Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam Was Dzięwczęta. Ale wykreślałyście tutaj 🙂 a więc tak u mnie leci do przodu zachcianki ogromne wszystko już zjadam :P ale waga w sumie stoi w miejscu waże niecałe 56 kilo więc tak naprawdę dzidzia mi tylko dosszła 🙂 heh dalej noszę rozmair S:P 😁 😁 ulaalaa 😁 a pojechałam dzis do miasta obok i kupiłam sobie spodnie ciążowe i bluzeczkę ciążową z wypasionego materiału rosnąca razem z bruszkiem:] Na poprawę humorku. I chyba się w sumie udało , tylko szkoda pogody leje jak z kranu cały dzień. No cóż uroku Irlandii 😉 i leże pod kocykiem bo zimnoo 🙂

Co do mojej kici to powiem wam że dalej tak smutno jak zobacze jakoś zabawkę czy cokolwiek przypominającego ale jest mi lepiej od momemntu jak wiem że to nie była moja wina, inny kociak zaraził go białaczką kotów, i nawet gdyby nam się udalo go przetrzymac to by sie meczył max 3lata i nigdy by nie wyzdrowiał. Nic teraz się ciesze ze się już nie męczy.

Co do imion jest tego tyle heh że ja już sama nie wiem. Podoba mi sie Julia (ale teraz ponoc kazdy tak daje) Wiktoria ( tez jest ich dużo) Wawien ale mojemu sie nie podoba bo ruskie. Podoba mi się chyba najbardziej Marta i Paulina. Moje nazwisko to Nowak 😁(bedzie po ślubie) i wiecie jakies takie w miare pasujące imię do nazwiska 🙂 ale podoba mi sie tez Oskar Kacper Tymoteusz Brajan Preston ale tak zwykle np Daniel 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa w jakim Ty sklepie byłaś bo ja nawet głupiego stanika nie moge kupić 😞 Masakra jakaś. I jeszcze ta pogoda ehhh
Co do imion to ja nie mam pojęcia. Ciągle się kłócę o to z mężem 🙂 Mi sie podoba Lilianna, Zuzanna i Emilia, a mój mąż chce Julkę albo Wiktorię. Szkoda tylko że co druga jej kolezanka bedzie tak miała na imię 🙂 Co do chłopca to będzie chyba Piotrus, ale tego też jeszcze nie ustaliśmy do końca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co byłam w Fermoy nie wiem co to za sklep ale jest tam w sumie nie dużo ciuchów ciążowych sa też zwykłe więc poprostu jakaś dostawka. W wielu sklepach tak jest 😉 i w sumie dzięki ekspedientce kupiłam gatki bo jedne były za ciane drugie za duże to chodziła i szukała i udało się za spodenki dałam nie dużo 35euro a to bardzo mało na te ceny tutaj 🙂 a za bluzeczke 13 euro 😁 więc mało wydałam 🙂
Co do stanika to sama muszę poszukać sobie czegoś bo już jest nie ciekawie ale myślę że nie nastawiaj sihttp://allegro.pl/item686465137_hit_kostium_kapielowy_ciazowy_braz_roz_38.html na ciążowkę tylko poprostu wejdź do penejsa i tam poszukaj zwykłego miękiego nie usztywaniego 😉 ja jade w jutro 😉 i tak samo co do stroju kąpielowego ale chyba kupie na allegro ten : http://allegro.pl/item686465137_hit_kostium_kapielowy_ciazowy_braz_roz_38.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny, no mam nadzieje ze to przejdzie, a narazie staram sie nie silowac za mocno z odkurzaczem 🙂 Jesli chodzi o imiona to dla dziewczynki Julia - przesliczne i takie mamy zamiar dac 🙂 i tylko to imie nam se podobalo 🙂 dla chlopca nic nie mamy, zupelnie.
To nie jest takie latwe 🙂
Pamietam ze z pierwszym dzieckiem tez nie wiedzilismy, w sumie do konca, chyba dopiero w szpitalu tak naprawde zadecydowalismy ze bedzie Michal i bardzo zadowoleni jestesmy z tego wyboru, uwazam ze Michas to super imie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monis- michał to jest bardzo fajne imię ale znam wielu Michałów a wszyscy to są straszni kobieciarze heh mam nadzieję że Twój nie będzie:P

justyna- spokojnie jeszcze nie jest tak kiepsko chyba co heh spokojnie szukaj a w koncu cos znajdziesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to nieciekawie heeh ale chociaż masz jeszcze cokolwiek ja nie narzekam miałam problem tylko ze spodniami bo wszystkie zawsze miałam bardzo opiete i teraz moment i wszystkie mnie uciskały. Co do bluzek sweterkow to nie bede musiala kupować 🙂 bo ja lubilam kupowac sobie bluzki takie typowe bombki 😉 wiec spokojnie na brzuszek beda 🙂 kto by pomyslał 🙂 juz tak wlasnie pomalu bede musiala sie zaopatrzyc w bielizne 🙂 pidżamę też chciałam sobie kupić ale zrezygnowałam bo najlepiej sie mi spi w koszulkach mojego mężczyzny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja od samego pocz mówiłam że bedzie Julia ale widzicie wszyscy chcą dać to imię heh to co same Julie bedą sie rodzić:P ☺️ no to trzeba cos wymyślić zobaczymy jeszcze trochę czasu jest.

E dziewczyny powiedzccie mi czy to prawda! ja slyszałam że jak mam tatuaż to mogę zapomnieć o znieczuleniu wewnątrzoponowym czy tam zewnątrz w sumie sama nie wiem. Ale że mogę zapomniec o znieczuleniu jak zobaczą że mam tatuaż 😲 😲 😲 🤔 tak w Polsce tez jest? czy tutaj w Irlandii? czy w ogole to jakaś bajkaaa!!????? 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do imienia Juli to mi sie podoba ale moja sasiadka ma tak na imie i sie przyjaznimy wiec tak nie nazwe jak bedzie dziewczynka a moze Julita też ładne 🙂
ja się kończę w pracy mam mdłości i kreci mi sie w głowie 😞
kolezanka napisala mi nuer do gin i dzwonie w poniedzialek bo nie dam rady . ona mowi ze u niego czeka sie ok. tygodnia na wizyte czyli bede miala zwolnienie juz ok . 10
( wizyta 100 zł ) juz nie moge sie doczekac odpoczynku :pinch: 🤪 Kolorowych snów 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla, mi tez wydaje sie ze to bajka nigdy nie slyszalam takiej opinii. Nawet jak sie zastanawiam, to szczerze zadne wytlumaczenie dla ktorego tatuaz mialby przeszkodzic w tym znieczulenieu nie przychodzi mi do glowy.
Na pewno bedzie OK.
A swoja droga miala to znieczulenie przy pierwszym porodzie i POLECAM zawsze i wszystkim. pamietam jak bolalo mnie strasznie kiedy sprawdzal lekarz rozwarcie, to badanie bylo najgorsze z calego porodu 🙂
Pozniej, kiedy dzialalo juz znieczulenie mogli sobie sprawdzac do woli 🙂 dzialalo tez podczas przecinania i szycia, wiec pewnie tez dlatego nie mam zadnych zlych wspomnien z tego wydarzenia CUDOWNEGO 🙂
aczkoliwek teraz nie wiem czemu zaczelam sie bac 😞 mam nadzieje ze mi to przejdzie.
pozdrawiam Was stycznioweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada tak myslalam ze te Julki to super dziewwczyny 🙂 imie to pasuje mi i do malenstwa i do nastolatki i do pieknej kobiety, pewnie dlatego ze mozna je odmieniac na wiele sposobow.


Syla, ja mam nadzieje ze ten moj Syn nie bedzie takim kobieciarzem jak piszesz, jak narazie ma 13 lat, chociaz juz widze jak sie rozglada 🙂
Ale na pewno bedzie dobrze 🙂
Powiem Wam tylko ze to SWIETNY FACET. Nie wiem czy to rowniez zasluga imienia ale jesli to polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamuśki, piękny weekend nam się zaczyna 🙂
co do tatuaży to ja slyszalam tylko ze nie mozna chyba krwi oddawac jak sie ma tatuaz (ale nie mam pojecia dlaczego) a najlepiej zapytac o to gina albo polozna.

Dziewczyny, zaczynam mysleć o porodzie...kurcze, zaczelam sie bać 🥴 Czy Wy już o tym myślicie - jak, czy ze zeniczuleniem, czy z mężem/partnerem itd.?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - pewnie ,że myślę i to coraz częściej. Zaczynam się bać mimo ,że już raz to przechodziłam. Ale może właśnie dlatego - bo łatwo nie było. Te 10 lat temu w szpitalu w którym rodziłam nie było jeszcze porodów rodzinnych więc nie miałam dylematów a teraz niestety mam. Mój mąż bardzo by chciał a ja nie jestem do końca przekonana. Ale myśle ,że się zdecyduję - najwyżej jak mnie jego obecność będzie drażnić to go wyproszę na korytarz i tyle 😉 Podobno nastawienie położnych też jest inne jak mąż jest przy kobiecie - chociaż myślę ,że na Ujastku (tam zamierzam rodzić, chodzę do gin, która tam pracuje) nie ma humorzastych położnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda ja ostatnio coraz częściej rozmawiam o porodzie.
Pierwsza ciąża to był dramat 😠
skurczy dostałam ok . 21:00 a urodziłam o 5:00 po porodzie
białka oczu miałam czerwone caluśienkie czerwone ( z wykończenie ) chodź poród nie był aż tak długi to
wykańczający ☺️ ale ten doktor do którego się zapisuje
nie czeka , po terminie od razu cesarka 😞
a ja bym chciała naturalnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm czyli moze rzeczywiscie to bajka nie wiem w niefartownym miejscu mam tatuaż 😞 no nic za miesiąc na wizycie zapytam, bo znuża mi to sen z powiek. Ja chce naturalnie z znieczuleniem i z partnerem(tylko dlatego że za granicą , w Polsce wolałabym sama ponoć kobieta rodząca badziej się denerwuję jak ktos jest w poblizu .. no i te zabobony ze wiecej związkow się rozpada heh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - Ja równiez chce rodzic na UJASTKU. Bylam tam na DNIACH OTWARTYCH i jestem pod wielkim wrazeniem oddzialu. Tyle tylko ze tam tłok straszny i polozne przyznaja ze czesto brakuje miejsc i odsylaja albo na inna czesc odzdzialu albo do najblizszych szpitali. Moja znajome wszystkie rodzily tam i bardzo sobie chwala, natomiast zdarza sie ze sie czeka na sale...
a co ZE SZKOŁĄ RODZENIA? zapisalyscie sie juz?
PINACOLADA - Ty bedziesz chodzic do szkoly rodzenia NA UJASTKU? bo mi tam panie powiedzialy zeby dzwonic pod koniec lipca i sie zapisywac na wrzesien (bo to juz bedzie po 26 tygodniu). A Tobie jakos ta lekarka cos podpowiada?
Acha i jeszcze jedno - planujesz oplacic jakas polozna czy na chybil trafil???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...