Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie i dzieciątka we wtorkowy późny wieczór!
Jagoda-śliczny brzuszek. Jakbym ja miała taki to mąż byłby wniebowzięty. A poza tym nie przejmuj się kredytem. Wszystko powolutku się ułoży. Zobaczysz 🙂
Dziś moja dzidza strasznie się wierciła. Zwłaszcza jak jej puszczałam muzyczkę relaksacyjną 🙂 Chyba mu sie podobalo 😉
Ehhhh jak Wam dobrze mamusie ze tak wcześnie poznacie pleć dziecka. Ja muszę czekać aż do września. Chociaż wszyscy mówią ze będzie chłopczyk, to ja jednak mam cichutka nadzieję, że będzie dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna ja tez czekam do wrzesnia i juz tak bardzo nie moge sie doczekac! co do manewrow w brzuszku to wczoraj nasze malenstwo wystawilo do nas pupe-po prawej stronie brzucha zrobila sie gulka, maz jak dotknal mowi na pewno pupa!!! i tak rzez cala noc-musialam spac na lewym boku czego nie lubie! grrry! ale czego nie robi sie dla dzieciatka, a dzis od rana zeby choc troszke ulzyc to nie - dziecina sprawdzala czy mam wszystkie cale zebra 🙂 bolalo masakrycznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was juz tym razem na pewno środowo ☺️ 😁 hehe bo ostatnio umknął mi gdzieś dzionek jedeen 🙂
Moj poszedł do pracki na 5 i już spac niee mogee 🤔 , w ogoole to tak sie naharowałam wczoraj ścinaniem trawy i plewieniem ogródkaa że spało mi się oj spaloooo 😁 tylko minus taaaki że wieczorem myslalam ze kregoslup mi sie łamie 🤨 .. juz nigdy więcej takich akcji oj nie, no cóż. Cóz na szczęście po nocce juz niee boli 😉 😎 ale i tak mam zamiar dziś przeleżeć caały dzionek nie wliczając obiadu 😉 pozdrawiam was i miłego dnia życzę 🙂 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek, mój M. z kolei wstawał o 7mej i tez juz nie moge spac 🙂
Zjadlam śniadanko i zaraz ogladam BARWY SZCZESCIA 🙃

Mam kolejną wiadomość!!! - pępęk mi wyłazi powoli na wierzch!!! 🙂 A mojej przyjaciolce nie wylazl w calej ciazy w ogole 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
....Całą noc śniło mi się że coś nie tak z wizytą, a to zapomniałam książeczki ciążowej, a to nie zrobiłam badań i lekarz nie mógł nas przyjąć....już chyba za bardzo myślę o tej wizycie bo mi się takie pierdoły śnią...
Ale i tak doczekac się nie mogę, zwalniam się z pracy o 14 i w drogę, do lekarza 🙂 🙂
JAGODA, co do rozstępów, to lepiej zapobiegawczo coś stosować, nawet jak nic Ci się tam nie pojawia (i bardzo dobrze) 🙂
Dziś wogóle miałam nudności, poczułam się jak w pierwszych miesiącach, ale to chyba stres.... 🙂
Trzymajcie kciuki, JAGODA, trzymam za Was kciuki żeby wszystko było po Waszej myśli. (a propo w moim przypadku, jak będzie dziewczynka, to właśnie JAgoda, więc trzymaj kciuki za swoją imienniczkę 😉 😉)
pzdr Was mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do łamania w krzyżu to ja kilka razy odkurzałam i zmywałam podłogę, myśłałam że potem padnę. Dostałam takiego bólu w krzyżu że koniec.

My mieszkamy na razie w wynajmowanym...nie jest źle, wykupujemy mieszkanko po babci i tam będziemy mieszkać, ale póki co dzidziuś pojawi się jeszcze na wynajmowanym, kombinujemy jak pozmieniac umeblowanie w naszym ogromnym 40m mieszkaniu, gdzie wcisnąć łóżeczko itp.

najważniejsze to pozytywne podejście 😁 Polecam wszystkim mamusiom żeby dzidziuś też czuł się dobrze w brzuszku 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczęta.
Domka - miło Cię "poznać"
Jagoda - wspaniały brzuchol 🙂 Ja swoje wkleję zaraz po powrocie do domku.
Co do warunków mieszkaniowych to mamy swoje mieszkanie ale planujemy budowę domu. Mamy już wszystkie pozwolenia i wczoraj właśnie ekipa doprowadzała wodę do działki i sąsiadka zrobiła aferę, że zniszczyliśmy kawałek asfaltu (trzeba było wyciąć kawałek żeby wpiąć się do studzienki, która akurat była pod drogą). Wezwała lokalną tv i gazetę!! Kretynka!! Mój biedny tata musiał się z nią użerać bo my na wczasach, hi, hi! Ale i tak mi nerwów napsuła na odległość stara wiedźma. A to dopiero przecież początek budowy, więć jak tak dalej ma to wyglądać to ją chyba odstrzelę! Nie wiem czy robi to z nudów czy z zawiści ale potrafi być złośliwa!!
Jagoda - jak Ci zazdroszczę ,że Ty już dziś poznasz płeć - ja dopiero 4 września. Wczoraj wyciągnęłam swoich na zakupy i pokupiłam kilka rzeczy dla maleństawa ale nawet mój mąż stwierdził,że takich neutralnych ubranek jest mało. Trzeba koniecznie poznać płeć przed grubszymi zakupami.

Pozdrawiam Was serdecznie z zachmurzonego dziś Kołobrzegu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KATARINA - JA RÓWNIEZ TRZYMAM KCIUKI ZA WAS! "WYMIENIMY SIE PŁCIAMI" WIECZORKIEM hihi
Co do imienia - tak naprawde mam na imie AGNIESZKA ale wszyscy znajomi od lat mowia do mnie JAGODA i stad ten NICK 🙂
SNY - ciązy towarzysza jakies koszmary - mi z kolei dzis snilo mi sie ze...(tylko sie nie smiejscie 🙃 )ze mi sutki odpadly = TAK! dostalam jakiegos gigantycznego krwotoku, lalo sie ze mnie jak z fontanny i zagladnelam sobie do stanika a tak sutki osobno! jakas kobieta kazala mi sie przykleic a ja sie darlam ze nie bede mogla karmic mojego dziecka 🤢 🤢 Jak sie obudzilam to sprawdzalam czy moje piersi sa cale... 😉 koszmar!
PINACOLADA - DZIEKI :p
Jejku, my tez mamy na dzialce nieciekawych sasiadow - brudasow co hoduja jakies rozne smierddziele..ale boimy sie z nimi wlaczyc, z sasiadami lepiej w zgodzie bo potem Ci jeszcze psa otrują 😉 ale poki co to i tak nas nie stac na budowe...
UBRANKA - Ja jak juz dzis poznamy plec to mam juz wybrane na allegro zestawy ktorych aukcje sie koncza jutra 😆



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ŚRODOWO :P Ja do lekarza jutro godzina 18 : 00 lub
może wcześniej jak się lekarz wyrobi :laugh:
co do sąsiadów to też nie mam za ciekawych ja wszyscy 😁
Jagoda śliczny brzuchol i nawet pępek ci wywaliło 😲 Co do snów nic mi się nie śni jak narazie .
Jeśli chodzi o imię dla dziewczynki to ola lub emilka albo ewentualnie kinga a chłopaczki to olivier lub Filipek .
POZDRAWIAM 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry
"Ciezaroweczki" wita sie z Wami Wasza ciezarowa 😉

Oj Jagodka widze ze juz na sto wrocila forma ...robisz porzadki i sie nie dajesz !!! super i tak trzymaj!!!
brzusio piekniuchny. Teraz nie zbyt kozystna koniunktura kredytowa ale moze wystarczy pare tygodni i sie zmieni i wtedy dostaniecie na kozystniejszych warunkach! trzymam kciuki!A dzis wszczegolnosci bo idzecie na USG-3D czekam z niecierpliwoscia na wiesci co tam "dyndalo" miedzy nozuchnami Waszego brzdaca 🙂

Katarina - rowniez powodzenia!!!i relacja obowiazkowa.

Wiecie co widze ze wiekszosc pragnie dzewczynek chcecie miec corunie ... hm..to ja chyba jestem jakas inna bo ja odkad zapragnelam dzeciatka to chcialam miec synka pierworodnego ☺️

co do snow to ja nawet nie mam co pisac bo sa przerazajaco koszmarne horror to przy nich pikus... nie wiem co to sie dzeje ze mna bode sie w nocy przerazona z kolataniem serca strach pomyslec a co dopiero pisac...

Udanego dnia dla Was wszystkich Mamusie i dla Waszych Kruszynek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny w pochmurny dzionek!
ja na wizyte ide dopiero za tydzien a usg 3d/4d dopiero we wrzesniu!

co do brzucha i pepka to zaczynam sie bac ze taki duzy juz mam i pepek powoli juz wychodzi a jeszcze 17tc nie zaczelam, wiec jestem o 3tyg nizej niz Jagoda a brzusio juz porownywalny, jak namowie dzis meza to wieczorkiem wkleje brzuszysko :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia ja tez po cichu bym chciala synka. Bo bym miala cos bardziej mojego 😉 bo corcia to taka prawdziwa corunia tatunia - nie dosc ze strasznie do niego podobna, to ten sam zodiaku, pierwsze slowo powiedziala TATA i teraz jak cokolwiek slyszy czy domofon, czy otwierane drzwi albo sygnal telefonu to od razu TATI! wiec po cichu marze o synku!ale co bedzie to bedzie wazne zeby bylo zdrowe 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MADZIULA - to Ty tez pewnie juz jutro poznasz plec 🙂? SUPER! zobaczymy czy bedzie w styczniu wiecej chlopcow czy dziewczynek! 😆
Pępek wymacalam dopiero wieczorem wczoraj ze nie jest juz taki gleboki jak kiedys i powoli mi wylazi 🙂

Julcia - 🙃 coś Ci sie pomylilo 🙂 ja zadnych porzadkow nie robie :P tylko usiluje kupic mieszkanie hehe i wlasnie sie okazalo ze tepa lasia z banku w oddziale w olkuszu przekazala nam wczoraj stek bzdur i zle obliczyla wszystko i wyszlaby nam rata o 200 - 300 pln wyzsza niz powinna! jutro caly dzien bede w Krakowie biegac po urzedach i zalatwiac papierki, zaswiadczenia itd...ech..


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie Dusi mam podobne odczucia do Twoich corka mojego Partnera rowniez jest kropla w krople Tatusiowa ba nawet maja podobne przezycia i tak samo sa "filozofami"oboje wiec jak raz na rok mqm ich obu to dostaje po miesiacu krecka ale to jest prawda coreczki sa sawsze tatusiowe a synkowie mamusiowe! 🙂 wiec pocichutku rozmyslajmy o synku 🙂 a to ze zdrowe to piorytetowe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...