie po Jagodce rozpakuje ... (moj Tata stawial na 26 moje psiapsiolki na 27,29,1,3) a my stawiamy na 7 stycznia (bylo by milusio bo to sa imieniny mojego Ojca JULIANA)

Milo ze tesknilyscie za mna ☺️
(to nie zanczy ze zrobilam to z zamyslem)

Oj bidulko. Ja tez przeszlam ciężką chorobe w 33tygodniu lezalam plackiem tydzien i nic nie moglam łykac.. zostal tylko kaszel i meczy, a nie wyobrazam sobie jak to bedzie jak bede miala pociety brzuch i kaszel sie ma! ałaa tylko tyle.. tesciowa tak miala po operacji, stwierdzila"wylecz go, bo uczucie jakby ci wnetrznosci wyrywało" ehh.
Ciekawe jak to pojdzie z tym rozpakowaniem, a czujesz ze cos Cie łapie.. bo ja mam takie wrazenie ale nie wiem czy to nie umysł bardziej.. 🙃 i tesknilysmy i to bardzo!:P przynajmniej ja:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zostawić Was na chwilę same a tu tyle stron 🙂

Syla co do kołderki to maleństw się nie przykrywa bo i tak się odkryją :P albo mogą się przykryć a wtedy łatwo o uduszenie-ja będę mieć taki śpiworek niby uszyty z kołderki 😁
ktos_wyjatkowy_ witam po dłuuugiej nieobecności a brzuch śliczna piłeczka 😁
Jagódka wiem że teraz żadne słowa Cię nie uspokoją ale wiedz, że my wszystkie jesteśmy z Tobą myślami i sercami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko kochana co tu się dzieje ja się położyłam na chwilę bo się tak podekscytowałam Jagodą ,że zaczęłam myć podłogi.A teraz sama mam czkawkę.

ktoś wyjątkowy-witaj nareszcie ,wyglądasz super!!!

Julia-ślicznie kochana urządziłaś miejsce dla Juniora.

Ależ gorąco na tym naszym forum.

Basia-Boże skąd wiesz,że masz rozwarcie? to można jakoś samemu sprawdzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał:
Julia napisał:
Sylwia nie dostalam od Ciebie "Emilka" 😞
Pytasz jak sie czuje...dziekuje dobrze doskwieraja mi zabki (sa teraz bardzo mocno rozmiekczone) dziasla i pobolewaja mnie do tego doszla infekcja ucha i wezlow chlonnych. A poza tym jakos daje rade wiadomo pobolewa tu i uwdze ucisk na nerwy i boli w boku troche w krzyzach... skurcze ale to juz "ostatnie podrygi konajacej ostrygi" wiec to musi (chyba)... chodz wolalabym by przeszlo bez bolesnie!!!! ale to chyba sie nie uda!

Tak w zasadzie to obie z Jagodka jestesmy na poczatku listy ... chodz nasza Jagodka miala 4 sie rozpakowac :laugh: ale "los" chce inaczej!!!

Szczerze to che chociz wytrwac do 1-szego ale czy sie mi/nam uda to tylko Junior wie... i male tego decyduje kiedy oposci cieplusie gniazdko ktore wil 9 miesiecy.

taaak zaklady ktora sie po Jagodce rozpakuje ... (moj Tata stawial na 26 moje psiapsiolki na 27,29,1,3) a my stawiamy na 7 stycznia (bylo by milusio bo to sa imieniny mojego Ojca JULIANA)

Milo ze tesknilyscie za mna ☺️
(to nie zanczy ze zrobilam to z zamyslem)

Oj bidulko. Ja tez przeszlam ciężką chorobe w 33tygodniu lezalam plackiem tydzien i nic nie moglam łykac.. zostal tylko kaszel i meczy, a nie wyobrazam sobie jak to bedzie jak bede miala pociety brzuch i kaszel sie ma! ałaa tylko tyle.. tesciowa tak miala po operacji, stwierdzila"wylecz go, bo uczucie jakby ci wnetrznosci wyrywało" ehh.
Ciekawe jak to pojdzie z tym rozpakowaniem, a czujesz ze cos Cie łapie.. bo ja mam takie wrazenie ale nie wiem czy to nie umysł bardziej.. 🙃 i tesknilysmy i to bardzo!:P przynajmniej ja:P


No coz czuje ze to juz nie bawem sie stanie ... czuje Sylwinko czuje ... 🤪
te skurce sa co raz mocniejsze i czesciej sie pojawiaja.
Ja tez tesknilam bardoz za Wami 🙂))

Ja mam posciel do kolyski chodz mysle ze bedize spal wiecej w naszym lozku nizeli w swojej kolysce mam jeszcze rozek i spiworek do spania wiek alternatyw jest sporo a Dusia ma racje, z kolderka nie trudno o wypadek.

Basienko Ty lepiej nie strasz badzi jeszcze w dwupaku chodz te 3dni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
Matko kochana co tu się dzieje ja się położyłam na chwilę bo się tak podekscytowałam Jagodą ,że zaczęłam myć podłogi.A teraz sama mam czkawkę.

ktoś wyjątkowy-witaj nareszcie ,wyglądasz super!!!

Julia-ślicznie kochana urządziłaś miejsce dla Juniora.

Ależ gorąco na tym naszym forum.

Basia-Boże skąd wiesz,że masz rozwarcie? to można jakoś samemu sprawdzić?


Mycloud- Słonce jakos nie wpadlam na to by sama sobie rozwarcie sprawdzać:laugh: miałam dzis wizyte u lekarza, wypisal mi skierowanie, zbadał i oznajmił że porod coraz bliżej, moze nawet nie doczekam Nowego Roku bo juz mam szyjkę miekka, krótką i rozwarcie na 1 palec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasze dzieciaczki są juz na tyle duże że nie mają miejsca na wielkie harce 😆
Ja odczuwam corcię często, ale nie są to tak ostre kopniaki jak było to wcześniej, raczej prężenie i wypychanie nóżek.
Lekarka wskazała że mam liczyć 10 ruchów na dobę, a odczuwam ich zdecydowanie więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde nie mogę nie będe dziś chyba spała:laugh:Julia śliczne łóżeczko i ta gwiazdeczka cud miód 🤪
Basia pisz co i jak bo zaraz chyba ja urodzę z tych nerwów:laugh:ale emocje:PJagódka już jutro o tej porze po wszystkim, odejdą ci te wszystkie nieprzyjemne dolegliwości,opuchnięte kostki,skurcze...ah marze o tym.
sama mam pod wieczór kostki jak balony 😠 😠 jutro mam wizytę u lekarza o 17:40 i daje mi skierowanie do szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj jak tu dzis gwarno 🙂 Zdążyłam wrócić z pracy a tu tyle stron do nadrobienia 🙂
Julia- super ze wróciłaś, nio i oczywiscie super ze wszystko w porządku
Ktos_wyjątkowy- Ciebie też witam po długiej nieobecnosci. Wyglądasz super!
Basia- ściskaj te nóżki, sciskaj 🙂 Chociaż im wiecej dzieciaczków styczniowych w grudniu tym lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow, no i zostawic was na kilka godzin i 12 str do nadrobienia 🤪 Jak za dawnych dobrych czasów!!!!

Niewątpliwie Jagoda i Ksawciu będą atrakcją nr1 jutrzejszego dnia (zreszta dzisiejszego tez byli 😉 ). Wszystkie będziemy trzymac kciuki zwłaszcza od 14 przez jakies 15min - bo podobno tylko tyle to trwa!!! Po kwadransie tatus bedzie najszczęśliwszym i najbardziej dumnym facetem pod słońcem a Jagódka bedzie musiała cierpliwie poczekac na swoją kolej 🙂
Jagoda - poproś męża w naszym imieniu żeby zanim zacznie świętować z kolegami 😉 żeby napisał kilka zdan i wkleił zdjęcie Ksawcia po POTEM może mu być ciężko 😉 :P 🤪

Idę do kąpieli i zażyć PRENALEN bo niestety cos mnie gardełko boli 😞 Głupio by było się rozchorować na sam koniec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje dziekuje jeszcze raz 🙂

Julcia - nasze "synki" beda mialy te same lampki 🙂 Siczny pokoik!

Ktos wyjatkowy
- to prawda, slicznie wygladasz! (ja sie juz nie fotografuje :P )

A co do kichania czy kaszlu - to ja wlasnie nie wiem...
ja mam mega katar, to cos na twarzy (co moj gin uznal dzis za ewidentny polpasiec) i kicham jak najeta i jeszcze biore antybiotyki... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziulka- mam mega stresa, dzis w nocy mialam bóle jak na okres i już czulam że bedzie nowe info od lekarza ale się nie spodziewalam że on mi zacznie o porodzoe mówić 🙂

zresztą mam cały dzien dzis bóle brzucha, do stycznia zaciskam nóżki ale nawet lekarz mi mówił ze nie daje szans ze to pomoże 🙂

mam ograniczony dostęp do neta więc jak coś to dam Wam znać smskiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia ale żesz urosła od tamtej pory co cie widziałam ;p

No ja też mam opuchniete nogi i dłonie czasem choc nogi juz codziennie ale nie az tak strasznie ..
bole w krzyżu i bóle jak na okres w brzuchu tez co raz czesciej macica tez sie stawia..
ale teraz to juz tak bedzie;p
w czwartek zaczynam 39 tyg;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wytrzymam,Madziula ty też się wybierasz do szpitala? ja chyba nie zasnę z tych emocji dziś.Ja gdyby nie krążek też bym pewnie do was dołączyła bo moja szyjka marnie się trzymała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boje się jak cholera bo nie wiem kiedy mnie dopadnie 🙂

podziwiam Jagódkę 🙂

mi to ciężko bo puki co mieszkam sama i po urodzeniu Mama mi bedzie przychodzić i pomagac, bo Jarek u siebie bo nie chodzi. OI to mnie do szalu doprowadza że w nocy bede sama z niunia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...