Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ania - Ty już dajesz jabłuszko swojemu małemu? Bo ja tez już bym chciała ale obawiam się że to jeszcze za wcześnie 🤢 Osobiście myslałam że po skończonym 4 miesiącu 🥴

My czekamy na gości , mają lada chwila przyjść.

Byliśmy w restauracji na obiedzie - młoda była grzeczniutka, zasnęła słodko w foteliku 😉

Ide pokroić ciasto...

pa,pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dusia mam nadzieje:P

Dziewczyny a my po dziesiejszych zakupach! ojej! kupilam czapusie Niuni i opaske 🙂 kupiłam jej 4bluzeczki 🙂 plus jedna cała biała pod sukieneczke która kupiłam na chrzciny!!! po prostu rewelacjaa, pozniej wam wkleje zdjecia. No i kupiłam małe adidaski do sukieneczki i białe balerinki! 😁 masakraa 😉 no i kupilam sobie nową torbe podróżna 😁 fioletowa w zajebiste kwiaty:P hihi a moj stwierdził że on by takiej nie kupił alee to facet a ja to nawet taka tapete bym sobie ciulłaa:P:Ptylko nie na kazda sciane bo bylo by za duzo 😁 😁 hehe ale mam wizjee jeah:P

ZA TYDZIEN jedziemy do Polski! chyba nie wytrzymam 😁 jeszcze tylko świeta i relaxx w lany do PL 😁 ahhhh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja z lutówek z pytaniem jako do bardziej doświadczonych mam 🙂
czy wasze maluchy są/były w 2gim miesiącu życia takie niespokojne W CZASIE jedzenia??
moja Dominika po chwili jedzenia wierci się, kręci ze złością głową i zaczyna krzyczeć gryźć wściekle smoczek i wypluwać - jak zabieram butlę (bo karmię butlą) to też ryk bo jest głodna jak daję znowu to też źle bo chce ale nie może jeść.. no i po jedzeniu ryk.. domyślam się że to reflux i niby minie ale jak tak dalej pójdzie to ja zwariuję z nerwów a i dziecko też nie ma lekko biedne... 😞
jeśli miałyście taki problem jak mu zaradzić? czy minął samoistnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja z lutówek z pytaniem jako do bardziej doświadczonych mam 🙂
czy wasze maluchy są/były w 2gim miesiącu życia takie niespokojne W CZASIE jedzenia??
moja Dominika po chwili jedzenia wierci się, kręci ze złością głową i zaczyna krzyczeć gryźć wściekle smoczek i wypluwać - jak zabieram butlę (bo karmię butlą) to też ryk bo jest głodna jak daję znowu to też źle bo chce ale nie może jeść.. no i po jedzeniu ryk.. domyślam się że to reflux i niby minie ale jak tak dalej pójdzie to ja zwariuję z nerwów a i dziecko też nie ma lekko biedne... 😞
jeśli miałyście taki problem jak mu zaradzić? czy minął samoistnie?




hej, moja niunia cierpi na reflux ale nie miała takich objawów. Refluks raczej dokucza po jedzeniu i to po jakiejs chwili dopiero - tak było u nas. Jak podnosiliśmy ją do odbicia to słychac było ze jej bulgocze w przełyku. Ale podczas jedzenia nie miała żadnych dolegliwości. Zawsze zjadała chętnie. Teraz niektóre styczniówki skarża się na podobne problemy z karmieniem ale co jest ich przyczyna tego nie wiedzą. ja na szczęście, póki co takich problemów nie mam i mam nadzieje ze nie będę mieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja z lutówek z pytaniem jako do bardziej doświadczonych mam 🙂
czy wasze maluchy są/były w 2gim miesiącu życia takie niespokojne W CZASIE jedzenia??
moja Dominika po chwili jedzenia wierci się, kręci ze złością głową i zaczyna krzyczeć gryźć wściekle smoczek i wypluwać - jak zabieram butlę (bo karmię butlą) to też ryk bo jest głodna jak daję znowu to też źle bo chce ale nie może jeść.. no i po jedzeniu ryk.. domyślam się że to reflux i niby minie ale jak tak dalej pójdzie to ja zwariuję z nerwów a i dziecko też nie ma lekko biedne... 😞
jeśli miałyście taki problem jak mu zaradzić? czy minął samoistnie?


wydaje mi się,że to może być wina mleka chyba,nasza Małgośka też się denerwuje ale pod koniec jedzenia ale zjada to co ma w butli 😞 musisz sprawdzić.Póki co tyle mogę pomóc,pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Niuńka śpi więc jestem 🙂
Dziś pogoda nie daj się,tatuś umył okna i zaczęło padać 😠a takie były piękne!Pewnie czeka je jeszcze mała poprawka w tygodniu.

No i mam dobre wieści-pisałam Wam,że straciliśmy chrzestnego ale załatwiliśmy wczoraj zastępczego 🙂oby i jemu ksiądz nie odmówił zaświadczenia bo mnie krew zaleje 😠
Ale jestem dobrej myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja

Goście już poszli, niunka zarobiła mega pakę pampersów a tatuś ostatnio z Macro przytachał 2 więc zapas mamy na dłuższy czas 🙂

Kruszyna juz śpi - na szczęście kłopoty z zasypianiem poszły w niepamięć i zazwyczaj około 21 juz śpi. Wczoraj wykończona zakupami padłam o 21 razem z nia i nawet nie słyszałam jak starsza córa wróciła z imprezy 😉 😜 🤢

Szkoda że pogoda sie troszke popsuła bo nie wiem czy uda nam się jutro wyjść na spacerek a już się tak do nich przyzwyczaiłam że cięzko bedzie wysiedziec cały dzien w domciu

Strasznie pusto dzis na forum. Może dziewczyny maja kłopoty z odnalezieniem naszego wątku po tych zmianach 😞 Miejmy nadzieje że jutro juz wszystko wróci do normy 😜

lecę zaraz pod prysznic bo zanim sie umyję i wklepię w siebie te wszystkie balsamiki , ampułeczki i kremiki to troszkę mi zejdzie 😉

Zaglądnę jeszcze bo żyć bez Was nie mogę 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny ja z lutówek z pytaniem jako do bardziej doświadczonych mam 🙂
czy wasze maluchy są/były w 2gim miesiącu życia takie niespokojne W CZASIE jedzenia??
moja Dominika po chwili jedzenia wierci się, kręci ze złością głową i zaczyna krzyczeć gryźć wściekle smoczek i wypluwać - jak zabieram butlę (bo karmię butlą) to też ryk bo jest głodna jak daję znowu to też źle bo chce ale nie może jeść.. no i po jedzeniu ryk.. domyślam się że to reflux i niby minie ale jak tak dalej pójdzie to ja zwariuję z nerwów a i dziecko też nie ma lekko biedne... 😞
jeśli miałyście taki problem jak mu zaradzić? czy minął samoistnie?


u nas te problemy pojawily sie w 3 miesiacu i nadal nie mozemy sobie z tym poradzic 0 zrobilismy juz wszystkie mozliwe badania - morfologia, mocz posiew, uszy, wykluczenie chorego gardla, plesniawek- doslownei wszystkiego - jedyne co powiedzieli lekarze - ze to moze z powodu wysypek bo go bardzo swedza i tez wychodze z siebie i staje obok jak tylko przychodzi pora karmienia - u nas pomaga cierpliwosc - czasem jemy jedna butle nawet godzine - noszenie, bujanie, spiewanie itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Laseczki


wkurza mnie ten nowy brzuszek :/ mam nadzieje ze z tymi ostatnimi postami bedzie jak kiedys.
My dzis bylismy z mlodym pierwszy raz w kosciele 🙂 w koncu za 2 tyg chrzest i trzeba bylo sprawdzic czy go organy nie wystrasza. Nie wystraszyly, spal cala msze 🤪 Dziwie sie bo ten organista to byl najgorszy śpiewak jakiego znam 😁
Potem pojechalismy do tesciow na kawke bo tesciowa miala wczoraj urodzinki no i spotkalismy sie z bratem, bratowa i dziewczynkami ktore od razu dopadly K 😁sawcia a ja sie wkurzalam bo one wiecznie chore i ciagle musialam im zwracac uwage zeby albo nie przytulaly sie tak bardzo, albo zeby go nie glaskaly po buzi skoro przed chwila glaskaly psa...grr...jestem matka wariatka ale nic na to nie poradze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Prośba do ADMINA !!!

W profilu każdej z nas są różne daty np. rejestracji, ostatnich odwiedzin na forum, porodu itp...Chciałam delikatnie zwrócić uwagę i prosić o poprawienie błędów, które niestety są dość często popełniane nie tylko na tym forum. Chodzi mianowicie o formę zapisywania daty a dokładnie nazw miesięcy. Nie 24 luty a 24 lutego, nie 1 listopad a 1 listopada, itp, itd...
Mam nadzieję ,że nie będzie to zbyt duży problem techniczny ;-) Nie wypada przecież żeby na TAKIM forum były takie błędy 🙂

Z góry dziękuję i pozdrawiam

"upierdliwa" pinacolada ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laseczki


wkurza mnie ten nowy brzuszek :/ mam nadzieje ze z tymi ostatnimi postami bedzie jak kiedys.
My dzis bylismy z mlodym pierwszy raz w kosciele 🙂 w koncu za 2 tyg chrzest i trzeba bylo sprawdzic czy go organy nie wystrasza. Nie wystraszyly, spal cala msze 🤪 Dziwie sie bo ten organista to byl najgorszy śpiewak jakiego znam 😁
Potem pojechalismy do tesciow na kawke bo tesciowa miala wczoraj urodzinki no i spotkalismy sie z bratem, bratowa i dziewczynkami ktore od razu dopadly K 😁sawcia a ja sie wkurzalam bo one wiecznie chore i ciagle musialam im zwracac uwage zeby albo nie przytulaly sie tak bardzo, albo zeby go nie glaskaly po buzi skoro przed chwila glaskaly psa...grr...jestem matka wariatka ale nic na to nie poradze 🤢


Łe nie tylko Ty tak reagujesz na brudne "łapy"ja za każdym razem jak się widzimy z moim 2,5letnim chrześniakiem od progu krzyczę-Kubuś rączki czyste?chodź idziemy do łazienki.Szlag Mnie trafia bo bratowa ma to w dupie ale ja nie pozwolę,żeby Małgośka jakiegoś syfa na buźce załapała 😠I ciągle dotyka jej smoka,a ja jak idiotka biegam z nim ciągle pod wodę...oczy dookoła głowy przy tym małym łobuziaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagódka a wy jutro z Ksawciem świętujęcie 3 miesiąc jejku jak ten czas szybko płynie,dopiero się kulałyśmy a nasze dzieciaczki już prawie kwartał na świecie 🤪


Prawda..??? szok!
a ja jeszcze siedze nad tym filmikiem 😉 i wrocily wspomnienia z ciazy, z usg i nie wierze ze to ona byl u mnie w brzuszku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania - Ty już dajesz jabłuszko swojemu małemu? Bo ja tez już bym chciała ale obawiam się że to jeszcze za wcześnie 🤢 Osobiście myslałam że po skończonym 4 miesiącu 🥴

My czekamy na gości , mają lada chwila przyjść.

Byliśmy w restauracji na obiedzie - młoda była grzeczniutka, zasnęła słodko w foteliku 😉

Ide pokroić ciasto...

pa,pa


JAsne że daję wiadomo że nie zjada słoiczku całego od razu ale po troszku daję 🙂 też się trzymałam tej tori że do pół roku mały będzie tylko na cycku...do tego momentu jak przestał robic kupkę więc zamiast czopków dałam najpierw soczek ...ale że sytuacja się powtórzyła znowu...więc jabłuszko poszło w ruch 🙂 jadł widać że mu zasmakowało 😉 🙂 nie pomogła herbatka z kopru ani nic innego ale po deserku..ullaaallaa hehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, na HBO leci dokument o dziewczynkach z liceum z "dobrych domow" ktore nie ukrywajac twarzy opowiadaja jak daja d... komu popadnie kto ma kase i to jest zabawa a nie prostytuacja...w jakim swiecie te nasze dzieci beda sie wychowywac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka a wy jutro z Ksawciem świętujęcie 3 miesiąc jejku jak ten czas szybko płynie,dopiero się kulałyśmy a nasze dzieciaczki już prawie kwartał na świecie 🤪


Prawda..??? szok!
a ja jeszcze siedze nad tym filmikiem 😉 i wrocily wspomnienia z ciazy, z usg i nie wierze ze to ona byl u mnie w brzuszku!!!



Nim się obejrzymy zaczniemy wiązać szafki i gonić zamawiać torciki na roczek hihihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka a wy jutro z Ksawciem świętujęcie 3 miesiąc jejku jak ten czas szybko płynie,dopiero się kulałyśmy a nasze dzieciaczki już prawie kwartał na świecie 🤪


Prawda..??? szok!
a ja jeszcze siedze nad tym filmikiem 😉 i wrocily wspomnienia z ciazy, z usg i nie wierze ze to ona byl u mnie w brzuszku!!!



Nim się obejrzymy zaczniemy wiązać szafki i gonić zamawiać torciki na roczek hihihi 🙂


DOOKLADNIEEE 🤪 🤪 🤪

AA FAKTYCCZNIE NIE MA GDZIE FOTEK WRZUCAC 🤨 🤨 🥴
I JAK JA MAM SIE POCHWALIC ZAKUPAMI?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...