Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
pinacolada mam do Ciebie pytanie zawodowe czy możesz mi zdradzić sekret gdzie mozna kupić takie duże wykałaczki kosmetyczne do odsuwania skórek paznokci dostała od mojej kosmetyczki 3 szt ale sie właśnie skończyły masz może takie informacje??????



http://allegro.pl/listing.php/search?string=patyczki&from_showcat=1&category=45678&change_view=1

nie ma za co 🤪 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
misiamamy napisał(a):
pinacolada mam do Ciebie pytanie zawodowe czy możesz mi zdradzić sekret gdzie mozna kupić takie duże wykałaczki kosmetyczne do odsuwania skórek paznokci dostała od mojej kosmetyczki 3 szt ale sie właśnie skończyły masz może takie informacje??????



http://allegro.pl/listing.php/search?string=patyczki&from_showcat=1&category=45678&change_view=1

nie ma za co 🤪 😉 😜




I LOVE YOU 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
My już po spacerku,niestety deszcz Nas złapał i biegusiem do domku,dziewczynka śpi a mamusia ma mega lenia i lekkiego nerwa-wypadła mi plomba a termin mam dopiero na czwartek 😞muszę jakoś przetrwać.
Z dobrych wiadomości to taka,że w środę jestem umówiona z kardiologiem na ECHO i w końcu sprawdzimy czy coś Małgosi dolega(już się denerwuję 😞 😞 😞)


przypomnij co sie Małgoni działo bo juz nie pamietam... Jakies szmerki miała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matko kochana poruszam sie jak słon w składzie porcelany umyśliłam sobie że skoro mloda dobrze śpi na mojej poduszce to dam jej tą poduszkę pachnie mną i dziecko bedzie spało a ja nareszcie prześpie noc najpierw ją położyłam do naszego łóżka na moją poduszkę czekałam cierpliwie godz żeby twardo spała no i sie zaczęło wchodzę do pokoju po cichu klamka trzask 🤢 ok mloda nic biore ją na ręce z tą poduszką młoda sie zaczęła wyciągać ledwo ją utrzymałam wkładam ją do łóżeczka -cholera takie głębokie te łóżeczka robią że taki liliput jak ja ma problem z położeniem dziecka nogi sie młodej zaplątały w moskitiere i spadła zabawka 🤢 ale jeszcze ok śpi dalej ładnie ją polożyłam przykryłam odwracam sie chciałam poprawic ręcznik na przewijaku a tu butelka z herbarą ryp na podłogę młoda na równe nogi a ja szybko chciałam dać smoczek i potknęłam sie i smoczek mi wyleciał 🤢i uderzył ja prosto w twarz ..............i kolejne 3godz usypiania i mogę zapomniec o przespanej nocy a tak mi sie dzis marzyła zasnąć ..... kur... akcji po cichu mi sie zachciało 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
My już po spacerku,niestety deszcz Nas złapał i biegusiem do domku,dziewczynka śpi a mamusia ma mega lenia i lekkiego nerwa-wypadła mi plomba a termin mam dopiero na czwartek 😞muszę jakoś przetrwać.
Z dobrych wiadomości to taka,że w środę jestem umówiona z kardiologiem na ECHO i w końcu sprawdzimy czy coś Małgosi dolega(już się denerwuję 😞 😞 😞)


przypomnij co sie Małgoni działo bo juz nie pamietam... Jakies szmerki miała?


tak dokładnie moja pediatra tak twierdzi i muszę to zweryfikować 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
matko kochana poruszam sie jak słon w składzie porcelany umyśliłam sobie że skoro mloda dobrze śpi na mojej poduszce to dam jej tą poduszkę pachnie mną i dziecko bedzie spało a ja nareszcie prześpie noc najpierw ją położyłam do naszego łóżka na moją poduszkę czekałam cierpliwie godz żeby twardo spała no i sie zaczęło wchodzę do pokoju po cichu klamka trzask 🤢 ok mloda nic biore ją na ręce z tą poduszką młoda sie zaczęła wyciągać ledwo ją utrzymałam wkładam ją do łóżeczka -cholera takie głębokie te łóżeczka robią że taki liliput jak ja ma problem z położeniem dziecka nogi sie młodej zaplątały w moskitiere i spadła zabawka 🤢 ale jeszcze ok śpi dalej ładnie ją polożyłam przykryłam odwracam sie chciałam poprawic ręcznik na przewijaku a tu butelka z herbarą ryp na podłogę młoda na równe nogi a ja szybko chciałam dać smoczek i potknęłam sie i smoczek mi wyleciał 🤢i uderzył ja prosto w twarz ..............i kolejne 3godz usypiania i mogę zapomniec o przespanej nocy a tak mi sie dzis marzyła zasnąć ..... kur... akcji po cichu mi sie zachciało 🙃 😮


nic dodać nic ująć 😉
może nie będzie aż tak tragicznie-trzymam kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
matko kochana poruszam sie jak słon w składzie porcelany umyśliłam sobie że skoro mloda dobrze śpi na mojej poduszce to dam jej tą poduszkę pachnie mną i dziecko bedzie spało a ja nareszcie prześpie noc najpierw ją położyłam do naszego łóżka na moją poduszkę czekałam cierpliwie godz żeby twardo spała no i sie zaczęło wchodzę do pokoju po cichu klamka trzask 🤢 ok mloda nic biore ją na ręce z tą poduszką młoda sie zaczęła wyciągać ledwo ją utrzymałam wkładam ją do łóżeczka -cholera takie głębokie te łóżeczka robią że taki liliput jak ja ma problem z położeniem dziecka nogi sie młodej zaplątały w moskitiere i spadła zabawka 🤢 ale jeszcze ok śpi dalej ładnie ją polożyłam przykryłam odwracam sie chciałam poprawic ręcznik na przewijaku a tu butelka z herbarą ryp na podłogę młoda na równe nogi a ja szybko chciałam dać smoczek i potknęłam sie i smoczek mi wyleciał 🤢i uderzył ja prosto w twarz ..............i kolejne 3godz usypiania i mogę zapomniec o przespanej nocy a tak mi sie dzis marzyła zasnąć ..... kur... akcji po cichu mi sie zachciało 🙃 😮



ha, ha, ha - ale sie usmiałam 😁
My z Pablem juz kiedys doszliśmy do wniosku że im bardziej staramy sie byc cicho to nam wtedy nie wychodzi - zawsze cos strącimy i narobimy huku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc moje Kochane 🙃
ja oczywiscie tylko na chwilke 🙂
wyobrazcie sobie ze juz we wtorek wracamy do domku huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 aaale sie ciesze 🙂
Pinacolada mne nie lubi polowa ludzi z Malza otoczenia bo mam inne zdanie na wiekszosc tematow niz oni jeszcze zeden mi tego nie powiedzial ale tylko patrzec jak sie ktorys odwazy 🙂 i nie dziwie Ci sie ze Ci przykro mi tez byloby, i ze nie masz ochoty na spotkania z nimi nie dziwie sie tym bardziej ja bym go chyba zjadla razem z zonka po takiej akcji....
Jagodka zdjecia standard piekne 🙂 a numer z tym kolesiem masakra chyba bym kilo w majtasach miala na Twoim miejscu (musze przyznac ze jak czytalam to troche sie smialam ale to dlatego ze w taki sposob to opiasalas sama syt w ogole nie byla smieszna ja tak kiedys na tancach butelka w glowe oberwalam za darmo)
Basiu Nesiula swietna w pampersach 🙂 mala pomocnica 😁
Syla zazdroszcze Ci tego ZOO ostatni raz bylam jak bylam mala 🤢
Aniolku trzymam kciuki za Malgonie 🙂

u nas oczywiscie snu brak a wczoraj Majuli przerosla sama siebie i zamiast wstawac od 1 co godzine budzila sie od 22 co 15 minut... umieram...

no i wrzuce fotki 🙂


[URL=http://img707.imageshack.us/i/c44dd2ac98.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/4906/c44dd2ac98.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Laseczki

uuu lala bija się dziewczyny o mojego synka 😎 Stawka rosnie, bo mamusia jest coraz bardziej zakochana i nie wiem czy oddam 😜 😜 😜

Bylismy u brata ciotecznego Ksawcia, malutki maluszek non stop krzyczy 🤢 Ksawciowi sie to srednio podobalo ale poza tym czul sie o dziwo jak u siebie i raczkowal po calym pokoju, szarpal kwiatki, poprzelaczal kanaly i szarpal psa 🤢 wlozyl mu nawet łapkę do pyska 😲 Chyba bardzo lubi zwierzaczki.
Tatus chce przekupic synka i dzis powiedzial ze jak w koncu powie TATA [bo ciagle mowi mama i placze za mna nawet jak tata jest obok 😜] to mu kupi szczeniaczka 🙃

I wiecie co, ta pinda bratowa mojego m. do tego kuzyna Ksawcia przybiegla z prezentem w 1 tyg zycia mimo ze niby tez nie lubi ich bo sa fałszywi [zreszta wg niej wszyscy sa] - no i znowu mi sie przykro zrobilo ze nas przez 8 mies nawet nie zaytali o Ksawcia i jeszcze go nei widzieli. Ja tez pamietliwa jestem wiec nie chce ich znac tymbardziej...ciekawe jak bedzie wygladac wigilia w tym roku 🤢 pewnie uciekne do krk do swoich 😁

Dzis m. pojechal pokazywac nasze autko kilku osobom chetnym je kupic, tak wiec ja dzis kapalam pierwszy raz sama Mlodego, dawalam butle i uspilam i jestem z siebie dumna. Dziecko juz lula, wtrabilo 200 a ja mam teoretycznie wolne a praktycznie 3 pralki do prasowania i cala kuchnie do mycia. chyba puszcze pawia...


Dzieki kochane za komplementy ale - MISIAMAMY - ZERKNE NA TA DIETE - boziu jak ja Ci zazdroszcze!!! u mnie waga stanela i od 3 miesiecy nic 😞 nadal 2-3 na plusie a i tak chce wiecej zrzucic.
Dajcie spokoj, brzuch ukryty a nogi zawsze mialam chude [poza kilkoma miesiacami kiedy bylam spuchnieta] wiec moze takie wrazenie 😞 a ja nadal czuje sie jak slonica 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a zanim pojde to jeszce Wam opowiem o moim najcudowniejszym na swiecie szwagrze...
biedak ma pecha do kobiet....
poznal dziewczyne 22 lata ktora tu w Gelsen miala faceta ktory ja lal czy cos tam na pewno ja zle traktowal.... no i sie w niej zakochal a ona w nim...
ona pojechala do Polski w ucieczce przed tamtym palantem a szwagier taki zakochany polecial za nia zeby troche byc razem i w ogole...
potem czyli 2 tygodnie temu wyslal jej kase (100euro) na bilet zeby ona sie tu do niego sprowadzila i tak tu bylismy ja Malz Tescie i Oni (szwagier z dziewczyna)...
sz. zwariowal na jej punkcie dawno go takiego nie widzialam dodam ze on na prawde jest zloty czlowiek... przy niej to juz w ogole szczesliwy na maxa i wyobrazcie sobie ze dzisiaj rano ona poszla sama na spacer...
a po powrocie oznajmila ze zaraz po nia ten dupek byly przyjedzie nozesz kurwa ze ja przy tym nie bylam chyba bym jej zeby wybila...
biedak zalamany normalnie mi w ramie plakal....
co sie okazalo to ta dziwka jak byla w PL to od tatego pierscionek zareczynowy dostala wiec wiadomo znalazla jelenia ktory jej wakacje zafundowal...
nawet nie wiecie jak mi sz. szkoda widac ze cierpi chlopak....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola!!! po pierwsze ja mialam wieksze odrosty i bardziej kontrastowe chyba 😁 😁
Majula pieknosci słodkosci! buzi buzi 😘 i wracac do domu 😉

ALLICEE - a co z tym programem wtvn style??? jak brzuszek-rosnie??? 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
🤪 witam mamusie 🙂

my mamy już trzy zęby 🤪 🤪 no i mocno przymierzamy się do raczkowania 🙂 teraz bobas juz słodko śpi a mamaodpoczywa 🙂

Witaj Aallicee, jak sie kochana czujesz? JAk to mniejsze dzieciątko dokucza bardzo 😉 Super że Wiktoria takie piekne postępy robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Karola!!! po pierwsze ja mialam wieksze odrosty i bardziej kontrastowe chyba 😁 😁
Majula pieknosci słodkosci! buzi buzi 😘 i wracac do domu 😉

ALLICEE - a co z tym programem wtvn style??? jak brzuszek-rosnie??? 😆


Jagodka dzieki ale taka mam fryzure ze na zdjeciu az tak nie widac 🤪 ja mam jasny blond farbe i odrost na 10cm 🤪 jeszcze nigdy taka zapuszczona nie bylam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
Karolnika zdjecia suuper.
Biedny szwagier, jezu co za panna.
Powiedz mu ze lepiej ze teraz wyszlo niz pozniej jakby jeszcze b sie zaangazowal..

jagodka ale Ty chudzinka, laseczka, wow, ja nie moge brzucha sie pozbyc, kawal cialka z przodu mam na zbyciu 🙂

Milej nocki kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
Jagoda byliśmy na tym nagraniu mi było super 🙂
a co do brzuszka to już nie rośnie i już nie urośnie 😞 może następnym razem się uda 🙂 widocznie tak miało być...ale przynajmniej mam cudowną córeczkę 🙂



alice trzymaj sie/ tak jak piszesz widocznie tak musialo byc. Jak sie czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...