Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pinacolada super macie. My sie zastanawiamy gddzie sie wybrac bo mielismy tez do Hiszpani ale boimy sie ze za goraco tymbardziej ze my w sierpniu a wtedy upaly na mxa. Myslimy o Jersey. Tam b umiarkowana pogoda. Nie wiem, czas pokaze. bawcie sie tam dobrze 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

MONIS 😉 DZIEKI ☺️ a zapomnialam jeszcze dodac ze do tego kabaretu ubralam znowu nowe buciki w ktorym bylam 2 razy - z nadzieja ze odpuszcza sobie dzis wpijanie sie w moje stopy 😉 niestety - tak zmasakrowaly stopy ze mialam wsadzone cale opakowanie chusteczek hig. do butow a i tak niewiele to dalo 🤢 Takze przez kilka dni tylko japonki 😜
A co do blendera - Kupilam najtansza wersje z biedronki - 39,90 wiec pal licho ale narazie jest super i bardzo mi pomaga przy obiadkach dla Ksawcia - dawniej miesko kroilam osobno, pote mwyciagalam mikser i mielilam na pape jarzynki, potem do garnka zeby to zlaczyc i podgrzac i dodac oliwy, potem mycie tego wszystkiego...a tak to po ugotowaniu wrzucam do garnka ugotowane jarzynki i miesko,wlewam przegotowana wode,dodaje oliwy - wlaczam blender - kilka sekund i gotowe, od razu w tym samym garnku podgrzewam i super 🙂
Blender ma 4 nasadki - do kruszenia lodu, do ubijania, do mieszkania i szatkowania. Dla mnie bomba 😉 i dodatkowo mniej mycia i malo miejsca zajmuje w szafce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak jeszcze a propos gotowania dla maluchow - przeczytalam w MAMO TO JA [bardzo lubie ta gazetke] wiele cennych wskazowek - np. zeby nie gotowac jarzyn zbyt dlugo [co ja robilam myslac ze unikne surowych wpadek], ze przy temp 40 st najwiecej witamin ucieka do wody [ja wody z wywaru narazie nie uzywam wiec dla mnie tylko opcja wrzucania na wrzatek] no i w sumie wiele innych fajnych informacji.
Ja czuje sie jak nowicjusz w kuchni jesli chodzi o niemowleca kuchnie - jeszcze niejedna rzecz mnie zaskakuje ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Apropo przewracania sie na brzuszki itp. Moja na brzuszek przewrocila sie jak miala jakies 3 mce z kawalkiem, 3 i pol czy cos. Ale byly to sporadyczne wtedy przewrotki 🙂 Po jakichs dwoch tyg od tego czasu tak sie wyuczyla ze jak sie JA polozylo na plecki to zaraz byla na brzuszku i tearz caly czas jest to samo z tym ze od okolo 2 tygodni nauczyla sie pelzac jak dzdzowniczka mala juz kiedys wspomnialam chyba o tym, nie mzona zostawic Jej nigdzie samej, nawet w lozeczku bo mimo ochraniacza tak wali glowka jak juz dotrze do konca ze az sie boje i zaczyna plakac ze nie moze dalej pelznac 🙂 Wyglada to smiesznie bo najpier glowka na materacu a pupa w gprze i nozkamin sie odpycha i tak wedruje i to szybko. Mysle ze niedlugo moze zaczac raczkowac. Zabkow u nas nie ma jeszcze ale slini sie i do buzi wszytsko co sie da wklada 🙂Siadac juz chce tez, od okolo jakich tez mniej wiecej 2 tyg jak siedzi na loezaczku albo w foteliku samochodowym to glowka i ramoionka caly czas oderwane od oparcia. czasem sie dziwie ze tak dlugo daje rade bo to musi byc ciezko 🙂 Ostatnio dalam jabluszko, smiesznie bylo bo nie wiedziala co ma z tym zrobic ale za 2 razem juz lepiej i juz wie co i jak 🙂 jeszcze daleko nam do noza i widelca 😉 ale dzielnie sonioe radzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUSIA - 2 tyg piesek za kilka godzin z ksiezniczkami...? oooj wyrownaj rachunki ze szwagierka 😉 bedziecie miec wieeeele czasu dla siebie z mezem 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONIS - oj nasza gosieniczka tez pelza po caym mieszkaniu - kilka sekund ide do kuchni wracam a synek pod oknem na podlodze.
Zaliczyl juz tez 2 upadki z kocyka na podloge :/ delikatne ale sie wystraszyl i plakusial sierotka 🙂 a ja mu mowie ze to dopiero poczatek jego "upadkow" 😜
Nasz poza pelzaniem potrafi juz zrobic dwa kroczki na czworakach i pada na brzusio - ale jest obledny - mamy filmik z tym co wyprawia ale nie wiem kiedy maz je zrzuci.
Dzis tez Ksawciu 2 razy z kleczkow probowal usiasc. Konczylo sie to upadkiem na twarz i brzusio ale probuje dalej 🙂 a w lozeczku jak stoki na czworakach to wyciaga raczke - i lapie za brzeg lozeczka 🙂
Acha - i jak probuje raczkowac to tak fajnie rączką powoli do góry - jak kameleon w zwolnionym tempie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczeta, maz siedzi w kuchni i wszystko myje i sprzata i wyparza, ja mialam prasowac - a tu prosze... ☺️ ☺️ ☺️

uciekam

zycze wszystkim mamusiom kolorowych snow i do jutra!:* 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
MONIS 😉 DZIEKI ☺️ a zapomnialam jeszcze dodac ze do tego kabaretu ubralam znowu nowe buciki w ktorym bylam 2 razy - z nadzieja ze odpuszcza sobie dzis wpijanie sie w moje stopy 😉 niestety - tak zmasakrowaly stopy ze mialam wsadzone cale opakowanie chusteczek hig. do butow a i tak niewiele to dalo 🤢 Takze przez kilka dni tylko japonki 😜


hehhe wykonczysz mnie. Jestes super 🙂 OKlask 🙂

i dla wszytskich mamus tez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
DUSIA - 2 tyg piesek za kilka godzin z ksiezniczkami...? oooj wyrownaj rachunki ze szwagierka 😉 bedziecie miec wieeeele czasu dla siebie z mezem 😁 😁


tylko że ja się zatęsknię 🙂 i dziewczyny też,
Agata mnie dziś z oka nie spuszczała...'mamo nie ciekaj' 'mamo oć' 'Aga kocha'
ale będziemy szwagierkę wykorzystywać jak tylko będzie można bo się sprawdziła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jagoda opuscilas juz lozeczko? jak On sie tak juz lapoie to nie ryzykuj, to jest chwila i nigdy nei wodaomo w ktorej zlapie sie tak ze sie podciagnie i wyjrzy za szcebleki od gory. Moja Julcia jeszcze nie podniosla sie tak jak widzialam Kswaciu jak sie kiwal smiesznie na czowraczkach ale radzi sobie i smiga jak juz pisalam i to konkretne odcinki 🙂 Cwiczy na maraton jakis cy coa moze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa i jeszcze jedno, zapomnialam sie pochwalic ze Julcia skonczyla 5 mcy w piatek 🙂)) Juz niedlugo 6, pol roczku. jak ten czas leci....
moj syn dzis powiedzial : chcialbym zeby czas sie teraz zatrzymal, Ona tak szybko rosnie i juz niebawem nie bedzie niemowlakiem... 🙂
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie! Chyba juz wszystkie poszły, a ja siedze i myśle jak ja jutro pójde do pracy! Najgorsze to że dzis wieczorem przypomniałam sobie że potrzebuje ubrań i butów! Oczywiscie nic nie mam, więc pójde w spodniach sprzed ciąży ( mają popsuty suwak ale co mam zrobić;p) i w butach ktore mnie strasznie obcieraja, no ale co zrobić jak się nie mysli to tak się ma. NA dodatek zapomniałam o męzu i nie ma obiadu na jutro do pracy, chyba ze sobie sam zrobi. Ehhhh ja to mam głowe. Szok. Dobra uciekam bo zaraz pade. Do juterka. Trzymajcie kciuki zebym bardzo nie teskniła bo uciekne stamtąd! 🙂 Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 oklaski rozdane
przede wszystkim dziękuję Wam apropo mojej Shivulki 😞 tak bez niej pusto ciągle coś z nią eeeh nie potrafię jej rzeczy nawet pochować, nie chcę chyba wciąż czuję się jakby miało się okazać że tylko uciekła....
Monis z tą nawigacją to pewnie masz rację bo ja nigdy netu w tel nie potrzebowałam i przeżyłam niezły szok więc jeśli ma mnie tyle kosztować to stwierdziłam że nie chce 🙂
Dusia podziwiam za węża nie tknęłabym 😜 ale wypad super, nie byłaś na rauszu po tych dwóch piwach? my się śmiejemy że jak skończę karmić to mi pół pewnie styknie 🙂
Aniołku gratulujemy ząbka 🙂 zdjęcia z działeczki super 🙂 dobrze że Małgosia się nie drapie może nie zaskoczy że mogłoby ją zaswędzieć
Jagoda detale Ksawciowe cudowne te pokoikowe też bym chciała tak ale nigdy nie mam pomysłu, popołudnie "świetne" a ludzie jacy"pomocni" ale to wszędzie....
Pinacolada jeśli chodzi o fotelik Jane to ja go mam i 100% racji, moja Majunia za każdym razem jak wysiadamy z samochodu jest mokra jakby dopiero spod prysznica wyszła paskudny fotelik 🙂
Agab ładniutki wózek ja też chyba się zdecydowałam z GRACO a powiedz dlaczego to dobrze że nie jest kubełkowe siedzenie?
Syla nie jesteś jedyna moja Majunia też jeszcze jeździ w głębokim i będzie dopóki sama nie usiądzie 😁
Basia Vaneska świetna jest i ma takie łobuzerskie oczka 😁

my dzisiaj idziemy do okulisty potem po szmatki (muszę kupić sobie kieckę spotkałam taką jedna i się zakochałam) a potem może po ten wózek 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i co jeszcze to moja Maja w końcu się przewraca na brzuszek 😁 nasz pediatra był zaskoczony że siedzi stawać chce a przekręcać niet ale wczoraj się zaczęło teraz to ulubione zajęcie nawet w nocy, dzisiaj wstaję do niej a ona na brzuszku śpi hahaha mój głupeczek kochany... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane!

Moje dziecko się przestawiło ze wstawaniem-godz.7 i nie ma bata-jeszcze niedawno spałyśmy do 8-9.Tak w ogóle to nie mam dziś siły-jestem tak zmęczona jak nigdy,bolą mnie nogi,stopy opuchnięte,dobrze,że chociaż niunia grzeczna 🙂Mam nadzieję,że się rozkręcę.Musimy iść kupić smoczki,szczoteczkę do ząbka 😜 i mleczko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
i z dzisiejszego husiu husiu i juz koncze 😜

[URL=http://img94.imageshack.us/i/kolazwieczornyspacerekh.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1166/kolazwieczornyspacerekh.jpg[/IMG][/URL]



codziennie możesz Nas zamęczać takimi fociami 😉zawsze są piękne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...