Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
u nas nocki co raz lepsze - 🙂 tylko maja się chyba boi że jej nie usłyszymy bo wrzask o mleko jest baaardzo głośny
teraz siedzi koło mnie i się bawi - moje serduszko
a mamusia na 10:15 do lekarza...bozie kochany jak ja dawno nie byłam u lekarza tak ze sobą (nie licząc gina lub dentysty) ale musze iść żeby się w coś większego choróbsko nie zmieniło bo przecież dziewczyny nie zrozumieją że mama chora....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

BASIA - to ze nie gada z Twoja mama to jego problem i jak mu zalezy to przychodzi do dziecka a nie do Twojej mamy 😠 Basiunia całuski ode mnie i Ksawcia dla Nesi 😘 😘 😘 😘

PINACOLADA
- coz..gdybym wiedziala ze bedziemy przepuszczac nie swoja kase to pewnie bylyby inne plany zakupowe hehe 😉 zartuje, no dziadek jest super 😉

Moja kochana sierotka od ok 15 min siedzi sobie cichutko obok mnie i oglada pudelko po pieluszkach 🙂 🙂 jest takim slodziakiem ze co chwile go łapie i całuje ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hel laski

pinacolada sorka ale nie miałam siły już wczoraj CZEKAĆ-ale się kulturalnie pożegnałam 😉 😁
syla tak jak piszesz Irole stwarzają problemy 😞trochę się nasłuchałam-mój brat siedział 3 lata w Dublinie

jagódka podrzuć dziadka do Poznania 😉super,że parę ciuszków z głowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
a propos diety Dunkana, wlasnie wpieprzylam 2 hot dogi - maz przywiozl ze statoil'u - porzygam sie zaraz 🤢
Wczoraj mc donald... ☺️


no niedokładnie na tym polega ta dieta ale też sie wiąże z jedzeniem 😁 😁 😁 😁 🙃


😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane teraz Wam opisze a doczytam później
u nas weekend bez problemów weekendem straconym w piątek Nadia wymiotowała to Wam pisałam ale w sobote dotstała takeiej biegunki że 8 kup poszło marudziła cały dzien ale tez dużo piła i jadłaa to czekałam aż przejdzie i miałam nadzieje że przejdzie w końcu dziecko jest na ścisłej diecie już od 2 tygodni ! ale oczywiście 2 w nocy dziecko robi 9 z rzędu kupę a pierwszą w niedziele i ból brzuszka . ona płakała ja płakałam a mąż próbował pocieszać ale nie pomagało i nagle sie uspokoiło brzuch przestał bolec kupa poszła dziecko uśmiech na twarzy szok ... no to sobie mówie nie jedziemy do szpitala poczekamy do rana i z taką nadzieją usnęliśmy wszyscy niestety rano obudziła nas kupa i płacz umyłam ją siebie i zanim zebraliśmy sie był 9 rano a kup było już 4 młoda ma tak odparzoną pupunie że cały czas na tormentiolu 😞 pojechaliśmy na pogotowie dali nam skierowanie na oddział pojechaliśmy do szpitala ale ponieważ Nadia jest w dobrej forme bo pije i je i nie jest odwodniona odesłali nas do domu z toną leków i jeszcze bardziej zaostrzoną dietą teraz wszystko na wodzie kleiki itd do tego normalna herbata z glukoza do picia smekta i inne chemikalia fakt faktem biegunka sie zastopowała ale ile tak można? dziś byłyśmy już na morfologii i oddałyśmy kupe do badania ale zebrać mocz u niemowlaka uuuuuuuuuuu wyższa szkoła jazdy sa takie woreczki co sie przykleja do pipusi rany Boga co za gówno pampers był pełny a w woeczku nie było nawet kropli....... oczywiście kolejne nie przespane noce za mną i pewnie kolejne przede mną ..... mam dość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
skoro jesteśmy w temacie kupek to moja robi codziennie na nocnik, ale mnie duma rozwala 😜 😉
ma taką tycią dupcie, prawie jej wpada do środka, jak wstaje to ma czerwoną ale kurde siedzi i robi, zaczyna stękać i lece po nocniki robi 🙂


Basieńko no powiem Ci GRATULUJE moja Nadusia to nie potrafi usiedzieć 2 sek. na dupci od razu na nogi i chodzi do okoła łóżeczka 🙂 a jak już dorwałam Cie na necie to powiedz mi czy sie zastanowiłaś odnośnie odstąpienia zięcia słyszałam że Vanesska coś tam czuje do Ksawcia ale może już jej przeszlo jak tak to odstąp chłopa mnie sie też taki zięć podoba 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSAWCIU WLASNIE PRZED CHWILA STANAL PRZY KOSZU Z ZABAWKAMI I STAL JAKIES 15 SEKUND NA MACIE BEZ TRZYMANKI BEZ OPARCIA A RACZKI WYCIAGNAL JAKBY CHODZIL PO LINIE I GIBAL SIE ALE LAPAL ROWNOWAGE I STAL!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁misiamamy napisał(a):
Basia81 napisał(a):
skoro jesteśmy w temacie kupek to moja robi codziennie na nocnik, ale mnie duma rozwala 😜 😉
ma taką tycią dupcie, prawie jej wpada do środka, jak wstaje to ma czerwoną ale kurde siedzi i robi, zaczyna stękać i lece po nocniki robi 🙂


Basieńko no powiem Ci GRATULUJE moja Nadusia to nie potrafi usiedzieć 2 sek. na dupci od razu na nogi i chodzi do okoła łóżeczka 🙂 a jak już dorwałam Cie na necie to powiedz mi czy sie zastanowiłaś odnośnie odstąpienia zięcia słyszałam że Vanesska coś tam czuje do Ksawcia ale może już jej przeszlo jak tak to odstąp chłopa mnie sie też taki zięć podoba 🙂 😘 😘 😘




Oleńko nie ma takiej opcji 😁 Vanessa już wzdycha do Ksawcia od 8 miesięcy 😜 mi też się zięć podoba dlatego go nie puścimy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam a propo Diety Dukana, to moge Wam odradzic poniewaz kazdy lekarz ktory wypowiada sie na jej temat UWAZA ZE ONA WYNISZCZA ORGANIZM wiec... 🤢

Jagódka ja Ci powiem że ja sie o tego Twoje kamikaze normalnie boję 🤪 o jego kości! 🤪 przeciez to wariat a On jeszcze ma tak ograniczone białko.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane!
Misiamamy kochana buźki dla Ciebie i Naduni trzymajcie się mocno!a te kupki to nie przypadkiem na ząbka?
Jagódka BRAWO dla Ksawcia 🤪 🤪

ja po lekarzu i stwierdziłam że przedstawiciele Bactrimu muszą mieć jakieś super prezenty dla lekarzy bo ja też dostałam 🤢 - fajnie Maja na układ moczowy a mamusia na bolące gardło.... 😮 czyżby lek od wszystkiego?? 😁
mój rozrabiaka walczy z plastikowymi butelkami , zaraz pewnie mi się jakąś dostanie 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do diety to ja się Wam pochwalę my stosujemy taką MŻ 🤪
nie chudnę szybko ale przez 2tygodnie zleciało mi 2,5kg 😁 i strasznie się z tego cieszę 😎

a co do nocnika to my mamy taki zwykły i tak jak Basia piszę o Nesi Majusia tez ma małą pupę i prawie do niego wpada ale 2razy kupa była 🙂 codziennie jej nie sadzam bo za malutka ale w czwartek musimy oddac mocz do analizy to znów będzie nasiadówka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

My wróciłysmy juz z miasta 🙂 wszystko załatwione 🙂

Z czym Wy mi tu wyjeżdżacie ? 😜 Jedna kupka dziennie na nocnik?! 😉 proszę Państwa - my od 2 tyg robimy codziennie 3 kupki na nocnik !!! Zaraz po nocnym przebudzeniu, i po kolejnych 2 drzemkach !!! Kupa do pampersa zdarza nam sie raz na 2-3 dni 🤪 Moja wyjatkowo na nocniku grzeznie siedzi i od razu zaczyna stękać 🤪 I zasami kupa najpierw a potem siku 🙂

Dusia - musi tak byc jak mówisz z tym bactrimem 😁 Najwazniejsze zeby pomógł 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Hello

My wróciłysmy juz z miasta 🙂 wszystko załatwione 🙂

Z czym Wy mi tu wyjeżdżacie ? 😜 Jedna kupka dziennie na nocnik?! 😉 proszę Państwa - my od 2 tyg robimy codziennie 3 kupki na nocnik !!! Zaraz po nocnym przebudzeniu, i po kolejnych 2 drzemkach !!! Kupa do pampersa zdarza nam sie raz na 2-3 dni 🤪 Moja wyjatkowo na nocniku grzeznie siedzi i od razu zaczyna stękać 🤪 I zasami kupa najpierw a potem siku 🙂

Dusia - musi tak byc jak mówisz z tym bactrimem 😁 Najwazniejsze zeby pomógł 😘

haha no,no.Pinacolada to juz jakis wynik 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...