Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
KOCHANE mała a zarazem wielka prośba!!!jutro idziemy z Małgonią na ECHO-trzymajcie proszę mocno kciuki bo bardzo się boję tego badania-oby to była tylko rutyna


Trzymamy, trzymamy, będzie git. Maks jak był malutki też miał taki szmerek, ale z wiekiem to zniknęło i jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Dusia Ja bym wolała,żeby została architektem albo stewardessą 😜tancerką dla HOBBY 😉

agab podręczniki to masakra-a co będzie jak mniejsze dzieci pójdą do szkoły-ile to będzie kosztować???wg mnie to absurd że dzieci co roku muszą mieć nowe podręczniki a nie tak jak to było za naszych czasów 😠kto siedzi w tej pieprzonej Edukacji i wymyśla takie bzdety 🤢



wcale tak nie jest! Mozna odkupywać od starszego rocznika . My tak robimy od 4 kl - teraz Julka odkupiła od koleżanki za 35zł komplet - do tego musiałam dokupić ćwiczenia za 100zł wiec wyniosło mnie to 135zł - nie tak tragicznie. Ale fakt - gimnazjum droższe a poza tym z tego co sie orientuje to była jaks zmiana programowa i dlatego nie mozna odkupic od starszych kolegów bo po prostu weszły nowe. I ten rok jest "poszkodowany" 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny - na mocno odparzone pupy dostałam ta maść jak Lena miała 5 dni ale miałam nia posmarowac tylko 1-2 razy dla podgojenia a potem przejsc na maść robioną. Warto coś takiego mieć w domu wiec które maja możliwość to załatwić receptę

http://www.strefalekow.pl/product/details/meskie-sprawy/solcoseryl-masc-5.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Dusia Ja bym wolała,żeby została architektem albo stewardessą 😜tancerką dla HOBBY 😉

agab podręczniki to masakra-a co będzie jak mniejsze dzieci pójdą do szkoły-ile to będzie kosztować???wg mnie to absurd że dzieci co roku muszą mieć nowe podręczniki a nie tak jak to było za naszych czasów 😠kto siedzi w tej pieprzonej Edukacji i wymyśla takie bzdety 🤢



wcale tak nie jest! Mozna odkupywać od starszego rocznika . My tak robimy od 4 kl - teraz Julka odkupiła od koleżanki za 35zł komplet - do tego musiałam dokupić ćwiczenia za 100zł wiec wyniosło mnie to 135zł - nie tak tragicznie. Ale fakt - gimnazjum droższe a poza tym z tego co sie orientuje to była jaks zmiana programowa i dlatego nie mozna odkupic od starszych kolegów bo po prostu weszły nowe. I ten rok jest "poszkodowany" 😞


no właśnie! Wszystko musimy mieć z 2009 roku i dupa blada 🤨.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero sknczylam 🤢

ANIOŁKU - JESTEM PEWNA ZE WSZYSTKO BEDZIE OKale oczywiscie trzymam mocno kciuki!!!
a tak jak napisalas o tych pomidorach...hmm...myslisz ze w okolicach pupy moze sie zrobic cos takiego z uczulenia??? ja mojemu dzis dalam surowe jablko i wiecej wywaru z jarzynek do zupki... 🤢 jutro mu juz nie dam i zobacze...

spokojnej nocy wszystkim!
ps. Karola - napisze jutro bo dzis nie mam juz dostepu do maila 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
acha i Jagoda moja polska doktorka(co mnie cale zycie prowadizla, teraz prowadzi moich siostrzencow i siostrzenice, tez i moja jak jestemw Polsce) zawsze poleca LINOMAG pamietam ze mojej siostrze to pomagalo na meeega odparzenia. http://www.doz.pl/apteka/p8042-Linomag_masc_30_g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
acha i Jagoda moja polska doktorka(co mnie cale zycie prowadizla, teraz prowadzi moich siostrzencow i siostrzenice, tez i moja jak jestemw Polsce) zawsze poleca LINOMAG pamietam ze mojej siostrze to pomagalo na meeega odparzenia. http://www.doz.pl/apteka/p8042-Linomag_masc_30_g


ja tu jeszcze slecze... ☺️
dzieki Syluś, my linomagu uzywamy od urodzenia Ksawcia - tak nam doradzili w szpitalu - widac tym razem jest za slaby 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
idę dzisiaj się fryzjerować (nie wiem jak dam radę bez Majuli 3 godziny 🤢 dobrze że fryzjer pod domem to w razie w Małż przyjdzie, to nasza 1 taka rozłąka) 😁 😁 😁 w końcu może zacznę choć trochę jak człowiek wyglądać, bo teściowa mnie tak spasła że utyłam 3kg 😮 😞 ☺️ ciekawe czy to nie celowo :P życzę Wam wszystki miłego dzionka dziewczyny 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello


jestem mega wyspana. Kładłam sie o 23 i wsunęłam młodej flache na śpiocha i spała do 5 - wstał do niej tatus jak zwykle , nakarmił i spałysmy do 7:30

pablo pojechał z Julka na rozpoczecie roku szkolnego a my siedzimy sobie w cieplutkim mieszkanku. Za oknem natomiast brzydka jesień 😞 leje przeokropnie i jak o 7 patrzyłam to było 14st , brrrr.............
Znowu nie wyjdziemy na spacer 😠
zapomniałam wczoraj wyciagnac miesa na obiad 🤢 i teraz rozmrazam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
Pinacolada ciesz sie ze masz 14 u mnie jest teraz 10 stopni 😞
noc fatalna , gwiazda płausiała przez sen, rano ja sie obudziłam to spała na brzuszku i miałczała co podniosła główkę to jej opadała i płaała, jejku juz nie wiem co robic 🤨

pogoda do dupy a ja musze isc do lekarza po zwolnienie i musze ja wziaśc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
LENECZKO OD PINACOLADY- wszystkiego naj naj z okazji mini urodzinek, buziaczki 😘 😘 😘



Dziękuje bardzo w imieniu Lenki - szczerze mówiąc to zapomniałam o dzisiejszym święcie ☺️



po to są ciotki na forum by Ci przypomnieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia - ale mimo wszystko wstyd mi troche ☺️ Ale juz jej odśpiewałam Sto Lat, usmiechneła się więc mam nadzieje ze mi wybaczyła 😉

Nie moge nigdzie na necie znalezc gustownego płaszcza przeciwdeszczowego 😞 Nie chce peleryny zakładanej na kurtkę czy polar tylko taki jakis płaszczyk od środka wykonczony np. bawełną a z wierzchu czyms nieprzemakalnym - tylko kurtki są a ja bym wolała cos do kolana bo przeciez jak bedzie padac to ałe dupsko i spodnie bede miec mokre 🤢 kaloszy jest w cholere - do wyboru do koloru a płaszczyków niet 😞

W sobote jedziemy do Kraka na zakupy - Julka wszystkie długie rękawy ma za krótkie 🤢 i nogawki w spodniach tez 🤢 Ale nie bede jej duzo kupowac bo rosnie w zastraszającym tempie i za 2-3 m-ce znów trzeba bedzie pewno kupowac nowe.

Z Lena sie jeszcze wstrzymuje - kurtke mam w razie W , spodni occieplanych dzinsowych, sztruksowych, od kombinezonu - w sumie z 10 par, czapka na jesien jest a niedługo jedziemy do chrzestnej to moze cos dostanie w prezencie albo pozyzymy po dzieciach chrzestnej 😉 😜 A jak nie to wtedy kupimy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...