Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
Ty mnie Kinga straszysz z tą ciążą cholera no w moim przypadku to ja nie wiem kto się Nadka zajmie ja też gonie szuwarka w kiblu do 4 miesiąca



Serio - jak dla mnie to byłby największy problem!!! Ja tak wymiotowałam że mam wycięty 2,3 i 4 miesiac ciazy z zyciorysu !!! Nie wyobrazam sobie ze mam sie opiekowac dzieckiem bo po prostu nie dałabym rady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
aallicee napisał(a):
Wiktoria juz spi 🙂 a ja mam wolne 😉 i zamiast sie uczyc to siedzę na allegro 😁 a i tak nic nie kupię bo kasy nie mam ale przynajmniej sobie pooglądam 🙂

a to moja córcia kikla dni temu:
http://www.youtube.com/watch?v=Vapt4AnNN6Q


Wiktoria cudo!!!a te jej włoski!normalnie nie moge się na patrzeć. Moja Agata ma ponad 2 lata i takich nie ma 🙃
buzki dla Was 😘 😘 😘

ps. o której Wiktoria chodzi spać?jeśli tak wcześnie to o której wstaje??? 😁


hehe pospi pewnie do 7.00 🙂 na śpiocha ją przewinęłam przed chwilka i ubrałam piżamke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
misiamamy napisał(a):
Ty mnie Kinga straszysz z tą ciążą cholera no w moim przypadku to ja nie wiem kto się Nadka zajmie ja też gonie szuwarka w kiblu do 4 miesiąca



Serio - jak dla mnie to byłby największy problem!!! Ja tak wymiotowałam że mam wycięty 2,3 i 4 miesiac ciazy z zyciorysu !!! Nie wyobrazam sobie ze mam sie opiekowac dzieckiem bo po prostu nie dałabym rady


ej wiem ja mam tak samo a najgorsze że śpie 40 razy dziennie a Nadusia tylko 3 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Lasencje

alescie sie rozpisaly! az dziwne bo nas juz tak malo zostalo a tu 11 stron 🤢

Co do ciazy - to ja robilam mega dokladne usg dopochwowe bedac juz w 5/6 tc i NIC nie bylo widac 😉

A co do czapek - I Dusia i Kinga mialy racje - kupilam w CA pilotke ale cienka na jesien a poza tym juz jej nie lubie bo sie nie zapina i slabo ochrania uszy a czekac na wiekszy wobor bede - bo chce kupic grubsza pilotke z futerkiem 😉 chociaz...dzis wstapilismy do g.krakowskiej do HM i kupilismy Mlodemu czapke, rekawiczki i koszule w krate 🙂

Spotkalam tez kolezanke z pracy i wiecie co....1,5 roku juz nie pracuje niby nic a jej nie poznalam...nie przedstawilam ich sobie z moim m. bo nie wiedzialam kto to ☺️ ale zmienila sie to fakt - z czeskiego metala o najbardziej owlosionych rekach w piekna kobiete o najbardziej owlosionych rekach 😉

Ide budzic meza bo cos cicho w pokoju u mlodego i pewnie obaj zasneli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie poszły spać to ja nocny marek wkraczam 😉

aallicee Wiktoria cudo nad cudami 🤪 😘
misiamamy,pinacolada ale Wy się pięknie nakręcacie 😜obstawiam u Pani Kolady wirusa który i mnie dopadł,też mnie mdliło,potem biegunka 😞
karolinko biedna Majulinka,całuski od cioci na poprawę samopoczucia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ogólnie to dopiero późnym wieczorem mam czas żeby tu zaglądnąć.
Niestety Małgonia dalej ma biegunkę zmieniam pieluchę z prędkością światła,ciągle muszę ją całą przebierać i non stop namaczanie,pranie,prasowanie....wymiękam 😞
Zadzwoniłam do mojej pediatry to powiedziała,że mam ją dalej obserwować-tak robię i co dalej skoro nie ma poprawy 😞chyba zmienię lekarza.Jedyny plus tych sraczek to to,że Małgonia ma piękną pupcię i nic jej nie podrażniło 🙂ale obie już jesteśmy umęczone.
Dobrze,że przy tych swoich dolegliwościach normalnie je i pije-bo jeszcze tego by brakowało.
To tyle w skrócie...dołączę do WAS na full jak z lalunią będzie już o.k.

Miłego dzionka Wszystkim 🙂 🙂 🙂bo już po północy 😞











Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Czesc Lasencje

alescie sie rozpisaly! az dziwne bo nas juz tak malo zostalo a tu 11 stron 🤢

Co do ciazy - to ja robilam mega dokladne usg dopochwowe bedac juz w 5/6 tc i NIC nie bylo widac 😉

A co do czapek - I Dusia i Kinga mialy racje - kupilam w CA pilotke ale cienka na jesien a poza tym juz jej nie lubie bo sie nie zapina i slabo ochrania uszy a czekac na wiekszy wobor bede - bo chce kupic grubsza pilotke z futerkiem 😉 chociaz...dzis wstapilismy do g.krakowskiej do HM i kupilismy Mlodemu czapke, rekawiczki i koszule w krate 🙂

Spotkalam tez kolezanke z pracy i wiecie co....1,5 roku juz nie pracuje niby nic a jej nie poznalam...nie przedstawilam ich sobie z moim m. bo nie wiedzialam kto to ☺️ ale zmienila sie to fakt - z czeskiego metala o najbardziej owlosionych rekach w piekna kobiete o najbardziej owlosionych rekach 😉

Ide budzic meza bo cos cicho w pokoju u mlodego i pewnie obaj zasneli...



jej 😮 Tobie jeszcze nie przeszło z tymi uszami ?? 😮 😮 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

Moja laseczka wstała dzis o 6:40 😮 ale własnie zasypia i jak tylko zasnie to dołączam do niej. Obiad na dzis mam, Ewa posprzata, na spacer chyba jeszcze z nia nie wyjdę bo kaszle wiecej zatem nic nie musze robic 🙂

Jagoda - juz tyle razy miałam pytac i ciagle zapominam : na jakim mleku w koncu jest Ksawery ?

Aniołku - cos długo niunię męczy ta biegunka 😞 Może rzeczywiscie zmien pediatre tzn przynajmniej idz na 1 wizyte do kogos innego

Agab - no i co sie smiejesz??

Misiamamy - Ty mi tu o owocnych godach a ja w strachu. Chyba odwołam dzisiejsze piatkowe spotkanie z moim Georgem 🤢 Zresztą Pablo go dzis zabiera - dostali chłopaki wychodne 😁 - niby twierdza że wroca przed moim zasnieciem ale kto wie

Dobra - z sypialni dohodzi głucha cisza - wszystko wskazuje na to ze Lena padła - idę i ja 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry jestem i ja 🙂
my dziś od 6 szalejemy Majuli czuje się lepiej pierwszy raz od urodzenia sapała sama wow jestem w szoku że ja dałam radę 🙂 ale i tak sypialnia była na oścież otwarta 😁 no i dzisiaj lepiej bo budziła się często ale nie chciała non stop być z cycem w buzi mój cudaczek kochany...za to ja....ja czuje się jak zgwałcona pomywaczka...boli mnie głowa gardło nos oczy włosy skóra każdy centymetr ciała....
Misiamamy i Pinacolada zakładacie nowy wątek na brzuszku? :P może znów z podobnym terminem 😁
Aniołku popieram Pinacoladę powinnaś choć na jedną wizytę iść do innego pediatry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...