Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A wiecie co ja nie słucham już tych bab ciotek,teściowej,mamy kuzynek i w ogóle.
Już sam mi lekarz powiedział że baby który rodziły to wydaje im się że wszystkie rozumy postradały ...każda ciąża to każda inna ciąża jak i każdy poród jest inny.A one gadają i się śmieją głupie baby. Denerwuje mnie to ich gadanie no ale cóż tyle mają co pogadają. Rozumiem dać radę czy coś ale nie mówić jak to będzie jak nikt tego nie wie.
Nie ma się czym przejmować .Na forum widać że każda z nas ma niby te same objawy i dolegliwości ale u każdej są one inne i każdej pomaga co innego...
Ehhh nie ma co się denerwować szczerze to powiem wam że cieszę się że jest takie forum 🙂 i wolę forum od ciotek babek i innych :laugh: :laugh: :laugh:
Nie ma to jak mamusie ciężarne z tych samych terminów sie dogadują,planują dzielą nowinkami "na świeżo"
!!!!!!!!!DOBRZE ŻE JESTEŚCIE KOCHANE MAMUSIE!!!!!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Napisałam długiego posta i mi skasowało 😠 😠 😠

Czuje sie zaszczycona ze maz Jagódki bedzie w razie czego do mnie pisał. Ładuję zatem komórke zeby i ona z emocji nie padła 🤪 bo ja juz jestem bliska omdlenia 🥴
Nie bede sie rozstawac z nia ani na chwilke - wiec jak tylko cos dostane to napisze!!

basia - trzymaj sie kochaniutka. Taka kolej rzeczy - najpierw czop, potem skurcze i poród 😉 Z jednej str zazdroszcze a z drugiej wiem ze tez bym zaczeła panikowac

Ja torby mam juz dawno spakowane i nawet wczoraj jak jechalismy do krakowa do szpitala do mojej mamy to zabrałam je ze sobą 😉 w razie W

Wyniki wszystkie skompletowane i w miare dobre.

Mnie sie w nocy śnił krwotok - ale to juz tak mam od jakiegos czasu ze sni mi sie krew - taka zywo czerwona i zawsze w okloicznosciach mojego porodu.

Spróbuje teraz zasnac na chwilke bo jestem mega zmeczona ale z komórą przy uchu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze ja z przerażenia też w końcu się zmobilizowałam i właśnie zakończyłam pakowanie torby do szpitala, mimo, że u mnie na nic się nie zanosi, żadnych bóli, skurczy przepowiadających czy twardnienia brzucha, nic a nic ale jeszcze troszkę czasu mi zostało.
a nasze forum chyba dziś najbardziej rozgrzane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anja25 I TYGRYSEK gratulujemy Bartusia 🙂 to chyba jeden z ostatnich grudniowo - grudniowych dzidziusiów,
a u nasz dziś będzie pierwszy grudniowo-styczniowy!
:laugh: :laugh: :laugh:
Trzymam mocno kciuki za Jagódkę u niej pewnie już wszystko w trakcie!
Z Basią mam nadzieję też wszystko dobrze! mam nadzieję, że mama do niej przyjechała!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wklejam nasze numery telefonów, które mam:

PINACOLADA - KINGA 603 565 484
DUSIA P - KLAUDIA 504 578 894
TTINKA – JUSTYNA 691278574
GUNIA141 - AGNIESZKA 602 472 935
SYLA -669 371 367 irl 00353863581795
ANIA23 693-473-874
ANIOŁ303 - JUSTYNA 691 238 814
AALLICEE 692780521
JUSTYNA MALUTKA irl 00353 868 948 409
MYCLOUD 793-09-31-31
AGAB - AGNIESZKA 602 246 120
BASIA 698 369 784
JAGODA - AGNIESZKA509 413 252
MEGI 698 027 487
MISIAMAMY – OLA 502 983 721
MADZIULA 796 932 217
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos__wyjatkowy_ napisał:
A ja musze sie juz pochwalić bo za długo to trzymam w sobie..
Chyba znalazłam mężczyznę mojego życia 🙂 - mam nadzieje spotykamy sie już 2 miesiące 🙂 noi jak narazie jest super 🙂 bynajmniej mam na kogo liczyć..
A na malutka czeka jak na swoja , mówi do brzuszka czyta jej bajki 🙂 masuje ją jest cudowny poprostu i mam w nim duże oparacie..Znamy sie w zasadzie juz ponad rok ale teraz dopiero jakos drogi nam sie zeszły 🙂
Nie wiem jakie wy zdanie macie na ten temat..
Jak narazie sie spotykamy ale mam nadzieje ze w przyszlosci bedzie to bardziej zaawansowana forma no bo w sumie 2 miesiace to nie duzo..ale zaczyna wspominac o tym ze moglibys my ulozyc sobie zycie razem..Ale musimy sie jeszcze lepiej poznać - bo nie chce pochopnie podejmowac decyzji..


Gratuluje Kochana 🙂 Co do tego, co ja o tym myślę, to 2 miesiące to nie dużo...to prawda, ale nie ma co tak myśleć... z tego co piszesz, to facet się angażuje i to jest ważne... czekaj poprostu jaksię to rozwinie i ciesz się z narodzin córci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
obudziłam sie ale wiadomosci brak. pewnie sa w trakcie albo w szoku poporosowym i maz nie jest w stanie jeszcze nic napisac...:P
Ale im fajnie....!


...wróciłam z zakupów,zrobiłam obiadek i pranko a wiadomości żadnych 🥴 martwię się też o Basieńkę,ktoś coś wie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...