Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Dusia ,ale masz piękną fotę Majeczki na profilu 🙂
A moja zeżarła łapczywie 260ml kaszy z jabłkiem i tak szalała w łóżeczku,że w końcu pawia rzuciła nie dużego,ale jednak.Musiałam całą pościel wymieniać.Teraz lula.Rzuca się na tą kaszę ,że szok,mąż musiał dziś kupić butelkę 330ml bo już się nie mieści.


jej nie za dużo tej kaszy?? mój by połowe zwymiotował, jeśli by w ogóle ja chciał zjeść. A jaka to kaszka?? Bo Piotrek je tylko malinową i kleik ryżowy i jak narazie nie narzekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Kurde, od czasu kiedy agab kapała sie z niunią to obiecuje sobie ze ja tez tak zrobie i ciagle cos - jak nie okres to cos innego i tak schodzi. A wanne po remoncie mam tycia wiec jeszcze chwila i we 2 sie do niej nie zmieścimy 😉 🙃 🤪


Julke wpuść z Lenką do wanny- one się zmieszczą 😆 a i radocha bedzie 😜


Julka juz sie z nia kąpała , mamunia tylko nie zdązyła 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
mycloud napisał(a):
Dusia ,ale masz piękną fotę Majeczki na profilu 🙂
A moja zeżarła łapczywie 260ml kaszy z jabłkiem i tak szalała w łóżeczku,że w końcu pawia rzuciła nie dużego,ale jednak.Musiałam całą pościel wymieniać.Teraz lula.Rzuca się na tą kaszę ,że szok,mąż musiał dziś kupić butelkę 330ml bo już się nie mieści.


jej nie za dużo tej kaszy?? mój by połowe zwymiotował, jeśli by w ogóle ja chciał zjeść. A jaka to kaszka?? Bo Piotrek je tylko malinową i kleik ryżowy i jak narazie nie narzekam 🙂


ja tez dawałam malinowa ale dermatolog mi nie kazała ze niby czesto uczula i zeby smaki typu malina , truskawka, poziomka wprowadzac duzo pozniej - ale to moze na zwiekszone ryzyko alergii u Leny - Julka zatem kaszke dokonczyła a Lenka teraz ma jabłkową a bananowa juz czeka. Aaaa, i cielęciny tez nie kazała dawac 🤢 Indyk, kurczak, królik tak , cielecina -nie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


Witaj Gosiu, pewnie,że Cie przyjmiemy. My już w prawdzie jak jedna wielka rodzina bo juz blisko rok dzien w dzien ze soba gadamy ale nie zaszkodzi zeby rodzina sie powiekszyła 🙂 Zaglądaj zatem do nas w miare mozliwości. I ucałuj Nikole od nas 😘


oj dziekuje za tak miłe przyjecie 🙂 Nikusie ucałowałam i również przesyłam buziaczki dla twojego malenstwa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna_malutka napisał(a):
mycloud napisał(a):
Dusia ,ale masz piękną fotę Majeczki na profilu 🙂
A moja zeżarła łapczywie 260ml kaszy z jabłkiem i tak szalała w łóżeczku,że w końcu pawia rzuciła nie dużego,ale jednak.Musiałam całą pościel wymieniać.Teraz lula.Rzuca się na tą kaszę ,że szok,mąż musiał dziś kupić butelkę 330ml bo już się nie mieści.


jej nie za dużo tej kaszy?? mój by połowe zwymiotował, jeśli by w ogóle ja chciał zjeść. A jaka to kaszka?? Bo Piotrek je tylko malinową i kleik ryżowy i jak narazie nie narzekam 🙂


Nestle ryżowa i dodaję 1/2 słioika owoców.ALe ona na noc tyle je,tylko jak za bardzo szaleje to jej się rzygnęło,ale zdarzyło jej się 1-wszy raz.Mleczka samego je tylko 160-170ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
co do zupek to codziennie dajecie z mięsem? ile razy w tygodniu kurczaka?


Basiu jak pytałam lekarza jak podawać kiedy już zacznie jeść mięso to powiedział ,że mięsko co drugi dzień czyli zupa/mięso i tyle,ale co ile kurczaka tego nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna_malutka napisał(a):
Piotrek na szczęście po malinowej nic nie ma, ale jakby cos to mam jeszcze bananową 🙂 A Wy do każdego mleka dodajecie kaszę??


tzn.ile razy dziennie? bo tak Cię zrozumiałam 😁 raz dziennie na noc daję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiek85 napisał(a):
kurde dziewczyny ja nie bardzo umiem sie tu posługiwac ☺️ nie wiem jak zrobic suwaczek no i jak mam zdjecie dodac?ale mi wstyd ☺️


zdjęcia:
http://imageshack.us/
DAJESZ BROWSE WYBIERASZ FOTKĘ I PRZEŚLIJ DALEJ.
pokazuje Ci się kod forum- kopiujesz i go nam wklejasz

czekamy na fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Piotrek na szczęście po malinowej nic nie ma, ale jakby cos to mam jeszcze bananową 🙂 A Wy do każdego mleka dodajecie kaszę??


tzn.ile razy dziennie? bo tak Cię zrozumiałam 😁 raz dziennie na noc daję.


o to mi właśnie chodziło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Piotrek na szczęście po malinowej nic nie ma, ale jakby cos to mam jeszcze bananową 🙂 A Wy do każdego mleka dodajecie kaszę??


ja daję do kazdego za dnia bo skubana bez kaszy nie chce jesc - musi jej "pachniec" - ale na 180ml wody daje 6 miarek mleka, 2 nutritonu i 1 kaszki - tak tylko dla smaku. W nocy daje jej bez zeby jej nie utuczyc za bardzo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiek85 napisał(a):
kurde dziewczyny ja nie bardzo umiem sie tu posługiwac ☺️ nie wiem jak zrobic suwaczek no i jak mam zdjecie dodac?ale mi wstyd ☺️


wejdz w swój profil w trybie edycji i link suwaczka wklejasz w zakładce FORUM-Ustawienia forum-podpis ( tu właśnie wklejasz) i zapisz zmiany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...