Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

katpio napisał(a):
aaana napisał(a):
hej dziewczyny ja z lutówek z pytaniem jako do bardziej doświadczonych mam 🙂
czy wasze maluchy są/były w 2gim miesiącu życia takie niespokojne W CZASIE jedzenia??
moja Dominika po chwili jedzenia wierci się, kręci ze złością głową i zaczyna krzyczeć gryźć wściekle smoczek i wypluwać - jak zabieram butlę (bo karmię butlą) to też ryk bo jest głodna jak daję znowu to też źle bo chce ale nie może jeść.. no i po jedzeniu ryk.. domyślam się że to reflux i niby minie ale jak tak dalej pójdzie to ja zwariuję z nerwów a i dziecko też nie ma lekko biedne... 😞
jeśli miałyście taki problem jak mu zaradzić? czy minął samoistnie?



ja mam coś podobnego, jutro idę do pediatry, a tak poza tym skorzystałam z netu i mam wstępne info, coprawda nie ma to jak lekarz obejrzy maleństwo, ale zawsze to coś:
http://dziecko24.pl/porada/86663/kasiulah/0/1/all/DESC/kasiulah



My tak jak pisalam mielismy ten sam problem i tez podejrzewali zapalenie drog moczowych [znam dziecko ktore w wkieku 4 mies rzeczywiscie z tego powodu przestalo jesc] - zrobilismy mocz ogolny 2 x a jutro odbiramy posiew ale narazie wszystkie wyniki sa super a Ksawciu tfu tfu przez lewe ramie dzisiaj pobil swoj rekord i zjadal po 180 ml jednorazowo i w sumie ma juz dzis na koncie grubo ponad 800 ml co mu sie nie zdarzylo jeszcze [teraz wszystko codiznnie podliczmy i sprawdzamy co i jak wiec wiemy dokladnie ile zjada]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
no my w niedzielę też byliśmy w kościółku, mała spała całą mszę 😉 mam nadzieje że w niedzielę będzie to samo 😜 no i jutro koniecznie znów muszę przymierzyć jej sukieneczkę do chrztu bo obawiam się, że rękawki mogą być przykrótkie 😮
i to jest w mojej piekne ze jest bez rękawków , ewentualnie nie zapne zamka jak bardziej zgrubnie:P 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
mycloud- gdzie przewinełaś na poczatkowe posty ja nie mam czegos takiego? pokazuje tylko pare ostatnich?


mi pokazuje nawet 2975 post!!!!
ale jak wciskam moje ostatnie posty to pojawia mi się nasze forum ale od ostatnio napisanego postu kogoś innego, tak więc cofać się muszę ;(
tez tak mam to chyba jakis błąd.. a wnerwia mnie to ze musze sie cofać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zrobiłam kilka zakupow na allegro 🙂 bo teraz na wyjazd do Polski to w ogole nie jestem przygotowana na to że z dzieckiem przyjezdzam, dobrze że mam siostre kupi mi materacyk i wanienke 🙂 ja juz kupilam posciel fotelik samoch. no i drewniane lozeczko od siorki bede miala! stare ale jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Ja zrobiłam kilka zakupow na allegro 🙂 bo teraz na wyjazd do Polski to w ogole nie jestem przygotowana na to że z dzieckiem przyjezdzam, dobrze że mam siostre kupi mi materacyk i wanienke 🙂 ja juz kupilam posciel fotelik samoch. no i drewniane lozeczko od siorki bede miala! stare ale jest 🙂


a z jakiego miasta w Polsce jesteś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Ja zrobiłam kilka zakupow na allegro 🙂 bo teraz na wyjazd do Polski to w ogole nie jestem przygotowana na to że z dzieckiem przyjezdzam, dobrze że mam siostre kupi mi materacyk i wanienke 🙂 ja juz kupilam posciel fotelik samoch. no i drewniane lozeczko od siorki bede miala! stare ale jest 🙂


a z jakiego miasta w Polsce jesteś?
z Żor koło Katowic, Cieszyn tamte tereny 🙂 kawałek spory od Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej z rana 😲 😁 (jak dla kogo0 ja dopiero jem śniadanie)
odpukać niuńka już przy jedzeniu się nie pręży, zmieniłam jej butelkę z tommee tippee na lovi też 0+ ale z aktywnym ssaniem i zjada szybciej 🙂 ale nadal ma rozwolnienie, nie nadążam zmieniać body bo jak wystartuje to po plecy, na 12.30 idziemy do pediatry a jak na złość mnie też berze przeziębienie. u nas od rana słoneczko a ja się trzęsę jak galareta 🥴 a czekają mnie dziś wstępne zakupy spożywcze na chrzest. i będzie tort ze zdjęciem Weroniki:
http://www.allegro.pl/item964565203_zdjeciena_tort_na_oplatku_chrzest_komunia.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie

u mnie nie dziala OSTATNI POST 😠wcale mi do niego nie wraca...
U nas dzis Ksawciu w nocy budzil sie 2 razy i wcale nie byl glodny. Teraz karmilam go od 8.30 do 10 i zjadl 50 ml w miedzyczasie usnal i zrobil 2 kupy :/
Ile Wasze dzieciaki robia kupek dziennie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Czesc Mamusie

u mnie nie dziala OSTATNI POST 😠wcale mi do niego nie wraca...
U nas dzis Ksawciu w nocy budzil sie 2 razy i wcale nie byl glodny. Teraz karmilam go od 8.30 do 10 i zjadl 50 ml w miedzyczasie usnal i zrobil 2 kupy :/
Ile Wasze dzieciaki robia kupek dziennie????



no teraz to po każdym jedzeniu z niej leci, sypialnia jest cała zbombardowana minami i żółtymi bodami 😞 a wcześniej kiedy był wszystko ok kupka była 1 raz na dobę zawsze po śniadanku ok 9.00 rano.

pinacolad a jak dobrze masz ze swoim śpioszkiem, a pamiętacie jak żaliłam się że Weronika wcale nie budzi się do karmienia i ciągle spałą, teraz z ledwością zaśnie na parę minut w ciągu dnia (wyjątki spacery), chyba się wyspała za wszystkie czasy wtedy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
pobudka śpiochy! 😁
jakiś tempy palant zapomniał ze sam nie mieszka i wlaczył muzykę na maxa. Zapodał metal i niunia mi sie obudziła, zaraz go odwiedze bo rozumiem ze nie ma ciszy nocnej ale sam ie mieszka w tym bloku 😠


Witam,ja miałam wczoraj podobną przeprawę z sąsiadem zza ściany,tyle że jeleń o 22 wiercił wiertarką-idiota kompletny-myślałam że blok się burzy,o mały włos mi dziecka nie obudził,mała się kręciła ale udało się i spała dalej uff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Czesc Mamusie

u mnie nie dziala OSTATNI POST 😠wcale mi do niego nie wraca...
U nas dzis Ksawciu w nocy budzil sie 2 razy i wcale nie byl glodny. Teraz karmilam go od 8.30 do 10 i zjadl 50 ml w miedzyczasie usnal i zrobil 2 kupy :/
Ile Wasze dzieciaki robia kupek dziennie????



no teraz to po każdym jedzeniu z niej leci, sypialnia jest cała zbombardowana minami i żółtymi bodami 😞 a wcześniej kiedy był wszystko ok kupka była 1 raz na dobę zawsze po śniadanku ok 9.00 rano.

pinacolad a jak dobrze masz ze swoim śpioszkiem, a pamiętacie jak żaliłam się że Weronika wcale nie budzi się do karmienia i ciągle spałą, teraz z ledwością zaśnie na parę minut w ciągu dnia (wyjątki spacery), chyba się wyspała za wszystkie czasy wtedy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Czesc Mamusie

u mnie nie dziala OSTATNI POST 😠wcale mi do niego nie wraca...
U nas dzis Ksawciu w nocy budzil sie 2 razy i wcale nie byl glodny. Teraz karmilam go od 8.30 do 10 i zjadl 50 ml w miedzyczasie usnal i zrobil 2 kupy :/
Ile Wasze dzieciaki robia kupek dziennie????


u mnie też nie działa i muszę się cofać 😠
A lalunia ostatnio robi standardowo 2 kupki-po nocce jedna i jakoś popołudniu.
Wiesz co też mam problem z drugim rannym karmieniem-kwili bo jest bardzo glodna a zjada na maksie 80ml-codziennie tak samo-a potem to już je ładnie zjada mi regularnie 120ml i nawet 150

A tak w ogóle to DZIEŃ DOBRY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...