Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
JUSTYNKA - ja kupilam tutaj te wysokie ochraniacze:
http://www.baby-baby.kqs.pl/index.php?k11,ochraniacze-do-lozeczek jestem z nich bardzo zadowolona, ale dzisiaj poniewaz Ksawciu juz asekuruje sie sam i swietnie sobie radzi - sciagnelam mu jedna czesc i tez jest gitara 🙂

PINACOLADA - nasz nosil ostatnio 19 ale sa juz przyciasne i pisalam ze kupilismy mu 2 tyg temu 20 ale chcialam wieksze i pani mi powiedziala ze nr 21 to juz tylko na twardej podeszwie. moj ma wielkie stopy 🙂


A ILE DLUGOSCI MAJA WASZE MALUCHY?????
moja ma 71cm glowka 44cm waga 9600 😁

CO DO STOPY TO MOJAMA MAŁA A MA CHYBA 18.
jAGODA JA MAM DLA MALEJ 19 SANDALKI I ONE MAJA RWARDA:/ MAM TEZ TAKIE WSUWANE Z NIKE CHYBA 18 I TEZ SA Z TWARDA 🤢


Alicee trzymaj sie buziaki! 😘 ze zlych wiesci to lutówka równiez nie przetrzymała. Jednak chyba organizm potrzebuje regenracji dłuzszej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNKA - tak, EARLY DAYS 😉 ale zeby bylo smieszniej z tej samej firmy zamawiam bodziaki i sa za duze i zamowilam rowniez 6-12 pizamki 2 czesciowe i z kolei one sa autentycznie na dwulatka chyba... 🤢


DUSIA - dziekuje 😘 😘 powiem Ci ze sporo osób przeroznych [pani z warzywniaka, ciocie, babcie, znajomi, panie w sklepach itp.] mowi ze Ksawciu jest takim radosnym dzieciaczkiem i widac ze szczesliwy i ze duzo czasu mu poswiecamy 🙂 🙂 mam nadzieje ze to prawda i ze synuś jest taki radosny bo jest szczesliwy i niczego mu nie brakuje 😉
Ale Wam fajnie z tym mieszkankiem...to ile teraz m2 jesli mozna spytac i gdzie to? dziewczyny beda mialy osobne pokoje????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
JUSTYNKA - tak, EARLY DAYS 😉 ale zeby bylo smieszniej z tej samej firmy zamawiam bodziaki i sa za duze i zamowilam rowniez 6-12 pizamki 2 czesciowe i z kolei one sa autentycznie na dwulatka chyba... 🤢

Jagódka EARLY DAYS robi różne rzeczy ale wiem na pewno ze śpioszki są malutkie a tak jak mówisz bodziaki za duże. Co do piżamek to nie wiem bo nie kupowałam. Skarpetki ostatnio kupiłam i polecam tylko ze ja mam na 12-18 miesięcy 🙂 Bluzeczki też trzeba kupować większe choc 12-18 są jeszcze na Piotrusia za duze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry,

ostatnia i pierwsza 🙂

U nas pogoda jesienno listopadowo ochydna - ciemno szaro buro i leje ciurem...czuję zapach jesieni.
Wczoraj po tym jak mamusia uspila synka przed 21wsza synek obudzil sie dopiero o 6.30 na mlesio. Spal pieknie i dlugo tylko ze juz nie zasnal po porannej butli. Byl jednak na tyle kochany ze sam sie cichutko bawil w lozeczku moja perelka najdrozsza. Dopiero jak zrobil kupke to zawolal mamamamama z lozeczka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
przyszlam sie przywitac 🙂 aaale mam dobry humor juz tylko jutro i pojutrze do domku jupi jupi jupi 😁 juz o niczym innym nie mysle bylo super ale za domem jeszcze nigdy tak nie tesknilam 🙂

pokaze Wam jak moja Niunia slucha swojej piosenki ulubionej tylko nie zwracajcie prosze uwagi na moje pojekiwanie 🤪 http://www.youtube.com/watch?v=mqotLqfz5Nc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinaka napisał(a):
ach no Jagodka calusiatka dla Ksawcia na 8 miesiecy oklask byl 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😁 bo jutro mnie na pewno nie bedzie 🙂 teraz juz na prawde spadam 🙃


dziekujemy!!!! i czekamy w Polsce!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietacie jak wczoraj Wam pisalam ze Ksawciu zrobil husiu husiu w bujaczku i zasnal? otóz od wczoraj zasypia TYLKO w bujaczku. niewiem czy sie cieszyc czy nie, ale dziecko zasypia teraz bez problemu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pamietacie jak wczoraj Wam pisalam ze Ksawciu zrobil husiu husiu w bujaczku i zasnal? otóz od wczoraj zasypia TYLKO w bujaczku. niewiem czy sie cieszyc czy nie, ale dziecko zasypia teraz bez problemu...


jak w dzień to myślę,że ok lepiej żeby wieczorkiem sam zasypiał w swoim łóżeczku,żeby nie było kłopotów na przyszłość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello weekendowo 🙂 🙂 🙂
Justynko Malgośka budzi się teraz przed 7 i nie ma zmiłuj,żeby poszła spać.W nocy obudziła się po 3 tatuś dał mleczko i zasnęła.Teraz też śpi.
karolinko Majulka cudowna 😘bezpieczniej podróży i do usłyszenia już w Polsce 😉

Ja już ugotowałam żurek,posprzątałam całe mieszkanko,pomyłam podłogi a niunia w tym czasie spacerowała z tatą 🙂Uwielbiam weekendy z Moją rodzinką-teraz już mam wolne i mogę się poświęcić w 100% 🙂

Kochane miłego dzionka,weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
dzien dobry 🙂
przyszlam sie przywitac 🙂 aaale mam dobry humor juz tylko jutro i pojutrze do domku jupi jupi jupi 😁 juz o niczym innym nie mysle bylo super ale za domem jeszcze nigdy tak nie tesknilam 🙂

pokaze Wam jak moja Niunia slucha swojej piosenki ulubionej tylko nie zwracajcie prosze uwagi na moje pojekiwanie 🤪 http://www.youtube.com/watch?v=mqotLqfz5Nc


Mam pilną sprawę do Twojego małża - poproszę o nr telefonu do niego !!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
JUSTYNKA - ja kupilam tutaj te wysokie ochraniacze:
http://www.baby-baby.kqs.pl/index.php?k11,ochraniacze-do-lozeczek jestem z nich bardzo zadowolona, ale dzisiaj poniewaz Ksawciu juz asekuruje sie sam i swietnie sobie radzi - sciagnelam mu jedna czesc i tez jest gitara 🙂

PINACOLADA - nasz nosil ostatnio 19 ale sa juz przyciasne i pisalam ze kupilismy mu 2 tyg temu 20 ale chcialam wieksze i pani mi powiedziala ze nr 21 to juz tylko na twardej podeszwie. moj ma wielkie stopy 🙂


[color=blue]A ILE DLUGOSCI MAJA WASZE MALUCHY?????[/color]


nasz nie nazywa sie maluch ino George , i w zwisie tak do połowy uda 🤪 🤪 🤪 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
JUSTYNKA - ja kupilam tutaj te wysokie ochraniacze:
http://www.baby-baby.kqs.pl/index.php?k11,ochraniacze-do-lozeczek jestem z nich bardzo zadowolona, ale dzisiaj poniewaz Ksawciu juz asekuruje sie sam i swietnie sobie radzi - sciagnelam mu jedna czesc i tez jest gitara 🙂

PINACOLADA - nasz nosil ostatnio 19 ale sa juz przyciasne i pisalam ze kupilismy mu 2 tyg temu 20 ale chcialam wieksze i pani mi powiedziala ze nr 21 to juz tylko na twardej podeszwie. moj ma wielkie stopy 🙂


[color=blue]A ILE DLUGOSCI MAJA WASZE MALUCHY?????[/color]


nasz nie nazywa sie maluch ino George , i w zwisie tak do połowy uda 🤪 🤪 🤪 😉 😜


to ja też mam pilną sprawę do Pawełka 🤪 🤪 🤪

pozdrów go Baaaaaardzo serdecznie ode mnie 😉 😜 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...