Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mamusie poznikały.. hehe ja własnie wcinam lody,wrocilismy ze spacerku krotkiego bo czlowiekowi jakos nic sie nie che.. ehhh jutro tesciowa wraca i koniec laby 🤢 🤢 boooze jak fajnie bylo mieszkac samemu teraz byle do 15wrzesnia i na miesiac do Polski juuuhu 😁 a pozniej kwiecien i sp[ier**** z stąd bo szczerze Wam powiem jakl sie z stad nie wyniesiemy to nam sie małżeństwo rozpadnie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello

Syla - spieprzajcie od tesciowej jak najdalej. Nawet gdybyscie mieli mieszkac w duzo gorszych warunkach to wg mnie warto. I gratulujemy 2 zabka 🙂

Jagoda - juz kiedys miałam zapytac czy wyjasniła sie sprawa Twojej ostatniej wypłaty bo miałaś ja "reklamowac" 😉

My mielismy dzis bardo przyjemny dzien. Troche leniuchowania , kosciół, obiad i popołudniowa pizza w nowo otwartej Pizzerii. Bardzo miła obsługa. Byłam w szoku jak wchodzilismy z wozkiem to w mig pojawił sie pan zza baru, który pomógł Pablowi zniesc wozek (aż 2 schodki 😉 ) a jak wychodzilismy to juz czekał przy drzwiach 🤪 Pizza z pieca opalanego drewnem - bardzo smaczna! Młoda czarowała wszystkihc dookoła 🙂 Nawet poszła na ręce do pań przy stoliku obok 🤪 Cyganskie dziecko mi rośnie 😁

Teraz Lenka juz śpi wiec leniuchowania ciag dalszy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale pustki,nie wierzę że nikogo nie ma 🤢 dziś pogoda do d...więc praktycznie cały dzień spędziliśmy w domku,poszliśmy na 2 krótkie spacerki z Małgonią i przejechałam się nareszcie Naszym skuterkiem 🙃przypomniały się stare czasy,jak poznałam Macieja,jak śmigałam "pierdzielkiem" do pracy....ach te czasy 😉wolność i swoboda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorowo
- u mnie rozwój choróbska 😞 😞
dodatkowo wqrzam się bo Maja nie chce jeść mleczka od tatusia 😠 😠 😠 😠 😠
przed choroba było wszystko ok - jadła bez problemu a wczoraj i dzis jak prosiłam męża żeby się nią zajął to ona nawet buźki otworzyć nie chciała, a jak ja ją wzięłam to momentalnie całą butlę wypiła 😲 tak nie może być!!!! od jutra szkolenie taty i córci 😁 bo mamusia za tydzień zaplanowała wyjście do kina - na kino na obcasach 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
jestem ale mega wkurwiona po weeendzie z tatusiem 😠 nie broniłam mu ontaktu z Nesiula ale byłam tam od piątu i zero zainteresopowania niunia , po ciula nalegał bym przyjechała i jeszcze mi walnął tekst "nie jestes tu na wczasach" to jest ponad moje siły,zresztą jak onn mnie tratuje , przesadził i dzis już nie wytrzymałam spakowałam dziecko i pierdolnełam drzwiami , jego ojciec pyta gdzie ide a ja ze jak najdalej a on głupio pyta czego 😠 wiec mu odpowiedziałam ze dlatego ze Jare jest ta zajebistym ojcem...
zapytał czy mnie odwisc ale podzięowałam, wyszłam z małym dzieciem w hujowa pogode 20 km od domu ale nie dałam rady tam wytrzymac, jakby trzeba było to bym na nogach zapierdzielała tak strasznie mnie to wszystko rozwaliło 🤢
zadzwoniłam po mojego ojca i zabrał nas, przeszłam spory awał drogi ale nie pozwole sobie by moje dzieco słyszało jak jej ojciec mnie wyzywa 🤢
musiałam się wygadac 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Witam sie niedzielnie, oj ja jestem nie wyspana aj i to bardzoo 😜 mała wstaje w nocy bo meczą ją ząbki, niby tata dzis wstawał dopiero sie uczy i mu cos nie wyszzlo non stop bylo milion pytan do.. 🤢 no i tyle ze spania 🤢 teraz ide sie zdrzemnac bo mała kima od 30minut 🙂 dostala czopka dzis bo szarpie te gorne dziasła dosłownie 🤢 zupki nie chciala dostała flache i zasneła.

justynko i co z tym mieszkaniem? a chcialam pytac, jak badali Piotrkowi słuch? no i my tez chcemy za 2lata dzidziusia dwa 😉 tzw popracuje rok zeby dostac macierzynskie wPolsce i do dziela 🙂

Syla co do mieszkania to szkoda pisać. A słuch nie jest badany tak jak w Polsce. Tu Ci robia taki test. Jedna osoba siedzi przed dzieckiem pokazuje mu zabawkę i chowa a druga stoi 1m za dzieckiem i wydaje różne odgłosy. Piotruś go nie przeszedł bo sie wpatrywał w misia i gu.. go obchodziło co ktoś mówił i robił za nim. Mam powtórzyć za 4 tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
hello
jestem ale mega wkurwiona po weeendzie z tatusiem 😠 nie broniłam mu ontaktu z Nesiula ale byłam tam od piątu i zero zainteresopowania niunia , po ciula nalegał bym przyjechała i jeszcze mi walnął tekst "nie jestes tu na wczasach" to jest ponad moje siły,zresztą jak onn mnie tratuje , przesadził i dzis już nie wytrzymałam spakowałam dziecko i pierdolnełam drzwiami , jego ojciec pyta gdzie ide a ja ze jak najdalej a on głupio pyta czego 😠 wiec mu odpowiedziałam ze dlatego ze Jare jest ta zajebistym ojcem...
zapytał czy mnie odwisc ale podzięowałam, wyszłam z małym dzieciem w hujowa pogode 20 km od domu ale nie dałam rady tam wytrzymac, jakby trzeba było to bym na nogach zapierdzielała tak strasznie mnie to wszystko rozwaliło 🤢
zadzwoniłam po mojego ojca i zabrał nas, przeszłam spory awał drogi ale nie pozwole sobie by moje dzieco słyszało jak jej ojciec mnie wyzywa 🤢
musiałam się wygadac 🤨


Basiu skoro Jarek tak bardzo pragnie kontaktów z Nesią,to niech przyjedzie do Was-po jaki kij tam jeździsz-za każdym razem wracasz od Niego ze smutnymi wiadomościami 😞 😞 😞
😘 😘 😘na polepszenie humorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Witam sie niedzielnie, oj ja jestem nie wyspana aj i to bardzoo 😜 mała wstaje w nocy bo meczą ją ząbki, niby tata dzis wstawał dopiero sie uczy i mu cos nie wyszzlo non stop bylo milion pytan do.. 🤢 no i tyle ze spania 🤢 teraz ide sie zdrzemnac bo mała kima od 30minut 🙂 dostala czopka dzis bo szarpie te gorne dziasła dosłownie 🤢 zupki nie chciala dostała flache i zasneła.

justynko i co z tym mieszkaniem? a chcialam pytac, jak badali Piotrkowi słuch? no i my tez chcemy za 2lata dzidziusia dwa 😉 tzw popracuje rok zeby dostac macierzynskie wPolsce i do dziela 🙂

Syla co do mieszkania to szkoda pisać. A słuch nie jest badany tak jak w Polsce. Tu Ci robia taki test. Jedna osoba siedzi przed dzieckiem pokazuje mu zabawkę i chowa a druga stoi 1m za dzieckiem i wydaje różne odgłosy. Piotruś go nie przeszedł bo sie wpatrywał w misia i gu.. go obchodziło co ktoś mówił i robił za nim. Mam powtórzyć za 4 tygodnie.


zrób to badanie w Polsce
p.s.też bym nie zareagowała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczeta 🙂

polnoc a ja sie witam choc tu pusto...
Spedzilimy super dzien w krk, mimo przedziwnej pogody [od gorąca w sloncu, poprzez wietrzysko huraganowe i ziąb, po piekne bezchmurne niebo, slonce - ale jesiennie, zimno].
Dziadzius kupil Ksawciowi sliczna zimowa kurteczke, spodenki i bluzie w HM - i dostalismy jeszcze 20 pln gratis ale promocja do 1 wrzesnia wiec kupilam mu jeszcze jedna buzke 🙂
Dziadzius powiedzial ze kombinezon tez on kupuje co mnie cieszy bo to sa akurat spore wydatki.

W C&A zakupilam czapke pilotke - wyglada bosko! az sie taka laska zatrzymala i smiala sie jak Mlody prezentowal czape 🙂 🙂
Potem Mlody popisywal sie na maxa i gonil psa i wszystkich zaczepial, do wszystkich wyciaga raczki [dziadka, babci i cioci] - zaliczylismy 2 spacerki, pyszny obiad, kawke ciasto, zakupy - to lubie! bylo tak fajnie ze wrocilismy o 22.00 🤢

Co do ciuszkow - w CA sa kombinezowy po 59! [!!!] pln i po 99 pln. Zaden niestety nie spodobal nam sie az tak zeby go kupic 🤢
W smyku - pustki, nic na zime, w HM duzo fajnych rzeczy ale kombinezonow i zimowych czapek nie ma.
W ogole to nie moge uwierzyc ze za chwile wyciagne spiworek w ktorym tak niedawno jezdzilismy w gondoli na spaceru...szok jak ten czas leci! no i rozmiar ubranek na zime jak patrze na te ktore mialam w szpitalu i te teraz! Ksawciu jest taki duzy juz! 🙂

PINACOLADA - zapomnialam zadzwonic do kadr. raz dzwonilam ale nikt nie odbieral ☺️ kij im w nery, poprosze o paski i tam bedzie czarne na bialym a jak sobie przypomne to nie omieszkam zadzwonic 🙂

DUSIA - zdrowka i powrotu glosu! i sukcesu w tresurze tatusia i córusi 😉

BASIA - ja tez bym do niego nie jezdzila. jak mu zalezy to spotykajcie sie u Ciebie, tam nic nie wykombinuje i nie bedzie Cie obrazal. buziaki dla Nesi 😘

DZIEKUJEMY WSZYSTKIM KTORZY PAMIETALI O KSAWCIU 😘 😘 😘 😘

dobrej nocki papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna jak szkoda gadac nawijaj co z tym domeem!
A sprobuj taki test zrobic z mezem i wez mniej interesujacegoo misia 😁

Pinacolada Aniolkuu oj zeby tak było łatwo jak sie gada 😞 niestety.. ciezko cos znalesc Irole robia problem jak ktos ma dziecko 🤢 bo dziecko niszczy 🤢 🤢 🤢 poje***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Laseczki

noc ciezka ale bynajmniej nie dlatego ze synek nei spal - Ksawciu spal calusienka noc i juz druga z rzedu nie budzi sie na nocne karmienie tylko je ok 7.00 sniadanko i potem obiad
Jest bardzo kochany i grzeczny 🙂 🙂 te zęby go musialy bardzo meczyc..
to ja dzis pol nocy niespalam tak mnie brzuch bolal.

My dzis juz w 9 miesiąc 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JAGÓDKA WŁAŚNIE U MNIE JEST TO NIE MOŻLIWE BO JA MIESZAM U MAMY A ONI NIE GADAJĄ ZE SOBĄ OD TEJ AKCJI I ON TU NIE PRZYCHODZI. ZLE MU BYŁO ZE MIAŁ ZN ÓW MAŁA NA WEEENDY TO TERAZ JEJ MIEC NIE BEDZIE.
JA ROZUMIEM ZE SA OJCOWIE CO CHCA SIE WIDZIEC Z DZIECMI ALE NIESTETY JAREK NALEZY DO FACETÓW CO BIERZE DZIECKO BO TAK PASUJE BY NIE WYJSCI NA HUJA MIMO ZE SIE NIM JEST...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

U nas nocka super.
Rano niunia wstała w bardzo dobrym humorze, "łaziła" po sypialni głosno krzycząc TaTa, TaTa..... a jak jej powiedziałam że moze by tak MaMa to mi słodziak całuska posłał - moje mądre dzieciątko. A potem jak tatus wychodził do pracy to sie niunia rozpakała 🤢

Teraz jęczy w łóżeczku bo nie moze zasnąć 😞 a ja jej husiac nie bede bo rosnie mały cwaniaczek, ktory coraz czesciej testuje mamusię 😉

Julka poszła do szkoły na kółko muzyczne i zebranie samorzadu 😮 Bidula - zacznie sie. Powiem Wam ze i ja nie jestem za bardzo szczesliwa z tego powodu bo po 1 trzeba bedzie ja troszke pilnowac z nauka i pomagac jej w razie potrzeby no i ja nie bede miec pomocy w ciagu dnia przy Lenie 😞

Jagoda - wczoraj napisałaś, że jedziecie do Krakowa w ramach bezmyślnego przepuszczania kasy ale zapomniałaś dodac że Dziadkowej 🤪 😉 😜 Fajnie ze dziadzius sie poczuwa - przy 2 i 3 wnuku juz nie bedzie tak dobrze 😉

Spadam bo płacze... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...