Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie zobaczyłam mieszkanka Justynki bo mi sie jakaś strona z cork otwiera 😞 ale pewnie jest piękne
ja właśnie chwilkę luzu mam bigos sie robi młoda śpi pranie sie suszy a podłage myje dziś na wieczór bo teraz mam lenia 🙂 z tą klawiaturą to niezły pomysł a dzieciaczki macie przepiękne Karolinko i Jagoda
Kingus jak masz jeszcze mojego mms to wstaw prosze zdjęcie Naduni jeśli to oczywiście nie problem 😘
ja jestem taka zmeczona że szkoda gadać Radek w pracy popierdziela dzinnie po 14 godz prawie sie nie widzimy i tak do pażdziernika ja z chorą młoda w domu nie mam czasu nawet zjesc nie mówiąc o odpoczynku czy Wy też macie niekiedy wrażenie że nie starczy Wam sił by wstać z łożka ??????? ja właśnie mam tak co rano ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa moje dziecko przeszlo dzis sama siebie ale w nocy!! poszla spac o 20.00 wstala o 24.30 na mleko i UWAGA dopiero o 6.10 wstała! normalnie szok, jak mnie obudzila czulam sie mega wyspana no ale byla 6 🤢 i zanim zasnelam bylo przed 8 to mała juz wstała 🤢 🤪 i tylee.. hehe i jestem niewyspana:P ale mam nadzieje ze juz tak bedzie codziennie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
nie zobaczyłam mieszkanka Justynki bo mi sie jakaś strona z cork otwiera 😞 ale pewnie jest piękne
ja właśnie chwilkę luzu mam bigos sie robi młoda śpi pranie sie suszy a podłage myje dziś na wieczór bo teraz mam lenia 🙂 z tą klawiaturą to niezły pomysł a dzieciaczki macie przepiękne Karolinko i Jagoda
Kingus jak masz jeszcze mojego mms to wstaw prosze zdjęcie Naduni jeśli to oczywiście nie problem 😘
ja jestem taka zmeczona że szkoda gadać Radek w pracy popierdziela dzinnie po 14 godz prawie sie nie widzimy i tak do pażdziernika ja z chorą młoda w domu nie mam czasu nawet zjesc nie mówiąc o odpoczynku czy Wy też macie niekiedy wrażenie że nie starczy Wam sił by wstać z łożka ??????? ja właśnie mam tak co rano ....



alez kochana ja juz je wstawiałam zaraz w tym samym dniu w którym mi przysłałaś - no chyba ze mam wstawic jeszcze raz to nie ma sprawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia - odnosnie lalki to odpowiem Ci jak Pablo wróci i zajmie sie tym małym szkodnikiem....

A propos allegro to mam lekkie zmartwienie - wystawiłam butki w ktorych Lena była dosłownie 2 razy - prawie nowki ale nic specjalnego . Dostała je od mojej cioci , ktorej sie nie przelewa wiec podejrzewam ze butki kosztowały grosze. Wystawiłam je na licytacje od 1zł i dzis osiagnęły 9,50zł przy czy jak sie doda koszty wysyłki (min.6zł) to podejrzewam ze przekroczy to wartość butków 🤪 Co sie robi w takim przypadku ? 🤢 Nie cchce zeby ktos do mnie miał pretensje.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia - odnosnie lalki to odpowiem Ci jak Pablo wróci i zajmie sie tym małym szkodnikiem....

A propos allegro to mam lekkie zmartwienie - wystawiłam butki w ktorych Lena była dosłownie 2 razy - prawie nowki ale nic specjalnego . Dostała je od mojej cioci , ktorej sie nie przelewa wiec podejrzewam ze butki kosztowały grosze. Wystawiłam je na licytacje od 1zł i dzis osiagnęły 9,50zł przy czy jak sie doda koszty wysyłki (min.6zł) to podejrzewam ze przekroczy to wartość butków 🤪 Co sie robi w takim przypadku ? 🤢 Nie cchce zeby ktos do mnie miał pretensje.... 🤢
hmm aukcja jest dobrze opisana? nie ukryłas zadnych wad ani mankametow. Widocznie komus sie na tyle podobały że uwaza ze sa tyle warte a ile Ty dałas to tylko sie cieszyc ze masz zysk. Tymbardziej ze mowisz jak nowka a raczej nowych nigdzie za takie pieniadze nie kupisz:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia - odnosnie lalki to odpowiem Ci jak Pablo wróci i zajmie sie tym małym szkodnikiem....

A propos allegro to mam lekkie zmartwienie - wystawiłam butki w ktorych Lena była dosłownie 2 razy - prawie nowki ale nic specjalnego . Dostała je od mojej cioci , ktorej sie nie przelewa wiec podejrzewam ze butki kosztowały grosze. Wystawiłam je na licytacje od 1zł i dzis osiagnęły 9,50zł przy czy jak sie doda koszty wysyłki (min.6zł) to podejrzewam ze przekroczy to wartość butków 🤪 Co sie robi w takim przypadku ? 🤢 Nie cchce zeby ktos do mnie miał pretensje.... 🤢


z lalą się nie spieszy
a co do butków to widocznie komuś sie tak strasznie spodobały....czasami wycenia się coś dużo więcej niż to kosztuje tylko dla samego faktu podobania 🙂
mi sie podobają te mokasynki co masz wystawione, ale moje dziecko niespokojne jest jak jej butki zakładam i nóżkami przebiera jakby co najmniej ją coś parzyło 🤢 więc bedziemy zakładać paputki z hm po Agacie...albo jakieś mniejsze kupię 😁 bo ostatnio były za duże -rozm18-19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
19.00 a młoda śpi juz po kąpieli 🤪

od 2 nie spała, zostawiłam ją mamie na 2 godzini i mama za mną dzwonięła 4 razy, po powrocie usłyszałam tylko: ja ci współczuje, juz niegdy nie zapytam czemu czegos nie zrobiłas bo przy tej terrorysce nie da sie nic 🤪

ale ja ja mówiłam to myśłała ze usprawieddliwiam sie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dusia - odnosnie lalki to odpowiem Ci jak Pablo wróci i zajmie sie tym małym szkodnikiem....

A propos allegro to mam lekkie zmartwienie - wystawiłam butki w ktorych Lena była dosłownie 2 razy - prawie nowki ale nic specjalnego . Dostała je od mojej cioci , ktorej sie nie przelewa wiec podejrzewam ze butki kosztowały grosze. Wystawiłam je na licytacje od 1zł i dzis osiagnęły 9,50zł przy czy jak sie doda koszty wysyłki (min.6zł) to podejrzewam ze przekroczy to wartość butków 🤪 Co sie robi w takim przypadku ? 🤢 Nie cchce zeby ktos do mnie miał pretensje.... 🤢


z lalą się nie spieszy
a co do butków to widocznie komuś sie tak strasznie spodobały....czasami wycenia się coś dużo więcej niż to kosztuje tylko dla samego faktu podobania 🙂
mi sie podobają te mokasynki co masz wystawione, ale moje dziecko niespokojne jest jak jej butki zakładam i nóżkami przebiera jakby co najmniej ją coś parzyło 🤢 więc bedziemy zakładać paputki z hm po Agacie...albo jakieś mniejsze kupię 😁 bo ostatnio były za duże -rozm18-19


własnie dzis sie sprzedały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia - a propos lalki to nie jest specjalna bo ma tylko dłonie i stopki z tworzywa (no i głowe rzecz jasna ) a reszta to materiał wypchany czyms miekkim. I jesli bym chciała ubrac ja w krótki rekawek lub krotkie portki 😜 to dupa blada - na allegro sie nie nada. Poki co jest ok bo z tego co pamietam to jej wysokosc to 58cm wiec na ubranka niemowlęce sie nadaje - pozniej juz nie. Inne lalki - bardziej podobne do niemowlęcia były sporo drozsze dlatego kupiłam ta no i poza tym okazało sie ze sprzedaje je sklep z Bochni. lenka poki co sie nie bawi wiec baterii nie zakładałam bo ona niby cos tam ma spiewac po angielsku chyba z tego co pamietam. Ubranko (to oryginalne- sklepowe) zeby jej sciagnac to musiałam rozciac przy szyi bo nie było rozpiecia i nie dało sie przez głowe sciagnąc 😠 wiec juz jest "zepsute" . Ogólnie wykonanie pozostawia wiele do zyczenia ......
A tu Lenka dzisiaj z Lalą - nie było opcji zeby jej dała buzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zalicytowalam taka
http://allegro.pl/item1204946566.html

jak wygram to będą mieć taka jak nie to poszukam coś innego
mam strasznie duzo sukieneczek malutkich ale przez to ze sie zgapilam musze poczekac do wiosny zeby je wystawic bo sa takie typowo letnie....wiec fajnie by bylo zeby cala byla plastikowa 😁
nie musi mówić - bo takich wynalazków Agata się boi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Basia - wstaw linka z lalą z allegro bo nie moge jej znalezc a ja wstawie zdjecia 😉


zdj widziałam u Ciebie na aukcjach 😜


😜 😜 😜 😜
chodziło mi o zdjecie z Lenką żeby lepiej widac było jaka duza 😜

aaaachaaaaa 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...