Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam laseczki.
Syla dzieki za oklaska, mam teraz swoja szczesliwa trzynastke 🙂
Dla Ciebie tez brawko bo tez fajna z Ciebie dziolcha 😉
a to zesmy se poslodzily 🙂
Teorie zdalam jakos na poczatku ciazy a practical po porodzie na poczatku kwietnia. Zaczelam robic prawko i zaszlam w ciaze i pozniej sie zle czulam pozniej wkacje i tak mi sie przeciagnelo troche z jazdami, no ale wkoncu zdalam. Tez sie balam na poczatku wyjechac dalej i to jeszcze sama 🤢 jak jezdzialm i moj maz siedzial obok to luzik, po prostu najbarziej balam sie ze po pelnie jakis blad typu wjade nie tam gdzie potrzeba albo nei zauwaze jakiegos znaku na jezdni badz innego. Sama jazda, prowadzenie samochodu to pikus, dziecko usiadzie i poprowadzi, ale moim zdaniem, to czego ja sie najbardziej obawialam i chyba jeszcze troche obawiam to wlasnie przepisy itp. Jakis mc temu zawozilam meza po odbior samochodu i musialam sama wrocic, On nowym wracala a ja naszym Seatem, no i to bylo kawalek drogi, to byl moj pierwszy raz sama i gdzies dalej, bo tak sama to jezdzilam nie dalej niz 15 min od odmu 🙂
Syla praktyka czyni mistrza. Bedzie git 🙂

jaka macie pogode w Irlandi? My mamy dzis UPAL 28 stopni, wczoraj tyez ledwo dalo siie w samochodzie wytrzuymam bo klima cos nawala. Ale jutro ma padac, Nie cierpie pogody tutejszej... Moj maz cos przebakuje zeby wyprowdzic sie do Australii i mowi to powaznie, a mnie to przeraza bo ja sie BOJE pajakowa tam sa okropne 🥴
ale pogoda tam jest cudowna .... musze na jaks terapie sie zapisac, podobno sa takie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam sobotnio 🙂
Majka dzis przebudziła się ale nie rodziców i kochane dziecko bawiło sie maskotkami i książeczka - przewróciłam jej na druga strone i wszytskie szeleszczące elementy sie strasznie podobają....a najbardziej te sznureczki 🙃 🤪
uciekam robic sernik na zimno a jak młoda wstanie to odkurzanie i latanie na szmacie 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki, jak ja wam zazdroszczę tego spotkania 😉
oczywiście tez witam nowa styczniową mamusię Gosię
u nas od wczoraj pogoda git! dziś o 9.00 w cieniu było 25 st. młoda wstanie, nafutruję ją kaszą i lecimy dada. myć może po południu zaliczymy wypad na lady nad morze 😉
dziś kupiłam warzywka na zupkę dla niuni, ale nie wiem na czym jak to ugotować. czy uzyskam odpoiwiedz: czy któraś gotuje dla maluszka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ello

My dzis pospalismy do 9:30 z mała przerwa nocna na kupe - musiałam jej dac czopka bo zazwyczaj robi 3 kupy dziennie a wczoraj nie zrobiła w ogóle. I meczyło sie dziecko przez sen, w koncu sie rozbudziła i płakała . Jak kupa wyszła to od razu zasneła moja malutka.

Zbieram sie do fryzjera - dzis robie farbe - cza jakos sie prezentowac na zlocie czarownic 😜

Syla - dzieki za oklask, Ty tez masz za te mgielne 😜
Monik - wysłałam maila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katpio napisał(a):
hej babeczki, jak ja wam zazdroszczę tego spotkania 😉
oczywiście tez witam nowa styczniową mamusię Gosię
u nas od wczoraj pogoda git! dziś o 9.00 w cieniu było 25 st. młoda wstanie, nafutruję ją kaszą i lecimy dada. myć może po południu zaliczymy wypad na lady nad morze 😉
dziś kupiłam warzywka na zupkę dla niuni, ale nie wiem na czym jak to ugotować. czy uzyskam odpoiwiedz: czy któraś gotuje dla maluszka??


W prawdzie nie gotuję,ale ugotuj najlepiej na parze;-)zetrzyj i do dzieła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna dziekuje 😘 hehe i Ty nie marudz;D a my dzis tez spałysmy doo 10 🤪 cot too szok! a dzis bede leżec i sie opalac 😜 bo tata jedzie dzis do Brennej i zapowiedział ze przyjedzie jak murzyn!! wiec nie moge byc gorsza heeh a co 😜 jeej mąż juz jutro wraca super! 🙂 stęskniłam sie za moim wariateem 😉

Monis 😉 to Ty juz praktical masz za soba ale Ci fajnie!! powiedz trudno zdac??? tak szczerze???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KATPIO - ja tez nie gotowalam jeszcze, ale bede, - poszukaj poradnikow w necie - duzo przepisow jest w gazetach typu "mamo to ja", "rodzice" itd. - najwazniejsze w zupie jest to zeby nie zapomniec o dodaniu odrobiny tłuszczu - dobrym masle lub oliwie z oliwek z 1 tloczenia. No i za niedlugo mozna troszke mieska dodac jak juz bedziecie wprowadzac.
Z zupami nie ma szalenstwa - no bo co tam mozna - glownie ziemniak, marchewka, troszke pietruszki i selera jesli dziecko nie ma alergii, czasem mozna cukinie, - poczytaj na stronach producentow GERBER, BOBOVITA itd. - sklad zup i "kopiuj" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sobie juz obiad wstawiłam. Dzos placek po wegiersku mniaam! 🙂 mała spi w wozku na dworze. Ma goraczke bidulkaa 37.5 😞 i dałam jej tego czopka viburcol z ciezkim sercem ale dalam bo tam pisze na ulotce stany wirusowe. Dostala calpol na goraczke i spi mam andzieje ze przejdzie.

powiedzcie mi czy ktores z waszych dzieci mialo czerwony placek w miejscu ukłucia szczepionki??? co z tym robic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla, zdac czy ciezko? Jak umiesz jezdzic i znasz przepisy to nie jest ciezko 🙂 Powiedzialabym nawet latwo. Myslalam ze nie zdam bo moj instruktor podjechal po mnie rano i mialam godzine jazdy z nim jeszcze przed egzaminem no i On mowi do mnie MOnika nie powinnas podchodzic do egzaminu normalnie co Ty wyprawiasz, a ja deko zmecozna po nocce 🙂 no ale moj maz powiedzial zeby nie odkladac najwyzej nie zdam, no i poszlam. Denerwowalam sie w sumie troche, myslalam ze bedzie gorzej, egzaminator elegancki pan, na poczatku deko pogadal a pozniej siedzial cicho i milczal. Sciagnal mnie wczesniej zpowrotem i myslalam ze cos nie tak bo jeszcze czas egzaminu nie dobiegl konca a On ze zdaklam no a ja Juuuhhhuuuuuuu hehe, moj instruktor czekal na mnie i widzila ze skACZE W SAMOCHODZIE I SIE DOMYSLIL ZE JEST OK. mYSle ze jak sie czlowiek zepnie to da z siebie wszytsko i osiganie duzo,.
jak mialam jazdy to pewnie podswiadomie myslalam ze wsztsko jest na barkach instruktora i tak i ze ma [pedaly pod nogami to co mi tam, a na egzaminie musialam jakby sama , jakby pedalow z boku nie bylo no i udalo sie. Dasz rade. Pojezdzij z mezem tam gdzie wiekszy ruch. jak znasz przepisy i umiesz jezdzic to sie zapisuj 🙂

pinacolada mam emaila zaraz wplacam. Wyslalas juz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
ja sobie juz obiad wstawiłam. Dzos placek po wegiersku mniaam! 🙂 mała spi w wozku na dworze. Ma goraczke bidulkaa 37.5 😞 i dałam jej tego czopka viburcol z ciezkim sercem ale dalam bo tam pisze na ulotce stany wirusowe. Dostala calpol na goraczke i spi mam andzieje ze przejdzie.

powiedzcie mi czy ktores z waszych dzieci mialo czerwony placek w miejscu ukłucia szczepionki??? co z tym robic??


obkładac kwaśną woda !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej- wrócilismy z obiadku , maz juz 1,5 godz z młoda na spacerze a ja zrobiłam mega porzadki do których przymierzałam sie juz dłuzszy czas. Pochowałam zimowe rzeczy, powyciagałam letnie. Teraz padłam na kanapę ledwo zywa.
Jak młoda sie obudzi i zje zupke to jedziemy do znajomych

do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
ja sobie juz obiad wstawiłam. Dzos placek po wegiersku mniaam! 🙂 mała spi w wozku na dworze. Ma goraczke bidulkaa 37.5 😞 i dałam jej tego czopka viburcol z ciezkim sercem ale dalam bo tam pisze na ulotce stany wirusowe. Dostala calpol na goraczke i spi mam andzieje ze przejdzie.

powiedzcie mi czy ktores z waszych dzieci mialo czerwony placek w miejscu ukłucia szczepionki??? co z tym robic??


obkładac kwaśną woda !!!
gdzie ja zdobede kwasną wode.. 🤔 kurde jeszcze weekend jest a tu lekarzy nie ma w wekendy i apteki pozamykane.. 🤢 jeszcze mała ma takie wzdecia!! jak nigdy a wczoraj prawie nic nie jadłam wiec musi to byc po szczepionce? hehe jakim kurde cudeem. Widze ze cieplo to wszystkie wywiałoo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
zagladne pozniej lece sie opalac 😉


Syla daj troche słońca bo u mnie nie ma 😞
u mnie bło ale sie juz zmyłooo , i robilam porzadki w ciuchach od malej 😉 kupiłam specjalnie worki w tym ceeeluuu.

p.s normalnie leje tutaj ze smiechu 🤪 ona wali takie bąki w łózeczku ze nie moge!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
Syla, zdac czy ciezko? Jak umiesz jezdzic i znasz przepisy to nie jest ciezko 🙂 Powiedzialabym nawet latwo. Myslalam ze nie zdam bo moj instruktor podjechal po mnie rano i mialam godzine jazdy z nim jeszcze przed egzaminem no i On mowi do mnie MOnika nie powinnas podchodzic do egzaminu normalnie co Ty wyprawiasz, a ja deko zmecozna po nocce 🙂 no ale moj maz powiedzial zeby nie odkladac najwyzej nie zdam, no i poszlam. Denerwowalam sie w sumie troche, myslalam ze bedzie gorzej, egzaminator elegancki pan, na poczatku deko pogadal a pozniej siedzial cicho i milczal. Sciagnal mnie wczesniej zpowrotem i myslalam ze cos nie tak bo jeszcze czas egzaminu nie dobiegl konca a On ze zdaklam no a ja Juuuhhhuuuuuuu hehe, moj instruktor czekal na mnie i widzila ze skACZE W SAMOCHODZIE I SIE DOMYSLIL ZE JEST OK. mYSle ze jak sie czlowiek zepnie to da z siebie wszytsko i osiganie duzo,.
jak mialam jazdy to pewnie podswiadomie myslalam ze wsztsko jest na barkach instruktora i tak i ze ma [pedaly pod nogami to co mi tam, a na egzaminie musialam jakby sama , jakby pedalow z boku nie bylo no i udalo sie. Dasz rade. Pojezdzij z mezem tam gdzie wiekszy ruch. jak znasz przepisy i umiesz jezdzic to sie zapisuj 🙂

pinacolada mam emaila zaraz wplacam. Wyslalas juz?
Ty sie uczyłaś z instruktorem u mnie za instruktora robi mąż 😜 nie ma tych pedałóww hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
zagladne pozniej lece sie opalac 😉


Syla daj troche słońca bo u mnie nie ma 😞
u mnie bło ale sie juz zmyłooo , i robilam porzadki w ciuchach od malej 😉 kupiłam specjalnie worki w tym ceeeluuu.

p.s normalnie leje tutaj ze smiechu 🤪 ona wali takie bąki w łózeczku ze nie moge!!


Syla jakie Ty masz te worki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...