Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też już jestem co najmniej od godzinki 🙂czytam i oglądam fajną polską komedyjkę 🙃

Dusia oddaj choć z 15metrów Nam by się przydało na balkon i łazienkę 😉(mamy tylko 38m 😞 😞 😞)
Majulka ma świetny fryz 😎
pinacolada Lenka i te loki przepiękne 🙂gratulacje za kolejny ząb
justynka opowiadaj co tym razem się stało 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Ja też już jestem co najmniej od godzinki 🙂czytam i oglądam fajną polską komedyjkę 🙃

Dusia oddaj choć z 15metrów Nam by się przydało na balkon i łazienkę 😉(mamy tylko 38m 😞 😞 😞)
Majulka ma świetny fryz 😎
pinacolada Lenka i te loki przepiękne 🙂gratulacje za kolejny ząb
justynka opowiadaj co tym razem się stało 😞 😞 😞


ciasne ale własne! a nie kątem u rodziców albo teściów ! 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
oj nie bede Was zanudzać, znowu mamy problemy z przeprowadzką i tym piep... mieszkaniem. Chyba ktos na górze bardzo nie chce żebysmy się stąd wyprowadzili a Piotrek niedługo zacznie sie potykać o zabawki, nie mówiąc już o nas...


😠 co to za teksty w ogole?
dajesz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś miałam super dzionek 🙃
czuję się bardzo zrelaksowana,w końcu wyrwałam się gdzieś bez dziecka,praktycznie od 7 do 16 nie zajmowałam się dzieckiem,do południa tatuś poszedł z Nią na spacer,a potem pojechałam z sąsiadami na zakupki 🙂jejciu czułam się bosko,czekam na kolejny taki wypadzik 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Ja też już jestem co najmniej od godzinki 🙂czytam i oglądam fajną polską komedyjkę 🙃

Dusia oddaj choć z 15metrów Nam by się przydało na balkon i łazienkę 😉(mamy tylko 38m 😞 😞 😞)
Majulka ma świetny fryz 😎
pinacolada Lenka i te loki przepiękne 🙂gratulacje za kolejny ząb
justynka opowiadaj co tym razem się stało 😞 😞 😞


ciasne ale własne! a nie kątem u rodziców albo teściów ! 🙂 😘


wynajmowane 😞ale lepiej tak niż z teściową,która z każdym dniem traci u Mnie na wartości 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Ja też już jestem co najmniej od godzinki 🙂czytam i oglądam fajną polską komedyjkę 🙃

Dusia oddaj choć z 15metrów Nam by się przydało na balkon i łazienkę 😉(mamy tylko 38m 😞 😞 😞)
Majulka ma świetny fryz 😎
pinacolada Lenka i te loki przepiękne 🙂gratulacje za kolejny ząb
justynka opowiadaj co tym razem się stało 😞 😞 😞


ciasne ale własne! a nie kątem u rodziców albo teściów ! 🙂 😘


wynajmowane 😞ale lepiej tak niż z teściową,która z każdym dniem traci u Mnie na wartości 😠 😠 😠


piszac własne miałam na mysli ze nie dzielone z nikim bo tak jest najgorzej. Najwazniejsze ze nikt Wam sie nie wpier.... w codzienne zycie. I że jesteście szzęśliwi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
dziewczyny - potrzebuję jakiś dobry sposób na ból gardła i suchy kaszel....


na bol gardła to Orofar a tak w ogóle to ja wierzę w moc wit C i zawsze mam w domu taka po 1000mg (rozpuszczalna) i jak tylko kogos z nas pobiera to 3 x dziennie i przechodzi


no właśnie wit C stosuję plus mega ilości herbatki z cytryną i miodem a babka w aptece mi jakis Vocaler sprzedala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) Wariacje nocnikowe - prawie zlapalam siuski 😉 ale moj syn woli na stojaco siusiac i nie trafil 🙃

[URL=http://img409.imageshack.us/i/nocnikbtrz.jpg/][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/6218/nocnikbtrz.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i moglabym tak w nieskonczonosc ale... 😉

Ksawciu mnie wzrusza ostatnio do łez - jak tylko znikam mu z pola widzenia to ciagle mowi "mama" - Rafalowi az chyba przykro jest bo slysze jak mowi ciagle -ej, ja tu jestem, powiedz tata 😉

DUSIA- 92 m2????????????????????????????????????? o matko! To po co marzyc o domu 😜? Aniolku - my niewiele wiecej - 44 m2 😉 ale chociaz balkon tez mamy

JUSTYNKA -daj spokój, nie przejmuj sie tym, my szukalismy mieszkania pol roku i nic nie bylo, wiec zmienilismy troszke wymagania - i teraz np. jestem mega szczesliwa ze nie kupilismy tak jak wczesniej planowalismy mieszkania na parterze bo tam ciagle ktos lazi a poza tym sa lawki pod oknami i calymi dniami tam albo baby plotkuja albo "sasiedzi" popijaja glosno przeklinajac - wiec ani okna otworzyc ani rolet odslonic 😉 NIE MA TEGO ZLEGO 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
i moglabym tak w nieskonczonosc ale... 😉

Ksawciu mnie wzrusza ostatnio do łez - jak tylko znikam mu z pola widzenia to ciagle mowi "mama" - Rafalowi az chyba przykro jest bo slysze jak mowi ciagle -ej, ja tu jestem, powiedz tata 😉

DUSIA- 92 m2????????????????????????????????????? o matko! To po co marzyc o domu 😜? Aniolku - my niewiele wiecej - 44 m2 😉 ale chociaz balkon tez mamy

JUSTYNKA -daj spokój, nie przejmuj sie tym, my szukalismy mieszkania pol roku i nic nie bylo, wiec zmienilismy troszke wymagania - i teraz np. jestem mega szczesliwa ze nie kupilismy tak jak wczesniej planowalismy mieszkania na parterze bo tam ciagle ktos lazi a poza tym sa lawki pod oknami i calymi dniami tam albo baby plotkuja albo "sasiedzi" popijaja glosno przeklinajac - wiec ani okna otworzyc ani rolet odslonic 😉 NIE MA TEGO ZLEGO 😘



znów niedokładnie czytasz 😜 91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...