Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agab napisał(a):
Dziewczyny - jak wrzucić filmik na you tube?
Jak wrzucam to wyświetla że czas 115min. 😮
Chciałam pokazać "lajtową" wersję zasypiania mojego dziecka 😉.
zostaw załaczona stronke 😁 zajmij sie czyms innym, zleci:P hehe u mnie tez dlugo trwa wgrywanie 🙂 nie miałam czasu na zapoznawanie sie z programami dotyczacymi zmniejszania wielkosci filmu 🙂 wyzsza pólka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
agab napisał(a):
Dziewczyny - jak wrzucić filmik na you tube?
Jak wrzucam to wyświetla że czas 115min. 😮
Chciałam pokazać "lajtową" wersję zasypiania mojego dziecka 😉.
zostaw załaczona stronke 😁 zajmij sie czyms innym, zleci:P hehe u mnie tez dlugo trwa wgrywanie 🙂 nie miałam czasu na zapoznawanie sie z programami dotyczacymi zmniejszania wielkosci filmu 🙂 wyzsza pólka 🙂


😁
dobre, nie wpadłam na to 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello


My juz po długim spacerku - ale fajnie, chłodnao na polu 🙂 Młoda została dzis przyodziana we wściekle rózowy polar z GAP-a i do tego fioletowy beret i robiła furorę na mieście 🤪 Nie było osoby ktora by sie za nia nie oglądnęła - rzezywiscie fajnie wyglądała - taki liliputek w berecie 😁
Kupiłam jej w koncu skarpetki antyposlizgowe, sukieneczke na jesien i w koncu dotarły bodziaki z dł. rekawem - kupiłam na allegro bardzo tanio i są śliczne bo takie "wizytowe" a nie pod spód- ciesze sie bardzo bo sa extra 🙂

Ja jezdze wozkienm 3w1 i bede jezdzic nadal - nie po to kupowałam taka furę 😉 zeby teraz jezdzic parasolka w ktorej wielkosc kół mnie przeraza 🤢

Odnośnie cyrków z zasypianiem - przerabiałam to w tamtym tyg - trwało to 3-4 dni i zrozumiała ze mama sie nie ugnie. Płakała przeokropnie - stała w łożeczku i wyła albo siedziała w roku, trzymała podusie w raczkacch i tez wyła. Wchodziłam do pokoju, brałam na rece, uspakajałam i wkładałam. Ona juz jak sie zblizałam do łożeczka to zaczynała wrzeszczec i prezyła sie tak ze nie moglam jej utrzymac 😮 Przetrzymałam to jednak i znów mam aniołka 🙂
Teraz ma etap prezenia sie przy zakładaniu sliniaka 🤢 Nie wiem o co kaman ale tez zamierzam to ignorowac 😜 Znudzi sie jej w koncu 😉

Monis- wysłałam list i przesyłam buzki dla Juleczki z okazji jej świeta 😘

Agab - to ile trwa ten film ??? Bo moje jak trwaja ok 2 min to przesyłanie trwa kilkanaście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Hello


My juz po długim spacerku - ale fajnie, chłodnao na polu 🙂 Młoda została dzis przyodziana we wściekle rózowy polar z GAP-a i do tego fioletowy beret i robiła furorę na mieście 🤪 Nie było osoby ktora by sie za nia nie oglądnęła - rzezywiscie fajnie wyglądała - taki liliputek w berecie 😁
Kupiłam jej w koncu skarpetki antyposlizgowe, sukieneczke na jesien i w koncu dotarły bodziaki z dł. rekawem - kupiłam na allegro bardzo tanio i są śliczne bo takie "wizytowe" a nie pod spód- ciesze sie bardzo bo sa extra 🙂

Ja jezdze wozkienm 3w1 i bede jezdzic nadal - nie po to kupowałam taka furę 😉 zeby teraz jezdzic parasolka w ktorej wielkosc kół mnie przeraza 🤢

Odnośnie cyrków z zasypianiem - przerabiałam to w tamtym tyg - trwało to 3-4 dni i zrozumiała ze mama sie nie ugnie. Płakała przeokropnie - stała w łożeczku i wyła albo siedziała w roku, trzymała podusie w raczkacch i tez wyła. Wchodziłam do pokoju, brałam na rece, uspakajałam i wkładałam. Ona juz jak sie zblizałam do łożeczka to zaczynała wrzeszczec i prezyła sie tak ze nie moglam jej utrzymac 😮 Przetrzymałam to jednak i znów mam aniołka 🙂
Teraz ma etap prezenia sie przy zakładaniu sliniaka 🤢 Nie wiem o co kaman ale tez zamierzam to ignorowac 😜 Znudzi sie jej w koncu 😉

Monis- wysłałam list i przesyłam buzki dla Juleczki z okazji jej świeta 😘

Agab - to ile trwa ten film ??? Bo moje jak trwaja ok 2 min to przesyłanie trwa kilkanaście




2min 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To zanim agab wstawi swój filmik to ja wrzucam swój 😜 Młoda znalazła sobie fajna zabawe przy jedzeniu - troszkę wydłuza nam to czas posiłku no ale co zrobić. Ważne że obie mamy swietna zabawe 😉 Tutaj była lekko oniesmielona kamerą (jak zwykle) ale zazwyczaj robi tak z każdą łyzeczką 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=1UIGkAO48pY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tylko na chwile byłam dziś na rehabilitacji z Nadia i z głupia franc odebrałam przy okazji wyniki moczu Nadusi bo wczoraj oddałam spytałam pielęgniarki czy są ok a ona patrzy i mówi niech pani idzie natychmiast do lekarza odwóciłam sie i podeszłam pod gabinet pani dr mnie przyjeła od razu okazało sie że młoda ma silne zapalenie pęcherza moczowego i już przechodzi w zapalenie miedniczek nerkowych 😞 😞 😞 😞 😞 😞 białka tyle ze hej i jakies tam jeszcze cuda w tym moczu jesteśmy już po pierwszej dawce antybiotyku 😞 😞 😞 😞 a ja tylko rycze jak głupia ja już nie mam siły nie mam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
To zanim agab wstawi swój filmik to ja wrzucam swój 😜 Młoda znalazła sobie fajna zabawe przy jedzeniu - troszkę wydłuza nam to czas posiłku no ale co zrobić. Ważne że obie mamy swietna zabawe 😉 Tutaj była lekko oniesmielona kamerą (jak zwykle) ale zazwyczaj robi tak z każdą łyzeczką 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=1UIGkAO48pY


no słodki mały świrek 😘 😘
ja to zeby małej jedna łyzke wpakowac do buzi to niemal na głowie staje a Lenka ta ładnie buzie otwiera 🤪 zazdroszcze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
To zanim agab wstawi swój filmik to ja wrzucam swój 😜 Młoda znalazła sobie fajna zabawe przy jedzeniu - troszkę wydłuza nam to czas posiłku no ale co zrobić. Ważne że obie mamy swietna zabawe 😉 Tutaj była lekko oniesmielona kamerą (jak zwykle) ale zazwyczaj robi tak z każdą łyzeczką 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=1UIGkAO48pY


no słodki mały świrek 😘 😘
ja to zeby małej jedna łyzke wpakowac do buzi to niemal na głowie staje a Lenka ta ładnie buzie otwiera 🤪 zazdroszcze 😘


rodzinka świrnięta to Lenka mały świrek 😁 😉
Moja ostatnio pięknie je - wszystko, łącznie z mlesiem i kaszką 🤪. Kupiłam nawet tą co Pani Kolada "reklamowała", pyszna jest! Tylko szkoda że nie mleczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
To zanim agab wstawi swój filmik to ja wrzucam swój 😜 Młoda znalazła sobie fajna zabawe przy jedzeniu - troszkę wydłuza nam to czas posiłku no ale co zrobić. Ważne że obie mamy swietna zabawe 😉 Tutaj była lekko oniesmielona kamerą (jak zwykle) ale zazwyczaj robi tak z każdą łyzeczką 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=1UIGkAO48pY


no słodki mały świrek 😘 😘
ja to zeby małej jedna łyzke wpakowac do buzi to niemal na głowie staje a Lenka ta ładnie buzie otwiera 🤪 zazdroszcze 😘


rodzinka świrnięta to Lenka mały świrek 😁 😉
Moja ostatnio pięknie je - wszystko, łącznie z mlesiem i kaszką 🤪. Kupiłam nawet tą co Pani Kolada "reklamowała", pyszna jest! Tylko szkoda że nie mleczna.


a jaka to? bo gdzies mi to umneło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki babki ja już poprostu nie mam sił Pinacolada Lenka jest teraz strasznie podobna do Julci jeju jak ona urosła
dziewczyny czy Wy dzieciom dajecie jogurty twarogi itd Pinacolada wiem że Lenka była na bebilonie pepti czy Ty dajesz bo moja jest na tym mleku a lekarka mi mówi dziż żeby jej antybiotyk podać z jogurtem 🤢 nie wiem czy nie zauważyła że ona alergik czy rzeczywiście powoli jej podawać ja nie zapytałam bo zapomniałam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
dzięki babki ja już poprostu nie mam sił Pinacolada Lenka jest teraz strasznie podobna do Julci jeju jak ona urosła
dziewczyny czy Wy dzieciom dajecie jogurty twarogi itd Pinacolada wiem że Lenka była na bebilonie pepti czy Ty dajesz bo moja jest na tym mleku a lekarka mi mówi dziż żeby jej antybiotyk podać z jogurtem 🤢 nie wiem czy nie zauważyła że ona alergik czy rzeczywiście powoli jej podawać ja nie zapytałam bo zapomniałam 🥴


Olunia - jak mi Was żal 😞 Straszne bidusie jesteście , ale dzielne z Was kobitki więc i tym razem dacie radę.
Lenka cały czas jest na Bebilonie Pepti i nie podaje jej serków ani jogurtów. jedyne mleko z jakim ma stycznosc to bebilon i te "odrobiny" , które sa dodawane do niektorych zup ze słoiczków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
To zanim agab wstawi swój filmik to ja wrzucam swój 😜 Młoda znalazła sobie fajna zabawe przy jedzeniu - troszkę wydłuza nam to czas posiłku no ale co zrobić. Ważne że obie mamy swietna zabawe 😉 Tutaj była lekko oniesmielona kamerą (jak zwykle) ale zazwyczaj robi tak z każdą łyzeczką 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=1UIGkAO48pY


no słodki mały świrek 😘 😘
ja to zeby małej jedna łyzke wpakowac do buzi to niemal na głowie staje a Lenka ta ładnie buzie otwiera 🤪 zazdroszcze 😘


rodzinka świrnięta to Lenka mały świrek 😁 😉
Moja ostatnio pięknie je - wszystko, łącznie z mlesiem i kaszką 🤪. Kupiłam nawet tą co Pani Kolada "reklamowała", pyszna jest! Tylko szkoda że nie mleczna.


ale ja ja dodaje do mleka !!! Rozrabiam najpierw bebilon io dosypuje kaszke!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie ona wie że Nadia od 2 tydodni jest na probiotyku pierdziele nie dam jej żadnego jogurtu swoją drogą denerwuje mnie że dr wali takie gafy słowne a i powiem ci hit moje dziecko musi na jakiś czas przejść na słoiczkowe zupy 😮 bo nie można dopuścić teraz żeby coś jej zaszkodziło ..... nie mam pytań kur.... tz że ja jej żle gotuje ? powiedz mi czy twoje maleństwo je wszystko co jest na jej wiek w tych słoikach??? i co polecasz jak możesz napisz mi bo ja jej cały czas tylko gotowałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...