Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale się naczytałam i to bardzo przykrych postów a propos ojców-niestety dołączam się do tej "elity"ojciec reproduktor ale nie tatuś-dziadek z przykrością stwierdzam też nie,Małgosię odwiedził tylko raz po urodzeniu po moim oficjalnym zaproszeniu i w dniu Chrztu Św.Nie wiem dlaczego taki jest?ma starsze wnuki i do Nich jeździ na Dzień Dziecka np.a u Nas nie był i nawet nie zadzwonił.Częściej to ja go spotykam na spacerze jak stoi na słupku-taxi,ale nawet do głowy mu nie przyjdzie dać jakiś grosz dla małej 😞 😞 😞Smutno Mi jak to piszę bo wiem,że nic się w tym temacie nie zmieni,a ponoć byłam jego córeczką-najmłodszą i najbardziej kochaną 😞byłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Ja zrobiłam dzis całe 3 zdjęcia . Lenka przyzwyczaja się do nowego smoka - chce jej koniecznie zmienic z Aventu na TT bo ten TT jest smoczkiem "inteligentnym" i jak spada to zawsze "smokiem" do góry 🙃 a poza tym podobają mi sie wizualnie bardziej 😜



ten smok jest zajebisty 🙃też go oglądałam ale kupiłam inne i Małgonia póki co je wypluwa-stare jej bardziej pasują 😜
i zauważyłam bujną fryzurę u Lenki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Dziewczyny chcialam wam zaproponowac zmiane na prywatne forum, taki do ktorego tylko my mamy dostep a nie cały świat, i kazdy moze czytac o naszych intymnych sprawach 🤢 juz myslalam ze nie naprawia brzuszka bo wygladaloo to na zhakowanie conajmniej hehe. I zalozylam takie forum ale zdarzyli naprawic brzuszek. Wiec decyzja nalezy do Was.


a jak to sie robi??
Juz kiedys o tym myślałam bo moj sie wygadał kiedys w rodzinie jaki mam nick i teraz sie obawiam ze siostra, szwagier albo dziewczynki (córki siostry) wchodza czasem i podczytują 🤢


a nie myślałaś o zmianie nicka???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Dziewczyny chcialam wam zaproponowac zmiane na prywatne forum, taki do ktorego tylko my mamy dostep a nie cały świat, i kazdy moze czytac o naszych intymnych sprawach 🤢 juz myslalam ze nie naprawia brzuszka bo wygladaloo to na zhakowanie conajmniej hehe. I zalozylam takie forum ale zdarzyli naprawic brzuszek. Wiec decyzja nalezy do Was.


a jak to sie robi??
Juz kiedys o tym myślałam bo moj sie wygadał kiedys w rodzinie jaki mam nick i teraz sie obawiam ze siostra, szwagier albo dziewczynki (córki siostry) wchodza czasem i podczytują 🤢


a nie myślałaś o zmianie nicka???


myślałam ale rozpoznaja mnie po zdjęciach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Dziewczyny chcialam wam zaproponowac zmiane na prywatne forum, taki do ktorego tylko my mamy dostep a nie cały świat, i kazdy moze czytac o naszych intymnych sprawach 🤢 juz myslalam ze nie naprawia brzuszka bo wygladaloo to na zhakowanie conajmniej hehe. I zalozylam takie forum ale zdarzyli naprawic brzuszek. Wiec decyzja nalezy do Was.


a jak to sie robi??
Juz kiedys o tym myślałam bo moj sie wygadał kiedys w rodzinie jaki mam nick i teraz sie obawiam ze siostra, szwagier albo dziewczynki (córki siostry) wchodza czasem i podczytują 🤢


a nie myślałaś o zmianie nicka???


myślałam ale rozpoznaja mnie po zdjęciach 😞


ale ja głupia nie pomyślałam o tym 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do budzenia się dzieci - to zależy od dnia 🙂 rano budzi się i przeważnie nas nie potrzebuje do momentu jak przyjdzie Agata i na cały głos powie 'o Mai budziła'
smoczek dopiero zmienię bo Majka skończy 6m w sobotę 🙂
Pinacolada kup Lence kabelek usb i będzie spokój - kabelek usb i stara klawiatura to były ulubione zabawki Agaty
co do wystawiania długich aukcji chyba trzeba robić sobie na wszelki wypadek kopie...tym sposobem co wcześniej pisałam, bo mi też się tak raz zrobiło i szlag mnie trafił...i aukcja nie wystawiona do tej pory 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Dziewczyny chcialam wam zaproponowac zmiane na prywatne forum, taki do ktorego tylko my mamy dostep a nie cały świat, i kazdy moze czytac o naszych intymnych sprawach 🤢 juz myslalam ze nie naprawia brzuszka bo wygladaloo to na zhakowanie conajmniej hehe. I zalozylam takie forum ale zdarzyli naprawic brzuszek. Wiec decyzja nalezy do Was.


a jak to sie robi??
Juz kiedys o tym myślałam bo moj sie wygadał kiedys w rodzinie jaki mam nick i teraz sie obawiam ze siostra, szwagier albo dziewczynki (córki siostry) wchodza czasem i podczytują 🤢


a nie myślałaś o zmianie nicka???


myślałam ale rozpoznaja mnie po zdjęciach 😞


ale ja głupia nie pomyślałam o tym 😎



e tam od razu głupia .... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Aniołku - ten kupiłam juz dawno ale dzis widziałam taki tylko biały ze stokrotką w środku - PIĘKNY!!!


i się nie skusiłaś 😉


nie bo poki co smakuje jej bardziej avent - tym jeszcze pluje 😉 - ale popracuję nad nią 😜

ja też muszę i to ostro popracować-bo ona myśli,że to coś do jedzenia ale chyba niezbyt smaczne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majka miauczała od obiadku - cały czas ktoś musiał być i non stop panne zajmować bo inaczej pisk, na macie non stop się śliniła...więc wpadłam na pomysł,że może ją dziąsełka swędzą..wkładam palucha i wyczuwam nożyk 🤪 wołam męża do potwierdzenia i fakt jes ząbek jeszcze go nie widać ale czuć 🙃 oczywiście w domu diabeł ogonem zakrył dentinox i pojechałam do apteki kupić nowy...jak wróciłam akurat niunia się przebudziła...ja z paluchem a tam brak zęba 😮 uspokoił ją dopiero cycuś...na którym ząbka poczułam, więc jest w 100% tylko się chowa i pojawia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna_malutka napisał(a):
Dusieńko gratulujemy ząbka. Chyba tylko Piter i Lenka Agab są bezzębne co? Juz się nie moge doczekać, ale znając moje szczescie to jeszcze troche...


😁 😁 😁 Justynko, całuski dla mamy bezzebnego 😉 rozbawilas mnie tym postem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...