Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziewczyny poczułam mojego dzidziusia 🤪 🤪
to było chyba w niedziele po wizycie u teściów !!!
wsiadaliśmy do samochodu a tu mnie tak coś kopło po prawej stronie i do końca wieczoru nie mogłam się śmiać bo
chyba dzidzi się dziwacznie ułożyło i mnie kuło w brzuszek 😁 😁 pozdrawiam 😘 ☺️


http://www.suwaczki.com/tickers/8p3o0tc71n8bcq1d.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

http://www.edziecko.pl/wideo_edziecko/10,92032,5501463,Cwiczenia_dla_kobiet_w_ciazy___czesc_2.html
to jeszcze jeden zestaw przyglupawych cwieczen dla ciezarnych 🙂 sle troche pocwiczylam sobie 🙂
Madziula - super sprawa, kurcze, moje dziecię siedzi po lewej stronie macicy i cos nie ruchawe jest ostatnio 🥴 Czulam je jakis tydzien temu a teraz nic...
Co do mycia glowy to ja tez staram sie myc pod prysznicem, ale np. dzis zaraz ide myc w zgieciu bo wybieram sie na basen i musze sie zrobic na bostwo 🙃

Julcia - co do kregoslupa dzidzi - mialam ten sam dylemat - bo teraz taka moda i wygoda zeby zamiast gondoli uzywac non stop na wozku fotelika - tez czytalam ze dopoki dzieciak nie siedzi sam to nie mozna go ustawiac w innej pozycji niz horyzontalna bo potem wady kregoslupa itd...ale zapytalam o to mojego gina i powiedzial zeby tym sie nie przejmowac bo dziecko jest jak guma i nie szkodzi mi wozenie w foteliku byle nie za dlugo...

Pinacolada - glizda za Syla - ekstra!!! 🤪


natchnela mnie!










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czuję delikatne ruchy dziecka choć mój gin twierdzi ,że raczej mi się wydaje...ale ja wiem lepiej bo to czuję,dziś kiedy stałam i gotowałam obiad nagle doznałam uczucia jakby mi coś latało w brzuchu 😆 może to dziwne określone ,ale nie wiem jak inaczej to nazwać...heh w każdym razie bardzo miłe uczucie.Ja właśnie ugotowałam sobie kapuśniaczek z wędzonką ,powoli odzyskuję apetyt na różne jedzonko bo do tej pory schudłam zamiast przytyć.Więc wierze i wam ,że i wy czujecie ruchy dziecka,mimo ,że to nie są porządne kopniaki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam dziś smutną wiadomość.. od kilku dni mój kociak źle się czuł ale jak już kiedyś wspomniałam on więcej przebywał na dworze niż w domu. Od kilku dni siedział w domu to aż dziwne było dla mnie , ogolnie słabł w oczach ale juz kilka razy tak miał.. i wylizywał się z tego. A dziś 😞 😞 😞 mój przyjechał z pracki i mi mówi że nie dobrze jest chyba z kotem On an dole lezał, ja byłam cały czas na górze bo poszlam ogladac film 😞 a wczesniej to mu nie przeszkadzałam bo widzialam ze kotek chory 😞 ale zeszłam mówię Bonifacy a On ledwo łepek podniósł i to tak że nia kołysał no to ja w płacz i jedziemy do weterynarzaa!! 😞 Dziewczyny poprostu tragedia! lekarka mówiła że mozna sprobowac go uratować ale nie daje mu zadnych szans ;( 😞 😞 😞 😞 😞 nie miał już krwinek czerwonych, miał problemy z oddychaniem!!!! Ryczałam jak bóbrr!!! uśpili mi kotaaaa mój Bonifacy nie żyjee !!! 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla - strasznie mi przykro z powodu kociaka.

Co do ruchów dzidzi to już jakis tydzień temu poczułam pierwszy ruch ale potem nic sie nie działo. Ale od 2 dni czuję ruchy, nie są zbyt częste ale jestem pewna ,że to dzidzia a nie jelita 😉

Odnośnie jedzonka zatem to pobijam wszelkie rekordy i w ilości i w zróżnicowaniu smaków. Od piekielnie ostrych i słonych (jakbym mogła to codziennie kilka paczek popcornu bym zjadła) po ekstremalnie słodkie (sezamki lub bezy - właśnie zrobiłam własnoręcznie bo tak mnie przycisnęło i teraz czekam aż będą gotowe żeby je pochłonąć przed nocką).

Z napojami mam tylko problem - nic mi nie smakuje tak żeby mnie zadowolić. Piję wodę mineralną ale to bardziej z rozsądku niż z chęci.

Ach...rozpisałam sie ... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
syla wiem jak śmierć zwierzaka boli 😞
nie przejmuj się bo szkodzi to tobie dzidziowi 🤔
mam pytanie ... od dzieciństwa nie na widzę mleka ☺️ i w trakcie ciązy też nie pije czy to oznacza że nie będę miała pokarmu dla maleństwa ?? 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie dziewczynki! Syla tak mi przykro z powodu kotka. Nie martw się bo to na pewno nie jest zdrowe dla Ciebie i Twojego Maleństwa!
Madziula mlekiem się nie przejmuj bo ja też nie piję. Jem jogurty, biały i żółty ser. Lekarz mi powiedział, że wystarczy. Nie trzeba wcale pic mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla, strasznie współczuję...ja sobie nawet wyobrazic nie moge co by bylo gdybym teraz stracila mojego kochanego psiaka 😞

Pinacolada - z tym jedzeniem to myslalam ze ja tylko mam taki apetyt 😉 bo moje kolezanki to przytyly w calej ciazy tyle ile ja przez pierwsze 4 miesiace 🙃
Ja tez pije tylko wody mineralne albo kompoty. Z jedzeniem staram sie od czasu do czasu tylko pozwolic sobie na jakiego MCDONALDA ktorego uwielbiam niestety, albo frytki z majonezem - jak dzisiaj 🙃 a tak to staram sie jesc rozsadnie...

Co do ruchow to wiecie moze kiedy beda one wyczuwalne dla męża - tzn. przez skore? bo teraz to ponoc tylko mamy moga czuc od wew. a zeby bylo czuc pzez skore to musi byc dzieciak wiekszy i silniejszy.

Jesli chodzi o mleko to ja nigdy nie pilam. Przez pierwszy 3 miesiace ciazy natomiast mialam ochote non stop na mleko wiec jadlam wszelkiego rodzaju platki, otreby, suszone owoce z mlekiem. Teraz mnie odrzucilo i pije tylko z kawą. Jem duzo serów i mysle ze to nie ma wplywu na laktacje 🤢
Poza tym mleko nie jest wskazane dla dorosłego czlowieka bo ciezko sie je przyswaja.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny! znow nie bylo mie przez caly dzien i tyle stron do nadrobienia!

Syla i pomysl ze jest mu juz lepiej a Ty sie nie denerwuj bo malenstwo to przeciez czuje!

madziula ja tez nie lubie mleka tylko przetwory i corke karmilam 8,5miesiaca!

Jagoda - tatus poczuje kopniaki tak po polowie ok 25tygodnia, wtedy dzidzus jest dostatecznie duzy. My kladlismy sie wieczorem ja brzuszkiem do plecow meza i cora kopala go po plecach, najbardziej po mandarynkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia - dzięki doświadczona mamusiu 🙂 bo mój mąż ciągle mnie maca po brzuchu i z napięciem oczekuje kopniaków i chciałby je już czuć 🙂
Po mandarynkach 🤪 hehe ciekawa jestem co mojego bedzie wprawialo w taki figlarny nastrój 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...