Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
MAMUSIE MOJE EKSPERTKI KOCHANE - CIOCIA JAGODA KOLEJNY ZESTAW PYTAN MA 😉


BISZKOPTY - jakie dajecie? - ja przejrzalam chyba z 5 roznych i wszystkie sa pelne "E" 🤢 czasem mleka itd, jedne jedyne bez konserwantow to LU PETITKI - wszystkie sa na jajkach a nie na samych zoltkach - moj z krwi ma 2 klase uczulenia na bialko jaja - myslicie ze nie powinnam probowac...? [ALERGOLOG powiedziala ze moge sprobowac jak wprowadze zoltko - a juz wprowadzilam]

SPIWORKI - jakim cudem udaje Wam sie zalozyc to na dziecko - moj sie zlosci na maxa bo mu sie nogi plataja i nie moze wstawac klekac a zanim zasnie gimnastyka musi byc - macie jakies sprytne sposoby?
KAROLA - zabieram sie za maila 😉


ja mam baaardzo sprytny sposób - POLECAM: Złozyć śpiworek równiutko w kosteczkę i włożyć do komody . Ja tak zrobiłam i działa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
MAMUSIE MOJE EKSPERTKI KOCHANE - CIOCIA JAGODA KOLEJNY ZESTAW PYTAN MA 😉


BISZKOPTY - jakie dajecie? - ja przejrzalam chyba z 5 roznych i wszystkie sa pelne "E" 🤢 czasem mleka itd, jedne jedyne bez konserwantow to LU PETITKI - wszystkie sa na jajkach a nie na samych zoltkach - moj z krwi ma 2 klase uczulenia na bialko jaja - myslicie ze nie powinnam probowac...? [ALERGOLOG powiedziala ze moge sprobowac jak wprowadze zoltko - a juz wprowadzilam]

SPIWORKI - jakim cudem udaje Wam sie zalozyc to na dziecko - moj sie zlosci na maxa bo mu sie nogi plataja i nie moze wstawac klekac a zanim zasnie gimnastyka musi byc - macie jakies sprytne sposoby?
KAROLA - zabieram sie za maila 😉


ja mam baaardzo sprytny sposób - POLECAM: Złozyć śpiworek równiutko w kosteczkę i włożyć do komody . Ja tak zrobiłam i działa 😁


tos mi doradzila :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorową porą !

Muszę pochwalić moją niunię bo była dzis wyjątkowym aniołem 🙂 Calusienki dzien bez jeczenia, pieknie sie bawiła, ślicznie jadła, była mega grzeczna na zakupach, zjadła kolacje, pobawiła sie w łóżeczku i zasnęła . Takich dni zycze sobie wiecej choc i tak narzekac nie mogę.

Bylismy na dosc duzych zakupach bo w lodówce od kilku dni mielismy tylko swiatło 😜 Od 2 dni gotowałam a raczej czarowałam z resztek 😉 Ale dało sie, przezyliśmy 🙂 Ale wracajac do zakupów to byliśmy tylko z Lenką bo Julka sie "rozkłada" 😞 Lenka siedziała grzecznie w wozku na zakupy, obgryzała batonika i rozsyłała usmiechy dookoła 🙂 Nakupiłam jej zupek i obiadków po 8 miesiacu choc juz od kilku dni je jadła bo brakło w domu tych "młodszych" 😉 Kupiłam tez herbatke z Hippa bo mi sie wydaje ze jak jest tak chłodno juz w domu to lepiej sie napic ciepłej herbatki niz zimnego soczku.

Kupiłam dzis Lence fajna - przynajmniej tak mi sie wydaje 🤢 - kurtkę na allegro. Uzywana oczywiscie ale taka inną - dorosłą a nie dzidziusiowatą. Ale Wam nie pokaze teraz 😜 - jak przyjdzie to ja ubiorę i wkleję zdjęcie 🙂

Dusia - super ze Orofar pomógł - żeby tylko Endru nie ochrzcił tak swojego....jak zobaczy z jakim zapałem ssiesz (no co? sama mówiłaś ze zboczona jestem 😜 )
A jeśli chodzi o sliwki to do każdego słoiczka powinni pampersa dołączać 🤪 Dobrze ze sie usrała na 5 min przed kapielą 😉 bo aż wypłynęło bokiem 😜

Basia - Vanesska przeurocza z tym chlebusiem 🙂 No i jaka bida w domu ze dziecko "suchy" chleb wcina 😉 🙃

Justynka - pewnie rozpakowujesz teraz kolejny karton ale tak mi sie dzis przypomniało ze nowe mieszkanie to nowy dzidziuś 😜 No i zapamietaj sen bo podobno pierwszy sen w nowym miejscu sie sprawdza 🙂

nie wiem co jeszze.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha tak mi sie przypomnialo - moj kochany przyjaciel ktory byl i jest do bolu szczery i kazdy kg mi zawsze wytknie - dzis pierwsze co powidzial "oo, ale ma odstajace uszka" 🙃 - o moim synu oczywiscie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A PROPOS SNOW - ja dzis mialam taki ze bylam zmeczona jak sie obudzilam i zastanawialam sie gdzie jestem. straszny byl , generalnie mieszkanie nam sie sypalo i sasiedzi wpadali przez sufit a z rury kanalizacyjne tryskaly wiaodomo czym i tylko ja nie ucieklam....a potem mi sie snilo ze otworzylam maginczna szafe w duzym pokoju i znalazlam kilkadziesiat pieknych ubranek w rozmiarze 0-3... czy ja nie moge snic o czyms milym? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
MAMUSIE MOJE EKSPERTKI KOCHANE - CIOCIA JAGODA KOLEJNY ZESTAW PYTAN MA 😉


BISZKOPTY - jakie dajecie? - ja przejrzalam chyba z 5 roznych i wszystkie sa pelne "E" 🤢 czasem mleka itd, jedne jedyne bez konserwantow to LU PETITKI - wszystkie sa na jajkach a nie na samych zoltkach - moj z krwi ma 2 klase uczulenia na bialko jaja - myslicie ze nie powinnam probowac...? [ALERGOLOG powiedziala ze moge sprobowac jak wprowadze zoltko - a juz wprowadzilam]

SPIWORKI - jakim cudem udaje Wam sie zalozyc to na dziecko - moj sie zlosci na maxa bo mu sie nogi plataja i nie moze wstawac klekac a zanim zasnie gimnastyka musi byc - macie jakies sprytne sposoby?
KAROLA - zabieram sie za maila 😉


ja mam baaardzo sprytny sposób - POLECAM: Złozyć śpiworek równiutko w kosteczkę i włożyć do komody . Ja tak zrobiłam i działa 😁


tos mi doradzila :P



my uzywamy śpiworka do spania na noc i uważam to za najlepszy wynalezaek dla dzieci 🙂 mała śpi w spiworze długim chyba z 160 cm. Kładę ja na nim i jak zaśnie to zapinam zamek 🙂 a jak rano chce sie bawić to obkręca się z całym śpiworkiem i przynajmnije nie marźnie.... a jak sie nie wysypiała z zimna to była maruda że ho ho 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
MAMUSIE MOJE EKSPERTKI KOCHANE - CIOCIA JAGODA KOLEJNY ZESTAW PYTAN MA 😉


BISZKOPTY - jakie dajecie? - ja przejrzalam chyba z 5 roznych i wszystkie sa pelne "E" 🤢 czasem mleka itd, jedne jedyne bez konserwantow to LU PETITKI - wszystkie sa na jajkach a nie na samych zoltkach - moj z krwi ma 2 klase uczulenia na bialko jaja - myslicie ze nie powinnam probowac...? [ALERGOLOG powiedziala ze moge sprobowac jak wprowadze zoltko - a juz wprowadzilam]

SPIWORKI - jakim cudem udaje Wam sie zalozyc to na dziecko - moj sie zlosci na maxa bo mu sie nogi plataja i nie moze wstawac klekac a zanim zasnie gimnastyka musi byc - macie jakies sprytne sposoby?
KAROLA - zabieram sie za maila 😉


ja mam baaardzo sprytny sposób - POLECAM: Złozyć śpiworek równiutko w kosteczkę i włożyć do komody . Ja tak zrobiłam i działa 😁


tos mi doradzila :P



my uzywamy śpiworka do spania na noc i uważam to za najlepszy wynalezaek dla dzieci 🙂 mała śpi w spiworze długim chyba z 160 cm. Kładę ja na nim i jak zaśnie to zapinam zamek 🙂 a jak rano chce sie bawić to obkręca się z całym śpiworkiem i przynajmnije nie marźnie.... a jak sie nie wysypiała z zimna to była maruda że ho ho 🙂



😮 😮 😮 nasze łożeczko jest na 120 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Witam wieczorową porą !

Dusia - super ze Orofar pomógł - żeby tylko Endru nie ochrzcił tak swojego....jak zobaczy z jakim zapałem ssiesz (no co? sama mówiłaś ze zboczona jestem 😜 )
A jeśli chodzi o sliwki to do każdego słoiczka powinni pampersa dołączać 🤪 Dobrze ze sie usrała na 5 min przed kapielą 😉 bo aż wypłynęło bokiem 😜

nie wiem co jeszze.... 🤢

a więc orofar pomagał w dzień teraz nie mogę wytrzymać z bólu jak przełykam ślinę 🤢
Andru juz się śmieje że musze uważać kogo dopuszczam 😜 że mnie takie coś wyskakuje 😜 😁 🤢
a ja chodzę i klnę na wszytskie lekarstwa świata - jak mogą je sprzedawać skoro leczą jedno a wywołują drugie 😠 😠

a co do śliwek - to pewnie jescio nie koniec 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda odpowiadam na Twoje pytania 😜
1.My już mamy spacerówkę ale jak jest chłodniej to zakładam Małgoni okrycie na nóżki 🙂
2.Małgosia jest w stanie obcować sama ze sobą tylko jak jest najedzona albo wali w pieluchę 😉wtedy mam chwilkę spokoju,tak to muszę być w jej polu widzenia bo inaczej lezie za Mną,dziś prawie nie zdążyłam do dentysty bo nie mogłam się ruszyć,przykleiła się do Mojej nogi 🙃
3.Śpiworek zakładam jak My idziemy spać-na śpiku no problem 😜
4.brak pytania brak odpowiedzi 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...