Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Lasencje

ja umieram. kregoslup mnie nawala jak cholera. Mlody zepsul nam plany i stwierdzil ze nie bedzie dzis spal 🤢 Baranina ktora dziadzius przywiozl dzis jest bardzo trudna do zrobienia - pochlastalam sie i teraz maz sie meczy...ja musze jeszcze uskutecznic depilacje i wymyc wlosy jutro jedziemy do open finance zaraz po pracy meza...
poki co zegnam sie papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki!
Jezdem po 4-dniowej nieobecności 🙂 - Pani Kolada mnie zmobilizowała 😉 😁.

U nas ciągle się coś dzieje - rodzinka z Deutschland już pojechała do domku, a ja ciągle w pracy (Allegro 😉) , przy niuni i ciągle coś do roboty - wczoraj np. przyjechały zamówione wykładziny (z Allegro 😁) i układaliśmy z Maksem przez pół dnia, dziś musiałam odgruzować mieszkanie, bo po całym salonie miałam porozrzucane kartony z towarem, paczki i paczuszki 😁.
Międzyczasie też szukam w necie nowych hurtowni outletowych, żeby kupować jeszcze taniej.

U nas wszystko ok. Lenusia jest cudowna! - Bardzo grzeczna, ładnie śpi, pięknie je - nawet polubiła znowu kaszki 🤪.
Jeszcze nie raczkuje, zębów nadal niet - i przestałam ich już nawet codziennie szukać 😁, S. stwierdził, że przed roczkiem jej napewno nie wyjdą 🤢.
Maksiu chodzi ładnie do szkółki, dostał już czwóreczkę z polaka 🙂.
Wszyscy jesteśmy zdrowi 🙂, a ja ostatnio tryskam energią i jakaś szczęśliwa jestem 🙂.

Pinacolada - 😘 😘 😘, nie wiem czy wiesz, ale jeszcze trochę i się zobaczymy (czy tego chcesz czy nie 😉 😜) - nasze chłopaki jadą podobno razem na mecz do Poznania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
pinacolada śliczne te papucie,szkoda tylko że moja lala nie lubi paputków-nawet skarpetki ściąga a ja biegam za Nią i usiłuję z powrotem założyć 😉ale jak mówi P.Zawistowski boso znaczy zdrowiej(chyba za głośno czytałam i Małgochna to usłyszała 😜)

basiu Nesia cudeńko-ma dziewczyna zacięcie na rajdowca 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Witam mamuśki!
Jezdem po 4-dniowej nieobecności 🙂 - Pani Kolada mnie zmobilizowała 😉 😁.

U nas ciągle się coś dzieje - rodzinka z Deutschland już pojechała do domku, a ja ciągle w pracy (Allegro 😉) , przy niuni i ciągle coś do roboty - wczoraj np. przyjechały zamówione wykładziny (z Allegro 😁) i układaliśmy z Maksem przez pół dnia, dziś musiałam odgruzować mieszkanie, bo po całym salonie miałam porozrzucane kartony z towarem, paczki i paczuszki 😁.
Międzyczasie też szukam w necie nowych hurtowni outletowych, żeby kupować jeszcze taniej.

U nas wszystko ok. Lenusia jest cudowna! - Bardzo grzeczna, ładnie śpi, pięknie je - nawet polubiła znowu kaszki 🤪.
Jeszcze nie raczkuje, zębów nadal niet - i przestałam ich już nawet codziennie szukać 😁, S. stwierdził, że przed roczkiem jej napewno nie wyjdą 🤢.
Maksiu chodzi ładnie do szkółki, dostał już czwóreczkę z polaka 🙂.
Wszyscy jesteśmy zdrowi 🙂, a ja ostatnio tryskam energią i jakaś szczęśliwa jestem 🙂.

Pinacolada - 😘 😘 😘, nie wiem czy wiesz, ale jeszcze trochę i się zobaczymy (czy tego chcesz czy nie 😉 😜) - nasze chłopaki jadą podobno razem na mecz do Poznania.


mojej siostrzenicy pierwsze ząbki wyszły jak miała 9 miesięcy potem chyba z 2 miesiące przerwy i kolejne,a potem to już z górki.
I podobnie było z włoskami,dopiero zaczęły rosnąć po roczku 😎

na mecz i na STINGA co?bo ma być na oficjalnym otwarciu stadionu chyba 20.09 jak się nie mylę 😜

Super,że Maks tak ambitnie rozpoczął rok szkolny-gratulacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
agab napisał(a):
Witam mamuśki!
Jezdem po 4-dniowej nieobecności 🙂 - Pani Kolada mnie zmobilizowała 😉 😁.

U nas ciągle się coś dzieje - rodzinka z Deutschland już pojechała do domku, a ja ciągle w pracy (Allegro 😉) , przy niuni i ciągle coś do roboty - wczoraj np. przyjechały zamówione wykładziny (z Allegro 😁) i układaliśmy z Maksem przez pół dnia, dziś musiałam odgruzować mieszkanie, bo po całym salonie miałam porozrzucane kartony z towarem, paczki i paczuszki 😁.
Międzyczasie też szukam w necie nowych hurtowni outletowych, żeby kupować jeszcze taniej.

U nas wszystko ok. Lenusia jest cudowna! - Bardzo grzeczna, ładnie śpi, pięknie je - nawet polubiła znowu kaszki 🤪.
Jeszcze nie raczkuje, zębów nadal niet - i przestałam ich już nawet codziennie szukać 😁, S. stwierdził, że przed roczkiem jej napewno nie wyjdą 🤢.
Maksiu chodzi ładnie do szkółki, dostał już czwóreczkę z polaka 🙂.
Wszyscy jesteśmy zdrowi 🙂, a ja ostatnio tryskam energią i jakaś szczęśliwa jestem 🙂.

Pinacolada - 😘 😘 😘, nie wiem czy wiesz, ale jeszcze trochę i się zobaczymy (czy tego chcesz czy nie 😉 😜) - nasze chłopaki jadą podobno razem na mecz do Poznania.


mojej siostrzenicy pierwsze ząbki wyszły jak miała 9 miesięcy potem chyba z 2 miesiące przerwy i kolejne,a potem to już z górki.
I podobnie było z włoskami,dopiero zaczęły rosnąć po roczku 😎

na mecz i na STINGA co?bo ma być na oficjalnym otwarciu stadionu chyba 20.09 jak się nie mylę 😜
Super,że Maks tak ambitnie rozpoczął rok szkolny-gratulacje


mecz chyba ma być później niż we wrześniu 🤢, nie mam pojęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz gotowa do zakupow na allegro 🙂 zamierzam cos upolowac dla Mlodego - obserwuje buty i powiem Wam ze przedyskutowalismy sprawe i teraz na jesien kupimy mu chyba uzywane ecco lub bartki a na gwiazdke lub mikolaja jak nas bedzie stac 😉 to dostanie nowe juz pewnie o rozmiar wieksze czyli 21.No i dostalismy oficjalne zaproszenie na chrzest brata ciotecznego Ksawcia - 25 wrzesnia, maz byl pewien ze bedzie chrzestnym a tu nie. w sumie jednak oboje sie cieszymy bo bylo by to krepujace. zmierzam jednak do tego ze musze zakupic Mlodemu pierwsza jakas elegancka koszule, spodnie i buty 🤪
a skarpetek i rajstopek narazie baba jeszcze nie wyslala - odpisala mi krotko ze ja kwysle to napisze. hmmm przelew zrobilam wczoraj rano wiec kase na pewno ma... 🤢

AGAB - super Cie "czytac" szczesliwa 😉 buziaki
BASIA - Nesia jest przeslodka!!! i te rzesy!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KINGA - przeslij mi to samo co Basi - proszę![instrukcja allegro] 🙂 moze sie kiedys przyda 🙂

dobranoc wszystkim!

ps.dlaczego kilka min przed polozeniem sie spac nagle jestem taka glodna ze musze isc cokolwiek zjesc bo umre z glodu!grr 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hELLO

U nas nocka nienajlepsza przez ten katar 😞 Najgorzej było wieczorem przy zasypianiu- budziła sie srednio raz na 15min 😞 Ale ok północy juz zasnęła na dobre u nas w lózku (chcielismy ja miec na oku) i spalismy do 7:30 🙂
Teraz szaleje w chodziku mój rozrabiaka malusi 😘

Agab - no słyszałam coś , słyszałam ale czarno to widzę bo to hyba w grudniu wypada 😮 No i znajac zycie to pewnie w srodku tyg wypadnie a moja Julka nie lubi opuszcza szkoły bo potem to nadrabianie..... 🤢 Nie wiem, nie wiem ale pozyjemy-zobaczymy

Pablo własnie wrócił od mechanika i oznajmił mi ze własnie wydał 450zł na 2 nowe opony bo 1 wybuliło i sie tłukła i trzeba ja było wymieniec a jednej nie mozna wiec kupił 2 😠 Cholera - teraz kiedy ja potrzebuje na ubrania dla dziewczynek i teraz kiedy za 2-3 m-ce trzeba bedzie kupic 4 zimówki 😠 😠 😠

Ja obserwuje kombinezony na niunie - jednak kupimy 1 częściowy chyba bo ten niebiesko fioletowy mamy 2 cz. Zostana mi wtedy buty na zimę i czapka z szalikiem 🙂
A Julce to już trzeba nowe pokupić - muszę jej przymierzyc kurtkę zimową, buty pewnie okazą sie za małe no i bluzki z dł rękawem i przynajmniej 1 dżinsy , ech...........

Jagoda - maila zaraz wyślę

U nas dalej nie grzeją 😠 ale nawet nie jest tragicznie 😉 Ale przydałoby się juz - lepiej by sie rano wstawało z wyrka 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Laski

Basia - gratulacje!

U nas dzis szarowa ale dobrze chociaz ze grzeja bo inny komfort wstawania z wyra.

Mlody sie budzil kilka razy a moj m. siedzial przy kompie do 4.00... jestem zla bo niby kasa ale kuzwa nie pamietam kiedy sie kladlismy razem spac 😠 a poza tym skoro on spal niecale 3 godziny to chyba mam prawo sie bac z nim jezdzic autem? a jedziemy dzis do krk....

Ide gotowac zupe dla mlodego bo zasnal
😘

acha wiecie co moja siora dostala prace - podpisali z nia umowe na pierwszej romowie - nie miala zadnych papierow przy sobie - nawet dyplomu [bo jeszcze wtedy nie miala!] a zostala przedszkolanką! malo tego ma wynagrodzenie na stazu wyzsze niz ja mialam jako manager! a nauczyciele sie skarza....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Jagódka gotuję ale moja Majulka tak kocha warzywa że zjada z tych zupek może kilka łyżeczek i to na zmianę z owocami ją oszukuję :P ale spoko damy radę powoli a do celu 🙂
Pinacolada świetne te buciki 🙂
no i dziękuję wszystkim dziewczynkom za słowa otuchy w związku z pracą już mi przeszło miałam dwa dni doła ale jest ok.
Teraz mamy nowy problem 😁 Majuli się zaziębiła (to nasz pierwszy raz) podejrzewam że zaraziła ją jebnięta ciociunia do której dzwoniliśmy czy możemy przyjść ona powiedziała że tak na miejscu na wychodne dodała że boli ją gardło.... i w ten sposób Majulka w dzień jest super tzn. cieknie jej z noska ale w nocy zaczyna się koszmar... zasypia normalnie o 20 śpi do 23 a potem śpi już tylko z cyckiem w buzi jak tylko go wyciągam to płacze jakby ją ktoś ze skóry obdzierał..... nie mam już siły chodzę jak zombie dwie noce z rzędu spałam po pół godziny nie wyglądam i nie czuję się... jestem załamana........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze 22 min do konca aukcji kombinezonu 😉

Wiecie co, od ok 3-4 dni tak strasznie mnie muli popołudniami - dokładnie tak samo jak w ciąży 🤢 Moje poranne mdłosci charakteryzowały sie tym ze wystepowały popołudniu 😉 Niestety potem przesuneły sie na rano i trzymały mnie 24h/dobe 😠

Jakis tydz temu Julka zapytała czy zdecyduje sie jeszcze kiedys na dzidziusia i o dziwo odp ze pomysle jak przeprowadzimy sie do domu 🤪 Sama jestem przerazona tym, że przychodzi mi coraz czesciej do głowy taka myśl 🤢 Paweł jak to usłyszał to powiedział ze chyba to nagra zeby miec dowód bo zaraz po Julce tez tak mówiłam a potem mi sie odechciało na 10lat 😜 Niunia jest taka grzezna ze gdyby własnie nie wizja tych okropnych mdłosci to chyba bym sie skusiła 🙃 Ale moze poczekam jednak te 2-3 lata 😉 choc wtedy moge byc juz za stara 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...