Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agab sto lat!! 😘

Basiu Aniołku gratulujemy ząbeczków 😘

Co do srania to u nas jest to samo 🤢 🤢 🤢 i to chyba przez pampersy za duze to sie wylewa kur** musze ja przebierac hehe bo dostalam 4plus i chyba sie duzo roznia od zwyklych 4 😜 no i dzis przeszla sama siebie całe spiochy byly uwalone gownem az pod szyje 🤪 pierwszy raz pomyslalam o nocniku 🤪


JUSTYNKO GLOWA DO GORY ALE MI CIE SZKODA! SZYKUJ SIE JA WE WTOREK CHYBA WPADNE DO WAS 😘

Dusia wracajcie do zdówka 😘

Ja wam powiem że ja ogolnie od kilku dni mam jakas straszna depresję.. nie wiem co sie ze mna dzieje.. naprawde bardzo źle czuje sie psychicznie.. niby jest ok ale nawet mąz mnie wkurwia no doslownie wszystkim.. ehh coż.. myslalam czy to nie efekt uboczny tych pigulek Jasminelle... 🤢 🤢 ale w sumie tesciowa powiedziala ze na moim miejscu to juz dawno by do glowy dostala dom, dziecko dom dziecko i tak na okraglo ! mam jedna kolezanke tylko tutaj z ktora czasem sie zobacze 🤢 🤢

JA CHCE DO POLSKI 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Duśka ja oglądam jestem ich wierną fanką 😜poczekaj w każdy wtorek 21.30 USTA USTA,no i jeszcze MAJKA-także mnie nie będzie o tej porze na pewno 😜


A pierwsza miłość? na wspólnej? M jak Milość? ja to leciałam pokoleji bo cąłą ciąże na l4 😜


a Barwy Szczęścia,Moda na Sukces 😜 😜 😜 😜,Na dobre i na złe,Kiepscy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Agab sto lat!! 😘

Basiu Aniołku gratulujemy ząbeczków 😘

Co do srania to u nas jest to samo 🤢 🤢 🤢 i to chyba przez pampersy za duze to sie wylewa kur** musze ja przebierac hehe bo dostalam 4plus i chyba sie duzo roznia od zwyklych 4 😜 no i dzis przeszla sama siebie całe spiochy byly uwalone gownem az pod szyje 🤪 pierwszy raz pomyslalam o nocniku 🤪


JUSTYNKO GLOWA DO GORY ALE MI CIE SZKODA! SZYKUJ SIE JA WE WTOREK CHYBA WPADNE DO WAS 😘

Dusia wracajcie do zdówka 😘

Ja wam powiem że ja ogolnie od kilku dni mam jakas straszna depresję.. nie wiem co sie ze mna dzieje.. naprawde bardzo źle czuje sie psychicznie.. niby jest ok ale nawet mąz mnie wkurwia no doslownie wszystkim.. ehh coż.. myslalam czy to nie efekt uboczny tych pigulek Jasminelle... 🤢 🤢 ale w sumie tesciowa powiedziala ze na moim miejscu to juz dawno by do glowy dostala dom, dziecko dom dziecko i tak na okraglo ! mam jedna kolezanke tylko tutaj z ktora czasem sie zobacze 🤢 🤢

JA CHCE DO POLSKI 😞


syluś ja tak mam codziennie żadnej koleżanki-wszystkie mnie olały 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniiołku chyba przeoczyłam ząbka Małgoni ☺️ ☺️ ☺️ przepraszam....i GRATULUJĘ!!!!
Syla ja też mam w kółko dom i dwójkę dzieci a wieczorami brak ochoty na wszystko, większość znajomych ze studiów po prostu wyjechala - jest jedna koleżanka co ma córcię starszą od Agaty ale przeprowadzili się na drugi koniec miasta 😞 i sie zgadujemy i zgadać nie możemy, może we wtorek pójdziemy do kina....a jak nie to dalej dom...a teraz jak dziewczyny chore to nawet na spacery nie wychodze 😞 no i z mężem też się dziś o wszystko i byle co kłóciłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Agab sto lat!! 😘

Basiu Aniołku gratulujemy ząbeczków 😘

Co do srania to u nas jest to samo 🤢 🤢 🤢 i to chyba przez pampersy za duze to sie wylewa kur** musze ja przebierac hehe bo dostalam 4plus i chyba sie duzo roznia od zwyklych 4 😜 no i dzis przeszla sama siebie całe spiochy byly uwalone gownem az pod szyje 🤪 pierwszy raz pomyslalam o nocniku 🤪


JUSTYNKO GLOWA DO GORY ALE MI CIE SZKODA! SZYKUJ SIE JA WE WTOREK CHYBA WPADNE DO WAS 😘

Dusia wracajcie do zdówka 😘

Ja wam powiem że ja ogolnie od kilku dni mam jakas straszna depresję.. nie wiem co sie ze mna dzieje.. naprawde bardzo źle czuje sie psychicznie.. niby jest ok ale nawet mąz mnie wkurwia no doslownie wszystkim.. ehh coż.. myslalam czy to nie efekt uboczny tych pigulek Jasminelle... 🤢 🤢 ale w sumie tesciowa powiedziala ze na moim miejscu to juz dawno by do glowy dostala dom, dziecko dom dziecko i tak na okraglo ! mam jedna kolezanke tylko tutaj z ktora czasem sie zobacze 🤢 🤢

JA CHCE DO POLSKI 😞


syluś ja tak mam codziennie żadnej koleżanki-wszystkie mnie olały 😞
dlaczego. bo masz dziecko? kurde ja mysle ze u mnie bylo by inaczej chociazby z tego wzgledu ze na Żorach był wysyp i wszystkie dzieciate, wiec było by z kim pogadac. Naprawde mnostwo moich kolezanek ma dzieci. Albo w drodze. Ehh ale co z tego ja tu one tam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napisałam posta i mi sie komputer zawiesił 😠 😠 😠
Piszę jeszcze raz , a zatem 😜

My spędzilismy dzis fantastyczny dzionek. Najpierw byłam w pracy 3 godz ale zanim tam dojechałam to wstapiłam na pozte wysłać przesyłke i stał przede mną koleś , lat dwadzieścia kilka i wystawały mu z tyłu szyi 2 druty 😮 Po obu stronach kregosłupa 😮 jeden drucik zakonczony był pomaranczowym koralikiem 🙃 a drugi po prostu pętelką 🤢 Stalam, patrzyłam i....zrobiło mi się słabo. Kurwa nie wiem co to miało byc bo jesli jakas nowa odsłona piercingu to ja dziękuję 😲 Musiałam sie zmusic zeby na to nie patrzec i zaczac myslec o czyms innym bo niewiele mi brakowało zeby odleciec 🤢 🤢 🤢
Jak wróciłam z pracy to młoda szalała. Postanowiła zaglądnąć do koszyka z zabawkami z troche innej perspektywy niz zazwyczaj - spoko. spoko - stałam obok i asekurowałam - Pablo robił zdjęcia 😁

Po obiadku postanowilismy dwiedzic moich rodziców . Pablo z lenka poszli wózkiem ja dojechałam autkiem. mamy nie było - pojechała ze swoja siostra do Krakowa i ukradli jej portfel 😞 Ale był tato i zahwycał sie Lenką 🙂

Razem z dziadziem pojechalismy na działke sprawdzic czy domcio stoi 😉 - stoi i nawet grzyby pod sosnami rosną 🤪 Jadalne i trujące 😉

Po popołudniowej drzemce lenki zarządziłam wieczorny spacer - ale tak sie rozpadało ze po 15 min wrócilismy do domciu. jak wyciągnęłam niunie z wózka to sie okazało ze podczas spaceru niunia bawiła sie folia i tak ja odgięła ze deszczówa lała jej sie do środka - miała mokrusienkie dzinsy i nawet bodziaka 🤢 mam nadzieje ze sie nie rozchoruje 😮 Wykapalismy ja zatem szybko a ze na spanie było za wczesnie to szalała jeszcze w salonie a my oglądalismy mam talent. nagrałam filmik z ukrycia ale jest ciut przydługawy i nie wiem czy uda mi sie go zgrac.
Teraz niunia spi, ja po raz drugi pisze tego posta 😜 i mam nadzieje ze niedziela bedzie równie interesującym dzionkiem - dla takich dni warto zyć 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Agab sto lat!! 😘

Basiu Aniołku gratulujemy ząbeczków 😘

Co do srania to u nas jest to samo 🤢 🤢 🤢 i to chyba przez pampersy za duze to sie wylewa kur** musze ja przebierac hehe bo dostalam 4plus i chyba sie duzo roznia od zwyklych 4 😜 no i dzis przeszla sama siebie całe spiochy byly uwalone gownem az pod szyje 🤪 pierwszy raz pomyslalam o nocniku 🤪


JUSTYNKO GLOWA DO GORY ALE MI CIE SZKODA! SZYKUJ SIE JA WE WTOREK CHYBA WPADNE DO WAS 😘

Dusia wracajcie do zdówka 😘

Ja wam powiem że ja ogolnie od kilku dni mam jakas straszna depresję.. nie wiem co sie ze mna dzieje.. naprawde bardzo źle czuje sie psychicznie.. niby jest ok ale nawet mąz mnie wkurwia no doslownie wszystkim.. ehh coż.. myslalam czy to nie efekt uboczny tych pigulek Jasminelle... 🤢 🤢 ale w sumie tesciowa powiedziala ze na moim miejscu to juz dawno by do glowy dostala dom, dziecko dom dziecko i tak na okraglo ! mam jedna kolezanke tylko tutaj z ktora czasem sie zobacze 🤢 🤢

JA CHCE DO POLSKI 😞


syluś ja tak mam codziennie żadnej koleżanki-wszystkie mnie olały 😞



Syla, aniołku ja to mam tylo Nesie 24 h, nawet nie mam faceta na tórym bym się wyżyła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A teraz zaległości:

basia - gratulujemy ząbala
dusia - buziaczki dla Agatki 😘 niech wraa do zdrowia
justynka - jak szkoda tamtego mieszkania 😞 ale w tym tez na pewno bedzie Wam dobrze - trzymam kciuki zeby tak było
agab- że niby masz dzis urodziny??? Bo ja juz nie mam nk i nie jestem na bieząco 🤢 No to sto lat! - ino gdzie wódka imieninowa 😜
aniołku - Małgoni tez wyszedł kolejny ząbal? Cos przeozyłam? jesli tak to gratulacje!

wiecej nie pamietam, za wszystko żałuje i postanawiam sie poprawic i wiecej...... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Agab sto lat!! 😘

Basiu Aniołku gratulujemy ząbeczków 😘

Co do srania to u nas jest to samo 🤢 🤢 🤢 i to chyba przez pampersy za duze to sie wylewa kur** musze ja przebierac hehe bo dostalam 4plus i chyba sie duzo roznia od zwyklych 4 😜 no i dzis przeszla sama siebie całe spiochy byly uwalone gownem az pod szyje 🤪 pierwszy raz pomyslalam o nocniku 🤪



ależ przeciez to za wcześnie !!!! Poczekaj az zacznie wołać 🤪 🤪 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane

AGAB - 😘 😘 😘 😘 NAJ NAJ NAJ
DUSIA - wspoczuje...i dla mnie i tak jestes super mama! ja chyba bym nie dala rady
PINACOLADA - ale wam dom rosnie!
SYLA - ja po yasmienlle mialam non stop depreche i zero ochoty na sex dlatego ich i zadnych innych nie biore
Co do kolezanek - ja mam podobnie - niby krakow niedaleko ale komu by sie tu chcialo przyjezdzac...efekt taki ze moje przyjaciolki i bliskie kolezanki spotykaja sie ze soba a ja tu sama na tym zadupiu, oj boze ile ja razy wylam do ksiezyca z tego powodu! gdybym mieszkala w krk to wydaje mi sie ze moje zycie byloby piekniejsze - no i wszyscy na miejscu, moglabym sie spotykac a tak to..ciesze sie ze chociaz poznalam ta Asię - jest strasznie spoko no i mam nadzieje ze jakos z nia rzeczywiscie wyjdzie ten basen, spa no i spacerki z dziecmi. zawsze to cos.

Co do seriali - oooj ja tez sie bardzo ciesze 🙂 ja czekam z niecierpliwoscia na USTA USTA, kuchenne rewolucje [jutro musze zobaczyc powtorki bo nie wiedzielam ze tvn startuje od dzis z nowym programem] no i NA WSPOLNEJ! a na 2ce nowy HAUSE!!!! EKSTRA! 🙂
a w ciazy to kochalam BARWY SZCZESCIE i chcialam wrocic i sie wciagnac ale nigdzie nie moge znalezc starych odcinkow 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas byli dzis tesciowie i bylo baaardzo milo! tesciowa latala na czworakach i gonila raczkujacego Ksawcia, a Mlody byl wniebowziety 🙂 ogolnie jestem zdziwiona bo rodzice M. absolutnie zachwyceni i zeszli do poziomu dywanu i sie z nami bawili. spoko 🙂

Jutro od rana czeka mnie gotowanie dla nas i Mlodego.
Mielismy jechac do krk ale moi rodzice i siora chorzy, wiec musze cos ugotowac co mnie nie urzadza bo strace pol dnia 😠 a potem moze pojedziemy na msze do Czernej. kocham to miejsce bo to jedno z pierwszych fotoplenerow z moim m. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Agab sto lat!! 😘

Basiu Aniołku gratulujemy ząbeczków 😘

Co do srania to u nas jest to samo 🤢 🤢 🤢 i to chyba przez pampersy za duze to sie wylewa kur** musze ja przebierac hehe bo dostalam 4plus i chyba sie duzo roznia od zwyklych 4 😜 no i dzis przeszla sama siebie całe spiochy byly uwalone gownem az pod szyje 🤪 pierwszy raz pomyslalam o nocniku 🤪


JUSTYNKO GLOWA DO GORY ALE MI CIE SZKODA! SZYKUJ SIE JA WE WTOREK CHYBA WPADNE DO WAS 😘

Dusia wracajcie do zdówka 😘

Ja wam powiem że ja ogolnie od kilku dni mam jakas straszna depresję.. nie wiem co sie ze mna dzieje.. naprawde bardzo źle czuje sie psychicznie.. niby jest ok ale nawet mąz mnie wkurwia no doslownie wszystkim.. ehh coż.. myslalam czy to nie efekt uboczny tych pigulek Jasminelle... 🤢 🤢 ale w sumie tesciowa powiedziala ze na moim miejscu to juz dawno by do glowy dostala dom, dziecko dom dziecko i tak na okraglo ! mam jedna kolezanke tylko tutaj z ktora czasem sie zobacze 🤢 🤢

JA CHCE DO POLSKI 😞


syluś ja tak mam codziennie żadnej koleżanki-wszystkie mnie olały 😞
dlaczego. bo masz dziecko? kurde ja mysle ze u mnie bylo by inaczej chociazby z tego wzgledu ze na Żorach był wysyp i wszystkie dzieciate, wiec było by z kim pogadac. Naprawde mnostwo moich kolezanek ma dzieci. Albo w drodze. Ehh ale co z tego ja tu one tam..


nie dlatego,ponieważ nie imprezuję tak jak dawniej już kiedyś o tym pisałam
teraz jestem przykładną mamą-bynajmniej staram się a wcześniej lubiłam się dobrze bawić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada super że dzionek taki fajowy - zdjęcie Lenki opierającej sie o drzewko SUPER!!!
Jagódka fajnie jak dziadkowie się z Ksawciem 'na parterze bawią' moja mama też z dziewczynami wariuje

u nas będzie kiepska nocka - Agata kaszle/dusi sie przez sen...jutro po śniadaniu pędzę na ostry dyżur do przychodni gdzie będzie jakiś pediatra!a teraz boje sie położyc bo 2 razy mi sie z takim kaszlem obudziła i płaczem, że masakra 🤢 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, popracowałam na allegro i idę się wykąpać - mam ochote dzis poleżeć w wannie. Troche już pozno ale jutro mozemy gnic w łózku wiec spoko 😉

Aniołku - psy sa fantastyczne : Ares -bokser i Hektor- beagle 🙂
Dusia - bardzo sie jej podobało pod tym drzewkiem. Stała i skubała sobie korę 🤪 Krasnoludek mój kochany 😉
Jagoda - oj rosnie, rosnie. Od poniedziałku zazynają dach 😲 I tego sie najbardziej nie moge doczekac bo dach to głowny urok naszego domeczku 🙂

Spadam dziewuszki

Dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MNIE ZARAZ KREGOSLUP STRZELI OD SIEDZENIA PRZY LAPTOPIE...szukam na allegro pajacykow, sKarpetek i rajstopek bo to co niedawno zamowilam - juz za male :/

Mialam dzis zrobic sobie domowe spa i dupa blada padam na ryj ide spac paaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc

Młoda wstała o 7:30 , wzięlismy ja do nas do łóżka i szlała jak mały wariat 🙂 Znów dostała słowotoku i dzis jej sie udało powiedzieć : "ale jaja" 🤪 🤪 🤪 Dostalismy ataku smiechu a ona widząc nas tez sie smiała - az spadła z nocnika 😁 Boziu - jaka ona jest kochaniutka - zwłaszcza rano zaraz po przebudzeniu. Oczka jeszcze takie zaspane a w dupce jakis motorek bo nie usiedzi ani chwili 🙃 Świrek nasz kochaniutki 🙂

W czym śpią Wasze dzieciaczki? chodzi mi o to czy w pajacach z zakrytymi stópkami czy w piżamkach? Bo tez tak Jagoda siedze na allegro - musze pokupic jeszze bodziaki i pizamki i własnie mam dylemat jakie... 🤢

Życze wzsystkim miłej niedzieli 🙂 (mimo deszczu - bo u nas pada 😞 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry dzień kobitki
my dziś z mężem mamy rocznice bycia ze sobą dokładnie 11 lat temu mój mąż mnie poprostu rozkochał w sobie 😜 😜 😜 😜 no a ja uległam 🙃 młoda rano ładnie zjadła antybiotyki tak jej sie odbija po nich i ma czkawke no ale cóż przynajmniej nie zastrzyki 🤨mamy dziś festyn farski jak co roku i jest tam loteria z serii każdy los wygrywa no takie loterie to ja lubie w zeszłym roku wygrałam szmate do podłogi 🤪 🤪 🤪 🤪 i zestaw gumek do worków 🤪 może w tym roku wygram cos lepszego 🤢choć nie powiem wszystko sie przydało 😁 Lenka widze tak szaleje jak Nadusia najbardziej podoba jej sie to co pod kanapą i na podłodze też ją łapiemy w locie 🙂 my jeszcze nie mamy ani jednego ząbka 😞 może kiedyś wyjdą 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane!
u nas nocka na pół - Maja spała cuuudnie aż do 9:40 🤪
natomias Agata budziłą się co chwile i miałą taki okropny kaszel że się nim dusiła, bidaczysko moje budziła się kilkakrotnie z płaczem i wstałą już przed 7, przed południem zaliczyłyśmy dyżur w przychodni - to tylko przeziębienie, mamy syropek odkrztuśny i walczymy
wstyd się przyznac ale dopiero śniadanie zjedliśmy....
jak pojechałam z Agatą do przychodni to tatuś został z Majką a ta obsrała się po pachy aż wypłynęlo 😜 kochana córcia wie kiedy robić takie akcje 😉

buźki na wspaniałe niedziele dla Was
ja mam dziś ochote upiec ciasto....jakieś jogurtowe z malinami i borówkami chyba zrobię 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku jaki leniwy dzis dzien...
Mialam gotowac rosolek ,nawet kawalek wolowego wczoraj zakupilam, jarzynki, wszystko od "baby" niby z ogrodka jarzynki, a tu klapa bo myslalam ze mam jeszcze udka i skrzydelka w zamarazalniku a tu tylko kosci z krolika:/ no i nie ma rosolku...
Mlody ma gotowa zupke a my tylko drugie. a i tak mie chce mi sie robic:/
Mam okres. MEGA ores i pewnie przez to tak mi slabo jakos 🤢

Nic mi sie nie chce a jeszcze rano mialam tyle energii.
gdzie jest slonce??? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...