Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

grrr 4 raz probuje

nr 1
KSAWCIU W WARSZTACIE 🙂
[jak widac po ruchu dloni mozna go spokojnie zabrac do kasyna 😉 ]

http://www.youtube.com/user/isztar2008#p/a/u/2/WlztfNA66Is
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NR 2

przy tym filmiku wymiekam za kazdym razem - no nie wiem nawet jak go poisac - cudak nad cudakami 🙂 🙂 🙂

http://www.youtube.com/user/isztar2008#p/a/u/0/ILtR7P_kDcc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Aniołku Ty nie siedzisz na kompie tylko łączysz sie z nami przez PS?? czy chodzi o play sieć? 😜


mam neta z playa-czasem Mnie tak wnerwia,że szok-ale do użytku domowego w zupełności Mi wystarcza 🙂



ja tez mam neta z pleya 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NR 3
GĄSIENICZKA a w 2 cz. słowotoku mowi "MAMA I TATA" - obydwoje z mezem tak uslyszelismy 😜 😜 😜

http://www.youtube.com/user/isztar2008#p/a/u/1/vFrMpqzx9fs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
KTORA OGLADALA WCZORAJ UWAGA.. MASAKRA 400 PARE FOTELIKOW DOPUSZCZONYCH DO OBROTTU A WIEKSZA POŁOWA JEST NIEZDATNA!!!! I NIE CHRONI NASZEGO DZIECKA! NAJABARDZIEJ ZASKOCZYŁA MNIE FIRMA CHICCO!! SZOK!! ALE TERAZ PRZYNAJMNIEJ WIEM JAKI FOTELIK KUPIC ZEBY BYL BEZPIECZNY 😉 NA CO ZWROCIC UWAGE 🙂


ja ogladalam i nie wierzylam w to co wiedze! i to jeszcze zupelnie oficjalnie i nikt nie zamierze tego towaru wycofac i wszystkie te badziewia maja certyfikaty!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w końcu otworzyłam you tube i nie zawiesił mi się komputer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Jagódka Ksawciu świetny jak pięknie się unosi i prostuje nózie ślicznie nie mogłam się napatrzeć a jak pięknie słychać mamamamamamamamamamamamama 😁
Aniołku Małgosia cudna u tatusia na baranach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda przy filmiku nr 3 popłakałam się ze śmiechu-pięknie pracuje tymi malusimi łapkami 🙂
nr 2 tak jak napisałaś cudo cudeńko i ta gadana na maksa 🤪

Powiedz a Ksawciu jeszcze nie chce siadać???przecież on tak wywija na kolankach 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY Z MEZEM POPLAKALISMY SIE ZE SMIECHU WCZORAJ PRZY FILMIKU NR 2 - te jego powazne minki sa rozbrajajace 😉
a moj m. ryl jak pomylony przy filmniku z warsztatem - bo rzeczywiscie ta mala raczka tak pracuje ze hej i to z taka zawzietoscia ze az mu slina kapala z otwartego pysia

a co do siadania - to widziecie - probuje - raz mu sie udalo i padl na twarz hehe ale caly czas "pracuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinaka napisał(a):
w końcu otworzyłam you tube i nie zawiesił mi się komputer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Jagódka Ksawciu świetny jak pięknie się unosi i prostuje nózie ślicznie nie mogłam się napatrzeć a jak pięknie słychać mamamamamamamamamamamamama 😁
Aniołku Małgosia cudna u tatusia na baranach 🙂


slychac tez "mama i tata" - 2 razy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
aa i jeszcze jedno - moje dziecię wczoraj pierwszy raz dopiero wzielo stope, do buzi 🙂


moja zaprzestała smakowania stópek na jakiś czas 😉teraz non stop mieli jęzorkiem i mlaska-sprawdza co jej przeszkadza w dziubku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAB - tak jeszcze wczoraj myslalam o Was...czy to nie przesada z ta waga Lenusi? przeciez napisalas ze przez 1,5 mies przybrala z tego co pamietam 580? tak? no to przeciez prawidlowo...sprawdzilam jeszcze w takiej swojej rozpisce i tam jest napisane ze od 6 mies dzieci przybieraja OK. 500. Pamietam tez ze Zośka mojej przyjaciolki jakos ze 2 mies temu miala ostre biegunki i spadla z wagi ok 500 i w sumie w wieku 9 mies wazyla ok 7000 - 7200 i lekarka mowila ze ok 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...