Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagódka o mieszkaniu na parterze toja moge sie wypowiedziec bo nie dość że ciemne to jeszcze na parterze i to na niskim parterze;/ światła w dzień zapalić nie można a czasem musze jak cos robie w kuch bo oczywiscie ciemno i trzeba zasłaniac rolety, masakra jakaś. Tam na nowym miało być super a wygląda na to że będzie kicha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Jagódka powiedz Rafałowi że musi sobie córcię zrobić - moje obydwie tata tata u Agaty to byłam cholernie zazdrosna bo tak było przez dłuższy czas tylko TATA

zdjęcia Ksawcia bomba!

u nas Piotrus też cały czas tatatatatata a mamamamama niet i też jestem zazdrosna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wzieam kapiel, zrobiłam porzadek z pietami i czuje sie lepiej 🙂

Justynka - widocznie to jeszze nie to mieszkanko. Gdzies na Was czeka jakis super wypas - jestem tego pewna tylko prosze troszke cierpliwości

Jagoda - Ksawciu superowy - jak zwykle zresztą i brawo za kosi-kosi 🙂

Wklejam jeszcze dzisiejsze coraz smielsze "wędrowki" mojej gwiazdeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Lenka przestała mówić tata 🤪 i mama tez nie mówi - raz sie jej udało cos w rodzaju maaaama

A i chciałam powiedziec ze moje dziecko mnie dzis "testowało" - znalazła wiklinowy koszyk w którym pochowałam kable i kabelki (od tel i aparatów foto). Wsunełam go na półke w jej zasięgu. Wysuneła go dzis troszkę z zamiarem wyciagnięcia a ja do niej : Lena-nie wolno. Zatrzymała sie w pół ruchu. Za moment chwyciła łapka za brzeg koszyka i nie ciagnie tylko patrzy na mnie wiec powtarzam: Lena- nie wolno!. Za chwile ponowna próba i jeszcze jedna. W koncu odpuściła 🙂 i zajęła się swoimi zabawkami 🙂 Życzyłabym sobie żeby w tym temacie (i nie tylko w tym) była taka usłuchana jak Julka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia_P napisał(a):
Jagódka powiedz Rafałowi że musi sobie córcię zrobić - moje obydwie tata tata u Agaty to byłam cholernie zazdrosna bo tak było przez dłuższy czas tylko TATA

zdjęcia Ksawcia bomba!


Dusia, on by bardzo chcial, ale hmmm to jakby trudno zaplanowac 😉 a co do córek to moj Rafal zobaczyl dzis Twoją Majusie i powiedzial ze rezerwuje ja dla Ksawcia. poinformowalam go ze Maja juz zajeta, stwierdzil ze to nie problem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KINGA - nie poznalam Lenki na zdj!!! 🤪 to pochodziliby z Ksawciem razem bo on juz pozycji innej od pionowej nie znalazl. a na czworakach zachrzania po calym mieszkaniu a ja juz sie mnie o niego boje i nie asekuruje go bo obserwowalam go kilka dni i swietnie sie asekuruje. owszem czasem jak sie dywan zawinie albo jego skarpetka to jest bam, ale rzadko 🙂


ja juz poprasowalam i uciekam
jutro jedziemy do krk takze juz teraz zycze wszystkim milej niedzieli! papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia - Majeczka urocza 🙂 😘 w tej noweh fryzurze 🙂 heh a co do mieszkania to spoooory metraz , na nas czekac tylko 39m2 hehe ale balkon jest 2x2 ale jest 😁

Pinacolada Leneczka słodziutka puszcza sie do chodzenia? 🙂 mała wariatka, z loczkami 🙂 całuski od Cioteczki 😘 i ja tez wzielam dzis długa kąpieeel i zrobilam stopy i czuje sie suuuper! 🙂

Jagoda fotki Ksawcia rowniez bombaa 🙂

Justynko co sie stało z tym mieszkaniem, bo w koncu nie napisałas?? ale jak mowi Pinacolada ze gdzies czeka tooo wspaniałe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna_malutka napisał(a):
Witam!
Jagódka jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Ksawcia. JA dziś znowu od 6 nie śpie chyba z braku snu to niedługo wykituje. A pozatym dziecko popsuło mi telefon i nie działa wyświetlacz. Jak nie urok to sr... miłego dnia życzę wszystkim 🙂


dziekujemy!!!
moze kiedys w koncu sie wyspisz, nie trac Justyś nadziei hehehe Chociaz moja znajoma-mama 3 dzieci, jeszcze jak miala 2kę - 3 letnia Zosie i 1,5 go - Frania to mowila ze odkad Zosia sie urodzila nigdy nie przespala calej nocy 😉
😁 😁 buziak na lepszy ciag dalszy dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dzis w ramach bezmyslnego przepuszczania kasy jedziemy do HM i SYMKA i moze CA pokupowac cos jesienno-zimowego dla Mlodego - najlepiej ubranego czlonka rodziny! 😉 wymarzylam sobie dla niego ruska czapke pilotke z futrem i znalazlam taka na allegro=-IDEALNA, ze smyka ze starej kolekcji- tylko ze za mala no i mam nadzieje ze uda nam sie cos dzis kupic 😜
No i mama golabki zrobila i sernik z galaretka i wonogronami upielka takze zaraz sie zbieramy.
mlody spi w bujaczku a ja zamiast sie zbierac i szykowac co by gorzej od dziecka nie wygladac [choc to i tak niemozliwe] to pisze do Was kochane moje! 😉

JESZCZE RAZ MILEGO DNIA WSZYSTKIM PAPA DO WIECZORKA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam niedzielnie ! 😘
Buziaki la Ksawcia za rozpoczęty kolejny miesiąc - to już jest prawie tyle na świecie jak był w brzuszku 🙂
co do 'rezerwacji' 😉 to musicie pertraktować z Justynką i Piotrusiem 😉 😎 🤪 😁

dobrze że nasze forum jest pisemne - bo jakby było głosowe to bym się dziś nie odzywała...zabrało mi głos 🤢 mąż w nocy smarował mnie maścią vicwaporu i 🤢 obwiązałam się szalikiem bo inaczej płuca bym sobie wypluła! - mówię tj pisze do męża że tak bardzo chciał żebym na niego nie krzyczała to mi głos zabrało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

Dusieńko - kuruj się skarbie i nie zaraź dziewczynek . Moze ciepłe piwo z żółtkiem i cukrem na noc? - wypocisz sie porządnie

Ksawery - buciaki od Lenki i od "cioci" z okazji urodzinek 😘 😘

Justynko - wyspisz się wyśpisz chyba że Ci sie kolejnego bąbla zachce 😉

My zebrani do koscioła siedzimy i czekamy az sie księżna obudzi 🙃 A ona śpi jak suseł 🙂 i ma w nosie nasze plany 😜 Bardzo ładnie spała dzis w nocy - jadła jak zwykle o 00:30 i o 5 ale poniewaz tatus do niej wstaje to przestało mi to przeszkadzac 😉 Pospalismy do 7:30 a biorac pod uwage ze wczoraj zasnęła juz o 19:30 to spała 12 h 🙂

My dzis dzien leniuchowania - leczo z wzoraj na obiad tak wiec nawet ja mam luzik 😉

Zaglądnę po obiadku, do napisania 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nio właśnie Pinacolada chyba dlatego sie nie wyśpie bo najpóźniej w 2012 chciałabym mieć kolejnego bąbelka 😉 Tak sobie wymyśleliśmy i tak chcemy 🙂 może za jakieś 5 lat sie wyśpię? CHyba ze teraz młodego oddam babci na całą noc to chociaż jedna bedzie przespana 🙂 Dziś dałam mu w nocy mleczko o 24bo tak sobie pomyślałam ze jak dostaje o 20 i śpi do 4-5 to moze jak dostanie o 24 to pośpi do 7-8 a on obudził sie o 4 na mleko i o 6 juz nie spał. Ehhh to ja wole jak tylko raz mu daje mleczko 🙂 A pozatym zjadł dziś 4 winogrona. Wczoraj ciocia go poczęstowała i tak mu smakowało że aż się popłakał jak mu nie chciałam dać. Dziś po tych 4 też płakał o więcej 🙂 mam nadzieje że mu nic nie będzie 😉
Dusieńko kuruj się kochana. Ja ostatnio piłam grzane czerwone winko jak mnie brało chorubsko. Powiem CI ze pomogło, tylko nie wiem czy winko czy gripex hot+ witaminka C +herbatka z miodkiem cytrynka i malinkami 🙂 A co do Majeczki to my jej NIE ODDAMY nikomu. Proszę się tu nie wypychać;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie niedzielnie, oj ja jestem nie wyspana aj i to bardzoo 😜 mała wstaje w nocy bo meczą ją ząbki, niby tata dzis wstawał dopiero sie uczy i mu cos nie wyszzlo non stop bylo milion pytan do.. 🤢 no i tyle ze spania 🤢 teraz ide sie zdrzemnac bo mała kima od 30minut 🙂 dostala czopka dzis bo szarpie te gorne dziasła dosłownie 🤢 zupki nie chciala dostała flache i zasneła.

justynko i co z tym mieszkaniem? a chcialam pytac, jak badali Piotrkowi słuch? no i my tez chcemy za 2lata dzidziusia dwa 😉 tzw popracuje rok zeby dostac macierzynskie wPolsce i do dziela 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...