Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aniolku - wiekszosc lekarzy powiedziala ze to na polpasca nie wyglada, ale cholera tam wie co to...
Ale moj gin nie byl jakos specjalnie wzruszony kiedy mowil ze to pewnie polpasiec wiec nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia podobno siła psychiki czyni cuda,czytałam gdzieś,że jak się bardzo nie chce rodzić,oddala w myślach to jest szansa,że nie będzie się rodzić w danej chwili,ale 100%nie ma.Musisz głęboko wierzyć,że dotrwasz jeszcze kilka dni,chyba ,że nie chcesz.Najważniejsze,że malutka bezpieczna,że ciąża donoszona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja musze sie juz pochwalić bo za długo to trzymam w sobie..
Chyba znalazłam mężczyznę mojego życia 🙂 - mam nadzieje spotykamy sie już 2 miesiące 🙂 noi jak narazie jest super 🙂 bynajmniej mam na kogo liczyć..
A na malutka czeka jak na swoja , mówi do brzuszka czyta jej bajki 🙂 masuje ją jest cudowny poprostu i mam w nim duże oparacie..Znamy sie w zasadzie juz ponad rok ale teraz dopiero jakos drogi nam sie zeszły 🙂
Nie wiem jakie wy zdanie macie na ten temat..
Jak narazie sie spotykamy ale mam nadzieje ze w przyszlosci bedzie to bardziej zaawansowana forma no bo w sumie 2 miesiace to nie duzo..ale zaczyna wspominac o tym ze moglibys my ulozyc sobie zycie razem..Ale musimy sie jeszcze lepiej poznać - bo nie chce pochopnie podejmowac decyzji..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na ostatniej wizycie lekarz powiedział że mam wąskie biodra i że mały może się zablokować w kanale...teraz ma podjąć decyzje ja oczywiście chce rodzić naturalnie ale wszystko zależy od lekarza odemnie to nie zależy-chce żeby urodził się zdrowy 🙂 tyle mi wystarczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki dużo się dziś dzieje,ale Ja już jestem bardzo zmęczona,Małgosia zmasakrowała moje wnętrzności aż Mi niedobrze,więc zmykam lulu.Na pewno zajrzę rano,miłej nocki.

Jagódka wyśpij się kochana,spokojnych i pięknych snów.Jutro WASZ WIELKI DZIEŃ 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos__wyjatkowy_ napisał:
A ja musze sie juz pochwalić bo za długo to trzymam w sobie..
Chyba znalazłam mężczyznę mojego życia 🙂 - mam nadzieje spotykamy sie już 2 miesiące 🙂 noi jak narazie jest super 🙂 bynajmniej mam na kogo liczyć..
A na malutka czeka jak na swoja , mówi do brzuszka czyta jej bajki 🙂 masuje ją jest cudowny poprostu i mam w nim duże oparacie..Znamy sie w zasadzie juz ponad rok ale teraz dopiero jakos drogi nam sie zeszły 🙂
Nie wiem jakie wy zdanie macie na ten temat..
Jak narazie sie spotykamy ale mam nadzieje ze w przyszlosci bedzie to bardziej zaawansowana forma no bo w sumie 2 miesiace to nie duzo..ale zaczyna wspominac o tym ze moglibys my ulozyc sobie zycie razem..Ale musimy sie jeszcze lepiej poznać - bo nie chce pochopnie podejmowac decyzji..




No to tylko pogratulować! Nie miałas neta przez dłuzsza chwilkę i proszę.....zamiast siedziec przed kompem to rozejrzałas sie dookoła i znalazłaś co chciałaś 😉
A imie dla coreczki wybrałaś ......hmmm......REWELACYJNE!!! 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wyjatkowy-super super super! jak tylko facet nadaje się na ojca i męża w przyszłości to brać.Teraz niewielu jest takich na świecie jeszcze.Sprawdź go dobrze przed podjęciem decyzji.Ale cieszę się bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziula napisał:
na ostatniej wizycie lekarz powiedział że mam wąskie biodra i że mały może się zablokować w kanale...teraz ma podjąć decyzje ja oczywiście chce rodzić naturalnie ale wszystko zależy od lekarza odemnie to nie zależy-chce żeby urodził się zdrowy 🙂 tyle mi wystarczy 😉




MADZIULA - i mądry lekarz! mój ten 10 lat temu niestety był wielkim przeciwnikiem cc i mimo moich bardzo waskich bioder i duzego dziecka kazał rodzic naturalnie no i było jak było....
Pisałam juz o tym wiec sie nie bede powtarzac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja idę mężowi prasować koszulę bo nie mogę się dziś oderwać od was a biedak do pracy nie będzie miał koszuli wyprasowanej;-)

Zajrzę rano.
Jagoda-myślami jutro z Tobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ, stresior coraz wiekszy...
My sie tez polozymy, ale dzis w innym pokoju, w "telewizyjnym" bo i tak pewnie nie usniemy...

Ja tak intensywnie mysle ze o jejku, nie wiem co jutro bedzie, katar i kaszel coraz wiekszy...jak ja nawet za przeproszeniem z tym cieciem wysmarkam nos..?
Moze sie nie zgodza jednak na ten zabieg...
nie wiem sama nie wiem..
lepiej jest nie znac terminu.
Lepiej byc zaskoczonym.

Trzymajcie jutro kciuki

pa Kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...