Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a i dziś zadzwoniła moja kierowniczka ze ja znów iin walne l4 to mnie zwolnia 🤪 posrało ją ja na zwolnieniu mają mnie zwolnic 😁

a i idiotka mi mówi że ich okłamywałam, wcale nie miałam ciązy zagrożonej- siedziałam na l4 bo mi sie robic nie chciało-( no a l4 miałam od tygodniowego pobytu w szpitalu i to ze szpitala!)
ze ciąze sobie zaplanoeałam bo były zwolnienia u nas( qrwa z Jareczkiem to tylo dzieci planowac)
no i ze była u learza pytać o mnie i powiedziano jej ze moge do pracy wrócić. I wogóle nawymyślała mi...

aaaa i mam czas na powrót do środy a ja nie wróce to mnie wyjebia a jak wróce to RACZEJ nie. ONa jest teraz w ciazyi idzie na l4 od 2 wrzesnia a ja nie wróce to do dupy pódzie bo nabór bedzie robić wiec jej kazałam papiery do wychowawczego przygotowac... ale sie zapieniła 😆 musi ogoś znaleś i przeszkolic- to jest 2 miesiące~!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello,

jej nadrobilam ale normalnbie nie widze juz na oczy. Nie bylo nas bylismy nad morzem na weekend a tu tyle naskrobane. Bylo supcio tylko pogoda w niedziele srednia,wialo. Zaliczylismy zwiedzanie i zoo i plaze ale tylko spacert bo zimno na plazowanie. Byzlo swietnie.

justynka my to badanie sluhu ktore bylo jeszcze w szpitalu mielismy takim aparatem, wkladaja malenstwu sluchaweczke do ucha i cos mierza. Jest ono na tyle dokladne ze jesli wyjdzie ok to nie musisz powtarzac az do 5 roku zycia.

jagodaaaaa Ksawciu niesamowity, szok, jaki duzy juz, i jak On sie trzymal lozeczka i sobie szedl, szok. Silny i dzielny chlopaczek 🙂

pinacolada doszla paczuszka do mnie wreszcie 😁 dziekujemy. Zajac swietny, reszte wyprobuje i dam znac czy wyszczuplalam 😉 Niunka sliczne loki 🙂

alicee moja tez ma wlosow duzo, Mowia nam ze wyglada jak lalka, ma dlugie i dosc geste.
Aniolku Fotki obiecuje wstawic na dniach 🙂

basia ale masz cierpliwosc tam jezdzic do niego. Myslisz ze on sie zmieni?

kurde nie pamietam co mialam jeszcze napisac... tak to jest jak sie nie zajrzy codzinnie, Jak tylko sobie przypomne to dam znac 🙂 Milej nocki mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś pierwsza 🤪

Małgośka wstała o 6.30 jak co dzień zresztą 😞w nocy awantura o mleko o 2.30-krzyk jakby ją ze skóry obdzierali,wykończy Mnie i Ojca.Teraz śpi.
Pogoda za oknem fatalna,tylko 11 stopni i szaro-buro 😞
Miłego dzionka Wszystkim maluszkom i mamusiom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas nocka super, Nesiula od 21 spała o 1 dostała mlesio na spiocha i o 6 zaczeła sie krecic wiec tez szybko butla i pospała do 7.30 🙂
tylko ja jak nawiedzona siedziałam na necie do 2 a teraz zasypiam na stojąco. 🤢 jeszcze leje, cała noc i teraz bez szans na spacer 😮

a i niunia znów teraz zasneła 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

aniołku - tym razem było tylko i wyłącznie spotkanie z podusia - z Georgem jestem umówiona na piatek 🤪 😉

Ale się wyspałam , aż mnie kręgosłup bolał od leżenia 🤪 Muszę tak częściej robić. Młoda dostała czopka na noc i też ładnie spała - dospała do 7:30 i teraz znów zasypia 🙂

U nas tez pogoda pod psem - szaro, buro, zimno i leje 😞 Jak jutro tak bedzie to nie wiem jak i w czym to moje dziecko pojdzie na rozpoczecie roku szkolnego 😠

aniołku - dobry pomysł poddałas mi z tym płaszczem przeciwdeszczowym ! Muszę kupić coś gustownego, moze nawet kalosze - teraz są takie ładne - i będziemy z niunia chodzić chocby do babci (ok 1 km) ale zawsze sie cos przewietrzymy 😉 Zaraz bede szukac w necie chyba ze masz juz cos upatrzone to prosze daj znac

Monis - 😞 😞 😞mail poszedł , odpisz

Lenko "Brylówna" - buziaczki urodzinowe od cioci i całej naszej rodzinki 😘 😘 😘

Majeczko - pszczółeczko 🙂 - również moc buziaczków urodzinowych 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jesiennie

u nas tak ochydnie ze nie ma sensu rolet odslaniac bo i tak trzeba wlaczyc swiatlo bo jest zupelnie ciemno i leje 😞

Nocka ok, Mlody spal do 7.10 i od tego czasu wlasnie walnal juz trzecia kupe.... 🤢
Teraz mnie szarpie wiec nie ma jak pisac

DLA MAJUSI I LENUSI MOC BUZIAKOW OD AGUSI 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hi laski!
u nas jesienna pogoda za oknem i jesienne nastroje prze te moje choróbsko!

Dziękuje za życzenia w imieniu Majki 😘 😘 😘 😘 😘

zapomniałam Wam wczoraj napisać że tatuś bez problemowo nakarmił Majkę po kąpieli i ja uśpił 😜 po prostu muszę uciekać jej z pola widzenia 🙃
Agata przed snem udawała mój kaszel 🙃 się dziecko z matki nabija 🤢
Maja boi się jak smarkam w chusteczkę - cała podskakuje mówie jej że musi się przyzwyczaic bo tak bedzie przez tydzień 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki!

U nas ostatnio dużo się dzieje i dlatego żadko do Was zaglądam.

Od ok. tygodnia jest w Polsce moja siora z rodziną (chrześni Lenki), są co prawda u mojej mamy, ale często do nas zaglądają. Latamy znowu z siorą po mieście, nawet raz w sobotę wieczorkiem Lenkę zostawiliśmy z babcią, a my poszliśmy na miasto we czwórkę - byliśmy na spacerku, co knajpa to coś wypiliśmy, a na koniec wylądowaliśmy na Disco 🤪 - sto lat nigdzie nie byłam potańczyć 🤪, było super! a dzieci grzecznie spały w domku 😉.

A w niedzielę wzięłam się z Maksem ze przemeblowanie 🤪 😮.
Co prawda jeszcze nie pomalowaliśmy naszej nowej sypialni, ale miałam kaca (a na kaca najlepsza ciężka praca 😉 😁) to postanowiłam, że zrobimy narazie zamianę z Maksem na pokoje, a remoncik za tydzień 🙂.
S. Przeniósł nam tylko dwie wielkie szafy, a resztę robiliśmy z synem sami - narobiliśmy się jak woły 🤔, same wyrzucenie i wrzucenie rzeczy z szaf było mega męczące 🤢, do tego przeniesienie komód, łóżek i wszystkiego innego.
Ale warto było! Jestem baaaaardzo zadowolona! I dziwię się sama sobie, że wcześniej na ten pomysł nie wpadłam, tylko gnietliśmy się w tej mini sypialence 🤢, a jak dla Maksa pokoik ten jest idealny!
Jest bombowo!

JAGODA I BASIA - gratulacje i buziaki dla Waszych ośmiomiesięcznych szkrabów! 😘 😘 😘

A my Dziewczyny - dziękujemy z Lenusią za życzonka! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Młoda jak sie ją tylko posadzi na podłodze to od razu kieruje sie do Julki do pokoju 🤪 Wiecznie jej tam wchodzi i pierwsze co robi to rozłącza jej internet 🤪 Walczy z uzaleznieniem siostry 😉 Dobrze że mojego netu nie umie odłączyć 😜

Piotrek wędruje do łazienki i stoi przy brodziku. Może tak stać godzinami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Młoda jak sie ją tylko posadzi na podłodze to od razu kieruje sie do Julki do pokoju 🤪 Wiecznie jej tam wchodzi i pierwsze co robi to rozłącza jej internet 🤪 Walczy z uzaleznieniem siostry 😉 Dobrze że mojego netu nie umie odłączyć 😜

Piotrek wędruje do łazienki i stoi przy brodziku. Może tak stać godzinami 🙂


może on się domaga kąpieli ?? 😜 😉 😁
dziekujemy za życzonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masakra mam taki katar że nie czuję zapachów 🤢 😮
właśnie przed chwilą nie poczułam że zaczęła mi sie palić drewniana łopatka, którą mieszałam kurczaka 😮 🤢 🤢 ☺️
smaku też nie mam więc nie wiem jak smakuje dzisiejszy obiad - miał byc kurczak w sosie indyjskim na mleczku kokosowym...zobaczymy co wyszło tj musze czekać aż mąż spróbuje..... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie Julka wpadła z krzykiem do kuchni (ja smażyłam racuchy - ona zajmowała sie siostra) i oznajmiła że Lenka sama stała bez trzymanki przez dobre 10sek 🤪 bawiła sie z nia na podłodze, lenka wstała przytrzymująć sie Julki a nastepnie puściła ją i stała 🤪 🤪 🤪
Twierdzi ,że nawet sie nie kiwała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...