Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Agab Ale Lenka jeszcze nie skończyła 6 miesiaca więc ma jeszcze troszke czasu wiec się nie zamartwiaj. Piotrek sie nie przekreca jeszcze, mam nadzieje ze w koncu zacznie...
A tak w ogole to strasznie pocą mu sie stopy, i non sto trzej jedną o drugą. Czy Wasze dzieci też tak robia?


Majce sie mega pocą stopy 🙂
Agata też tak miała - nawet jak już chodziła to zaczęła mokre plamy zostawiać i lekarka powiedziała że minie...i minęło, u mojej szwagierki powiedziała że to przez niedobór vit D (ale to było 14lat temu)
a Ty to pamietasz 14lat! czy teraz Ci powiedziała heeh 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Agab - ja nie czytam nic oprócz tego forum 🙂
i zdrowsza jestem 😉 jak byłam w ciąży to codziennie czytałam ze to co ja mam to nie urodze a jak urodze to chore dziecko, Jak urodziłam to wyczytalam ze takie wczesniaki sa wątłe, słabe i gorzej sie rozwijaja... BZDURY!
mam zdrowe i silne dziecko a ze ma ADHD to nie jej wina 😜
tylko matki wariatki 😁 😁 heeeh w koncu te ADHD to po kims ma 😜 🙃 🙃 🙃


49% po mamusi a 51% po tatusiu 😉
taaaaaaaaaaaaaaa yhy!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 ciekawe na jak długo oklaski rozdałam 🙂
Agab książeczce zdrowia na końcu są siatki centylowe u mnie na 55 stronie i wg nich Lenka spokojnie wciąż mogłaby ważyć 6500 kg dopóki mieści się w normach to jest ok pediatra mówiła mi że ważne żeby tych granic nie przekroczyć dopiero trzeba się martwić moja Maja trzyma się ciągle górnej granicy 90/97 centyl i też bałam się czy to ok i on tak mi wytłumaczył do tego wcześniej Maja przybierała co szczepienie 1500g a teraz 800 więc dużo mniej ale to jest w pewnym momencie normalne bo one już mają rosnąć bardziej a nie tyć co do tego co dziecko powinno a co nie to też trzeba zachować dystans jak Majula się nie przewracała na brzuszek to pediatra powiedział nam że faktycznie już powinna ale żeby jeszcze nie robić alarmu bo może ona akurat tak ma i to może mieć opóźnienie do nawet 7-go miesiąca więc sądzę że nie ma co się martwić no Basia ma rację nie ma sensu czytać informacji w necie bo tylko się napędzasz, acha no i ponawiam pytanie do Ciebie jeszcze a propo wózka Dlaczego uważasz że kubełkowy zły?????
to się rozpisałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
Nesia wstała o 3 na mleczko zjadła i pbudka o 5 na picie 🙂 o 7.30 wstała i robiła mamie moje moje ciągnąc za wsłosy 😜
przetrzymałam ja z jedzeniem i zadzialało - zjagła 90 ml kaszy gęstej z 3/4 słoiczka deserku i poszła spać a buzie chętnie otwierała 🙂
licze ze troszke pospi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
A tak na powaznie to trzymam kciuki zeby Nesia nie miała ADHD to jest straszna choroba mialam z nią doczynienia w mojej rodzinie(dzieci mojego chrzestnego) powiem tyle ŚWIETY BOZE!! 😜


syn mojego kuzyna ma stwierdzone ADHD w wieku 2lat-trzeba było ciągle z Nim jeździć do lekarza,uważać aby zbytnio się nie zdenerwował 😞przykre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello laski 🙂

jaka jestem szczęśliwa-moja córcia wstała o 5.30 na mleczko-zasnęła dopiero o 7 ale pospałyśmy jeszcze do 9 🙂no i w końcu deszczyk popadał-zaraz można oddychać i temp.spadła do 18 stopni 🙂także dziś odpoczywamy z lalunią na spacerkach,nie będziemy musiały kisić się w bloku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
A tak na powaznie to trzymam kciuki zeby Nesia nie miała ADHD to jest straszna choroba mialam z nią doczynienia w mojej rodzinie(dzieci mojego chrzestnego) powiem tyle ŚWIETY BOZE!! 😜


syn mojego kuzyna ma stwierdzone ADHD w wieku 2lat-trzeba było ciągle z Nim jeździć do lekarza,uważać aby zbytnio się nie zdenerwował 😞przykre
niestety..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂.

Buziaki dla Małgoni od Leni i cioci 😘 😘 😘 😘 😘.

KAROLINA - nie chciałam siedzenia kubełkowego bo mi się to niewygodne wydaje 🤔 🤢.
Chyba dziecko jek leży to ma nóżki u góry, a nie leży tak całkiem normalnie 🤨.
Nie wiem z resztą, a może Baśka się wypowie 🤔, ma to powinna wiedzieć jak to wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
aniol303 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
hmmm fakt, znaczy ze Piotrek ma pare dni na przekecenie się;/


nawet się nie obejrzysz jak będzie się przekręcał-Małgosia zaczęła jakieś 2tyg.temu a tak to tylko na pleckach 😎


juz straciłam nadzieje ze zacznie się przekręcac....
cos w tym musi być bo moja jest na etapie C żeby przejsc z pleców na brzuszek i to jak ja cos zainteresuje a chyba jej sie nie spieszy bo po prostu nie lubi na brzuszku. Głowa do góry| 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KTORA OGLADALA WCZORAJ UWAGA.. MASAKRA 400 PARE FOTELIKOW DOPUSZCZONYCH DO OBROTTU A WIEKSZA POŁOWA JEST NIEZDATNA!!!! I NIE CHRONI NASZEGO DZIECKA! NAJABARDZIEJ ZASKOCZYŁA MNIE FIRMA CHICCO!! SZOK!! ALE TERAZ PRZYNAJMNIEJ WIEM JAKI FOTELIK KUPIC ZEBY BYL BEZPIECZNY 😉 NA CO ZWROCIC UWAGE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
KTORA OGLADALA WCZORAJ UWAGA.. MASAKRA 400 PARE FOTELIKOW DOPUSZCZONYCH DO OBROTTU A WIEKSZA POŁOWA JEST NIEZDATNA!!!! I NIE CHRONI NASZEGO DZIECKA! NAJABARDZIEJ ZASKOCZYŁA MNIE FIRMA CHICCO!! SZOK!! ALE TERAZ PRZYNAJMNIEJ WIEM JAKI FOTELIK KUPIC ZEBY BYL BEZPIECZNY 😉 NA CO ZWROCIC UWAGE 🙂


ja oglądałam już wcześniej ten program i też mi kopara opadła.
Ja właśnie szukam fotelika i podobno trzeba wybrać ten ISOFIX.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
JAK BOGA KOCHAm nie wierze hehe 😜 dałam Wam oklaski 😘 Jagoda, Basia, Dusia. Agab, Karolinka do Ciebie trzeba czekac 😉
pinacolady nie umiem znalesc ani reszty... 🤔 ide szukac daleej;D


no to Mnie wyprzedziłaś,a do karolinki ja się dopchałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Wam za życzonka i oklaski 😘 😘 😘

a moja lala siedzi u Mnie na kolanach i rozpracowuje tatusiowi pilota od sprzętu i wali nim o stół 😁o laptopa nie da rady bo odsunęłam najdalej jak się da 😜a jak się siłuje aż się wścieka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
JAK BOGA KOCHAm nie wierze hehe 😜 dałam Wam oklaski 😘 Jagoda, Basia, Dusia. Agab, Karolinka do Ciebie trzeba czekac 😉
pinacolady nie umiem znalesc ani reszty... 🤔 ide szukac daleej;D


no to Mnie wyprzedziłaś,a do karolinki ja się dopchałam 😜

jakie wyścigi 😜
kurcze ja nie oglądałam ani za 1 razem ani za 2 a chciałam :/
Agab najlepszego dla Maxa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...