Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wieczorkiem
pinacolada oklask dla mężusia-tabeleczka oj różowiutka 🙂
widzę,że doszły Nam kolejne dziewuszki-gratulacje dla Mamuś

Dziś miałam bardzo pracowity dzionek-prasowałam ciuszki 🙂 no i wszystko już gotowe na przyjście Małgosi!A kręgosłup Mi teraz pęka 😞 tylko jeszcze spakować torbę do szpitala i czekać.....
Cieszę się,że mam to już za sobą tzn.prasowanie bo potem nie dałabym rady-tydzień się zabierałam:P Od jutra 6 tygodni do terminu porodu 🤪 🤪 🤪

ktoś wyjątkowy wyobraż sobie,że to mistrzostwo świata spłodzić córkę 🙂 My styczniówki jesteśmy naprawdę wyjątkowe 🙂

A propos szczepionki na AH1N1-Ja mówię Nie tylko dlatego,że się boję ewentualnych powikłań 😞



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos wyjątkowy 🙂 gdzie ty zmieściłaś to całe jedzenie.... uważaj żeby cie nie rozerwało 🤪 ja własnie wsunęłam jabłko i gruszkę bo głodna byłam a kolacja dopiero za godzine, a obiadu dziś nie zjadłam bo po jajecznicy z szynka i cebulą z nalenikami jakoś odeszła mi ochotą na jakiekolwiek jedzenie 😉
Laura też ładne imie, ale nie daj sobie narzucić przez nikogo jak nazwać swoja dzidzie 🙂 jakby co w szpitalu zawsze możesz podać i tak po swojemu 🤪


różowa tabeleczka 🙂 różowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna tabeleczka,proszę przy okazji zmienić mi termin porodu na 23.01. 😉
ja też dziś nie mam ochoty na obiad,zjadłam płatki na mleku potem sałatkę z rucoli i już mi się nic nie chce.Teraz przykimałam znowu 2h.

Jutro firma mi wypierze dywan nareszcie bo już się patrzeć nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć stycznióweczki 🙂 wybaczcie, że wtrącam się w Wasze forum, ale widzę, że dyskutujecie o listopadówkach - czy wszystkie juz rozpakowane, a nie wiem czy wiecie , że u nas - grudniówek są już 3 mamusie 🙂 tak więc ani się obejrzycie a przyjdzie kolej na Was.
A ja jeszcze 2 w 1 🙂

Pozdrawiam Was cieplutko :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo szybko ,za 2tyg.mam spotkanie ze swoją położną takie już ustalenie wszystkiego do porodu i założenie dokumentacji szpitalnej,żeby potem między skurczami nie podawać danych.Ale ja póki co nie mam stracha wiem,że będzie przy mnie moja położna kobieta na ranę przyłóż i mąż więc luz.Ważne aby czuć się bezpiecznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...